Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • už vstal môj manžel, tak idem spraviť raňajočky 😃 hahahaha....ešte prídem 😉
    ale niesi klava!!!!! 😃 😃 😃

• ja idem teraz na misiu "Popolnocny korzet" - uz mi volala kamoska...ale potom pridem 🙂...tak pozdravuj manzelika (juj, to je take zlate 😃 )...a nech mu chuti 😉

• Májovky...krásny den Vám prajem. Kde steeeeeeeeeeeee??????????????? 😠 😠

• Sponzor fóra
  • julova a vsetky, ktore vas to caka tuto sobotu - mooc drzim palce a kedze budem vecer v meste v BA s celou tlupou mojich zenskych, ak by ste sa v ramci unosu chceli pridat, napiste do IP 🙂 ale radsej vam ten unos neprajem (jedine, ze by to bolo vase vyslovene zelanie)

• fomariiik ty zijeeees? co si sa tu tak dlho neukazala??? sme sa bali o teba ...

• Dana-Viktoria: To ti je veeelmi dlhá historka. Napíšem ti to do pošty. mojka, tak v kútiku duše ti už závidím, že svadbičku už máte za sebou. Ja musím ešte prežit krvopotných 18 dní. Inak sa velmi teším na svadobné fotočky. 😉

• hlavne ze si ok 🙂 ...aspon dufam
    juuuj aj ja sa tesim na fotecky...som zvedava kedy budu...
    a popravde aj ja som rada ze uz je to za nami 🙂

• ahojte zenicky a nevesticky.... 😎

• cawo nevesty! tak som tu zas 😃
    inak vitaj FOMARIK! kde si zmizla na tak dlho?
    dala by som aj nejake foto do albumu, ale mame ich este malo iba od znamych, nie je to bohvieco a mangel mi zakazal tu "take" davat 😒

• Hej, hej, som OK...teda ako sa to vezme. Bolo uz aj lepsie.
    Sampo - aj tebe vzdávam manželský hold. Ako sa cítiš v pozícii manželky, hm?

• fomarik diky 🙂 hm, ani neviem, nejako mi to este nedoslo 😬 lebo v mojom zivote sa zatial az tak vela nezmenilo. On siel zase do BS, ja som v LM, zajtra v PO... ale ideme aspon na vikend do Prahy 😃

• sampo noooo manzela treba posluchat 😃 😃

• luculka netreba 🙂 ale sa mu asi nepacili velmi tie fotky no... keby ste ale velmi chceli, tak na chvilu by som ich sem hodila (ze do vecera napriklad) a potom by som zmazala, aby nenasiel 😃
    inak som pozerala, ze si mala fajnu rozlucku 😉

• samponik chceme 😃 😃 😉...tak "natajňáša" 😉..aspon zopar 😉

babyyy - mam popolnocny korzet - uf...vdaka mojej skvelej kamaratke Tonke skoncila poobedna misisa uspesne 😃

• Zuzi aky korzet? ja som asi vypadla trochu z obrazu 😬
    no dobre, tak par ich tam hodim, len ich musim upravit, lebo su strasne velke

• Sponzor fóra
  • nooo...samponik to bolo tak...na Dankinej stranke som nasla uzasnu suknu, ktoru som si dala usit, cize som zmenila cely popolnocny outfit 😃...no a az dnes som objavila korzet 🙂

no a este mozno budemzajtra menit aj svadobne saty 😃

• sampo bolo supeeeer....aj po rozlucke s putamy 😃 😃
    a co tie fotecky 😬

• jeeeej samponik....uz su tam.....kráááása a ta kytinka 😃 taku cem aj ja

• joooj Jani...kraasne...ta kytinka je fakt uzasna a to Tvoje bolerko..skvele...super ladite 😵

• luculka uz som dala zopar.
    Fakt ich mame malicko zatial, takze len kvoli vam 🙂 potom urobim nejaky poriadny
    bolerko usili z vlecky, sikovne, ze? 😉

• samponik...fakt je skvele to bolerko 🙂...a aj po polnoci ste boli super...drahy je "švihák" tiez...vyzera byt taky huncut 😃 😃 😉

• julova ako si myslela toho huncuta? 😉 😃

• taky sibalsky kukuc ma 😃...takze som to myslela ze dobreeee 😃...musi s nim byt sranda si myslim 😃 😉

• Sampo, fakt tie popolnočné šaty nemajú chybu....krááásne. A ako ste nádherne ladili.
    Julova - len nezmen manzela 😃 😃 😃 😃 😃

• fomarik - ani za svet 😉 😃 😃

• ajojte všetky...už som tu 😃
    *sampo*...blahoželám...zlatučkí ste boli 😉
    *zuzi* ten korzet je kráááásny a celkom akoby s tou "sukničkou" bol od pôvodna. pekné je to 🙂

• Julova- no to si myslim, ze ani za svet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach jaj, teba to už čaká o pár dní..... ako ti závidím. Aj ja uz cem, cem, cem, cem! Ja sa vlastne teším len na ten samotný akt, to ako si povieme "áno". A potom pre mna za mna by sme mohli ist len my dvaja na pivco.

• julova ved aj je 🙂 saso je to, ale ked treba, tak je aj vazny 🙂 asi, ze hra to divadlo, tak to ma z toho taku deformaciu. Jeho kamarati nam taky fajny program urobili, perfektne spestrenie to bolo 🙂
    fomarik diky 😉 hrozne som ich chcela, ale nemala som na ne vtedy, tak mi ich kupil on 🙂 zlaty, on by mi vsetko dal, az ho musim niekedy miernit. Ale tak ho luuuubim 🙂 😵 no ale ako som zhanala tu kravatu striebornu... nakoniec som kupila dve 😃

• my po polnoci budeme tiež v červenom, no ale ako pozerám tvoje šaty predstihli moje predstavy a tie moje sa mi už nepáčia 😠 😠 😠 😠 😠

• Janinko - dakujem 😉 😵 ...a ked si predstavim ako bude mat Petulo po polnoci ten svoj smotanovy oblek a cervenu koselu...no pekne to bude si myslim 🙂

Fomarik - veru, aj ja sa velmi tesim, ale aj si prajem, nech uz to mame za sebou 😃...ale uzijeme si to vsetko...dufam, ze nase fotogenne masky sa podari pekne zachyti 😃 😃

samponik-takze heeerec je to 😉 😃...tak to mas o zabavu postarane 😉..tesim sa na "profi" fotecky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov