Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
už vstal môj manžel, tak idem spraviť raňajočky :-D hahahaha....ešte prídem ;-) ale niesi klava!!!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
ja idem teraz na misiu "Popolnocny korzet" - uz mi volala kamoska...ale potom pridem :-)...tak pozdravuj manzelika (juj, to je take zlate :-D )...a nech mu chuti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Májovky...krásny den Vám prajem. Kde steeeeeeeeeeeee??????????????? ]-( ]-(
Odpovedať
julova a vsetky, ktore vas to caka tuto sobotu - mooc drzim palce a kedze budem vecer v meste v BA s celou tlupou mojich zenskych, ak by ste sa v ramci unosu chceli pridat, napiste do IP :-) ale radsej vam ten unos neprajem (jedine, ze by to bolo vase vyslovene zelanie)
Odpovedať
Profilova fotka
fomariiik ty zijeeees? co si sa tu tak dlho neukazala??? sme sa bali o teba ...
Odpovedať
Profilova fotka
Dana-Viktoria: To ti je veeelmi dlhá historka. Napíšem ti to do pošty. mojka, tak v kútiku duše ti už závidím, že svadbičku už máte za sebou. Ja musím ešte prežit krvopotných 18 dní. Inak sa velmi teším na svadobné fotočky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne ze si ok :-) ...aspon dufam juuuj aj ja sa tesim na fotecky...som zvedava kedy budu... a popravde aj ja som rada ze uz je to za nami :)
Odpovedať
ahojte zenicky a nevesticky.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawo nevesty! tak som tu zas :-D inak vitaj FOMARIK! kde si zmizla na tak dlho? dala by som aj nejake foto do albumu, ale mame ich este malo iba od znamych, nie je to bohvieco a mangel mi zakazal tu "take" davat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, hej, som OK...teda ako sa to vezme. Bolo uz aj lepsie. Sampo - aj tebe vzdávam manželský hold. Ako sa cítiš v pozícii manželky, hm?
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik diky :-) hm, ani neviem, nejako mi to este nedoslo :-N lebo v mojom zivote sa zatial az tak vela nezmenilo. On siel zase do BS, ja som v LM, zajtra v PO... ale ideme aspon na vikend do Prahy :-D
Odpovedať
sampo noooo manzela treba posluchat :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luculka netreba :-) ale sa mu asi nepacili velmi tie fotky no... keby ste ale velmi chceli, tak na chvilu by som ich sem hodila (ze do vecera napriklad) a potom by som zmazala, aby nenasiel :-D inak som pozerala, ze si mala fajnu rozlucku ;-)
Odpovedať
samponik chceme :-D :-D ;-)...tak "natajňáša" ;-)..aspon zopar ;-) babyyy - mam popolnocny korzet - uf...vdaka mojej skvelej kamaratke Tonke skoncila poobedna misisa uspesne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi aky korzet? ja som asi vypadla trochu z obrazu :-N no dobre, tak par ich tam hodim, len ich musim upravit, lebo su strasne velke
Odpovedať
nooo...samponik to bolo tak...na Dankinej stranke som nasla uzasnu suknu, ktoru som si dala usit, cize som zmenila cely popolnocny outfit :-D...no a az dnes som objavila korzet :-) no a este mozno budemzajtra menit aj svadobne saty :-D
Odpovedať
sampo bolo supeeeer....aj po rozlucke s putamy :-D :-D a co tie fotecky :-N
Odpovedať
jeeeej samponik....uz su tam.....kráááása a ta kytinka :-D taku cem aj ja
Odpovedať
joooj Jani...kraasne...ta kytinka je fakt uzasna a to Tvoje bolerko..skvele...super ladite x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luculka uz som dala zopar. Fakt ich mame malicko zatial, takze len kvoli vam :-) potom urobim nejaky poriadny bolerko usili z vlecky, sikovne, ze? ;-)
Odpovedať
samponik...fakt je skvele to bolerko :-)...a aj po polnoci ste boli super...drahy je "švihák" tiez...vyzera byt taky huncut :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova ako si myslela toho huncuta? ;-) :-D
Odpovedať
taky sibalsky kukuc ma :-D...takze som to myslela ze dobreeee :-D...musi s nim byt sranda si myslim :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sampo, fakt tie popolnočné šaty nemajú chybu....krááásne. A ako ste nádherne ladili. Julova - len nezmen manzela :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fomarik - ani za svet ;-) :-D :-D
Odpovedať
ajojte všetky...už som tu :-D *sampo*...blahoželám...zlatučkí ste boli ;-) *zuzi* ten korzet je kráááásny a celkom akoby s tou "sukničkou" bol od pôvodna. pekné je to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Julova- no to si myslim, ze ani za svet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach jaj, teba to už čaká o pár dní..... ako ti závidím. Aj ja uz cem, cem, cem, cem! Ja sa vlastne teším len na ten samotný akt, to ako si povieme "áno". A potom pre mna za mna by sme mohli ist len my dvaja na pivco.
Odpovedať
Profilova fotka
julova ved aj je :-) saso je to, ale ked treba, tak je aj vazny :-) asi, ze hra to divadlo, tak to ma z toho taku deformaciu. Jeho kamarati nam taky fajny program urobili, perfektne spestrenie to bolo :-) fomarik diky ;-) hrozne som ich chcela, ale nemala som na ne vtedy, tak mi ich kupil on :-) zlaty, on by mi vsetko dal, az ho musim niekedy miernit. Ale tak ho luuuubim :-) x-) no ale ako som zhanala tu kravatu striebornu... nakoniec som kupila dve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my po polnoci budeme tiež v červenom, no ale ako pozerám tvoje šaty predstihli moje predstavy a tie moje sa mi už nepáčia ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Janinko - dakujem ;-) x-) ...a ked si predstavim ako bude mat Petulo po polnoci ten svoj smotanovy oblek a cervenu koselu...no pekne to bude si myslim :-) Fomarik - veru, aj ja sa velmi tesim, ale aj si prajem, nech uz to mame za sebou :-D...ale uzijeme si to vsetko...dufam, ze nase fotogenne masky sa podari pekne zachyti :-D :-D samponik-takze heeerec je to ;-) :-D...tak to mas o zabavu postarane ;-)..tesim sa na "profi" fotecky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?