Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Vy nakoniec nejdete na svadobku? Som nevedela... My este ani nevieme, lebo chceme ist az v juny - july, ale ak sa podari bytik... tak nebude nic!
    Na svadbu uz mas vsetko?

• no nejdeme...uz som to tu spominala...akurat v den ked som sa dozvedela ze cakame mimi nam dali z cestovky vediet, ze nemali vytazene majove terminy, tak sa rusia a bud nech si to presunieme, alebo vyberieme iny zajazd ...ale my sme to zrusili uplne, lebo iny termin nevyhovoval a prve tri mesiace tehu su najrizikovejsie, tak sme si vzali napsat korunky a bud pojdeme v lete niekde blizsie, alebo az na rok 😉...ale ked bude bytik, tak budeme na tom ako vy a pojdeme trebars niekde na Slovensku 🙂...

snad ano..este menovky...a detailiky...este nabalime darceky pre hosti..ale drahy dnes zabudol kupit mandle v jogurte, hoci som mu to 2x prizvukovala do mobilu 😠 ...ach ti chlapi 😃...tak to kupime zajtra a cez vikend porobime 🙂...a inak asi aj vsetko 🙂...a Ty?

• No ja este nemam spodne pradlo 😞 (asi pojdem bez alebo co), darceky pre hosti tiez nie, ale este nie som rozhodnuta, ci ich budem robit. a ta korunka ... ak by sa mi podarilo zohnat inu 😬 A este stale som nezohnala smotanovu organzu (chcem tu rolku - asi 50cm siroku), ale zatial mam zajednany vlizelin (prinajhorsom) a takee detailiky... bez ktorych by som sa vydala 😃

• Sponzor fóra
  • ved to...detailiky, bez ktorych aj tak budeme stastne manzelky a vobec nie "zufale" 😉...tak Ti prajem aby si zohnala vsetko co treba 🙂

ja som dnes grogy...od pol 7 som bola v praci...tak padam pod sprchu a do perin...fazulienka dava zabrat a pritom ma len nejaky ten milimeter 😃...

tak Ti prajem pekny zvysok vecera a dobru nocku 🙂

• pa pa

• juuulovaa zuziii.....som strasne rada ze ti je dobra sukna... ked budes zajtra vo forme dojdi ma kuknut a potriast packou (nemusis v sukni 🙂)))), nech ta konecne stretnem...
    idem si kuknut zufale manzelky a idem spat, nejsom este ok, dneska mi pichali kalciovku, nenapichli ma ani na druhy pokus, praskla mi zila, takze smola... 😞 ale zajtrajsok prezijem....
    drzte sa babizne :-*

• baby.. ja sa zajtra vydavam a mne to vobec nedochadza! 😬
    a okrem toho mam pocit, ze sme tisic veci este nestihli... ale hadam to dobre dopadne.. Ideme asi spat, lebo sme uz obaja dobre unaveni a kvalitne nervozni, aj tak po sebe vrcime cely den 😶

• a neostalo mi na kadernicku, lebo som si kupila korunku za 800 eska 😠 ale vypytam od nasich 😃
    cmuk uz bezim

• aoj sampo drz sa.... idem aj ja 🙂

• baby to je strasneee ja vobec nemozem spaaaat 😞

• ahojte, chcem popriat dnesnym nevestam vela lasky a stastia, nech vas sprevadza cely zivot. 😵
    a extra prianie pre danku a egy, drzte sa 😉 😃

• dakujeem ivi 😉

• Ahojte babenky....ZIJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Je to na dlhe, ale zajtra do obeda vysvetlim, preco som sa neozyvala. Chybali ste mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• jaaaaa odpadnem!!! 😃

FOMARIIIKK...ahoooooj 🙂 😵 😵 😵
    veru sme sa aj strachovali o Teba 😶 ...dufam, ze je vsetko v poriadku??? 🙂

• Ano, som OK, az na mensie-vacsie problemy...ale kaslem na ne. Zajtra sa rozpisem a vsetko sa dozviete, slubujete. Mimochodom, este nie som tehulka.

• Sponzor fóra
  • Ale urcite sa ozvi 🤔 ...joooj tak si nas vyplasila 😬 😉 ...keby to vedeli dnesne 5-kove majovky, ako si sa objavila 🙂 🙂...som strasne rada...velmi velmi velmi 🙂

dufam, ze coskoro budes tehulka...nam sa to minuly mesiac podarilo...dufam, ze je vsetko v poriadku, v pondelok idem 1x k doktorke 😴

• Julova...ja len tak na chvilku.... Tak k vasmu tehulkovstvu blahozelam. Ani ste sa tak velmi dlho nesnazili, velmi vam to prajem, tak isto ako aj Dydydy. Naozaj si ma potesila, len nech je vsetko v poriadku.
    velmi myslim na nase majovky... Sampo, Dana-Viktoria, Dydydy... Niektore uz maju po..... a ficia v plnej zabave. Julova, tej fazulke sa naozaj vytesujem, ved tak velmi si to chcela...este raz Blahozelam! 😉 😉 😉

• Ahojte majovky! Kde ste? Este bumbate? Teraz mam trosku casu, potom ficim do prace.... uz pracujem v dojcenskom ustave pre nechcene babatka. Tak rada tam chodim.

• Ahojte 😉
    uz to aj na mna prislo...aj mne sa zacinaju same somariny o svadbe snivat 😃 dnes to bolo o tom, ze sme museli svadbu odlozit, lebo ma kamoska nestihla prist ucesat a namalovat a ja som z toho bola nestastna a znicena. Som zvedava, co to bude nabuduce 😃

A ako ste dopadli vcerajsie nevesty??? Tesim sa na info 😉

• Cavte moje májovky, dlho som tu nebola ale už som si konečne našla čas 😉 .......Dúfam že o dva týžne nebude pršať 😠 lebo ma vyrúti.....Ja už riadne nespávam mesiac, stále podvedome rozmýšľam čo ešte treba zariadiť. Ja sa už teším kedy bude potom.... Strašne sa teším na Vás 5-kové májoky ako to dopadlo a ešte viac sa teším na Fotečky 😃

• ahojte majovky moje 🙂

fomarik - dakujem Ti velmi krasne za prianie 🙂...a dufam, ze napises viac, kam si nam na taku dobu zmizla...

lubu - neboooj...bude slniecko 😉...

aj ja sa strasne tesim na fotky 🙂...straaaasne som na vsetky 5-kove myslela 🙂...som si aj v duchu pocitala, kolko uz su vydate panie 😃...

• ahojte, pozeram, ze je tu dost 26. majoviek , ku ktorym patrim aj ja 😎

• ahojte 😎

• Avoj luculka.... 🙂 Konečne niekto dobehol. Dnes je tu nejak mrtvo 😉

• to vies babule sa este spametavaju 😃 😃

• kde ste moje májovky? 😞 Mám toho toľko na srdiečku a nemám sa komu vyrozprávať 😒 Zajtra idem na skúšku šiat aj svadobných aj popolnočných....Je dva týždne do svadby a ja vlastne ešte neviem ako budú riadne vyzerať 😐 Bojííííííííííííímmmmmmmmm

• ja tu som 😬

• Cafte, aj ja som tu!

• Cavte baby 😃

• No co lubu, co ta trapi?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.