Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
anoooooooooooooooooooooooooo :-D
Odpovedať
idem ja poriadne kukat lebo to je inýýýý zápas....zatim cafte :-D :-D SLOENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :-D
Odpovedať
Profilova fotka
supééééér x-) , aj keď som septembrová :-D
Odpovedať
to je jednooooooooooooooooooooooooooo...............supeeeeeeeeeeeeer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no čafte no super to už neni do kelu..........Chudák náš brankár idem sa z toho vyspat ]-( :-| :-( ;-( :-S
Odpovedať
kuk ;-) danka...všetko naj k menináááám :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino...viki ti dakuje ;-)
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ... tak uz to mam za sebou ... ked budem mt chvilu cas a budu uz fotky tak sa rozhovorim ... utekam z prace domov :-)
Odpovedať
ajoj egy...vitaj medzi nami a tešíme sa na fotečkyyyyy :-D :-D
Odpovedať
....uz len dvakrat sa vyspime :-D akurat sa chystame strihat menovky :-)
Odpovedať
no ja uz mam tie etikety... a saty doma... a zase novu bizu... :-D uz mi je celkom veselo
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute majovky :-D tak co 12-ky? vsetko pripravene? x-)
Odpovedať
Janik - sa Ti skeri, cooo? :-D...mne to stale este nedochadza...:-D
Odpovedať
ja si to nestiham nejak uvedomovat - nie je cas
Odpovedať
asi tak nejak :-D...som volala s kamaratkou, co je uz dva tyzdne vydata a este stale jej to nedoslo celkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi ved aj ty uz budes vysmiata o tyzden takto :-D a luculka bude pripravovat.. aj s lubu ;-) janga ja som si to neuvedomovala ani v sobotu... si pozriem videjko potom, aby sa mi pamat osviezila x-)
Odpovedať
:-D uz aby to bolo
Odpovedať
Profilova fotka
budem na vas mysliet, nech vam vsetko vyjde podla vasich predstav 12-ky :-D my ideme na vikend do Prahy, takze vam to zelam uz dnes a v pondelok cakam nove albumy ;-) :-D vysmiate, krasne novomanzelky x-)
Odpovedať
12.-tky všetky: :-) prajem vám, nech vám svieti slniečko, nech ste uvoľnené a šťastné po celý deň, nech si užijete ten váš deň D v najväčšej pohode a spokojnosti. a tá radosť a láska nech sa odrazí aj na fotečkách...na ktoré už teraz netrpezlivo čakáme :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyy drzte sa.... :-) bude to super, budeme na vas mysliet, hlavne si skuste dnes v noci pospat, ja som to nedokazala :-) ...ale aj tak som to zvladla... budete hviezdy :)
Odpovedať
ahojte :-D...dakujem Vam veeelmi pekne...dnes som uz o piatej nemohla spat :-N ...ale to bude fazulkou...lebo chodime skoro spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej :-) ahojte majovky... a hlavne ahoj julova a vsetky co mate zajtra veelky den! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JUL uži si to, budem na teba veľmi veľmi myslieť! Hlavne bez stresu a s úsmevom na perách, budete krásny. Držím palce nech je všetko ako má byť a nech fazuľka nehnevá mamičku ;-) A fotečky čím skôr poprosím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - jedinu radu ti dam - co ma najviac mrzi teraz.... zozen si niekoho z rodiny co ti nafoti vsetky tie detajly a prkotinky okolo... mne svagor nafotil vyzdobu saly a tak - inak by som nic nemala... dostali sme straasne moc kvetiniek a to nikto necvakol! vies ako ma to mrziii :-( proste ze foti nie ludi, ale tie male drobnosti okolo... na ktore nechces zabudnut! lebo ty na to cas mat nebudes a ani drahy... tiez nam zabudli doniest kvety do saly na hostinu a tiez dat prstienky von z krabicky na tacocku - a tak som si ju pekne vyzdobila! :-( ale to su iba malickosti - na tom svadba nestoji a nepada! :-N
Odpovedať
Saska - dakujem velmi pekne, zlatiicko ;-)...a vykonam a aj fazulke dohovorim ;-) Miri - dakujem ;-)...uvidime, coho vsetkeho budem zajtra schopna, ale urcite si na Teba a Tvoje rady spomeniem ;-)
Odpovedať
mia pravda pravdúca...na toto som mala ja švagríka palyho a evku moju sestričku :-D hoci tiež celkom všetko niebolo pofotene, ale nevadíííííí užívajte si babule váš svadobný deň....idem robiť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak kočky májovky, vy, ktoré to máte tak čerstvo za sebou. Chcem sa vás opýtať, koľko tvrdého alkoholu sa u vás popilo. Stále neviem, či plánujeme dosť objednať. My budeme mať 77 hostí, ale aj deti a aj taký, ktorý nepijú. Tak neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
booze alex...my sme mali cca 100 ludi... do 21:00 bola rodina 67 ludi, potom prisli kamosi, ktori rozhodne nejsu abstinenti :-) 34 ich bolo najmenej a mali sme : 18x fernet litrovy, 6x borovicka 7dcl, 6x vodka 7dcl, a potom asi 3 flase slivky a 3 flase marhule domacej... asi 3 flase fernetu som rozdala chalanom z kapely, darovala som aj dve vodky tusim, jeden fernet este mame do roboty...a napriek tomu nam ostalo toho tooooooolko, ze ked doberem antibiotika budeme dopijat este asi hooodne dlho.... neviem ci ludia pili vino (mali sme 100L) ...aj toho nam ostala polovica... alebo pivo 4 prepravky...ostala jedna... ale vsetci boli v nalade a nikto smadom netrpel.... priznam sa velmi tazko sa to odhaduje.... ale my sme to prehnali...
Odpovedať
Profilova fotka
No jooo, strašne ťažko sa to odhaduje. Ale aspoň že existuje táto stránka a človek sa má s kým poradiť. Ďakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?