Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • alex - no my sme boli tak trosku netypicka svadba... rodina z mojej strany alkohol velmi nemusi, tak sme mali iba zopar flias biele a cervene vino a z druhej strany rodiny toho tiez vela nepopiju - iba tak s mierou...
    este ti zistim kolko toho vina bolo ale bolo este aj zopar plechoviek piva a tvrdy alkoholo mozno iba do 10 flias rozne - palenka, fernet a tak... nepijem alkohol, tak moc nemam prehlad, ale popytam sa... 😬

• no, tak som zistovala... u nas bolo asi len 10 litrov vina - biele aj cervene - co sa minulo...
    8-10 flias tvrdy alkohol + neviem kolko plechovic piva...
    ber to ale tak, ze minimalne 35 ludi nepili ziadny alkohol a dalsi sa dost krotili lebo sme nechceli mat na svadbe opitych ludi... tak asi to je na slovakov trosku neobvykla svadba... 😬 - ale nam to tak vyhovovalo!
    nie sme totiz moc za pitie alkoholu...
    -preto si ty musis odhadnut zhruba ze ktory z hosti asi kolko je schopny vypit, trosku este nadhodit a mas vysledok - ako vidis je to velmi individualne...
    malinovky sme brali 2 litre na hlavu, ale sa nevypili... to ale nebolo tak teplo ako budes mat ty...

• miaa 😉 ako bolo v miloslavove? kde ste sa boli fotit?

• Sponzor fóra
  • Mia ďakujem za info.

• *alex*
    my sme mali 50 ľudí...20l červeného (ostalo 7 l)
      20 l bieleho (tiež asi 7l ostalo)
      6 l fernetov (2 celé a 2 načaté nám ostali)
      4 l slivovice (asi 2 l ostali)
      3 l vodky (ostal 1 l)
      a plechovkové pivo....to sa vypilo všetko (1 kartón bol)
     🙂 u nás sa ale v rodine málo pije takže i tak sa mi zdá, že nám veľa ostalo.
    hlavne sa popýtaj hostí, čo chcú piť. tak si ušetríš veľa veľa prešlapov. hoci aj u nás boli hostia, ktorí iné povedali a iné pili. ale smädom nikto netrpel a čo sa zvýšilo sa nepokazí 😉

• to je pravda, mi robime after party, grilovacko-opekacku, kde sa to pitivo rychlo vstrebe 😃

• ahojte, dana_viktoria, tak ako herpes a choroba na svadbe, fotky máte krásne, nič nie je vidno.

• ahoj dani 🙂 bolo kraasne! slniecko nam vyslo druhyx - raz na fotenie a potom ked sme isli na obrad... my sme to mali na tej druhej, mensej casti dediny u Baptistov v kostole, ale v tom istom case tam bola na Alzbetinom Dvore svadba aj v tom novom katolickom kostole... 😬 tak som sa smiala ze svet sa zblaznil a zosvadbil! 😃
    inak ja som tiez ochorela riaaadne uz v pondelok vecer mi nabehla teplota, nos mi tiekol, hrdlo bolelo ako des, tak som nabehla do lekarne a ze nech zachrania nevestu aby nebola soplava! 😛 tak mi dost dobre poradila teta lekarnicka a do soboty som bola ako-tak znesitelnejsie... len mi strasne schlo v hrdle a pocas obradu ked som uz docmulala cukrik mi zacala zasa taka sucha faza v krku tak som kaslala, slzy mi vohnalo do oci... ludia si asi mysleli ze ma to dojalo! 😬 😃 ale potom preslo a bolo super...
    dani alebo aj nie 5majovky - neboli ste sa niektora fotit na hrade okolo 1-2 poobede? boli sme tam 3 pary a jednej neveste som aj stihla s auta zakyvat, ale netusim komu 😬

• pardon - preklem - ine 5 majovky som myslela... 😃 😬 - bola som veelmi rada ze sme tam stretli dalsich na hrade...
    ako ste si uzili svoj velky den? ja som mala v kuse pocit ze je to o niekom inom a ze svadbu chystam niekomu uplne inemu! este stale mi to miestami nedochadza a v kuse si pletiem stare meno! 😃

• Ďakujem vám kočky ešte raz za všetky info 🙂

• mia , my sme boli v sade janka krala este kym bolo slniecko...
    mno ale buduci tyzden zacinam riesit doklady...idem pre sboasny list a uz to pojde, to bude tour de bratislava... 🙂

• ja som tour de kosice zacala dnes- uz máme sobášny list...hurráááá 😉

• gratulujem.... ja som teraz bola na poste a celkom ma to znicilo, este zrejme nejsom uplne ok 😐

• ahojte babule

ZUZULKA DRZTE SAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!zajtra na teba od rána myslím 😃 😃

• luc- dakujem 🙂

o pol hodku idu zo mna urobit peknu 😃

inak dnesny sen = hollywoodsky horor 😃 😃

• Sponzor fóra
  • a modlite sa za pocasiiicko...zatial nam praje 😃

• halooooo 😃 😉

• haloooo...už si krááásna? 😃

• Jani ...vraj ano 😃
    a este mame kooopec casu 🙂....Petulo isiel s mojou maminou rozostavit menovky do restiky a ja si surfujem 😃
    a hladnaaaa som jak vlcik malicky 😃

• joj treba sa napapať a aj hlavne veľa tekutííín...ja som celý deň len pila a potom tie zážitky v šatách 😃 😃 😃 myslím na vás celý deň, u nás je zas š´karedo...fúka vietor a včera bola búrka. je dosť chladno...tak nech sa to nepresunie k vám 😉
    jáááj určite budete superovskí 😃 😃 😃

• Jul moja, veľmi na teba myslím. Hneď ako som vstala, tak som pozrela z okna, ako vám krásne svieti slniečko.
    Drž sa! a uži si to.

• už tískaš do tekvičky? 😉 😉 😉

• no mladsi bracho zahlasil ako ma zbadal, ze "To co mas na hlave?" 😃 😃...no zlaty je 🙂 a na hlave mam taku helmu nepohnutelnu prelakovanu, ze dovidenia 🙂...a sest zivych ruziciek 🙂

Saška - dakujem moja zlata 🙂...asi to tak fakt je, ze par dni pred su tie navjacsie stresy...ale ten den D...no uuuuplna pohoda...nastastie tu ani nikto nie je, kto by umelo vytvaral stres 🙂...takze pohoda, klidek, tabacek 😃

a vcera bola sranda s vleckou...ze pre istotu si drahy ide nacvicit, ako sa vypina, aby boli fotky aj take aj take...no vyse polhodiny s mojou maminou maturovali, kym na to dosli, takze som povedala dost, ze vlecka ostane vypnuta, lebo potom nemienim stresovat 😃...je to pekne aj tak 🙂

• a este Vam idem aspon kyticku ofotit a peirko 🙂

• že je to tak? v deň D už nie je nad čím stresovať...treba si ho užiiiiiť 😉

• Jul aj sebaaaa!

• presne Jani 🙂...Alex , no skusim samospust, som sa doma 😃

• to skoro ako ja...na mňa v kvetinárstve tak čudne kukali, keď som si sama prišla pre kyticu...možno si myslei, že sa len hrám na nevestu... 😃 😃
    čakáááme 😉

• OK, tešíííím sa

• joooj zienky strajkuje mi modem 😠
    a samospust nehrozi, som nemehlo 😃...o chvilu, ked pride drahy, tak ma ofoti on 🙂
    zatial len kyticka...snad uz to teraz naciita 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov