Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ajojte májovky ;-) už som aj predokladovaná :-) :-) za dve hodiny som všetko obehla...zázrak :-D :-D ešte doktorov, banky, piosťovne, telefóny...ale to najdôležitejšie je za mnou :-D :-D :-D :-D zuzi idem sa na vás mrknúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janino zavidim ti..ja nemam nic koli chorobe...ani sobasny...ale dnes pre nho idem :-) dneska kupujeme autiiiicko s muziiiickom...tak to obeham na nom juhuuu...snad sa nezabijem, som nesofrovala hmm par rokov :-D
Odpovedať
danka...dá sa to...len vodičák, tam bolo milión ľudí. :-| tak som už odtiaľ zdrhla. 8-) a dnes idem vyplatižť zálohu za svadobnú cestuuuuu....huráááááá 8-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mno bude zabava.... este zivnostensky, danovy,banky, poistovne...uaaaaaa ... toto nelubim :-)
Odpovedať
janino ... ahoj :-) ... prosím Ťa čo všetko mi treba riešiť akútne ohľadom dokladov ? dnes asi budem mať sobášny ... mohla by si mi prosím Ťa poradiť nejaký postup a čo všetko vlastne treba ? vďaka ... a kam bude svadobka ? :-)
Odpovedať
andre...napísala som ti do *Košice* svadobka na Krééééétu...ja som tak trochu zamilovaná do Grécka a aj manžela mám *Gréka* (len po maďarsky, chichi :-D :-D :-D
Odpovedať
áno vďaka... už som videla :-) ... a vďaka aj tu ;-) kedy idete ?
Odpovedať
22. júnik letíme ;-) a tešíme sa....veeľmo :-)
Odpovedať
my ideme tiež 22. :-) , ale v máji ... Egypt
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj jak vam zavidim :)
Odpovedať
dobry den manzelky a skoromanzelky :-D
Odpovedať
aj ja si závidím :-) ... chceli sme ísť hneď po svadbe, a keď sme chodili po cestovkách, tak všade lietali z KE až od júna... ale našli sme v Kartágu už od 22.5., tak sa veľmi tešíme x-) x-) dobrý deň, manželka... julova... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ja Vam zavidim...my sme teraz vo stvrtok mali letiet do Egypta ale cca 2 tyzdne pred svadbou cestovka zrusila majove termiy, kvoli nevytazenosti vraj ]-( ...ale nevadi...poriesime nejake Chorvatsko...a mozno neskor, ked fazulka bude uz na svete...keby mi malo byt takto blivno ako mi je teraz aj na svadobnej ceste, tak by som si ju aj tak neuzila...ale tesim sa na Vase zazitky...a dufam, ze vsetky, ktore chcete, tam ofazulkujete ;-) ahoj manzelka andre ;-)
Odpovedať
noooo, to by sme mohli ;-) ... dúfam, že sa zadarí :-) aj nám povedali, že sa lietalo už od 16.5. ale vraj to zrušili... hádam aj toto nezrušia keď sa tak tešíme :-|
Odpovedať
a to sme sa my boli pytat sami, lebo sme natrafili na nejake take spravy na nete..a oni ze, ved tyzden pred odletomby ste sa to dozvedeli ]-( ]-( ...tak ale vratili nam korunky a bude na vybavicku pre drobceka x-) ale verim, ze Vam to vyjde...a prajem plodnu svadobnu cestu :-D
Odpovedať
ďakujem :-D
Odpovedať
a urcite si kup nejaky parfem na baze oleja...staci malo a veeeelmi dlho vydrzi vonat na tele ;-) juj, krasna nevesta si bola :-)...super uces a aj saty...a aka sneda si bola x-) a ja taka bledula a este ani ten Egypt nebude :-D...no joo.. :-D
Odpovedať
díky za tip... to solárko ;-)
Odpovedať
ja som sa bala risknut solarko, lebo som sa nikdy ani nejak extra neopalovala a ani v solarku nebola...a ked som zistila, ze som tehulka tak som to ani uz nechcela riskovat :-) doniesla si tie parfemy kolegyna...ze ono sa to inak vola u nich - daju Ti taky zoznam a vedla svetovej znacky (C. Klein, Givenchy, Dior...atd. je ich nazov - napr. lotosovy kvet..atd.) a podla toho si aj ona vyberala...ze za nejake 4 parfemy tie ich dala 25 dolarov tusim..ale fakt stacilo malinko na krk a uuuzasne sa sirila vona x-)
Odpovedať
kukuk ;-)
Odpovedať
kukuk :-) ;-)
Odpovedať
ahojte :-D
Odpovedať
ja len nakúkam, 8-) lebo už také kopy mám v práci...a zas chcem zdrhnúť skôr dnes...kolegyňa ma *žožerie* :-D :-D jani...ďalšie fotečky si prosíme ;-)
Odpovedať
ahoj manzelka jangka :-D
Odpovedať
toto su len amaterske zabery, co mam od svagrov, tak vyberam nieco...
Odpovedať
dobre, dobre ;-) ...ja dnes možno dohodím voľačo profi....celý víkend som kukala DVD...to bude asi moja choroba na ďalšie týždne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Babule, ale ja som taka stastna, ono to vyslo vsetko podla predstav!!! Som ani necakala, ze to bude take dobreeee... Som sa ani nebala, nestresovala, proste pohodicka, vysmiati sme boli :-D :-D :-D
Odpovedať
ja jsem to říkal :-D :-D...jangka ;-)
Odpovedať
ne, to já jsem to říkaaaaaallllll :-D :-D ......však je to také hurááááááá :-D :-D
Odpovedať
prominte, nechala jsem se uneeest :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?