Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Ahojte babule ste tu??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ja som tu..... ;-)
Odpovedať
tak uz len 12 dni 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babu no zda sa mi, ze 100 litrov vina stacilo, mali sme 12 litrov fernetu, mozno tak 2-3 flase Demanovky, asi 50 litrov domacej palenky, 2 flase capa negry, 1 hruskovicu (ale nevypilo sa teda vsetko).. ludi bolo asi tak 95 nakoniec (zhruba, lebo nepamatam) :-N a nic si z toho nerob, chlapi to asi fakt tak vnimaju, lebo ten moj tiez chcel stale daco dokupovat, bal sa, ze malo bude ;-) fomarik, luculka ahojte :-D
Odpovedať
ajojte...*babu* pardon, som ťa skomolila =-) ja som pár strán dozadu písala, koľko sme čoho mali...pre 50 ľudí :-) :-) jani...koľko ste mali ľudí?
Odpovedať
Profilova fotka
janino no malo ich byt asi tak 102, ale na poslednu chvilu ich par neprislo, tak sa mi zda, ze ich bolo tak 90 aj par ;-) preco?
Odpovedať
nas pocet hosti je medzi 70-78 este sa to len upresnuje a predpokladany rozpis alkohule mame: 20 + 20 biele a cervene vino 40f. vodka 10f. demanovka 6f. slivovica nejake brandy 10 f. ... ja naozaj nerozumiem naco tolko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
babu a este vodku som zabudla! aj tu sme mali :-N asi 20 flias :-) a inak v tom vine a domacej palenke uz boli zaratane aj vysluzky a tych bolo teda hodne (okolo 90). Cize podla mna mate dost vela toho, hlavne tej vodky, ale to viete vy, kto co pije a co date do vysluziek. Toho vina sa mi zase zda malo. Ale zase sa opakujem - vy viete najlespie ;-) neboj babu, alkohol sa nepokazi ak sa nahodou nevypije ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, neviem či ste tu ešte niekto, hlási sa Vám aj keď neskor ale predsa pani Kadlečíková :-) My sme dospávali, aj keď ešte teraz som stále unavená. Bolo super. Lepšie asi ani nemohlo byť, všetci sa bavili. A hlavne keď nás oddávali a pomýlili sa Vy prítomná........ Stavom rozvedená-pardon slobodná, všetci ľudia do výbuchu, potom sa ospravedlnili, a ešte k tomu aj mojmu "manželovy pierko odpadlo, takže bolo to aspoň trochu zábavné. Aj na počasíčko sme mali šťastie, keď pršalo vždy sme boli vnútri. Fakt supeeeeeeer :-D Dám aj fotečky ali asi až bud. týždeň, fotilo sa aj po mimo, ale radšej dám od fotografa. Dočkáte sa, nebojte. Pekný večer 8-)
Odpovedať
ivetka gratulujem ;-) ;-) veeeľa lásočky vám želám ;-) *sampo* ja len kvôli tým 100 l vína 8-) *babumovci* je to tak akurát, najdôležitejšie je vedieť, čo zhruba budú hostia piť ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky.tak sa vam hlasi dalsia vydata pani... :-) svadba dopadla super, az na par veci, ale to sa asi stava na vacsine svadieb, ze nejde vsetko podla planu. ale zvladli sme to a uz sme svoji. velmi som sa bala, ako dopadne pocasie, ale to bolo v poriadku. aj prsalo, ale nie vtedy, ked sme boli vonku, aj fotit sme sa boli pred bojnickym zamkom a krasne nam svietilo slniecko, tak to ma moc tesilo. babumovci, k tomu alkoholu. my sme mali 70 hosti a alkoholu asi takto: 30 fl.bieleho+12 fl.cerveneho vina, 6 fl.vodiek, 3 fl.ginu, 2 fl.borovicky, 3 fl.fernetu, 5 fl.vermutu a este nejake ine, ale to si uz nepamatam, ale strasne vela nam ostalo zo vsetkeho. nasi hostia nejak malo pili :-)
Odpovedať
miri blahoželáááme pani vydatááááá ;-) ;-) fotky? budú?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fotecky budu, uz sa na tom pracuje, ale zatial len take domacej vyroby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
už sú tam...
Odpovedať
Janino ďakujem pekne za gratuláciu. Ale už bude aspoň viac kľud, neviem ako u Vás, ale u nás boli dosť stresy pre svadbou :-D
Odpovedať
ajojte májovky :-) ...vydaté si užívajú....nevesty chystajú....19.-tky jakoooooo????????????????? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky. no neviem, ci si uzivam, aj ked som uz vydata. dnes mi pride do roboty kontrola, tak mam lepy. mam vacsie stresy ako zo svadby... :-(
Odpovedať
tak držím palce, nech ti to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, ivetka este vam som zabudla zablahozelat :-) manzelky :-D "janino" no tych 100l sa zda mozno malo, ale flias bolo asi 140, takze to v pohode vyslo 8-) ci tebe sa to zdalo vela? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem jani i sampo. kontrola odisla, uz je dobre. toto bolo horsie ako svadba. pred nou som nemala vobec stres, tak teraz mi to vynahradili... :-(
Odpovedať
*sampo* málo? ja som práveže myslela, že veľa :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino mate krasne fotocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem nastavajuce nevesty aj stastne manzelky :-D Aj ja som uz zenicka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte babulky...od zajtra mam dovcu...a kolotoc zacina..... :-D :-D
Odpovedať
no ahoj luc...ako sa cítiš? fazulka poslúcha? :-)
Odpovedať
*sampo* ďakujem, trochu iné ako som si predstavovala, ale nemôže sa mi predsa všetko splniť :-D :-D *potvorke* blahoželááám a veľa krásnych chvíľ v manželstve ;-) ;-)
Odpovedať
janinio ahoj zatial pohodicka...este si to nejako neuvedomujem.....dnes som bola akurat menit svadobný uces...tak idem zajtra zase na skusku......fazulka poslucha.... :-D a co sa ti nepácia fotecky....ste tam zlatucký...a hrozne sa mi páci ako ste tancovali.... :-D :-D
Odpovedať
mne sa páčia, len ja som chcela najprv fotky vonku...a keďže pršalo, nebolo možné... 8-) my sme tančili celý večer jak odtrhnutí :-D :-D :-D pekné máte darčeky ;-) čo ste dávali dovnútra?
Odpovedať
ufff nam dali zabrat.....oriesky v bielej aj hnedej cokoladke.... :-p vcera som bola skusat satinky...jooooj uz sa na ne tesíííím :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?