Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Ahojte babule ste tu??? 😎

• Ano, ja som tu..... 😉

• tak uz len 12 dni 😎

• Sponzor fóra
  • babu no zda sa mi, ze 100 litrov vina stacilo, mali sme 12 litrov fernetu, mozno tak 2-3 flase Demanovky, asi 50 litrov domacej palenky, 2 flase capa negry, 1 hruskovicu (ale nevypilo sa teda vsetko).. ludi bolo asi tak 95 nakoniec (zhruba, lebo nepamatam) 😬
    a nic si z toho nerob, chlapi to asi fakt tak vnimaju, lebo ten moj tiez chcel stale daco dokupovat, bal sa, ze malo bude 😉
    fomarik, luculka ahojte 😃

• ajojte...*babu* pardon, som ťa skomolila 🤔 ja som pár strán dozadu písala, koľko sme čoho mali...pre 50 ľudí 🙂 🙂

jani...koľko ste mali ľudí?

• janino no malo ich byt asi tak 102, ale na poslednu chvilu ich par neprislo, tak sa mi zda, ze ich bolo tak 90 aj par 😉 preco?

• nas pocet hosti je medzi 70-78 este sa to len upresnuje
    a predpokladany rozpis alkohule mame:
    20 + 20 biele a cervene vino
    40f. vodka
    10f. demanovka
    6f. slivovica
    nejake brandy 10 f.
    ... ja naozaj nerozumiem naco tolko 😐

• babu a este vodku som zabudla! aj tu sme mali 😬 asi 20 flias 🙂 a inak v tom vine a domacej palenke uz boli zaratane aj vysluzky a tych bolo teda hodne (okolo 90). Cize podla mna mate dost vela toho, hlavne tej vodky, ale to viete vy, kto co pije a co date do vysluziek. Toho vina sa mi zase zda malo. Ale zase sa opakujem - vy viete najlespie 😉 neboj babu, alkohol sa nepokazi ak sa nahodou nevypije 😉

• Ahojte kočky, neviem či ste tu ešte niekto, hlási sa Vám aj keď neskor ale predsa pani Kadlečíková 🙂 My sme dospávali, aj keď ešte teraz som stále unavená. Bolo super. Lepšie asi ani nemohlo byť, všetci sa bavili. A hlavne keď nás oddávali a pomýlili sa Vy prítomná........ Stavom rozvedená-pardon slobodná, všetci ľudia do výbuchu, potom sa ospravedlnili, a ešte k tomu aj mojmu "manželovy pierko odpadlo, takže bolo to aspoň trochu zábavné. Aj na počasíčko sme mali šťastie, keď pršalo vždy sme boli vnútri. Fakt supeeeeeeer 😃 Dám aj fotečky ali asi až bud. týždeň, fotilo sa aj po mimo, ale radšej dám od fotografa. Dočkáte sa, nebojte. Pekný večer 😎

• ivetka gratulujem 😉 😉 veeeľa lásočky vám želám 😉

*sampo* ja len kvôli tým 100 l vína 😎
    *babumovci* je to tak akurát, najdôležitejšie je vedieť, čo zhruba budú hostia piť 😉 😉

• ahojte majovky.tak sa vam hlasi dalsia vydata pani... 🙂 svadba dopadla super, az na par veci, ale to sa asi stava na vacsine svadieb, ze nejde vsetko podla planu. ale zvladli sme to a uz sme svoji. velmi som sa bala, ako dopadne pocasie, ale to bolo v poriadku. aj prsalo, ale nie vtedy, ked sme boli vonku, aj fotit sme sa boli pred bojnickym zamkom a krasne nam svietilo slniecko, tak to ma moc tesilo.
    babumovci, k tomu alkoholu. my sme mali 70 hosti a alkoholu asi takto: 30 fl.bieleho+12 fl.cerveneho vina, 6 fl.vodiek, 3 fl.ginu, 2 fl.borovicky, 3 fl.fernetu, 5 fl.vermutu a este nejake ine, ale to si uz nepamatam, ale strasne vela nam ostalo zo vsetkeho. nasi hostia nejak malo pili 🙂

• miri blahoželáááme pani vydatááááá 😉 😉 fotky? budú?

• fotecky budu, uz sa na tom pracuje, ale zatial len take domacej vyroby 🙂

• už sú tam...

• Janino ďakujem pekne za gratuláciu. Ale už bude aspoň viac kľud, neviem ako u Vás, ale u nás boli dosť stresy pre svadbou 😃

• Sponzor fóra
  • ajojte májovky 🙂 ...vydaté si užívajú....nevesty chystajú....19.-tky jakoooooo????????????????? 😃 😃

• ahojky. no neviem, ci si uzivam, aj ked som uz vydata. dnes mi pride do roboty kontrola, tak mam lepy. mam vacsie stresy ako zo svadby... 😞

• tak držím palce, nech ti to dobre dopadne 😉

• mirka, ivetka este vam som zabudla zablahozelat 🙂 manzelky 😃

"janino" no tych 100l sa zda mozno malo, ale flias bolo asi 140, takze to v pohode vyslo 😎 ci tebe sa to zdalo vela? 😬

• dakujem jani i sampo. kontrola odisla, uz je dobre. toto bolo horsie ako svadba. pred nou som nemala vobec stres, tak teraz mi to vynahradili... 😞

• *sampo* málo? ja som práveže myslela, že veľa 😃 😃

• janino mate krasne fotocky 😉

• Pozdravujem nastavajuce nevesty aj stastne manzelky 😃 Aj ja som uz zenicka 😎

• gratulujem 🙂 🙂 🙂

• ahojte babulky...od zajtra mam dovcu...a kolotoc zacina..... 😃 😃

• no ahoj luc...ako sa cítiš? fazulka poslúcha? 🙂

• *sampo* ďakujem, trochu iné ako som si predstavovala, ale nemôže sa mi predsa všetko splniť 😃 😃
    *potvorke* blahoželááám a veľa krásnych chvíľ v manželstve 😉 😉

• janinio ahoj zatial pohodicka...este si to nejako neuvedomujem.....dnes som bola akurat menit svadobný uces...tak idem zajtra zase na skusku......fazulka poslucha.... 😃

a co sa ti nepácia fotecky....ste tam zlatucký...a hrozne sa mi páci ako ste tancovali.... 😃 😃

• mne sa páčia, len ja som chcela najprv fotky vonku...a keďže pršalo, nebolo možné... 😎
    my sme tančili celý večer jak odtrhnutí 😃 😃 😃

pekné máte darčeky 😉 čo ste dávali dovnútra?

• ufff nam dali zabrat.....oriesky v bielej aj hnedej cokoladke.... 😛
    vcera som bola skusat satinky...jooooj uz sa na ne tesíííím 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Bratislava
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov