Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
veru veru, uži si ich...mne bolo dosť ľúto za nimi, dobre som sa v nich cítila :-N :-N
Odpovedať
aj ja sa v nich hrozne dobre ciiiitim.... ;-) aj si mala ráno stresy....krce a tak :-D :-p
Odpovedať
vieš čo, vôbec. som si v pohode vstala, sprška...kaderníčka....až keď som došla domov a obliekať sa na fotenie...vtedy som si hrkla štamperlík becherovky na žalúdok...a potom už pohoda :-D
Odpovedať
PORAZIIII MA ]-( ]-( :-| chistám si veci na výzdobu a tak aked som vytiahla svadobne poháre zo duflíka....moj je na polovicu rozbitý ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovecky :-) sice trosku neskoro, ale predsaa...blahozelam vsetkym 12-tkam, popozerala som si aj albumy, kraaasne fotecky a vsetkym prajem vela vela stasticka. Sorry, ze az teraz, ale tak trosku som bola mimo a asi este aj budem, ale budem teraz mysliet aj na 19-ky, drziiiim palceky ;-)
Odpovedať
ahoj schnauze......tak mysli aj na mna... :-D ooooch co spravim s pohármi ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luculka, si pis, ze aj na teba :-D aj na fazulku, nech je cely cas poslusna :-D Och, tych poharov mi je luto ;-( asi nemas vela moznosti, bud narychlo kupit nejake nove alebo pohare nemat :-( my zrejme mat nebudeme, aj ked v posledne dni som zacala uvazovat, ze by som kupila nejake dva obycajne pohare a namalovala na ne nieco farbami na sklo, bolo by to originalne a celkom lacne, len casu mam teraz straasne malo, pomaly ani doma nie som :-( Ak si aspon trosku sikovna, aj takto by sa to dalo vyriesit
Odpovedať
som rozmýslala spravit sablony a nastriekat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, aj to sa da :-D
Odpovedať
uz som to pomali predýchala :-p
Odpovedať
Ahojte májovečky. Ďakujem ešte za priania. S tými pohármi to veru nieje bohviečo, ale snáď niečo vymyslíš. :-) Vítam aj potvorku, ako sa máte ako manželia? Držím taktiež palčeky všetkým 19-kam, nech Vám víde počasíčko. Nám síce bolo striedavo, ale ja som vďačná aj za také počasie aké bolo, stihli sa aj niake fotečky porobiť. Len ešte nemám, ako ich získam, iasto vložím. :-D
Odpovedať
ajojte...schnauzee poslal som ti IP ;-) luculka...poriešiš to voľajako s tými pohárikmi...veď na tom až tak nezáleží ;-) záleží na tom, aby ste tam boli vy dvaja a nie poháre :-D :-D niečo vymyslíš, veď si májovka....cmuk :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte moje májovečky. TAk ja som už v plnom prde príprav, ani neviem kolko času m ostáva, nestíham to sledovať :-S , ale už sa teším na sobotu. DRžte sa mi 19 ky budem na vás myslieť.PAPA
Odpovedať
lubu ja ti budem drzat...ale musis aj ty mne :-D :-D
Odpovedať
joooj...19-ky drzim Vam moc moc paluuuchyvsetky a dohovorim aj fazulke ;-) ako sa citite? :-D :-D
Odpovedať
ahoooj ZUZ aj fazulienka....ja supeeer...zatial... :-D len ten pohár ma serie...ale uz len mááálicko :-p ...som ho aj dala do albumu xudáááááka :-D
Odpovedať
a ved crepy prinasaju stastie ;-) hlavne ziadne stresy - to je super, ze si taka vysmiata a uvolnena..a to je najpodstatnejsie...takmer nikto si ani nevsimne z akych poharov si budete pripijat ;-)
Odpovedať
ja fviem len sa my hrozne pácili.... :-| no co uz hlavne nech nám víde slniecko 8-)
Odpovedať
tak si cucnite z jedneho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nemali pohare a bolo vsetko ok :-) ani neviem kde by sme ich pouzili...na pripitok bol vermut a pri foteni sme sampanske nepili...
Odpovedať
boze o jednej idem na skusku ucesu,,,som ho naposlednu chvilu zmenial...o stvrtej na nechty....o pol siedmej pre návleky....o pol osmej do kostols....medzitým u nás budu robit výsluzky a viazat pierka...ufff... a som uplne v klude...mi to pripadá akoby som sla niekomu ja na svadbu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne take pocity som mala aj ja. vsetko som brala uplne v klude, ani som si neuvedomovala, ze sa vydavam. a tento pocit mi vydrzal cez celu svadbu. :-) ako vam zavidim, ze to mate este len pred sebou. ja by som si to rada zopakovala, teda iba tu sobotu, lebo to bolo super...
Odpovedať
ajojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mno ja som rada ze to je za nami :-)
Odpovedať
dani si si to neuzivala =-)
Odpovedať
ja som hlavne rada, že vybavovačky sú za mnou. a tertaz sa už teším na svadobku...juchuuuuu :-D :-D
Odpovedať
luc - je to krasne, ale straaaasne unavne :-)...aj ja som rada, ze uz mame PO...uzivala som si cely ten den, fotky neoklamu ;-)...ale zopakovala by som si to az s velkym odstupom casu :-D
Odpovedať
ak by bolo všetko nachystané...ja aj túto sobotu :-D :-D
Odpovedať
No ja hlavne dufam ze fazulka ma nechá trsat do rána...a nebudem kazdu sekundu vyzivovat :-D :-D
Odpovedať
ani ta to nenapadne...nebudeš mať na to čas, luci ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?