Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • 😃 chichi...neste sa mi robit 😬 😦

• to Ti verim 😒 ...mne uz sa teraz nechce ist do prace a to mam pred sebou este 1 a pol tyzdna dovolenky..

• jej tak budeš doma dovolenkovať? ja som bola do stredy minulého týždňa. a do chorvátska kedy pôjdete? 🙂

• Sponzor fóra
  • uvidime ako budu prebiehat poradne u tety Dr. 😉
    hej hejdoma...a od zajtra nabehneme na urady doklady vybavovat a aj uver na bytik 😉

• veru vlastné je vlastné 😉 to sa aj fazulka miesi veselšie 😃 😃 aspoň nám sa teda bude 😉 šťastíčko, že nás peripétie s úvermi obišli 😎 😎

• no vlastne - teda moje - mame aj teraz, len potrebujeme vacsie 😉...sa nebojim uveru, ked mam tento bytik...keby bolo najhorsie, tak by som ho predala a pokryla uver...ale takto nm bude jeo prenajom splacat hypoteku, takze to ani moc nepocitime 😉

• tak tak sa to dá, to áno 😉 joj zas som si vás kukala, zlaťučkí ste boli. 😎 ty si taká malinká? 😎 😎

• hej...ved preto som drobec 😉...mam 1,62 m 😃...a Petulo tak o dvadsat centi viac 😃...pri Tvojom Palim by som bola ako skriatok 😃

• ako moja mamina 😃 😃 ja mam 1,7 presne...takže môžem aké opätky len chcem 😃 😃 😃

• janino - my ideme na Kretu na svadobku 21.6. 😬 kam idete presnejsie vy? je mozne ze sa tam este aj niekde stretnem! 😃

• jej to by bolo zlate 😬 😬 ideme do letoviska Aghia Marina a vy kam? 😉

• hotel Asimenia nedaleko Georgopoulos to je.... ta Aghia Marina je blizko coho?

• 8 km od mesta Chania 😉 hotel Galini
    http://www.hotel-galini.gr/ 😉 😉

• no tak ak budete behat po ostrove a pamiatkach a spoznate jedneho z nas - podla nasich svad. fotiek, tak nas kopnite do clenka 🙂 lebo ja som straasne nevsimava... ale este to moze moja polovicka zachranit - ten je vsimavy niekedy az prilis! ked uz to ma ako pracovnu deformaciu... 😃 ale snad vas spoznam podla tvojho dvojmetraka ako ho ty nazyvas! 😉 😬

• a váš hotel nie je niekde neďaleko? tak by sme sa mohli stertnúť 😉

• Sponzor fóra
  • ten je medzi Rethimnom a Chaniou - tak na pol ceste... tak neviem ako by sme to zrealizovali, ale bolo by to celkom fajn! 🙂 ved mozme cez postu vymenit cisla kde mame roaming a ked sa rozkukame na ostrove tak mozme daco vymysliet 😬

• oki...to by bolo fajn 😉

• tak ti idem napisat cislo a zapisem si tvoje... ked sa podari stretko tak to bude sranda! 🙂

• už som ti ho poslala do IP 😉

• mala by ti dojst sms kazdy chvilku...
    napis potom sem ci ju mas 🙂

• julova a vsetky 12-tky - blahozelam vam k vasmu vyznamnemu kroku a tiez k tomu, ze uz ste nie slecny, ale panie! 😃 dnes ma v autobuse jedna starsia pani oslovila ze PANI... som ju chcela ist opravit, ale v tom ma trklo ze ahaa... uz to je tak! predtym mi to povedali neopravnene, ale teraz... uz je to raz tak! 😉
    tak nech sa vam lahko a prijemne zvyka na novy stav a tebe julova este aj na ten iny stav! 😬 kraasne fotky mate!

• mam ju mirka 🙂

• ahojte majovky! chcem zablahozelat 12-kam k stavu manzelskemu 😃 vela stastia vam zelam janga aj Zuska (dufam, ze som nikoho nevynechala) krasne nevesticky ste boli, aj pocasie vam vyslo, myslela som na vas v sobotu v Prahe 😉

• ajoj jani, ako bolo na mini svadobke? 🙂

• ahojte,
    nikdy by som neverila, ze ohladom pripravy svadby budeme mat problem dohodnut sa, ze kolko alkoholu 😐 uz mi to ide na nervy 😠

• ahoj Jani 😉 dobre bolo, aj pocasie vyslo.. az na ten vetrisko v piatok 😐 dohodli sme kuchynu, tak sa tesim na realizaciu. A vzorne som ponavstevovala rodinu, lebo obycajne ich obidem, kedze nechcem otravovat 😬
    vy sa mate janino a mia, ze idete na svadobnu cestu 😉 ja by som tiez sla.. aj hned 🤔 no neda sa.. najprv byt, potom oddych 😵 dufam

• *bambu* radšej viac 😉
    tak tak jani ja sa teším 😉 😉 😃 😃

• babu no my sme sa tiez nevedeli na kadecom dohodnut 🙂 a den pred svadbou to bol uplny horor, som si aj poplakal 😬 Ale radsej s miernou rezervou, aby daco nechybalo 😃

• vsak prave, ze viac, ale mam pocit, ze ti chlapi to ponimaju v nejakom megalomanskom rozmere 😐 ze aby nechybalo 😒
    sampo, vy ste mali vela ludi, kolko ste mali tvrdeho a kolko vina?

• Krásny večer Májovky!!!!!!!
    Babumovci..... máme ten istý termín. Juj, ale sa teším! 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Galéria Nedbalka ponúka jedinečné miesto pre Váš neopakovateľný civilný sobaš alebo svadobné fotenie.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov