Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • 😃 chichi...neste sa mi robit 😬 😦

• to Ti verim 😒 ...mne uz sa teraz nechce ist do prace a to mam pred sebou este 1 a pol tyzdna dovolenky..

• jej tak budeš doma dovolenkovať? ja som bola do stredy minulého týždňa. a do chorvátska kedy pôjdete? 🙂

• Sponzor fóra
  • uvidime ako budu prebiehat poradne u tety Dr. 😉
    hej hejdoma...a od zajtra nabehneme na urady doklady vybavovat a aj uver na bytik 😉

• veru vlastné je vlastné 😉 to sa aj fazulka miesi veselšie 😃 😃 aspoň nám sa teda bude 😉 šťastíčko, že nás peripétie s úvermi obišli 😎 😎

• no vlastne - teda moje - mame aj teraz, len potrebujeme vacsie 😉...sa nebojim uveru, ked mam tento bytik...keby bolo najhorsie, tak by som ho predala a pokryla uver...ale takto nm bude jeo prenajom splacat hypoteku, takze to ani moc nepocitime 😉

• tak tak sa to dá, to áno 😉 joj zas som si vás kukala, zlaťučkí ste boli. 😎 ty si taká malinká? 😎 😎

• hej...ved preto som drobec 😉...mam 1,62 m 😃...a Petulo tak o dvadsat centi viac 😃...pri Tvojom Palim by som bola ako skriatok 😃

• ako moja mamina 😃 😃 ja mam 1,7 presne...takže môžem aké opätky len chcem 😃 😃 😃

• janino - my ideme na Kretu na svadobku 21.6. 😬 kam idete presnejsie vy? je mozne ze sa tam este aj niekde stretnem! 😃

• jej to by bolo zlate 😬 😬 ideme do letoviska Aghia Marina a vy kam? 😉

• hotel Asimenia nedaleko Georgopoulos to je.... ta Aghia Marina je blizko coho?

• 8 km od mesta Chania 😉 hotel Galini
    http://www.hotel-galini.gr/  😉 😉

• no tak ak budete behat po ostrove a pamiatkach a spoznate jedneho z nas - podla nasich svad. fotiek, tak nas kopnite do clenka 🙂 lebo ja som straasne nevsimava... ale este to moze moja polovicka zachranit - ten je vsimavy niekedy az prilis! ked uz to ma ako pracovnu deformaciu... 😃 ale snad vas spoznam podla tvojho dvojmetraka ako ho ty nazyvas! 😉 😬

• a váš hotel nie je niekde neďaleko? tak by sme sa mohli stertnúť 😉

• Sponzor fóra
  • ten je medzi Rethimnom a Chaniou - tak na pol ceste... tak neviem ako by sme to zrealizovali, ale bolo by to celkom fajn! 🙂 ved mozme cez postu vymenit cisla kde mame roaming a ked sa rozkukame na ostrove tak mozme daco vymysliet 😬

• oki...to by bolo fajn 😉

• tak ti idem napisat cislo a zapisem si tvoje... ked sa podari stretko tak to bude sranda! 🙂

• už som ti ho poslala do IP 😉

• mala by ti dojst sms kazdy chvilku...
    napis potom sem ci ju mas 🙂

• julova a vsetky 12-tky - blahozelam vam k vasmu vyznamnemu kroku a tiez k tomu, ze uz ste nie slecny, ale panie! 😃 dnes ma v autobuse jedna starsia pani oslovila ze PANI... som ju chcela ist opravit, ale v tom ma trklo ze ahaa... uz to je tak! predtym mi to povedali neopravnene, ale teraz... uz je to raz tak! 😉
    tak nech sa vam lahko a prijemne zvyka na novy stav a tebe julova este aj na ten iny stav! 😬 kraasne fotky mate!

• mam ju mirka 🙂

• ahojte majovky! chcem zablahozelat 12-kam k stavu manzelskemu 😃 vela stastia vam zelam janga aj Zuska (dufam, ze som nikoho nevynechala) krasne nevesticky ste boli, aj pocasie vam vyslo, myslela som na vas v sobotu v Prahe 😉

• ajoj jani, ako bolo na mini svadobke? 🙂

• ahojte,
    nikdy by som neverila, ze ohladom pripravy svadby budeme mat problem dohodnut sa, ze kolko alkoholu 😐 uz mi to ide na nervy 😠

• ahoj Jani 😉 dobre bolo, aj pocasie vyslo.. az na ten vetrisko v piatok 😐 dohodli sme kuchynu, tak sa tesim na realizaciu. A vzorne som ponavstevovala rodinu, lebo obycajne ich obidem, kedze nechcem otravovat 😬
    vy sa mate janino a mia, ze idete na svadobnu cestu 😉 ja by som tiez sla.. aj hned 🤔 no neda sa.. najprv byt, potom oddych 😵 dufam

• *bambu* radšej viac 😉
    tak tak jani ja sa teším 😉 😉 😃 😃

• babu no my sme sa tiez nevedeli na kadecom dohodnut 🙂 a den pred svadbou to bol uplny horor, som si aj poplakal 😬 Ale radsej s miernou rezervou, aby daco nechybalo 😃

• vsak prave, ze viac, ale mam pocit, ze ti chlapi to ponimaju v nejakom megalomanskom rozmere 😐 ze aby nechybalo 😒
    sampo, vy ste mali vela ludi, kolko ste mali tvrdeho a kolko vina?

• Krásny večer Májovky!!!!!!!
    Babumovci..... máme ten istý termín. Juj, ale sa teším! 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov