Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
:-D chichi...neste sa mi robit :-N 8-(
Odpovedať
to Ti verim :-S ...mne uz sa teraz nechce ist do prace a to mam pred sebou este 1 a pol tyzdna dovolenky..
Odpovedať
jej tak budeš doma dovolenkovať? ja som bola do stredy minulého týždňa. a do chorvátska kedy pôjdete? :-)
Odpovedať
uvidime ako budu prebiehat poradne u tety Dr. ;-) hej hejdoma...a od zajtra nabehneme na urady doklady vybavovat a aj uver na bytik ;-)
Odpovedať
veru vlastné je vlastné ;-) to sa aj fazulka miesi veselšie :-D :-D aspoň nám sa teda bude ;-) šťastíčko, že nás peripétie s úvermi obišli 8-) 8-)
Odpovedať
no vlastne - teda moje - mame aj teraz, len potrebujeme vacsie ;-)...sa nebojim uveru, ked mam tento bytik...keby bolo najhorsie, tak by som ho predala a pokryla uver...ale takto nm bude jeo prenajom splacat hypoteku, takze to ani moc nepocitime ;-)
Odpovedať
tak tak sa to dá, to áno ;-) joj zas som si vás kukala, zlaťučkí ste boli. 8-) ty si taká malinká? 8-) 8-)
Odpovedať
hej...ved preto som drobec ;-)...mam 1,62 m :-D...a Petulo tak o dvadsat centi viac :-D...pri Tvojom Palim by som bola ako skriatok :-D
Odpovedať
ako moja mamina :-D :-D ja mam 1,7 presne...takže môžem aké opätky len chcem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janino - my ideme na Kretu na svadobku 21.6. :-N kam idete presnejsie vy? je mozne ze sa tam este aj niekde stretnem! :-D
Odpovedať
jej to by bolo zlate :-N :-N ideme do letoviska Aghia Marina a vy kam? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hotel Asimenia nedaleko Georgopoulos to je.... ta Aghia Marina je blizko coho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
8 km od mesta Chania ;-) hotel Galini http://www.hotel-galini.gr/ ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ak budete behat po ostrove a pamiatkach a spoznate jedneho z nas - podla nasich svad. fotiek, tak nas kopnite do clenka :-) lebo ja som straasne nevsimava... ale este to moze moja polovicka zachranit - ten je vsimavy niekedy az prilis! ked uz to ma ako pracovnu deformaciu... :-D ale snad vas spoznam podla tvojho dvojmetraka ako ho ty nazyvas! ;) :-N
Odpovedať
a váš hotel nie je niekde neďaleko? tak by sme sa mohli stertnúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten je medzi Rethimnom a Chaniou - tak na pol ceste... tak neviem ako by sme to zrealizovali, ale bolo by to celkom fajn! :-) ved mozme cez postu vymenit cisla kde mame roaming a ked sa rozkukame na ostrove tak mozme daco vymysliet :-N
Odpovedať
oki...to by bolo fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti idem napisat cislo a zapisem si tvoje... ked sa podari stretko tak to bude sranda! :-)
Odpovedať
už som ti ho poslala do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala by ti dojst sms kazdy chvilku... napis potom sem ci ju mas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova a vsetky 12-tky - blahozelam vam k vasmu vyznamnemu kroku a tiez k tomu, ze uz ste nie slecny, ale panie! :-D dnes ma v autobuse jedna starsia pani oslovila ze PANI... som ju chcela ist opravit, ale v tom ma trklo ze ahaa... uz to je tak! predtym mi to povedali neopravnene, ale teraz... uz je to raz tak! ;-) tak nech sa vam lahko a prijemne zvyka na novy stav a tebe julova este aj na ten iny stav! :-N kraasne fotky mate!
Odpovedať
mam ju mirka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky! chcem zablahozelat 12-kam k stavu manzelskemu :-D vela stastia vam zelam janga aj Zuska (dufam, ze som nikoho nevynechala) krasne nevesticky ste boli, aj pocasie vam vyslo, myslela som na vas v sobotu v Prahe ;-)
Odpovedať
ajoj jani, ako bolo na mini svadobke? :-)
Odpovedať
ahojte, nikdy by som neverila, ze ohladom pripravy svadby budeme mat problem dohodnut sa, ze kolko alkoholu :-| uz mi to ide na nervy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani ;-) dobre bolo, aj pocasie vyslo.. az na ten vetrisko v piatok :-| dohodli sme kuchynu, tak sa tesim na realizaciu. A vzorne som ponavstevovala rodinu, lebo obycajne ich obidem, kedze nechcem otravovat :-N vy sa mate janino a mia, ze idete na svadobnu cestu ;-) ja by som tiez sla.. aj hned =-) no neda sa.. najprv byt, potom oddych x-) dufam
Odpovedať
*bambu* radšej viac ;-) tak tak jani ja sa teším ;-) ;-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babu no my sme sa tiez nevedeli na kadecom dohodnut :-) a den pred svadbou to bol uplny horor, som si aj poplakal :-N Ale radsej s miernou rezervou, aby daco nechybalo :-D
Odpovedať
vsak prave, ze viac, ale mam pocit, ze ti chlapi to ponimaju v nejakom megalomanskom rozmere :-| ze aby nechybalo :-S sampo, vy ste mali vela ludi, kolko ste mali tvrdeho a kolko vina?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny večer Májovky!!!!!!! Babumovci..... máme ten istý termín. Juj, ale sa teším! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?