Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Zdravim vsetkych vydaja a zenenia chtivych ;-) zasnem co vsetko mate nachystane na maj 2007...ja nemam absolutne nic..ale svadba bude v maji...teda mozno lebo vas tak lahko nedobehnem:)
Odpovedať
babenky, tu sa už nadá ani na pár hodiniek mimo odíst.. :-D tu sa kecá ostošest.. adi tiež Ťa vítam.. veru,nad obliečkami na stoličky som nerozmýšlala...to sú fakt také drahé? ery, aj mne napíš čo Ťa výdu v tej tajnej agentúre..a už by si mohla aj príst na to kafe, vypadá, že bude pekné počasíčko tak by sme mohli aj na terase 8-)
Odpovedať
tak elpo, vitaj v klube "opozdenych", teda aj nasa svadba bude v maji a tiez este nic nemame, takze aspon sa nemusim stresovat, ze som jedina :-S
Odpovedať
vitaj elpo, ja tiež nič nemám...okrem podprdy... :-D :-D :-D ...
Odpovedať
tak to je Mimi podla mna jedna z najdolezitejsich veci, co by som ja dala zato, aby som uz nejaku mala, ja sa teraz uz par tyzdnov snazim zohnat obycajnu cokoladovohnedu push-up a nikde nic... :-S Tazke si viem predstavit, aky to bude problem s podprdou do svadobnych siat ]-(
Odpovedať
no ja teda dúfam, že bude vhodná...ved koľko som ju zháňala...ved teraz ju otestujem na svadbe o 3týždne..tak snád bude dobrá...a vlastne to aj tak nezistím...ved svadobné môže byť úplne iné...no oskúšam aspoň kvalitu.. :-D :-D no nejak sa začať musí,nie? holky moje, ja som nešťastná...neviem či sú to nejaké znaky tam zhora alebo čo, ale zásnubný prsteň mám na reklamačke, vypadol mi kamienok a druhý, čo sme si kúpili na výročie (sú aj v mojom albume), aj ten už bol vrátený, tiež vypadol kameneň... :-| :-( čo si o tom myslíte? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
holky, toto sa tu fakt neda len tak lahko odis a neprist o super pokec. nebola som tu od vcera poobede, a vy ste sa riadne rozkecali:)) dufam, ze je to len v dobrom a zajtra, ked sa mi to v praci nejak uvolni, tak si to vsetko precitam:))
Odpovedať
tak teri, veľa šťastia 8-)
Odpovedať
neboj Mimka, to s tym prstienkom nic zleho neznamena, neboj, to moj uz bol tiez raz v oprave, trvalo to mesiac, kym ho spravili, tiez mu vypadlo ocko, teda resp. padla mi na ruku pokladna, tak sa mi zdeformoval a aj ocko vypadlo, ale spravili to, je stale ako novy a potom mi zas raz padol do umyvadla do odtoku, dobre, ze netiekla voda, hned sme to rozmontovavali, aby sme ho dostali...mala som riadne stastie :-p
Odpovedať
tak to mi trošku odlahlo...snád to naozaj nič neznamená ;-) dobrú nocku babenky, a tebe peti...asi ešte pracuješ...tak príjemnú robotku 8-)
Odpovedať
ked sa "darí" tak sa darí... :-( ;-( práve mi naj kamoška, čo býva v Čechách napísala, že cez weekend potratila...a to som ani nevedela, že čaká druhé mimi.. ;-( ..len som niečo tušila, že je zlé, lebo sa mi týžden neozývala a nedvíhala tel... :-( a teraz ked jej volám, mi to tiež nedvíha...asi sa nechce s nikým baviť o tom...chápem a som z toho riadne smutná :-( neviem ako jej mám pomôcť..
Odpovedať
to je mi strasne luto ;-( , to musi byt uplne najhorsia vec na svete potratit babatko :-( dufam, ze sa im rychlo podari mat dalsie, aby to tu bolest aspon trosku zmiernilo
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja ani neviem čo jej mám povedať, ak sa jej dovolám...ja strašne túžim po miminku, sme sa tu o tom bavili, a tak to beriem trošku aj osobne, lebo viem, ako strašne chcela druhé mimi, len sa nevedela rozhodnúť..a teraz toto. A je to NAJ kamka na svete,aj ked sa málo stretávame. Jej Mánička je moje krstniatko..ach jaj..ja by som to asi nezvládla.. :-S ;-(
Odpovedať
ahoj Miri, s tym prstienkom sa netrap absloutne nic to neznamena, tie kamienky su totiz casto len nalepene a staci trochu teplej vody alebo slaba para a su v cudu a to mi ver trosku to poznam ;-) na kafco som bola a vcera v nm u jednej kamosky len sme to nejako nezvladli casovo aj fyzicky 8-) ja som totiz bola taka unavena zo sobotnajsej svadby ze som bola uplne mimo ani neviem ako som to odsoferovala domov, ta kamka sa tiez chcela v maji vydavat ale bud.tyzden odlieta do Irska inak nie si to nahodou Ty? x-) takze tak urcite skoro pridem, dam vopred den vediet, teda mam dost tu sme sa nejako rozpisali :-)
Odpovedať
dakujem Vam za mile privitanie...ja som mala tiez starosti s prstienkom moj najmilejsi sa vytesoval ze usporil aj drahsi kupil a mne sa ho podarilo splostit 8-( ....tak som bola aj nasrdena ze za tolke prachy taka kvalita ale...co uz.a v ziadnom pripade tam nehladam znamenia...nene... :-D
Odpovedať
caute baby.....dobre ranko, musime si zachovat chladnu hlavu a predovsetkym sa asi len tesit,lebo zblbneme :-) tie obleky su drahe ako s...a ;-( a tak....mate niekto typ na sviecky,popripade niekoho,kto to vyraba???Petruska,ty nesmut,ty mas obrovsku sancu pozbiert drobnosti v USA, ja sa chystam do Dublinu.... ;-)
Odpovedať
Adi skus sviecky v IKEA...ja sa na ne chistem tam....teke tie velke...tam ani niesu drahe...a vetsinu výzdoby budem kupovat tam.... ;-)
Odpovedať
Jeej, tak ti v tom Dubline podla mna zozenies pekne veci, mam kamaratku v Irsku, vraj tam maju krasne vecicky... :-) Tu v Amerike som na tom horsie, babenky, oni tu maju take hrozne gyce, podaktore veci, nemaju kuska fantazie, take farby pomixuju ]-( My v eirope si na vsetkom tak davame zalezat, vsetko je take pekne, elegantne milucke, nehovorim, aj tu maju pekne veci, ale tie uz su potom vacsinou dost predrazene :-( tiez asi pojdem po navrate do ikey, milujem ten obchid a maju tam super ozdobky, svietniky s tak :-N
Odpovedať
babenky, ahojte ;-) ery, ved aj nebudúce..a tá kamka...ako sa volá? možno poznám..a ja nejdem budúci týžden ale asi v januári. Moj drahý ide 7.10. tak budem sama ako vojak v poli ;-)
Odpovedať
Peti uz mam odtial prvý ulovok...drevený stojan na foto....taký ako na maliarske plátno...tak ten chcem pred hlavný stol s nasou foteckou postavit k torte..... :-D
Odpovedať
No ved hovorim, ja som blazon do Ikey, viem tam travit hodiny a hodiny, moj Dusko sa uz zo mna smeje a ked sme v Blave, ani tam so mnou nechce chodit, lebo je zo mna unaveny, ja tam vzdy viem najst super veci a vzdy objavujem nieco nove :-) Inak to s tym stojanom je perfektny napad, to bude vyzerat krasne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
petruska, tak to mas uplnu pravdu s tym vkusom a nevskusom v statoch...mne tiez niekedy celkom stacilo, ked som sa presla po ich obchodoch, ked som tam bola a vtedy som si zacala vazit, odkial som ;-) ked bola nasa rodinka zo statov na svadbe mojho uja, tak sa im stavalo, ze zostali od uzasu doslava nemi...velmi sa im pacilo, ako to bolo vsetko zariadene, usporiadane, zladene... :-D a to nebola nejaka "nobl" svadba, ale celkom normalna dedinska svadba:))).... tak fakt v tomto mas uplnu pravdu:)))
Odpovedať
miri ta kamoska sa vola majka kovacova a asi ju nepoznas ona ma len rodinu v nm inak je z tt :-) baby inak mam otazku, budete na svadbe vyberat do venca?
Odpovedať
ERY mi asi nie....kazdy kto bude chcet da k prianiu do obalky....len po odcepcení ked sa zametaju crepy tak tam asi budu hadzat drobaky :-D
Odpovedať
preto sa pytam lebo som bola teraz nedavno na svadbe a i napriek tomu ze si manzelia priali len peniaze este na to sa aj vyberalo do venca, takze tak sa pytam zda sa mi to take divne take na silu ...
Odpovedať
No ved prave kto chce dá a kto nie nech si necháááá xi :-D
Odpovedať
a co ciganky? my asi budeme mat ale mam uz teraz z toho obavy lebo co som ich videla naposledy tak sice bola sranda ale ked som videla ako lezu cez svadobny stol a skocili na zenicha tak to uz bolo vela aj na mna ]-(
Odpovedať
caute kaamosky,tu sa to fakt hybe rychlostou..... ;-) nemam nic nove, tie moje sviecky mi asi urobi sesterka.........kupim si obycajne sviecky a sesterka mi tam nejako farbou vyryje postavicky al. datum cmukam vas
Odpovedať
hmmm....tak cigánku my mať asi budeme...teda doteraz som o tom ešte vôbec nerozmýšlala, ale čo idem teraz na svadbu, tak ten chalan, on robieva na svadbách celé trio aj s partiou, tak si to asi nenechá ujsť.. ale ked mám pravdu povedať...ani by som to nechcela....ved ja vlastne vôbec nechcem klasickú svadbu!!!!!!!!!! :-( pomoooooooooooooooooooooooc......... :-S :-o
Odpovedať
tak to ja necem...neviem pripada mi to trapné...ale niekde sa to robi.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?