Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
8-)
Odpovedať
...no robí...ale na necem... :-| ...ja necem ani žiadne odčepcovánia...ani cigánky...ani únos....holky moje, ja to vidím tak, že sa naozaj vydám niekde v Írsku alebo kde budem len my dvaja a svedkovia...a ostatné pak doma..ako som už spomínala...jediné čo zostane, budú krásne biele šaty...o tých snívam.. 8-) ;-) prídem vám divná?
Odpovedať
Miri nie v pohode jazdý ma ine predstavy.....a ja sa naopak na unos tesim.....unesu ma baby na disku...a konecne po vsetkom tom strese poriadne odreagovanie,,,,no a potom si tam muzik pre mna pride..... :-D :-D
Odpovedať
...ach jaj..ja som z toho všetkého zmatená... ozaj, páči sa vám jednanie ako povedal budúci mojej kamke? sme sa bavili o tom únose a on frajer, (sme boli v bare) sa oprel a frejersky sa na mna pozrel a povedal.."no len ju skúste uniesť...som zvedavý, kto ju pôjde hladať. Ja teda nie. Ona vie kde býva a ked sa nevráti sama, tak pivnica je pre nu volná.." a takéto kydy. Keby to aspon s humorom hovoril..ale..no coment. Ja na jej mieste sa aj urazím, ved to je samozrejme, že býva aj únos. No neviem... ale mám ju rada, tak snád to myslel naozaj len zo srandy aj ked to tak nevypadalo.Poznáme sa už nejaký ten piatok
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tak to je teda pekný frajer a pekne silacke recicky.... :-D
Odpovedať
luci, no...to jo ;-) evelyn, ten únos môže byť fajn, ale zas..ked únos, tak aj všetko ostatné...bud bude klasika alebo úplne niečo iné...som z toho zmagorená...ale to sa zvládne :-)
Odpovedať
holky no my mame asi jedine stastie ze na taketo uvahy mame este kooopec casu, ved si len zoberte keby ste teda sme mali na to mesiac boli by nam ciganky a ostatne trapno netrapne zvyky uuuplne ukradnute, cim viac casu tym viac spekulacii ale pohoda ved koniec koncov svadba zbuchana na rychlo to je horsie ako ziadna ;-) podte uz skusat saty hmmmm? 8-)
Odpovedať
ak sa smiem pridat k teme: ja urcite nechcem ziadne zvyky na svadbe ani unos nevesty...nic podobne.mne to pride ako robit divadlo pre ludi,ja ani neviem preco sa mnohe zvyky robia...preco sa rozbija tanier?a nevestu nesie zenich na rukach k stolu? co nevie dojst sama?...preto nechcem na svadbe ziadne take zvyky...ale co na to povedia hostia?najviac sa obavam, ze niekomu mudremu napadne porusit to o co ich urcite poziadam: neotravovat zvykmi, ktorym nerozumiem....ale ak by mi niekto tie zvyky vysvetlil? ;-)
Odpovedať
s tymi zvykmi...ja mam ten isty nazor ako ELPO ;-) ....ak to ma pre niekoho vyznam a hlbsi zmysel-nikomu to neberiem, je to pekne,ale mne to tiez nic nehovori...ja ani do kroja nepojdem....este ze mam najblizsich takych nekonvecnych......priapadala by som si poriadne smiesne..... Je to predsa NAS den tak nech nas nikto netlaci do niecoho,cim by sme isli sami proti sebe.... cmukam vas ada :-p
Odpovedať
fuuuu.. miriama, neda sa mi nevyjadrit s tomu typkovi!!! To musi byt nechutny pako! Pripomina mi to mojho byvaleho, pre ktoreho som bola len nieco ako doplnok, nieco, co proste v tom byte je a mala som pocit, ze keby som tam nebola, tak to bezomna bez problemov zvladne (az ked som ho opustila, tak mi zacal mesiac vypisovat, ako bezomna nedokaze zit...) Ja by som mu na mieste tej babeny asi rovno jednu svihla a o svadbe by sme sa uz ani nebavili, ale ona je uz zrejme na to zvyknuta...aj ja som bola 8-( A potom si len radostne vzdychnem, ake mam stastie, ze som nasla mojho nastavajuceho :-D Inak k tym tradiciam... nechapem ani to, preco sa rozbija tanier, prenasa cez dvere, popravde sa mi cela ta ceremonia odcepcenia ani trosku nepozdava.. neviem, co este pridat, ale u nas sa do klobuka rozhodne vyberat nebude... dohodli sme sa, ze vsetkym dame vediet, ze chceme financne dary, lebo planujeme rodinku a vlastne byvania a tak.. takze nic viac, nez nam chcu dat, nam davat nemusia... aj mne to pripada ako zobranie. Nepozyvame ich predsa na svadbu, aby sme ich vyzmykali z penazi!
Odpovedať
Caf Adi, na milion percent suhlasim! Je to len a len nas den!!! Co sa toho kroja tyka, to mne teda absolutne nic nehovori, ani neviem, kde by som ho zhanala a naco by som si ho potom obliekala, to sa v nom akoze potom tancuje!? tak to teda sorry, ale ludovky nezvladam a strapnovat sa na vlastnej svadbe!? ani za nic ]-( Mne sa niektore zvyky pacia, ako rozbijanie taniera, to isto, ved crepiny prinasaju stasticko ;-) , paci sa mi hadzanie kytice, hoci to je americke, nie slovenske...no a co sa unosu tyka, to u nas nehrozi, ja nemam ozaj chut ist v tych krasnych satickach na nejaku zafajcenu diskoteku :-| To vsetko si uzijem 19.5., presne tyzden pred svadbou na rozlucke so slobodou a hotovo :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
petruska, to mas uplne pravdu...ja somtiez prehlasila, ze o ziadnom unose nesnivam...a to myslim vazne...nastastie, ako tradicie hovoria :-p , tak to unasaju mladi, kt. nie su este zenati alebo vydate...aspon tak som to pocula ja...takze mam stastie:) u nas na svadbe budu take len deti ;-) , a tie to robit nemozu...ale tiez sa nepriklanam k tejto tradicii. mne sa celkom paci, ked zenich preneise nevestu cez prah na rukach...take to cinganie na taniere, ked si maju dat novomanzelia pusu...atd.. ;-) a nastastie, ta ciganka je asi len na zapade, lebo moj drahy je z vychodu, od KE, a tam nic take nie je..ale tiez je to podla mna trapne...aspon co som videla na bratrancovej svadbe doma, v piestanoch....
Odpovedať
Jeeej, vidis Terezka, uplne som zabudla na to prenasanie cez prah! To isto bude, moj zlatusik je kus chlapa, tak to zvladnut musi, veru vcera bol v posilke aj dnes sa chysta, tak mu musim pripomenut, ze naco sa tam sili xi-xi 8-) no a tu ciganku, to ani neviem, kde by som zhanala, to sa mi zda uz uplne cudne :-S o tom som vlastne prvykrat pocula az tu, ked som sa prvykrat dostala na mojasvadba...ale este sa mi ohromne paci to papanie polievky z jedneho taniera, aj to budeme isto realizovat ;-) musim zohnat nejaky chutny podbradnicek, aby sme sa neuspinili, ale to bude mile :-) Ozik, a ako to mate vu Terezka s fotenim? ja by som teda strasne chcela fotenie az po obrade, myslis, ze to bude OK, nepoznas niekoho, kto tiez tak mal?
Odpovedať
babenky, kroj už vobec nikdy!!!!! :-D utekám na bus, večer si vás prečítam detailne.. bihan... ;-) rp
Odpovedať
Petrus kamoskyna segra to tak mala.....a myslim ze par tých pusiniek od svadobcanov nas az tak zasa nerozmaze ako niektorý tvrdia ze to je jeden z dovodov preco sa fotit pred obradom,,,,,,, :-D :-D
Odpovedať
veru holky moje, zbytočne stresujeme. Ery, máš pravdu, čím dlhšie je na to čas, tým sa vymýšlajú kraviny...podla mna teda ;-) čo idem 11.11.na svadbu kamošovi, tak oni to začali plánovať ešte len pred týždnom, budú mať 60ľudí, majú len sálu a oznámenia a nerobia si takú hlavu ako ja..my 8-) ..vraj ostatné sa časom dorieši. Teraz som si bola s nimi sadnúť na kafčo. Rodičov idú zoznámiť budúci weekend. Ozaj, vy ste ako na tom so zoznamovaním budúcich rodín, hmm? ;-)
Odpovedať
petruska55 Teraz som mrkla, ze si z NItry... ja som tam kedysi tiez byvala(na klokocine), dobre co???Ale to len tak na odlahcenie...kyticu chcem tiez hadzat.... :-) prajem krasny(u nas uprsany den) a so zoznamovanim rodin???Nijako.....este ma to len caka...to bude sranda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som spoznala priatelovu maminku asi po 3 tyzdnoch spolocneho chodenia. a to k tomu este za takych tych trosku trapnejsich okamihov. bolo to rano o 3.00. mala som u nich odlozene veci, lebo sme isli na diskoteku a mobil, doklady atd...som si nikdy nechcela na disko zobrat. bala som sa. a ked som si teda brala veci od neho, tak som stretla na chodbe jeho maminu. pozreli sme sa na seba (ona tak trosku zaspate ako o 03.00 rano :-p ). tak ma predstavil, ale len tak medzi zuby...potom sme sa normalne stretli az o 2 mesiace...a to uz bolo normalne... :-D
Odpovedať
Ahoj Miriamka, v prvom rade tip rajem vsetko naj naj naj k meninkam :-) :-) :-) A cau Adi, teda, na Klokocke som byvala do siestich rokov, potom sme sa s nasimi prestahovali do stareho mesta na Mostnu, tam blizucko mame aj bytik s mojou laskou...to je teda ozaj nahodicka, a preco ste sa odstahovali? no a ja sa poznam s draheho rodinou tusim od prveho mesiaca, co sme spolu chodili, takze u nas ziadna novinka, nasi rodicia sa priatelia a navstevuju tiez (poznaju sa od nasej stuzkovej, tam uz sme s drahym spolu chodili vyse roka) takze nastastie, s tymto nebudu absolutne ziadne problemy ;-)
Odpovedať
my sme tam byvali iba kratucko :-( prestahovali sme sa tam z Kremnice....a potom na vychod odkial je vlastne oco ;-) a tak...Ja uz pravdupovediac neviem ci sa na nieco tesim, uz len tuzim po tom aby sme boli spolu...ty si,Peti, aj s milym v USA????Ci ako??? cmuk :-N
Odpovedať
tak, tak, obaja sme v USA a pracujeme, sme tu na internship, kazde leto pocas vysky sme sem chodili na leto, tak sme vyuzili aj poslednu sancu po skole... ale nastastie uz sa nam to krati, uz len dva mesiace! :-D uz sme tu takmer pat mesiacov a sme uz dost vystaveni :-( a ja uz sa len neviem dockat, aby sme boli doma, sme tu sice spolu, ale v praci, hoci robime pre tie iste firmy, nie sme na tom istom mieste, takze viac menej sme spolu len rano a vecer po praci a potom v noci a ked mame volno, co bolo celu sezonu len raz za tyzden, takze uz sa neviem dockat domov, najst si pracicku, na osem hodin denne (a nie patnast, ako tu) a normalne si uzivat zivota! :-) a vydat sa samozrejme a mat deticky :-N
Odpovedať
ahojte holki, ked sa bavite o nitre, tak trochu nostalgie...my sme sa z nitry odstahovali v auguste. zila som tam 10 rokov...jaaaj. ale v KE je tiez dobre, vsetko je otazka zvyku a toho, akymi ludmi si obklopena... ada, mame svadbu v rovnakom termine, odkial vlastne si, teda, kde si momentalne?
Odpovedať
janino: mas vsetko napisane v IP pa ada ;-)
Odpovedať
Petruška, dakujem za prianie ;-) piatok sme sa náhle zbalili a utekali si užit krásny weekendík v Terchovej, tak som tu nebola od štvrtku, som sa bála, že sa nedočítam ale vy ste najak polavili...asi ste si tiež užívali krásny slnečný weekendík. My sme si urobili príjemnú dovolenku na naše štvré výročie...síce skor o mesiac ale tak ked potom budem sama, tak sme museli poponáhlat ;-) holky, bolo supeeeeeeeeeer ;-) už nemám len podprdu ale aj krásne silonky svadobné...a vlastne, to sa neráta, to budú na iné svadby, nie na moju...ale newa. Sme totiž boli aj v Polsku na nákupy... a ako sa tu vy máte? čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Teste sa so mnou nevesticky moje, od vcera mam zarezervovanu miestnost na svadbu :-) Sa vytesujem najsamviac :-) ... az tak, ze si pripadam strasne infantilne
Odpovedať
egyptanka, to Ti srdečne gratulujem...čo by som dala ja za to....úprimne sa teším s Tebou 8-) :-D
Odpovedať
Ahoj Miriamka, nemas za co, pozornuje tu sledujem na post.sk kalendar, aby som nikdy nezabudla nan niekoho meninky...super, ze ste si uzili weekend, my sme tu mali dost husto, sezona sa tu vzdy konci velkou car show, pride sem neuveritelne vela ludi so starymi autami, veteranmi, tak tu bolo straasne plno, teraz uz budeme len oddychovat...ja sa zase tesim na 6.11., to mame s laskou osme vyrocie a presne v ten den odchadzame na dovolenku na osem dni, takze to bude super :-) , budeme mat predsvadobnu cestu :-) Egyptanka blahozelam, je to fantasticke, kiezby som sa uz aj ja mohla z takej veci tesit :-( a vobec nie si infantilna, ja budem isto este horsia, ked sa dostanem tam, kde Ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miriama, zatial je to len predbezna rezervacia vo Svatom Juri, uvidime este kolko ludi by prislo na svadbu a to by sme este upravili ... len je to mimo BA a z toho mam trocha obavy. Inac vsetko naj k piatkovym meninam :-)
Odpovedať
egy, vdaka.. ;-) rezervácia síce predbežná ale už platí, nie? tak to je hlavné...a prečo máš obavy z toho, že je mimo BA? kôli dochádzke a tak? peti, tak na dovolenku, čooooo? sa poxvál kam planujete predsvadobnú cestu.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?