Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no plati, ale dohoda bola taká, že keď to chceme na 100% bude potrebné zložiť zálohu 15000,-- Sk, ale i keď ústne tak sme sa dohodli, že keby niekto chcel ten termín tak nám zavolajú. Áno kvôli dohchádzke, i keď je to 15 minút od BA a ja nie som šoférka a drahý ma smenovú prevádzku tak mam len strach, že keď sa niečo vyskytne nebudem to môcť promptne vyriešiť ... snáď to ale nebude také hrozné, veď ale nie som prvá a ani jediná čo mám mimo BA svadbu ... prinajhoršom budem otravovovať budúúceho svokra čakateľa ... veď keď ma chce za nevestu tak nech niečo aj vydrží... nie? :-)
Odpovedať
tak tak, ked Ťa chce za nevestičku, určite Ti rád pomôže, keby sa niečo malo rýchlo vybaviť...ale neboj, nebude to také zlé...a ved vybavíš aj sama, nie? 8-) sme baby, ked si niekedy nepomôžeme samé, tak nič mať nebudeme...ako teraz, sťahujem si sama nábytok, lebo môjmu drahému prišlo zaťažko mi dať dole z políc rámčeky a sviečky a také prkotinky...vraj aby to neporozbíjal :-D
Odpovedať
takze predsvadobna cesta bude v karibiku, ideme na ostrov sv. lucie a poviem ti, fotky, co sme pozrali vyzeraju bajecne...je to nadherne miesto, priroda je uplne uzasna, tyrkisova voda a ciely piesok a hotel len minuly rok otvorili, je priamo na plazi, neviem sa dockat :-) Egy, nic sa neboj, ja tiez, ked tak nad tym uvazujem, asi svadbu budem mat niekde v okoli Nitry a nie priamo v NR, lebo zatial nemam pocit, ze u nas je take miesto nejaka restika ci penzion, co by mi vyhovovalo a podla mna, ked to zvladli ini, zvladneme i my...a co sa vybavovaciek tyka, uz mi kopa ludi povedala, ze dokonca vybavovali svadbu na dialku, myslim zo zahranicia a vsetko len cez emaily a telefonaty, takze v porovnani s tymito ludmi, to snad musime hravo zvladnut, no nie?! ;-) a este mame rodicov a buducich svokrovcov, co isto s radostou pomozu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriama, tak to u nás opačne, keď sme sťahovali do nášho ja som bola v práci a drahý všetko pobalil, zabalil, odviezol do nového bytu a ja keď som prišla zabalila som si zubnú kefku a kozmetiku a išli sme ... bolo mi vtedy dosť plačlivo. Naštastie zbaliť jednu izbu nebolo zložité a vtedy sme toho nemali veľa, len oblečnie, elektronika a pár prkotín ... keby ma asi mal teraz, asi ma pošle do "teplých krajín" a skúsi tú výhovorku ako tvoj drahý, prípadne v prípade balenia kuchyne skúsi ... " je to tvoja kuchyňa tak si to pobaľ ty" :-)
Odpovedať
egy, tak to bude asi tým...mám dosť prkotiniek, som na sviečky, rámiky, vázičky...a tak...tak sa mu preto asi nechcelo..práve som dobalila kozmetiku, skoro som odpadla...človek aspon pri balení nájde veci,čo dávno zabudol, že má :-D plná veľká krabica!!! a to som "menšiu" krabicu nechala bokom, čo budem priebežne do nedele ešte potrebovať...xixi a to som vybalila jednu policu veľkú...ach jaj, idem na to.... peti, tak to Ti závidím 8-) ;-) taký karibik...jajaj, určite to bude nezabudnuteľné 8-) potom očakáveme fotečky :-)
Odpovedať
teda, stahovanie, tusim najhorsia vec na svete, ja to tu absolutne neznasam, vzdy ked odchadzame domov, vsetko to pobalit, poposielat atd. nezavidim vam, drzte sa babenky :-) teda a ta dovolenka, to je pre nas ozaj spasa, sme uz strasne unaveni, makali sme cele leto 15 hodin denne, teraz po sezone to trosku opadne, ale spale mame oba joby, takze sa este predsa troska narobime, takze to bude ozaj zasluzeny oddych... 8-) a fotecky isto dodam, spravim si uz konecne aj albumik :-N
Odpovedať
tak na albumík sa teším... ;-) no my sa teraz nesťahujeme, len malujeme celý byt a dávame podlahy, tak treba všetko baliť do krabíc a tak. Sťahovať sa do vlastného snád budeme už o rok:)
Odpovedať
jeeeej aj ja sa chcem uz stahovat, len este akosi nie je do coho, cez weekend sme boli pozriet bytik ale nebol zly len bol otoceny na zlu stranu teda bol rozny a nebol ani zatepleny... takze to sa drahemu nepacilo ]-( takze hladame dalej.... no a tak miri ako dlho ste hladali bytik? prosiiiiim potes ma :-(
Odpovedať
Ahoj Erytrea, tak ja ta teda isto potesim! My sme sice s milym bytik zohnali na prvy pokus, teda lepsie povedane, proste som nasla inzerat v novinach a kedze byt bol presne v tej lokalite, kde sme chceli, aby nas bol, tak sme ani moc nevahali, hoci ti poviem, vyzeral desne a museli sme sa riadne nadriet prerobit ho cely, vytrhat podlahy, spravit stierky, nieco preburat, lebo sa nam nepacil architektonicky, ale zvladli sme to ;-) ale zato buduci svagor zhanal aj pol roka, kym objavil, co sa im obom pacilo a nakoniec ho aj kupili, ale vazne ti hovorim, ze to trvalo aj pol roka ak nie aj viac...prosto niekto ma stastie, my sme teda isto mali, to musim uznat, ani sme neplanovali ze na 100% chceme nejaky kupit, ale proste aj cena toho bytu aj poloha aj vsetko bolo take skvele, ze sme to do toho prosto sli, ani sme sa nepozerali po inych :-) a niekto musi najskor vsetko pobehat a az potom nadabi na ten spravny :-( ale budem drzat palceky, aby ste nakoniec nieco nasli, co bude uplne tutti-frutti a budete spokojni obaja 8-)
Odpovedať
ery, no my sme hladali...no nejak ukrutne moc sme nepozerali a nechodili, ale asi pol roka sme chceli niečo kúpiť, boli sme pozrieť na jeden tu v Novom Meste, ale za tú cenu vypadal hrozne..a aj kuchyna bola v obyvke..no otras zasmradený. No a potom som len tak náhodou našla na námestí inzertík, že predávajú 2izbový, síce na Starej Turej, ale vraj pekný a veľký. Tak som tam zavolala a do hodiny sme tam aj šli kuknúť. Obom sa nám zapáčil na prvý pohlad, izby boli 5x5m obe, kuchynka milá, aj balkonik, chodba dosť veľká, aj kúpelka, nie ako v typických činžiakoch...a aj dobrá lokalita, typ rodinný..čiže 4poschodový..no parádička. Takže my sme mali šťastie. Ved pokecáme, ked prídeš na tú kávičku.By si si mala švihnúť, aby už nebol sneh...potom ľadová káva nechutí 8-) a tento weekend máme jarmok!!!
Odpovedať
caute baby ;-) , no ja som tu enbola 2 dni a pozeram...rychlostou svetla sa to tu hybe...citam, citam...peripetije s bytmi...my mame (priatelov)ale ma tam podnajomnikov a maju zmluvu tusim do konca aprila.....trosku som z toho chora,lebo som sa tesila, ze si ho pred svatbou prerobime(aspon vymalujeme)...hold toto je dost tazka tema...aj sa tesim aj trosku desim....ale vsetkym nam navzajom drzim prsteky, nech nam to vyjde. cmuk :-D :-D :-D
Odpovedať
babenky, krááááásny večer 8-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
podobne aj Tebe Miri :-) aj vsetkym.... tusim mate cez weekend jarmocek 8-) aj ides?
Odpovedať
jasnéééé.....práve sa dohadujeme... 8-) prídeš aj ty s drahým?
Odpovedať
prave rozmyslame ze co budeme robit cez weekned ale asi pojdeme niekde na vylet, sa asi niekam okupat, ale keby sme zostali doma tak urcite ideme niekde von, vy idete babska jazda?
Odpovedať
ahaa...tak ani výletík nie je zlý nápad...my zas pokračujeme v malovaní a pokladavaní parket..tentokrát v našej spálničke :-) a dámska jazda sa samože koná...pravdepodobne v Trenčíne 8-) , aby sme nestretli ženícha a spol...xixi ;-)
Odpovedať
no vies co, ja by som tiez uz rada robila nieco v bytiku.... len keby sme uz konecne nejaky nasli :-( zajtra ideme jeden pozriet tak drz palceky.. a dobre sa zabavte lebo na to su weekendove akcie uuuuuplne super 8-) ked si pomyslim na tu asi z pred dvoch tyzdnov... noooo isto by som si nieco take zopakovala ;-)
Odpovedať
no len je smutné, že to neprerábame náš bytíček...tam máme teraz podnájomníkov a sme tam dnes boli a majú malé mimi.. Paťko-16dní 8-) ;-) snád tá weekendová akcia dopadne dobre, lebo ked sa to plánuje, tak to vačšinou dopadne nanič.
Odpovedať
caute kocky :-) zajtra nejdeme do prace, jupiiiiiiiiiiiiiii.... nemam nic nove, len vas chcem vsetky pozdravit a ze nam drzim prsteky pri vsetkom, co sa tyka svadby... no takze si to uzite a zase sa ozvem... cmuk papapapapaaaaaaa :-D :-D :-D :-D P.S. Petruska55 - priloha v maily mi neprisla :-( , posli mi to este raz, pls
Odpovedať
cau adi, uz som to poslala, dufam, ze to teraz pride!!!!
Odpovedať
Ahoj Miri, dnes som bola v nm na jarmoku s kamoskou a jej detmi boli sme na kolotococh 8-) jedna paraaaada, a vy ako zajtra idete na zurku? 8-)
Odpovedať
ahoj ery, no nebola som na nete od piatku, prerábame..som spomínala, tak sme boli vysťahovaní :-D aj teraz som už musela ísť na net, tak som u našich...to bude už asi závislosť... na jarmoku bolo supeeeeeeeeeeeeer, zúrka dopadla skvele :-N aj ked úplne inak ako sme plánovali, ale o to lepšie...zostali sme nakoniec v meste a dobre sme urobili. Na kolotoče som sa ani nedostala...hlavne,že som všetky prémie oplieskala na tričkách a pod.. ]-( :-D ;-) krásny večer Vám holky 8-)
Odpovedať
holky, kde ste? už sme boli takmer naspodu prvej strany... 8-) krásny dník Vám...ja sa už strááááášne teším na sobotu...ideme svadbiť... 8-)
Odpovedať
Juuj Mimi, Ty sa mas...riadne si to uzi a hlavne sa inspiruj! ;-) aj ja prajem vsetkym a nielen "majovkam" pekny den :-N
Odpovedať
tedaaa tak si to riadne uzi a dobre sa zabavte, hmm isla by som veru aj ja na tej co som bola naposledy bola zavaba 100 bodova ;-)
Odpovedať
no babenky, snád to výde ako má 8-) ja som teraz domalovala stolíky dva...si zariadujem izbičku podla seba, ked tu už mám zostat sama :-p za chvilu idem ešte tretiu vrstvu a budem mat kráááásne stolíky :-D krísny večer holky :-N
Odpovedať
akoze sama? kde sa chysta 1/2?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky moje!!! gratulujem k bytikom:)) a drzim palceky pri vybere novych:))) holky, mame dilemu...akosi zatial sa k nam peniazky nechceli velmi nakotulat,tak sme zvazovali nad tym, ze si peniazky na byt poziciame. len teraz ide ta dilema:( co je lepsie (ak uz teda nemame dostatok korunkov). pozicat si ich vo forme hypoteky, alebo cez stavebne sporenie??? poradte mi,prosim!
Odpovedať
Ahojky Terezka, tak teraz to bude zniet, ako nejaka financna odbornicka, ale pracovala som tri mesiace v banke, tak enjaky prehlad mam...jednoznacne hypoteka!!! na tych stavebnych sporeniach je tolko vselijakych chytakov a podmienok, ze az :-S keby som sa ja rozhodovala, jednoznacne hypoteku...budem drzat palceky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
petruska, aj vtedy, ked sa mas zadlzit banke na napr. min. 30-40 rokov???toho sa trosku bojim.. a taktiez aj percent,. urok za ktory sa poziciavaju tie peniaze??? vraj sa tento urok moze menit, co pri stavebnom sporeni vraj nie je...je to pravda???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?