Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
kde steeeee?? :-(
Odpovedať
kde mas fotky??????? :-) Uz sa neviem dockat.....
Odpovedať
dam az v sobotu
Odpovedať
v sobotu nebudeš mať robotu? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
pondelkova chvilka poezie, Jani? :-D :-D tak ja prispejem niecim inym x-) x-) (pozn. aj ta foto za tym ;-) ) http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
presne tak.... :-D ale jedna je v albume predstavy a realita ;-)
Odpovedať
jeeej...ta fazual tam ozaj je....jeeej to je aké zlaté..... :-N :-N :-N luculka...obkukujem.... ;-) ;-)
Odpovedať
Zuzi super fazulka.....my ideme c utorok....aj s muzicko, ups dnes som v obchode povedala ze cakam este na priatela :-D ;-)
Odpovedať
joj na to si dávaj pozor, môj manželík je veľmi alergický aj keď sa predstavím starým priezviskom...taký je hrdý, že som jeho... :-D :-D :-D
Odpovedať
luc - no krasni ste boli x-) ...a dokedy si potiahla, mamina? ;-) Jani - bolo to uzasne...sa to ani neda opisat..ale vosla som dnu - sestricka ze p. Ondíková a ja podavam zdravotny preukaz a hrdo, ze od soboty som Kučerová :-D...a pani Dr. ze jooj faaakt?, tak gratulujem ;-)...Petulo bol v cakarni a ja sa jej pytam, ci mi moze dat foto, ze manzelik ma zajtra narodeniny (fakt ma :-D ) a ona ze ved jasneee a ze je tu? a ja ze ano, ze sedi v cakarni, tak sama Dr. vysla a ze paaan Kučera :-)...a ja uz na koze :-D a ona ho postavila k monitoru a vsetko mu krasne vysvetlovala a ukazovala asi 5 minut a dala nam dve fotecky x-) ...Petulo ocami hltal celyyyy monitor :-D :-D...bolo to strasne krasne a ked sa tam mihotalo to malinke srdiecko - aj dve slzicky som vypustila...dojimavy a strasne emocionalne silny zazitok |-| ...velmi Vam take prajem coskoro zazit ;-)...vysli sme z ordinacie vyskereni a ziarili sme na cele medicinske centrum :-D
Odpovedať
joj aj mne nejake slzičky teraz vyhrkli...krásne si to opísala...aj ja sa na to strašne teším x-) x-)
Odpovedať
ja som teraz vseobecne taky citlivy uzlik - fakt mi staci malinko a uz slzim x-) ...a aj Ty mas na tom veeelku zasluhu ako si nas uzasne podporovala - a vlastne to aj robis |-| x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
naši tu dnes boli a už sa nás pýtali, či na kréte voľačo neporobíme...keď strašne chceme, ale zas mám aj troha strach =-) =-)
Odpovedať
a coho sa bojis, Jani? =-)
Odpovedať
ja neviem, proste mi to pride ako strasna zodpovednost |-| :-) :-) :-)
Odpovedať
Jani - tak o tom by som Ti vedela piiiiisat... |-| ;-) ...ked si najdes dve // a Dr. to potvrdi, tak to bude taky megamix pocitov stastia, strachu a vsetkeho, ze az....ale predovsetkym je to zazrak, ktory si zasluzi kazdy milujuci par a laska prekona vsetko ;-)...a uz najsamlepsie je, ze mate taky zodpovedny pristup a ze premyslas aj nad strachom, ktory je prirodzeny |-| x-)
Odpovedať
my už sme sa aj na tom dohodli, že ak by motyka vystrelila a mne by zvýšili plat a bol by vyšší ako Palinov, tak mi on navrhol, že ostane na materskej...milujem ho... :-) veď to, že ja sa strašne na to teším...a aj palino...necháme to na pani náhodu :-D :-D
Odpovedať
aj nad takym sme aj my premyslali ;-)...dnes je tazka doba, ale verim, ze to zvladneme ;-)...a ked bude babanko zdrave a v poriadku, tak ho zaclenime do kolektivu jaslickoveho,skolkoveho...atd. ;-)... Jani - a da sa ich nemilovat, ked su taki uzasni? x-)
Odpovedať
jaj veď to a teraz, keď pominula "moja" nervozita zo svadby :-D :-D už je úplne úžasný... x-) x-) alebo na mňa chystá to, že začínajú streetbalové ligy a on nebude celé leto doma...tak sa snaží, nech mu to potom nevykrikujem :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D...si nadraba hej? :-D...no zlaty je :-)...su i nasi chlapi niekedy prespekulovani, hejze? ;-)
Odpovedať
Baule dufam ze mi odpustite ze dam foto az v sobotu....ale mali sme fotografa celý den a bolo by skoda dávat tie iste fotky neprofi nafotene....co budem mat aj od neho profi... :-D :-D jul tak prave preto chcem aby muzik isiel stredu so mnou ;-) inak si ani neuvedomujem ze je to za namy....bolo to fakt ako z rýchlika.....a normálne som sa divila aká som bola v klude,,,este aj v kostole som prisla sadla...ako doma v obyvacke.... :-D :-D
Odpovedať
tak tak...myslí si, že som na to nedošla...veď som blondína :-D :-D :-D luculka, že? človek je ztaru taký pokojný...žiadny stres... ;-) ;-) tešíme sa na fotky...určite budú krásne :-)
Odpovedať
luc - no co narobime? pockame a o to dlhsie sa budeme tesit :-D....aj my este prerobime albumik a cely ho preprofesionalizujeme :-D ;-) a bude to krasny zazitok pre Vas oboch ;-)...tesim sa na novu fotecku babatka :-) a tak to malo byt - cely den v pohode a vysmiata a stastna a milujuca a milovana a vsetkymi obletovana ;-)
Odpovedať
ozaj a co hovorite na výzdobu??moja výroba :-D 8-)
Odpovedať
krááása...mali ste to pekné...aj návleky si robila ty? :-.
Odpovedať
luc - pekne...taka jemna, nezna a cerveno bordova :-D ;-)
Odpovedať
navleky som mala pozicane,,,,,a hrozne som bola spokojná s kvetinárstvom =-) a v svadobke si nás chcu dat na internetovu stranku ktoru idu robit =-) :-D
Odpovedať
takže vy budete za hviezdy? :-D čo? :-D no super....juj teším na foto... ;-) ;-)
Odpovedať
aj ja :-D 8-)
Odpovedať
aj nas fotografka chcela dat do nejakej agentury, ze sme vraj zaujimave typy obaja :-N :-D a Petulo nad tym premysla - este heerecka z neho bude, ked si ho vyberu :-D no idem ja pre dnesok do hajan, zlaticka moje :-)...prajem Vam pokojnu noc a krasne snicky :-)...zajtra uz doklepnem ten albumik cely |-| :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?