Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • kde steeeee?? 😞

• kde mas fotky??????? 🙂 Uz sa neviem dockat.....

• dam az v sobotu

• Sponzor fóra
  • v sobotu nebudeš mať robotu? 😃 😃 😃 😃

• pondelkova chvilka poezie, Jani? 😃 😃

tak ja prispejem niecim inym 😵 😵 (pozn. aj ta foto za tym 😉 )

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=556157&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

• presne tak.... 😃 ale jedna je v albume predstavy a realita 😉

• jeeej...ta fazual tam ozaj je....jeeej to je aké zlaté..... 😬 😬 😬

luculka...obkukujem.... 😉 😉

• Zuzi super fazulka.....my ideme c utorok....aj s muzicko,

ups dnes som v obchode povedala ze cakam este na priatela 😃 😉

• joj na to si dávaj pozor, môj manželík je veľmi alergický aj keď sa predstavím starým priezviskom...taký je hrdý, že som jeho... 😃 😃 😃

• luc - no krasni ste boli 😵 ...a dokedy si potiahla, mamina? 😉

Jani - bolo to uzasne...sa to ani neda opisat..ale vosla som dnu - sestricka ze p. Ondíková a ja podavam zdravotny preukaz a hrdo, ze od soboty som Kučerová 😃...a pani Dr. ze jooj faaakt?, tak gratulujem 😉...Petulo bol v cakarni a ja sa jej pytam, ci mi moze dat foto, ze manzelik ma zajtra narodeniny (fakt ma 😃 ) a ona ze ved jasneee a ze je tu? a ja ze ano, ze sedi v cakarni, tak sama Dr. vysla a ze paaan Kučera 🙂...a ja uz na koze 😃 a ona ho postavila k monitoru a vsetko mu krasne vysvetlovala a ukazovala asi 5 minut a dala nam dve fotecky 😵 ...Petulo ocami hltal celyyyy monitor 😃 😃...bolo to strasne krasne a ked sa tam mihotalo to malinke srdiecko - aj dve slzicky som vypustila...dojimavy a strasne emocionalne silny zazitok 😴 ...velmi Vam take prajem coskoro zazit 😉...vysli sme z ordinacie vyskereni a ziarili sme na cele medicinske centrum 😃

• joj aj mne nejake slzičky teraz vyhrkli...krásne si to opísala...aj ja sa na to strašne teším 😵 😵

• ja som teraz vseobecne taky citlivy uzlik - fakt mi staci malinko a uz slzim 😵 ...a aj Ty mas na tom veeelku zasluhu ako si nas uzasne podporovala - a vlastne to aj robis 😴 😵

• naši tu dnes boli a už sa nás pýtali, či na kréte voľačo neporobíme...keď strašne chceme, ale zas mám aj troha strach 🤔 🤔

• a coho sa bojis, Jani? 🤔

• ja neviem, proste mi to pride ako strasna zodpovednost 😴 🙂 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • Jani - tak o tom by som Ti vedela piiiiisat... 😴 😉 ...ked si najdes dve // a Dr. to potvrdi, tak to bude taky megamix pocitov stastia, strachu a vsetkeho, ze az....ale predovsetkym je to zazrak, ktory si zasluzi kazdy milujuci par a laska prekona vsetko 😉...a uz najsamlepsie je, ze mate taky zodpovedny pristup a ze premyslas aj nad strachom, ktory je prirodzeny 😴 😵

• my už sme sa aj na tom dohodli, že ak by motyka vystrelila a mne by zvýšili plat a bol by vyšší ako Palinov, tak mi on navrhol, že ostane na materskej...milujem ho... 🙂
    veď to, že ja sa strašne na to teším...a aj palino...necháme to na pani náhodu 😃 😃

• aj nad takym sme aj my premyslali 😉...dnes je tazka doba, ale verim, ze to zvladneme 😉...a ked bude babanko zdrave a v poriadku, tak ho zaclenime do kolektivu jaslickoveho,skolkoveho...atd. 😉...

Jani - a da sa ich nemilovat, ked su taki uzasni? 😵

• jaj veď to a teraz, keď pominula "moja" nervozita zo svadby 😃 😃 už je úplne úžasný... 😵 😵 alebo na mňa chystá to, že začínajú streetbalové ligy a on nebude celé leto doma...tak sa snaží, nech mu to potom nevykrikujem 😃 😃 😃

• 😃 😃...si nadraba hej? 😃...no zlaty je 🙂...su i nasi chlapi niekedy prespekulovani, hejze? 😉

• Baule dufam ze mi odpustite ze dam foto az v sobotu....ale mali sme fotografa celý den a bolo by skoda dávat tie iste fotky neprofi nafotene....co budem mat aj od neho profi... 😃 😃

jul tak prave preto chcem aby muzik isiel stredu so mnou 😉
    inak si ani neuvedomujem ze je to za namy....bolo to fakt ako z rýchlika.....a normálne som sa divila aká som bola v klude,,,este aj v kostole som prisla sadla...ako doma v obyvacke.... 😃 😃

• tak tak...myslí si, že som na to nedošla...veď som blondína 😃 😃 😃

luculka, že? človek je ztaru taký pokojný...žiadny stres... 😉 😉 tešíme sa na fotky...určite budú krásne 🙂

• luc - no co narobime? pockame a o to dlhsie sa budeme tesit 😃....aj my este prerobime albumik a cely ho preprofesionalizujeme 😃 😉

a bude to krasny zazitok pre Vas oboch 😉...tesim sa na novu fotecku babatka 🙂

a tak to malo byt - cely den v pohode a vysmiata a stastna a milujuca a milovana a vsetkymi obletovana 😉

• ozaj a co hovorite na výzdobu??moja výroba 😃 😎

• krááása...mali ste to pekné...aj návleky si robila ty? 😕

• luc - pekne...taka jemna, nezna a cerveno bordova 😃 😉

• navleky som mala pozicane,,,,,a hrozne som bola spokojná s kvetinárstvom
     🤔 a v svadobke si nás chcu dat na internetovu stranku ktoru idu robit 🤔 😃

• takže vy budete za hviezdy? 😃 čo? 😃 no super....juj teším na foto... 😉 😉

• aj ja 😃 😎

• aj nas fotografka chcela dat do nejakej agentury, ze sme vraj zaujimave typy obaja 😬 😃

a Petulo nad tym premysla - este heerecka z neho bude, ked si ho vyberu 😃

no idem ja pre dnesok do hajan, zlaticka moje 🙂...prajem Vam pokojnu noc a krasne snicky 🙂...zajtra uz doklepnem ten albumik cely 😴 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov