Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • EGY to je supeeeer ! len tak dalej...najlepsie navzdy ! 🙂

• Tiez blahozelam vsetkym novomanzelkam a nech ste spokojne a stastne a vysmiate a vesele a tak... 😬

• egy...krásne fotečky 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • no presne egy! 😬

• egy - inak ta foto s autom a hokejom ma maximalne pobavila lebo u nas sa to zakazdym vyhlasovalo do mikrofonu aky je stav a ludia sa na tom zabavali na maximum aj ked sme prehravali! 😃 dokonca jeden host chcel aby sme mu tam doniesli telku... 😦 tak sa mu slusne vysvetlilo ze prisiel na svadbu a nie na hokej a nic sa nenosilo! 😬

• To musim pridat...ja som nacapala asi 30 svadobcanov v nasom "svadobnom" apartmane, pozerali tiez hokej. Tak som sa k nim samozrejme pridala, nastastie to boli asi nejake 3 minutky do konca zapasu. Dokonca aj Amici sa pridali a povzbudzovali ako blazni 😉 ...

Egyptanka, gratulujem...mas krasne fotky.....

• mia, to u nas telka bola ... ale tu mal SBSkar na svojom pultiku, ktory strazil budovu a vsetci sa vratane mna okolo neho zoskupili a pozerali hokej 🙂
    napad s dresom bol mojej sestry ... necakane prekvapenie

• vierica, dakujem ... napodobne 🙂

• hehehee 😃 no vidim ze slovaciska maju hokej proste v krvi viac ako svadbu... 😬 kto vie este na kolkych svadbach toho 5.5.07 bol tento fenoment tak viditelny! 😉 asi ich malo nebolo! 😬

• ahojte 🙂

Peti - blahozelam😉

• ahojte babulky....dnes som bola na sono.....nas pokladik bol krásne vydiet lezi dolu hlavickou...a vydela som mu rucicky no proste super 😃 😃

• a foto mas? 🙂...a manzelik bol pri Tebe? 😵

• nebol...lebo mi robil vnutorný tak povedal ze manzelika zavolame az nabuduice v dvaciatom.....a foto tiez nemam 😞 ale bolo to super...nevidiet len flak 😃 😃

• ved aj mne robila vnutorny a bol pri mne 🤔
    teeeeda...a taaak som sa tesila na mimiiiska 😠 😃 ...a teraz si vlastne v ktorom tt? 😉

• v 11 aj 4dni 😉 a vy?

• Sponzor fóra
  • ale to leti 🙂...tak tri mesiace uz mas takmer za sebou 😉...my sm v 8+2 tt 😉

• no luculka mala rozbity pohar este pred svadbou 😉 ozaj lucu, ako si to nakoniec vyriesila?

• inak lubu a egy gratulujem 😵

• Blahozelam majovkam, tak uz sa nam to tu zaplna svadobnymi foteckami 😉

• Cavte babenky už som konečne dala do albumu fotky tak mrknite.papa 😎

• ja už som ich videlaaaaa 🙂 🙂

• Dakujem janini za blahoželanie, zo salónu pridám neskôr 😃

• o chvilu my majovky odvzdame stafetu junovkam ... je mi z toho akosi clivo, zrazu ako keby nebolo co riesit. Niekedy mi az ten stres zo svadby chyba. Co vy majovky moje zlate?

• ajoj egy...mne ten stres vôbec, ale je mi clivo keď si spomeniem, že o pár rôčkov si nebudem ten deň pamatať ako teraz 😐 ale prídu iné starosti...jaj teraz som bola v lekárni a kým sa jedna pani vyrozprávala, čo všetko jej je, listovala som si časák mama a ja...a normálne tá teta lekárnička mi hovorí...vezmite si ho...tak idem študovať...
    júnovky nech sito užijú 😉

• janino, studuj studuj ... 🙂

• Jani a ja som si ho predplatila 😉...a dostala som ako darcek gumenu kacicku do vane 😃 😃...kazdy predplatitel nieco dostane a fakt ze su tam veeelmo zaujimave veci 😉

• asi si ho aj ja predplatim, lebo sa mi lúúúbi...ako sa mate? 🙂 🙂

• 😬 ako sa nam pekne zvrtla tema... 😃 no vidite... sidce rozruch okolo svadby opadol, ale teraz tusim kazda z nas studuje co a ako s detickami 🙂 mna to tiez zastihlo, lebo ked sa to cloveku nahodou dostane do ruk, tak ho to chyti (hlavne teda uz po svadbe) a nepusti! takze hor sa studovat a naberat nove infosky - tie sa tiez coskoro zidu! 🙂 ja som sa tiez pristihla ze si obzeram knihy pre buduce mamicky a to ich este pritom vobed nepotrebujem... ale lepsie je byt pripraveny dopredu a zdravotka co som absolvovala je uz taak daleko - kto si to ma vsetko pamatat! 😞

• ajoj mia...veru to tak človeka samé chytí, že? 🙂 🙂 🙂

• ja som tusim pravy opak...chcela som vysadit HAK, ale neurobila som to....aby sa nahodou nepritrafilo mimco... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.