Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ajojky...idem žehliť...papa fazulkove maminy 🙂 🙂

• naaaastup 😃 😉

• cau mamina 😉 pozrela som fazulku 🙂
    vy mate take krasne fotky zeny 😵 kolko ste mali na to fotenie? lebo my asi tak 20 minut, podla coho to tak aj vyzera 😐

• Sponzor fóra
  • ozaj Zuska, kedy to bude? 😃

• sampo, ved aj vy mate pekne fotky. a ste na nich velmi zlati...
    my sme sa fotili asi hodinu. po fotky si ideme az tento vikend, tak potom sa popysim aj ja... 😃

• mirka tak to sa asi ja sama sebe zase nepozdavam... 😬

• saponik - a mne sa vase fotky pacia 🙂...My sme mali na fotenie 2 hodinky...

kedy bude co? termin? 😃 noooo podla poslednej mrsky 31.12. a podla UZV a velkosti babatka 1.1.2008 😉

• samponik - poznam ten pocit...ja mam asi 4 fotky, kde som si sama povedala, ze sa aj sama sebe pozdavam 😃...a je ich taaak veeela 😃

• presne viem o com pisete. ja ked som videla fotky v pocitaci, co urobil nas fotograf, tak som sa sama sebe lubila a velmi.... 🙂 uz sa neviem dockat, ked si ich vyzdvihneme...

• wow julova, takze novorocne babo 😃 skvele 😉
    ja som sa sama sebe zdala nejaka divna, neviem, ci tym mejkapom alebo co.. alebo mozno fakt tak vyzeram 😠 my mame tiez fotiek na kasu, ale takych spolocnych velmi malo 😞 mozno tak 30, aj to neviem, ci som to neprehnala

• no samponik tak aby som ta hadam trosku ukludnila, tak vobec nie si divna - mne prides ako veeelmi zaujimavy typ...a posobis na mna velmi vznesene, graciooozne a fakt Vam to ohromne pristalo 😵

• ahojte babule uz som mala abstak od 9 tej sme namali prud.......zachvilu pride muzicek a ide mi kupit nový digi fotácik...taký ten s velkým hladácikom.. 😃 😃 po takom tuzim....a aj nový telefonik...aaaach 😃 😉

ozik my sme sa fotili skoro cez dve hodky 🤔

• kuk 😉

• kuk 😉 práve čítam, čo som dnes zmeškala 😃

• my sme sa fotili asi hodinu a potom ešte večer počas hostiny tie zábery pri studničke...sampanik, veď máte krásne fotky....
    mne sa práve zdalo málo, že sem môžem dať len 50 ks...tak sa lúbime mne 😃 😃 😃 chichi

• Sponzor fóra
  • tad samponik...soráč 😉

• Ahojte majovky hlási sa pani Korimová 😃

• vitaj...blahoželám...už si späť medzi nami? aké pocity? 🙂

• suuuuuuuuper, mam aj fotky ale mi ich nechce uložiť, lebo sú velké a neviem ako ich zmenšiť 😐 😠 Bolo strašne super

• lubu - otvor si ich napriklad cez "Paint" alebo v SJ "Malovanie" a tam klikni na roztiahnut alebo skosit obrazok a zo 100% staci ked das na 99 a nanovo foto uloz a mas ju zmensenu 😉

a blahozelam mlada pani 😃 😉

• ďakujem kočky idem na tom pracovaŤ 😃

• tak čakáme... 😃

• no ja idem cakat do postielky, lebo sa zasa seka net - si modem blika ako sa mu chce 😠

a zajtra uz idem do prace 😞 😃

Jani - a inak, dnes som mala blinkajucu premieru 😬 😃 ...ani nebolo co...len nejake stavy zaludocne ci co..ale bolo mi neuveritelne tazko-az ma brucho dost bolelo z toho napinania 😒...potom sa mi trosku ulavilo, tak dufam, ze sa to nestane dennym pravidlom 😠 ...Petulo bol vybavovat nejake veci a ked sa vratil, tak mu vravim "mam pre Teba darcek k dnesnym narodeninam" a jemu sa rozziarili tie modre kukadla a ja som mu hrdo povedala, ze sme dnes prvykrat na jeho narodeninovu pocest blinkali 😃....tak ma pomojkal, pohladkal brusko, ja som mu dala pusu a bol spokojny...no zlaty je 🙂...a ze este ho potesi, ked mu pred spanim poskrabkam chrbatik a ze nic viac si nepraje 😃...zlatiicko moje to je najvacsie 😉

• no veď tak je to správne...my s palinom máme zas taký zvyk, že musím k nemu zacúvať vždy tesne pred spaním a ráno, keď sa zobudíme. trochu si tak poležíme a potom si ideme svojou cestou...a večer si idem ja na svoju posteľ 😃 😃 😃 to je najsilneší zvyk aký máme...joj tak dobre...idem aj ja...papa a neblinkajte ráno 😉 😉 a že boškávam peťula k narodkám 😶 😶

• joj, zlatunka si 🙂 - odkazem mu 😵 ....my sa raz musime stretnut...aj dvakrat...tri osem sto 😃

tak pekne cuuvanie 😉

papa a krasne snicky - fakt sa mi to nacitava neskutocne pomaly...ale zajra z robotky to bude ficaaat...teda ak bude cas, ked tam idem po 1,5 tyzni 😒...ale ja si nejaky ukradnem 😉

• ach som sa teraz pred chvílou riadne zlakla. drahý je v práci...a mám na poličke v obývačke naše svadobné poháre, album, pohladnice ,krížik...album z neznámych dôvodov stratil rovnováhu (po 3 týždňoch) a spadli oba poháre z 1,5 m výšky na zem. jeden ostal celý a jeden sa rozbil na márne kusy...fuj, jaj som sa zľakla 🤔 🤔

tak zajtra z práce...papa tri osem sto 😃 😃

• lubu gratulujem,,,aj Vám to tak utieklo? 😞

• helou manzelky 🙂
    lubu gratulujem 😉
    julova nejako to vydrz, ale nezavidim ti teda 😐 mojej mame tiez byvalo hrozne zle, vsetko jej prekazalo, este aj pachy, no ale ma teraz 4 detiska 😃
    luculka kde su fotocky, ha 😃
    janino tak to by som sa teda zlakla aj ja... aj ked farar povedal, ze takato povercivost je hriech 😶

• ja takým veciam veľmi neverím, ale hneď som volala palinovi, či je O.K. a sú to len črepy pre šťastie...veď prečo by mala len *luculka* rozbitý pohár 😃 😃 😃 😃

• Ahojte babule, hlasi sa mlada pani ... ktora uz ma hotovy svadobny album.
    Prepacte ze sa ozyvam az teraz, ale troska sme sa v poslednej dobe s manzelom povenovali len sebe. Od svadby sme sa ani raz nepohadali 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    WAUFOTO
    Bratislava
    Prirodzené, akčné, krásne fotky ako život sám.
    Trnava