Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
ja som bývala u drahého načierno už pol roka a vôbec mi to nevadilo... ja som bola tiež za pol dňa vybavená, len vodičák ešte nemám, lebo tam bola horda ľudí 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme len chceli prehodit uz vsetky doklady naraz - obcianske preukazy, ale ked sa neda tak sa neda! a o tom uz ani nehovorim ze aby mal clovek aspon penazenku kolkov pripravenu.... :-D
Odpovedať
mirka - moj drahy u mna byval nacierno dva roky :-D...ani teraz u mna nema trvaly pobyt ;-)...len som ho prihlasila na bytaku ako manzela, ze byva u mna a najom hned o 1000 vyssi ]-( :-D ...ale trvaly on bude menit, az ked sa prestahujeme do noveho o rok...zbytocne penaaaze by to boli...staci, ze ja som pred rokom menila trvale, teraz meno a o rok zasa trvale ]-( :-D a na kataster som este nesla...aj to mi povedali ked som volala, ze zmena bude trvat 90 dni ]-( este poistky musim ist prepisat na nove meno a potom len list vlastnictva...vodicak nemam, tak mam o starost menej :-D
Odpovedať
tak lucim sa na vikend...všetkým 26.-tkám prajem pohodový svadobný deň, nech s pompou uzavrú náš okruh a nech môžme predať štafetu júnovkám...krásny vík vám babenky :-D :-D juj ale som to krásne napísala...múza ma kopla :-D :-D
Odpovedať
veru...krasne si to napisala, Jani ;-) a pekne sa dnes skeris :-D :-D kraasny vikend prajem x-)
Odpovedať
a ja bezim na aftobus :-D...pa pa zatial ;-)
Odpovedať
prišla ti sms? =-)
Odpovedať
pa ;-) :-D
Odpovedať
ahojte majovecky...zajtra sa pripravte....dodam fotecky :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne to prebehlo laho a vodicak tiez ze mi poslu sms ked bude hotovy ale ze tak do 2 tyzdnov by mal byt.... a na druhy den mi dosla sms ze mate hotovy vodicak :-) mia tak dodatocne vsetko naaj :-)
Odpovedať
luculka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no prekrasne fotecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WAW!!!!!!!!!!!!!!!! ste si to museli riadne uzit :) zelam vela stasticka a lasky :-)
Odpovedať
ahooooj miri...ako je v IRSKU...Dakujeme
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte :) tu pani Mihaľová :-D :-D tak rýchlo to zbehlo, fuha, ale krááásne všetko bolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem pani Mihaľová x-)
Odpovedať
zuzi...blahoželám vám.... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
schnauzee, srdecne gratulujem a prajem vsetko dobre v spoločnom živote... :-)
Odpovedať
halo de steeeee? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu sme... mate naadherne fotky lucukla
Odpovedať
Profilova fotka
uz som tu, iba som bola predat stafetu junovkam :-)
Odpovedať
mia dakujem....aj za krááásne blahozelanie....drahému som ich musela vytlacit...je z nich hrozne natesený :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej... to som rada! :-) inak ako sa citis? a co tvoja fazulka?
Odpovedať
citim sa super...a fazulka poslucha...zatial ani neviem ze ju mám.....zajtra letime do Egypta...tak aj tam snad bude vsetko OK
Odpovedať
Profilova fotka
juuj... hned by som isla! my ideme az 21 juna na Kretu... tak si to teda uzite kraasne! ale tak trosicku si davaj pozor na seba - nie zas prilis ;-)
Odpovedať
ajojte...luci, tak si užívajte svadobnú cestičku.... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, luculka, tak ti zavidim, hned by som sla aj ja...uzite si to tam... :-)
Odpovedať
tak Vás vsetky beriem do kufra :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm keby sa to dalo.... nebolo by od veci! ;-) :-N
Odpovedať
ahojte majovky moje zlate :-) no...keby sme my boli byvali leteli, tak dnes by sme mali prilet domov :-D - luculka...tak hlavne opatrn na slniecku a nech je vsetko OK ;-)...uzite si to! :-) Zuzik-schnauzee - zo srdca blahozelam a tesim sa na fotecky :-)
Odpovedať
Ahojte babule, ako sa mame?
Odpovedať
zuz neboj sak manzelik sa o mna bude starat :-p :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?