Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ja som bývala u drahého načierno už pol roka a vôbec mi to nevadilo...
    ja som bola tiež za pol dňa vybavená, len vodičák ešte nemám, lebo tam bola horda ľudí 😎

• my sme len chceli prehodit uz vsetky doklady naraz - obcianske preukazy, ale ked sa neda tak sa neda! a o tom uz ani nehovorim ze aby mal clovek aspon penazenku kolkov pripravenu.... 😃

• mirka - moj drahy u mna byval nacierno dva roky 😃...ani teraz u mna nema trvaly pobyt 😉...len som ho prihlasila na bytaku ako manzela, ze byva u mna a najom hned o 1000 vyssi 😠 😃 ...ale trvaly on bude menit, az ked sa prestahujeme do noveho o rok...zbytocne penaaaze by to boli...staci, ze ja som pred rokom menila trvale, teraz meno a o rok zasa trvale 😠 😃

a na kataster som este nesla...aj to mi povedali ked som volala, ze zmena bude trvat 90 dni 😠
    este poistky musim ist prepisat na nove meno a potom len list vlastnictva...vodicak nemam, tak mam o starost menej 😃

• Sponzor fóra
  • tak lucim sa na vikend...všetkým 26.-tkám prajem pohodový svadobný deň, nech s pompou uzavrú náš okruh a nech môžme predať štafetu júnovkám...krásny vík vám babenky 😃 😃
    juj ale som to krásne napísala...múza ma kopla 😃 😃

• veru...krasne si to napisala, Jani 😉

a pekne sa dnes skeris 😃 😃

kraasny vikend prajem 😵

• a ja bezim na aftobus 😃...pa pa zatial 😉

• prišla ti sms? 🤔

• pa 😉 😃

• ahojte majovecky...zajtra sa pripravte....dodam fotecky 😃 😃 😎

• aj mne to prebehlo laho a vodicak tiez ze mi poslu sms ked bude hotovy ale ze tak do 2 tyzdnov by mal byt.... a na druhy den mi dosla sms ze mate hotovy vodicak 🙂
    mia tak dodatocne vsetko naaj 🙂

• luculka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no prekrasne fotecky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WAW!!!!!!!!!!!!!!!! ste si to museli riadne uzit 🙂
    zelam vela stasticka a lasky 🙂

• ahooooj miri...ako je v IRSKU...Dakujeme

• Ahojte 🙂 tu pani Mihaľová 😃 😃
    tak rýchlo to zbehlo, fuha, ale krááásne všetko bolo 🙂

• gratulujem pani Mihaľová 😵

• zuzi...blahoželám vám.... 😉 😉 😉

• Sponzor fóra
  • schnauzee, srdecne gratulujem a prajem vsetko dobre v spoločnom živote... 🙂

• halo de steeeee? 😉

• tu sme...
    mate naadherne fotky lucukla

• uz som tu, iba som bola predat stafetu junovkam 🙂

• mia dakujem....aj za krááásne blahozelanie....drahému som ich musela vytlacit...je z nich hrozne natesený 😃 😃

• jeej... to som rada! 🙂 inak ako sa citis? a co tvoja fazulka?

• citim sa super...a fazulka poslucha...zatial ani neviem ze ju mám.....zajtra letime do Egypta...tak aj tam snad bude vsetko OK

• juuj... hned by som isla! my ideme az 21 juna na Kretu...
    tak si to teda uzite kraasne! ale tak trosicku si davaj pozor na seba - nie zas prilis 😉

• ajojte...luci, tak si užívajte svadobnú cestičku.... 🙂 🙂

• juuuj, luculka, tak ti zavidim, hned by som sla aj ja...uzite si to tam... 🙂

• tak Vás vsetky beriem do kufra 😃 😃

• hmmm keby sa to dalo.... nebolo by od veci! 😉 😬

• ahojte majovky moje zlate 🙂

no...keby sme my boli byvali leteli, tak dnes by sme mali prilet domov 😃 - luculka...tak hlavne opatrn na slniecku a nech je vsetko OK 😉...uzite si to! 🙂

Zuzik-schnauzee - zo srdca blahozelam a tesim sa na fotecky 🙂

• Ahojte babule, ako sa mame?

• zuz neboj sak manzelik sa o mna bude starat 😛 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov