Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • kuk 😎

• no manzelky, vy sa tu akosi zriedkavo ukazete 😉
    luculka peknu svadobnu cestu 😃

• mrtvoooooo.....luculka už egyptuje a ....... u nás prší..... 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • veru tak, mrtvo...u nas sice svieti slniecko, ale zatial len take zubate...v egypte je urcite krajsie... 🙂

• huuuuuu............juuuuuuuuuuuuuuu..............co pak? 🤔 🤔

• u nas svieti slniecko a je teplejsie ako vcera
    inac ja mam novinu 🙂

• akúúúúúú...ja som zvedavček.... 😃 😃 😃

• janino, o 6-7 tyzdnov pride automobilovy bocian 🙂 😛

• bociany nosia už aj autíčka? a aké? pekné, červené? 😃 😃 😃 a ozajstného bociana nechystáte? 😬 🤔

• janino, ako si uhadla ze bude cervene. 🙂
    co sa tyka ozajstneho bociana, tak to zatial neriesime, ale ak sa zadari tak sa nic diat nebude diat ... nechavame tomu volny priebeh

• lebo moja obľúbená je čeervenáááá 😃 😃 😃 hlavne v lete 😃 😃 a už je leto...tak červené auto...a vidno ich dobre na ceste 😃 😃 😃

• janino, taktiez tak ... keby si mrkla do mojej skrine tak najdes vacsinou veci cervenych, ruzovych, fialovych, oranzovych ... 🙂

• ja zas maslové, červené a biele...milujem jasné farby... 😉 😉 😉

• no ale ako v kazdej skrinke musia byt aj nejake cierne veci ... dobre sa to potom kombunuje 🙂

• tak tak...niekedy mám aj tak pocit, že mi stále nejaké handričky chýbajú. mne sa sstrašne máčia malé čierne šaty...ale kam by som ich nosila? 😐 😐

• Sponzor fóra
  • teda páčia 😃 😃

• janino, v pohode ja tu po sebe teraz citam .. ze "kombunuje" .... so som myslela na kombajn alebo co 🙂

• veď keď rýchlejšie myslíme ako píšeme...cha cha 😉

• no to hovorí tá pravá, nie janino?? kde si zas, ty tu peletujes po májovkách a ja ta potrebujem na fóre v KE!!

• ty osoboooooo...si ma odhalila 😃 😃
    už som tam.... 😬 😬

• no kopla som sa aj ja: 😬 POLETUJES som chcela!
    toho bociana som akosi....??
    ale ja mám rada v lete bielu, vecer v lete ciernu, mozno nieco svetlo modré.... a zltá je IN, baby!!
    cervená je komunistická, mám na nu zlé spomienky (my sme dokonca platili známky za komunist. klub) 😬
    ale aj mne sa páci, hoci nemám vela cervenej v skrini!!

• chi 😉

• haloooo...ahojte manzelky 🙂...hlasi sa dalsia červenofilna manzelka 😃

tak sme dnes podpisali uverovu zmluvu 😛

• blahoželkooooooo...už som myslela, že sa ti tu nepáči keď si už vydatá, cha cha 😃 😃 😃 😃
    veď jako mako pako sa máte blaváci? 😃 😉

• jaaaaj Jani, dakujejme 🙂...co sa sukromia tyka, vsetko uno tuto 😉 ..aj fazulka celkom poslucha...len v praci problemiky...ale nejako to ustanem...len sa mi dostalo vdaky za moju dobrotu, ze som bezcharakterna svina, ktora nema uroven, ze som uboha a mam sa nad sebou hlboko zamysliet...som si aj poplakala...a to od mojich 2 zamestnankyn, ktore mi charakterne a so skodoradostnym usmevom dali vypoved 28. 5. , ze uz 31.5. su posledny den...ja som s dohodou nesuhlasila...pred polrocnou uzavierkou? samovrazda...ale aj tak nepridu...a toto sa mi vcera uslo...popravde, bolo mi z toho dost zle 😞

• tak im daj absenciu a nevyplať im žiadne osobné príplatky...takoj by som to spravila... 😛 😮

neplačkaj, lebo fazuľka nevie prečo plačeš a potom bude smutnunkava...hneď sa usmej ( 😵 )

veď to tak býva...ja som sa dočkala toho, že ľudia, o ktorých som si myslela, že sú moji kamaráti, mi ani spraostú smsm neposlai, že vydala si sa? no ničto. nad také veci sa povznesieme....hm? už sa usmievaš? 🙂 🙂

• ved to som urobila - a preto ten vcerajsok...

usmievam 😵 😵 ...hned mi je lahsie 🙂....veru..za dobrotu...ale kazdy bude pred Pankom sudeny...on nech vynesie "rozsudok" aky si kazdy zasluzi...

• Panicky ... 🙂
    Dobra nalada nevyriesi vsetky nase problemy, ale stoji za to si ju udrzat, lebo nas...e tolko ludi okolo nas 😃 😃

• 😃 😃...veru, egy...mam uzasneho manzelika, fazulku v brusku, uver podpisany, dobru robotku, napapane brusko momentalne...no na zaaaaavidenie 😃....a oni nech su zatrpknute 🙂

• veru, je čo zavidiet...
    egy nejde o dobrú náladu, ale skôr udržať si nadhľad a nepripúšťať si takých ľudí k svojim emóciám...hm...mne sa to tiež veľmi nedarí.... 😐
    ale stále skúšam 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov