Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • fnuk ja stale nemam vybrate saticky......nakoniec mi zostanu nejake co nikdo nece..... 😞 😞 😞

• a prečo nemáš??? ved si si skúšala už, nie? 🙂

• no ano ale sak tie co sa mi pacia...co si skusala aj ty....tam sa neda zasrcit vlecka...takze su neprakticke,,, 😐 😐 .....zajtra som chcela ist do Ba ale som nejake nakapata...tak asi az po novom roku....aaaach 😞 😞 mam z toho depku

• Sponzor fóra
  • luculka nevesaj hlavu ak chces poradim ti cez postu dobry , najlacnejsi salon v BA priamo v centre s velkym vyberom....a nie je tak vytazeny ako vacsina znamejsich...takze by si mohla najst nejake peknucke...aj ja som si tam moje vybrala aj s doplnkami a som velmi spokojna 🙂

• Ano...super.....ja sa do Blavy chistam so Moniky,,,a do El... 😃

• luculka, ale mne sa zdá, že sa tá vlečka dala zastrčiť tak aby nezavadzala...nie????? 😠 😠 😠 to ani nehovor, ja ich mám vybrané, keby predsa...

• luci, jasné, že sa dali...som si čumla fotky zo skúšania čo nemám tu v albume a tá pani mi ich aj zastrila wpoho...ak xceš, pošlem ti foto... 😉

• posli...mozno to boli iné...lebo na tých mojich nesla... 😞

• oki, hned..alebo dám ich na chvilu do môjho albumu 🙂

• už máš 🙂

• luci, ved vieš, že sme skúšali rovnaké šatočky.... 🙂 🙂

• no kuk som to....ze by to nevedela upravit???to sa mi nezda...mozno su to ine len podobne...musom to este zistit...a ked to pojde...tak ich beriem..... 😉 😃

• no vidííííííš, ber ich...sú dokonalé....mne ani tak nieje lúto, že sa odkladá svadba ako tých šatočiek, že si ich už nemôžem obliecť... 😞 😞
    stredu o týždnen už odchádzam... 😃
    a sme sa o tých šatočkách bavili, sú to tie isté....aj na modelke ich mám v albume... 🙂

• a našla som aj lístok, na ktorom mi ich poznačila...DALIA

• luculka...to su dalia? lebo Ti straaaaasne seknu 😉...to boli moje prve vyliadnute, ale mne nesedeli...si v nich velmi pekna...nevahej a toč 😃

• Sponzor fóra
  • že? aj ja jej to hovorím...ved sú prekrásne..aj ja ich mám vybrané 🙂 🙂

• julova...prave neviem ako sa volaju...ale mne sa tiez hrozne pacia 😐

• http://www.salonnicole.sk/index.php?page=gal&id=42 - tam skus mrknut...pripadaju mi tak...a fakt Ti sedia 🙂...tak nevahaj...ja som si vybrala na 6-ty pokus a uz nechodim okolo ziadnych salonov, aby som nevymyslala 🙂))

• júlová, to sú predne ony...Dalia 🙂

• mne na ne nedali ten vrch...mozno su to ine len podobne,,, 😉

• luci, ten vrch bol z iných šiat...počkaj, ale ktorý myslíš? to krajkové či ten pás? lebo ten krajkový kabatik nepatril k nim.. 😉

• ten pas...

• jaj, no ten pás je k tomu...to ti ho k tomu nedali? ved sú úplne rovnaké oboje..to musia byt tie isto...

• no musim to preverit..... 😃 😎

• veru, veru... 🙂 🙂

• No supis 😃 😃 😃

• hehe, dakujem, musim sa pochvalit ked ma ini nepochvalia no nie? 😃

• ahojte mate uz darceky? 😉

• ajoj...aj ano aj nie....pre draheho mam iba hrncek s fotkou mna a havina...a ece mu musim nieco pokupit...ale inak uz mam...a ty????? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov