Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ja som dostala už dnes vianočné darčeky a aj som už všetky dala...takže asi tak...
    už len ten špeci darček drahému a môjmu krstniatku 🙂

• ahojteeeeeeeeeeee viete co??????????

mam svadobny bedeker je supeeeeeeer odporucam cez svadbypodlaveve.sk  kuknite 😎 😉

• no to je supeeeer....a ja nemam ALBUM....to ho mam zalozit uplne odznova????? 😞 😞 😞

• Sponzor fóra
  • akoze nemas? preco???

• no zevraj tu nieco riesil bob ...admin a zabudol sa odhlasit ci co ...a tak mali ludia volný pristuúp a mohli vymazavat albumy.... 😞 😞 sa mi vooooobec nece vyrabat novýýýý

• luci, to vážne?????? to je sila....ja som rýýýchlo kontrolovala svoj a wpoho...je tam 😎
    neboj, urobíš nový a krajší 😉

• som napisala podakovanie...SOM NASRANa 😠 😠 😠 .....

• jaaaaj, to mi je ľúto 😞

• kaslat na to....a kolko stoji ten bedeker...som vydela v telke ked to krstili.... 😃

• no ked ti mám pravdu povedať, ja neviem vôbec o akú knihu presne ide.... 😐

nevedela by si mi pomôcť? nemôžem sa stále zbaliť...mám veľa kilov a asi tak 5kilov si asi pošlem balíkom...len neviem, či to radšej neposlať až po vianociach...alebo kludne aj teraz? 😞

• asi radsej po...teraz je asi naval aj na postach...nech ti to niekde nezostane trcat 😐

• no ved...😞
    ale to bude väčší problém....drahému sme ho totiž posielali z moravy, je to dosť lacnejšie a mne ho nebude asi mať kto zaniesť v januári 😞

• No to sa moze stat len mne...dnes som bola pre ten hrncek....je uplne super...no a uz som ho stihla aj rozbit.... 😠 😠 😠

• lucy ten bedeker stoji 499,- komplet a je perfisny 🙂

miri ja Ti to poslem ak chces, mam to za hranice na skok hm? 😎

• ery, už nemusíš, ale dík, si zlatá....ja si ho pošlem zajtra ked budeme v čechách..čo už...potrebujem ho aj tak skoro...a či stihne predvianočný, či vianočný, či povianočný zhon na poštách, to je už asi zajedno...
    tak sa tu mávajte krásne, skoro sa ozvem 😃 🙂 😎

• Sponzor fóra
  • ahoooooojky a skoro sa ozvi 😎

• MIRI....maj sa a nech sa ti DARIIIIIIIIIIIIIIII 😎 😎

• som zvedava kedy sa mirka ozve,,,, dufam ze coskoro tak teda pekne Vianoce vsetkym 😎 😵

• ERY PEKNE VIANOCE,,,,,,a krasny nový rok.....ak by sme spolu uz neboli...a nech nám hlavne víde ten 19 máj.... 😎 😉 😉

• Dana aj tebe...stastne a vesele.... 😉

• ahojte majovky ako sa mavate? ja som chora 😞 takze pod perinou....

• cawte holky............ 😎 tak sa hlasim.... 😃
    ery, si chora? aj ja, ale dost...to pocasie ma tu dost zmohlo...ale zatim sa da...je tu super, zvykam si,...dnes som prvykrat na nete, v kniznici...ale som na petovu kartu, lebo kedze este nerobim, nemam sa ako preukazat, ze tu byvam tak mne este nedaju...ale snad skoro si nieco najdem...
    vsetky vas holky pozdravujem a snad sa budem castejsie hlasit...
    let bol otrasny..teda ako nic moc....bolo to nejake mensie lietadlo a vsetko strasne hucalo...som sa dost bala...aj hmla bola riadna...
    na druhy den sme si s mojou laskou urobili vyletik po severnom pobrezi...nadhera...len keby taka zima nebola... 😐
    no a vcera sme isli na vianocne nakupy ale nic moc...same vypredaje akoze ale nic extra...tak sme si kupili novy fotacik 🙂 🙂 som z neho happy 😃
    tak sa tu zatim majte krasne 😃
    papa 😃 😃 😃 😃 😃

• jeeeeeeeeeeeeeej miri ahoooooooooooooj 😵 😵 😵 to je super ze si sa ozvala, tak co ake bolo zvitanie s drahym? to musela byt parada ho zase vidiet ze? 😵 😵 ano som chora, kurnik ale tak mi treba neviem sa obliekat tak teraz sa liecim 😛 ale inak pohoda cely den v postely kopec vitaminov a horuci caj no a popri tom studujem SVADOBNY BEDEKER 😎 😃
    miri tak na tom novom fotaciku rychlo nieco nafot a daj do albumiku, budeme sa tesit tak Ta teda pozdravujem a skoro sa zase ozvi a vela stastia pri hladani robotky 😉 a davaj na seba pozor ahoooooj

• ery, tak sa skoro aj ty vyliec...ja sa tu tak skoro nevyliecim, stale len prsi a prsi.... 😞
    zvitanie....ajajaaaaaaaaaaaaaaaaj.....nemohol sa na mna vynadivat...to vies, schudnuta...okuliare...aj trochu namalovana viac ako normalne...no som ho sokla...xixi... 😃 😃 a ja som sa ho tiez nevedela dolapat..xixi 😎
    kukam, ze mas konecne fotecku...supis...uz aj albumcek nahod... 🙂

• miri ako uz si zdravejsia? ja uz trosku hej aj ked to stale neni ono, ale lepsi sa to 😎 😉 🙂
    ps na albumiku sa pracuje 😵

• Ahojte babulienky, prajem Vám v novom roku veľa zdravia, šťastia, lásky a hlavne elánu do svadobných príprav...

• Všetkým Vám prajem šťastný a úspešný nový rok, plný zdravia, lásky a všetkého, po čom Vaše srdiečka túžia a hlavne, aby sa nám tie naše svadby vydarili podla našich predstáv a želaní!!!

• dakujeme abi aj my Tebe zelame vsetko naj tak co ako pripravy??? my sme dnes boli s drahym na fare pre krstny list no nic sme nevybavili kedze bol fararko na pohrebe musime prist inokedy, a mas uz oznamka?

• ahojte holky, tak ja uz takmer zdrava sa hlasim!! 🙂
    dodatocne vsetko len to naj do noveho roka, aby vam tie svadby vysli podla vasich predstav 😉
    zas sa skoro ozvem,,,
    ery, uz si zdrava? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov