Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ( Ahojte majovky....pozeram ze sa nám to tu rozmnozilo.....SUPER lebo uz to tu upadalooooooo 😠 😠 .....aj ja mam stres este namam saticky.... 😞 😞 ani oblek....Inak daju sa pozicat vesty samostatne????

• Ahoj luculka 🙂...ja sa aj tak chystam saty dalej skusat, hoci tie co mam v albume, mam rezervovane...mozno si nakoniec este vyberiem ine, tak nesmut...moja byvala zamestnankyna sa vydava koncom aprila a len vcera si vybrala saty...tak nesmut 🙂...ona tiez bude mat svadbu na Zahori - tusim v Jablonovom a saty vybrala v Pezinku... a tie vesty...to teda netusim.

• luculka neboj...vesty sa poziciavaju aj samostatne...

• Sponzor fóra
  • dana - juuuj tak to sa niekto ma s tymi kapelami! 😉
    julova - neda sa to tam uz vyhladat, lebo najstarsie sa da 11.12.2006 😞 skoda no - bolo by ma to zaujimalo... mohlo byt fajne 🙂

• mia...na jednej strane ano...ale na druhej strane....vies kolko muzikanti vypiju? 😃

• Mia..nechod cez datum ale tam hore do vyhladavania napis Trampska svadba a daj hladat...je to tam 😵

• jaj...tak predsa len uz asi nie 😞...skusim pozriet, co mam doma ulozene 😉...brachovi muzikanti tiez boli super...ked nehrali, bolo vidiet, ze uz co-to (hodne) popili...ale akonahle chytili do ruk gitary, cisti profici a nik by nepovedal, ze nieco pili...dokonca ked spievali aj artikulovali, hoci s beznou recou to uz vecer bolo trosku tazsie 😉

• dana - neviem, lebo u nas sa velmi nepije.... 🙂 zopar alkoholikov v rodine stacilo na poucenie zvysku rodiny 🙂
    julova - uz to tam nieje, ale to nevadi - co uz... 🙂

• BABULE JUPIIIIIIII prave som prisla domov a mam uz zajednane saticky.....kráááááásnucke...romanticke presne ako som chcela...kremove,,,,a k nim mame vybratu aj kremovu vestu a kravatku..... 😃 😃 😃 😃 dneska asi nezaspim..... 😃

• tak to ti luculka gratulujem 🙂 bude aj fotecka? 😎

• jeeej MIRI ajooooooj no bude ale az sobotu...som dnes povodne isla kuk popolnocne a takto to dopadlo...tak fotak som ani nebrala...ale v sobotu sa idem ofotit...a ukazat ich nanine ci to prezije ze su kremove.... 😃 😃 pozri album tam pri konci mam pri jedných ze take podobne mam zajednane......A AKO SA INAK MAS???? 😎

• tak to je super...ale tak to vacsinou dopada...ked neplanujes, vtedy najdes🙂 takze asi to nie su tie nase spolocne, co🙂 newa, aspon ich nechas mne 😃 😃 😃
    idem hned kuk album...
    a mam sa fajn, len sa tu uz nudim...robotka ziadna zatim a stale sama, tak aspon, ze spavam denne 12hodin, tak to ubehne to nudenie rychlo... 🙂 🙂 🙂

• luci, tie su kraaaaaaaaaaasne romanticke 🙂 🙂 🙂 🙂 uz sa tesim na tie tvoje...budem tu az pondelok...teda asi aj zajtra ale ked si spominala, ze ich tu das sobotu... 🙂

• OK...uz sa aj ja tesim ze ich budem mat znova na sebe..... 😃 😃 😃 😃 😃

• to ti verim..aj ja by som si ich hned obliekla..... 🙂 🙂 🙂 🙂
    trosku som vam tu pripomenula moj albumik...az teraz kukam, ze som v Maji 2007...aj ked pre mna uz neplati... 😒 😞 😐

• Sponzor fóra
  • MIRI to neva ty budes stale nasa majovka..... 😃 😃 😎

• jeeeeeeeeeee, tak diiiiiiiiiiiik 😬 🙂 cmuk ti leti.. 😵

• a tebe idu ako pripravy? co vsetko uz mas? 🙂

• No ...kamera...fotograf....muzikanti....sala....zajtra idem do kostola... 🙂 ....návleky na stolicky....SATICKY....obrucky...a pojdeme uz dat spravit aj oznamka...nech mam kludne svedomie,,,,LEBO UZ ZACINAM STRESOVAT...... 😃 😃 😃

• booooooooooooooze, ako ti zavidim....toto vsetko by som mala uz aj ja nebyt sme tu... 😞 😒
    no co, budeme musiet vydrzat...uz sa strasne tesim na vase dojmy a fotky...ajaaaaaaaaaj 😃

• a ja na ten stres..... 😃 😃 😃

• no aj ten mi veru bude chybat.... 😃 😃

• no vidis luculka 🙂..treba sa vybrat na trh kupovat zeleninu 😃 a hned objavis tie PRAVE SATICKY 😉...su krasne...tak gratulujem 🙂

• julova...dakujem a to som este dnes bola zufala....... 😃 jáááj a este som k nim kupila taký kvietok na krk....aj ten ofotim...len mi blbne fotak.... 😠 stal 550....uf 😠 😠 😃

• aj ja mám bižu za 450,- 😠 ... to by nam mali v salonoch darovat pre stastie par koralikov na silone 😠

• no moja rec.....inak som sa divila....vesta aj s kravatou....pozicanie....350..... 😉 .....no nekup to.... 😃 😃 😃

• tak to je super cena 😉...nas ten cely oblek vysiel (pozicanie) na 6500,- 😞 ...ach jo, Blava... 😠

• my oblek kupime.... 😎

• inak tie cerne saty co mas v albume su uzasne 😎 ...uz som sa jednej kocky pytala, co ich ma v albume, ci su odniekial zo SR...ale asi nie :-/

• aj my sme mysleli najprv, ze kupime, ale ten moj je strasne chrdy pahyyľ 😃...a ked si skusal tmave obleky,aj ked rozne strihy, strasne ho to zuzovalo a vyzeral jak strasidlo...a zasa taky maslovy by nikam nevynosil..takze tak 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Instazrkadlo Fotobox - fotokútik, teda fotozrkadlo, ktoré na Vašej svadbe zabezpečí výbornú zábavu a TOP spomienky v podobe tlačených fotografií.