Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
baby a co zakusky? kolko davate na robit na osobu? ja som z toho pako ]-(
Odpovedať
tomu hovoris chrdý pahíl???to si este nevydela mojho.....mal pred rokom havarku ...a odvtedy je hrozne chrdý tak som zvedava ako bude vyzerat on..... :-D
Odpovedať
ery, ja tiez neviem..my budeme mat 45 ludi -max. 50...takze asi 3 ks na osobu + bude velka torta...a nie kazdy sa tlaci zakuskami ;-)...takze ja dam urobit asi tri druhy a z kazdeho po 50 ks..tak predbezne pocitame...
Odpovedať
a este plus vysluzky? alebo to je iba do saly? ci ako?
Odpovedať
luculka, on jenom dělá široký ramena :-D :-D ale zadok ma tretinovy z mojho :-D...strasne sa v tmavych nohaviciach stracal a aj sako tmave mi bolo na nom smiesne...ale aspon sme sa pri skusani nasmiali ;-)..a ked si obliekol to blede (c. 48 - tusim najmensia panska velkost??)..tak mu to sadlo a viac nebolo co riesit...aj s topankami bude trosku problem, lebo ma cosi medzi 39 a 40 :-)...a pritom ma 1,82 m ale len 67 kg a male nohy :-D
Odpovedať
babky moje ideme s drahym na faru drzte nam palce :-) ;-) x-)
Odpovedať
to len na hostinu...a vysluzky asi riesit nebudeme...si platime vsetko sami a hostia sa najedia dosyta na hostine :-D...rodinu s ktorymi sme aktivne v kontakte budeme mat na hostine a ostatnych nebudeme riest...je to aj vec rozpoctu...a nastastie to vsetci chapu...takze budeme mat zakusky len na hostine...
Odpovedať
drzime...nech dobre pochodite ;-)
Odpovedať
výsluzky riesia nasi do toho sa ja nestarám..... 8-) 8-) ....no aj ja som zvedava na to skusanie...hi hi =-)
Odpovedať
ERY krásne fotecky z IRSKA x-) x-) x-)
Odpovedať
ze? :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Majovky kde stee? :-D Zajatra ideme na obhliadku miestnosti a vyberat menu a kalkulovat...dufam, ze to bude podla nasich predstav aj rozpoctu :-N ...sa tesiim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte...julova ako ste dopadli...ja som bola v kostole....ale su tam len do 13:00 ]-( tak v pondelok nanovo..... :-|
Odpovedať
ahojte, tak ja mam faru uz za sebou baby a bolo super!!!!! vazne uplna pohoda, nachichotali sme sa aj s fararkom taky uplny pohodak no a bud tyzden uz idem do saly co sa jedla tyka 8-) ;-) luculka nic si z toho nerob my sme sice faru vybavili na prvy krat ale zato s krstnym listom draheho co je v inej farnosti sme mali problem kedze nam ho ten dotycny fararko nechcel dat zevraj nemoze byt starsi ako 3 mesiace, ale aj tak sme isli a ten nas nam povedal ze do pohody on ho nepotrebuje ze on si tam zavola no uznaj ]-( ale inak sa teste na tie otazky v tom dotazniku sme sa nasmiali :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte uz mam saticky v albume.... 8-) :-D
Odpovedať
pekneee :-)...v jednoduchosti je krasa...ta sukna je super :)...mne sa nic take nehodilo :(...vyzerala som ako babika na tortu :-D..aj drahemu to sekne...a nie je pahyl ;-)...skoda, ze som toho mojho v tmavom nevyfotila...ale foto by bolo rozmazane, tak mi bolo smiesno ;-)...do saly ideme az na stvrtu, tak vecer napisem dojmy a svad. menu :-)
Odpovedať
a ery vy mate obaja vsetky sviatosti?????julova citim sa v nich supeeeer a ocinovi sa hrozne pacili...a dali sme spravit aj pohare.... x-)
Odpovedať
takze restika ma sklamala...takze od zajtra nahaname nieco ine ]-( ...mam nejake tipy, tak dufam, ze nieco bude volne :-( ...tak drzte palce :-)
Odpovedať
julova a co sa pokaslalo????? :-(
Odpovedať
lucy mas IP ;-)
Odpovedať
no...nepacilo sa mi tam..a ani pristupove cesty...je to medzi panelakmi - si neviem predstavit, ako tam DJ hraje tac-tac do rana...a je to hlinikove a nie murovana restika = bola tam kosa, ked sme prisli :-D...a aj celkovo ked som povedala, ze chcem len jeden hlavny chod, potom svedske stoly a o 1/2 noci kapustnicu, tak sa zmenil pristup v "rokovani" ]-( ...asi cakali, ze tam na stol hodim 100 tisisc a robte si co chcete (a to my mame strop 45-50 tisisc s odretymi usami)...ked som povedala, ze si donesiem vlastne veci na vyzdobu - naco? ved mi Ti vsetko pripravime - hej ale za 4-5 tisic...dakujem...dala som na prvy dojem a hned vecer doma sme to s drahym zamietli..ale dnes som si dohodla jedno stretko na stredu...podal fotiek velmi pekne...aj lokalita vyhovuje a aj hostom bude, lebo je odtial blizko vsade...tak uz len sa dohodnut...ale ked sa chce...tak klop klop klop, nech tu stredu nezakriknem.. :-)
Odpovedať
sa mi paci, ako som tisic 2x napisala s rovnakou chybou :-D...a samozrejme, ze tam malo byt MY ti pripravime |-| ...a to stretko, co mam dohodnute, tak ta restika funguje pre verejnost len cez tyzden do 16.00 hod. a cez vikendy su tam len akcie...takze super a snad sa s nimi dohodnem, ze vyzdobu si urobim sama za ich pomoci uz v piatok vecer a bude to uplne podla nasich predstav, lebo v sobotu uz by som nestihala...tak som rada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja prave dnes idem zhanat nejake veci na vyzdobu.dufam,ze zozeniem. =-) aj ked moc sa mi nechce. a este si musim ist pozriet aj topanky.nasla som v salone, ale mali ich dost masneeeeeeeeeeee. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
julova - ked som precitala co chces na papkanie na hostinu zistila som ze mame uuplne rovnake rozmyslanie v tomto :) tiez to chcem takto... ja som este rozmyslala ze tie svedske stoly dam aj s teplym bufetom... ale inak presne tak isto to chcem mat... :)
Odpovedať
mia :-)...a on mi chcel pomaly nanutit 3 chody ]-( a pritom som presvedcena, ze ked tam za nejaky "bezny" vecer maju trzbu 20.000,- Sk tak mozu oslavovat ]-( ...no a ja mu na to, ze ved my tam nejdeme len jest a pit ale sa aj zabavat...a podla mna je to pohodlnejsie...co potom budem ludi nutit jest, ked uz sme to zaplatili?...a takto si kazdy vezme to, na co bude mat chut...viem, ze vela ludi nam aj odide mozno pred polnocou - hlavne starsi, ktori budu na hlavnej veceri...tak som to zatrhla a tesim sa na stredu a na tu druhu restiku a domov to mam blizko, aj peso dojdeme x-) ...dufam, ze sa tam dohodneme a hlavne aj financne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
julova - no tak to ta chapem... nastastie moja rodinka z kazdej strany je velmi prakticky a logicky zalozena a az zasnem ako sa vo vsetkom dokazeme zhodnut... som velmi vdacna za tu zhodu :-N nam zasa pridu z jednej restiky navarit priamo do kulturaku - je tam taka mensia sala a je to par krokov od kostola... tak este nemam cenovu kalkulaciu, ale zdaju sa byt velmi fajn! je tam aj velka kuchyna tak dufam ze to dobre dopadne :-) bola som totiz uz na vela roznych akciach kde tieto bufety boli a to sa mi zdalo byt najlepsie - nikto nikoho nenutil aby jedol a co ma jest... kazdy si dal kedy a co sa mu zachelo! a restika nam hned na zaciatku povedala to nie je problem urobit tak... kto chce hlada sposoby a kto nie, hlada vyhovorky! :-D
Odpovedať
presne tak :)...a chciet je polovica uspechu ;-)...a komu sa nebude pacit, bude o hlade cely vecer :-p ...ale taki tam nebudu, lebo su chapavi - aj moja mamina mi povedala, ze je to to tak najlepsie...len ujo prevadzkar z tej restiky nebol moc chapavy..ale samozrejme im zasa ide o to, zarobit co najviac...ale na mne to teda nebude :-D..som neni krepa :-D :-D
Odpovedať
julova tak teda drzim prsteky...na dnes.....ja idem v stredu do toho kostola....uf...Ery IP som precitala ;-)
Odpovedať
luculka, ja tie tvoje satocky nevidim v tvojom albume :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
luculka - ani ja - tiez som chcela kuknut :-) a ani eryn album nikde nemozem najs... tiez som tam chcela kuknut - ma nejaky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?