Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
to su zvlas na pätu a dopredu...ja ze to je nejako v celku... :-|
Odpovedať
nie...mozno mi budu stacit len tie na patu...to sa nalepi priamo na topanku, ale nie na slapu-patu, ale na patu dozadu...snad to neopisujem ako hotentot :-D..lebo tie moje topky su mi o kusocek volne, tak by to s tymto malo byt ok..
Odpovedať
jasne miri poslem neboj si na zozname ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte majovky....sa tu trapim s budgetom na dalsi rok...ale mam milion chuti, no ani jedna na toto ]-( ...milion cisiel a strasna piplacka...ale dnes idem dohadovat restiku a menu, tak dufam, ze to klapne, nech mi riadny balvan zo srdca odpadne :-D, drzte palce...potom uz mame viacmenej vsetko dolezite vybavene a uz budeme len planovat priebeh svadby, hostiny..atd...TESIIIM SA :-)
Odpovedať
ozaj...a ake pancuchy budete mat? samodrzky, alebo cele? a farbu? niekde som videla aj telove..je to take prirodzenejsie, ale zasa biela je biela x-) ...neviem sa rozhodnuuut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja samodrzky telove....lebo mam sandalky tak nech to tak hrone nevyzera :-)
Odpovedať
ale asi kupim aj black, ked si vyberiem saty od Teba ;-)
Odpovedať
tak to ti moooooooooooooc dakujem ERY :-) :-) :-) som rada:)
Odpovedať
Profilova fotka
julova ;-)
Odpovedať
cafte babule... 8-) no ja asi samodrzky...telove...ked mam kremove satocky....julova ake saty???? =-) =-)
Odpovedať
saty? popolnocne, nekonvencne...take "INE" :-D...babyyyy, mame restikuuu! :-)...takyyy balvan mi spadol zo srdca...nadhera..skvely pristup...dohoda...to sa bude spat :-)..a aj boty pre milaaaka mojho pahyla sme prave z POLUSu priniesli :-)...idem ich dat do albumu ;-)
Odpovedať
Julova pekne boticky...aj tie tvoje ;-) :-( ...a do tej knihy co sa pise???? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem, ĺuculka :-)...to bude nieco ako kronika - svadobni hostia tam zapisu svoju dochadzku a ako bonus nejake prianie ;-)
Odpovedať
No tak to chcem aj ja...ale kupim asi taku nejaku plisový zapisnik...a take to pero s tým perííííím.... :-D :-D a dam to na stol k nasej torte a fotecke,,,, 8-)
Odpovedať
Inak tie foto co maju barbora...toho fotografa mame aj my... 8-) :-D 8-)
Odpovedať
tak to je super...krasne fotky maju :)..dufam, ze moja maska tiez bude vediet vycarovat nieco take prirodzene :-D...tu nasu knihu sme kupili v tom obchodiku Elian pri Istropolise (500,- Sk :-N )
Odpovedať
to v tom kde maju aj tie servitky a take vecicky????? 8-)
Odpovedať
hej, presne tam :-)....maaaame obruuucky :)))...su naaadherne...ako inak :-D....a uz mam aj saty...ine a tie v albume su lave a tieto skutocne PRAVE :-)..
Odpovedať
No super kráááásne jednoduche...ako tie nase ;-) :-D :-D ...a tie saticky tie PRAVE comas v albume to su tie lave??????? =-) :-N
Odpovedať
tie v albume su zatial lave...ale do hodinky tam budu tie prave :-D...zo salonu Michelle na Obchodnej..skvela pani, skvely pristup...a sama sebe som sa pacila :-)...len som zrusila rezervaciu v Nicole v Auparku uz na LAVE a boli velmi neochotne tety...takze zaloha mi prepadla :-(..tak nech pokojne spavaju...boli velmi arogantne, aj ked v prave..hej..na zalohe bolo pisane, ze to po viac ako 48 hodinach prepadne...ale aj tak, ked clovek chce, tak sa da dohodnut (aspon 50% mohli...) a do maja ich kludne mohli pozicat niekomu inemu :-( ...co uz...ale este stale usetrim tisic korun pri tych pravych...kto mal vediet, ze po tolkom skusani natrafim na PRAVEJSIE ako prave :-D
Odpovedať
NO SUPEEEER....sup sup cakam na fotecku..... 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
luculka, kuk do albumu :-D...nie je to moc vidiet, ale na korzete su cervene kamienky a aj ta stola je trosku svetlejsia a na suknu mi teta na jeden ten volan pripne vo farbe stoly aj ruzu :-)...a v sobotu tam idem s maminou skusat aj s topankami, tak teta donesie este krajkove bolerko v bordovej farbe...tak potom este dolozim fotky :-)...velmi dobre som sa citila, neporovnatelne lepsie, ako v tych prvych a je tam aj kusok cervenej, po ktorej som tuzila ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeej :-) :-) :-) su krasnucke...a moooc ti seknu....super výber...... :-D :-D
Odpovedať
dakujem :-)...a dolezity je aj pocit...a ten som mala uzasny :-)...aj z tety v salone aj zo siat...a som rada, ze to bude korzet a sukna, lebo v Nicole mi korzet a sukna nesedel ani jeden tak pekne...neviem preco...a ked si primyslim vlasy s troskou pricesku a nejaku tu vizaz...ajajaaaj...drahy bude smoklit ako blazon :-)
Odpovedať
Julova. mozem sa ta spytat, V nicole ti nedovolili kupit nieco ine za tu zalohu. Lebo aj ja sa chystam zrusit moju zalohu, ale dufala som, ze za tie peniaze budem moct aspon kupit nejake doplnky...
Odpovedať
praveze nie :-(...dokonca teta bola taka arogantna, ze mojmu priatelovi povedala, nech opusti obchod, ze na zalohe to ma jasne napisane...presne na to sa pytal a povedala, ze zalohu nie je mozne pouzit na nic ine...dokonca som bola sokovana z toho, ked povedala, ze ak by si ju postupila niekomu inemu, tak by zmluva musela byt napisana na Teba ]-( ...no nic...ja sa s tym dnes zmierujem...a nastastie som davala zalohu "LEN" 3 tisic Sk, lebo som vtedy viac nemala pri sebe...mozno to zalezi od nalady...neviem...v kazdom pripade ta pani vobec nebola ochotna navrhnut nejake riesenie, aby sme to vyriesili nejakym kompromisom...
Odpovedať
no ja som platila 5.000sk a ja nemam ziadne doplnky k mojim satom, takze by sa to zislo...no tak to som dost vytocena.....
Odpovedať
ale skus, nevzdaj to...mozno k Tebe bude mat iny pristup, hoci moj drahy nijak drzy nebol...ani taky byt nevie....vraj sme aj tak zmarili obchod, aj keby sa jej podarilo tie saty pozicat niekomu inemu na ten termin...ale ako sme jej mohli zmarit obchod...to by si v ten den dve nevesty obliekli tie iste saty? ]-( ...a Ty si chcela ist tiez do Auparku v Bratislave?
Odpovedať
hej, tam som zaplatila zalohu, co bola velka chyba, pretoze v NR uctovali iba 3000SK zalohu a plus boli ovela milsie. No ale teraz som dost napalena, ja idem akurat buduci tyzden na slovensko, budem tam iba tyzden tak som si myslela, ze aspon nebudem musiet obehavat salony, kedze tu uz mam 5.000SK "kredit" , tak aspon budem donutena nieco tam kupit...ale vyzera to tak, ze ked ma nastvu, tak tam neminiem ani korunu. "Zlate" slovenske sluzby. Preco by stratila obchod...ved ked ti dovoli nieco kupit, je to len reklama pre jej salon...tymto u mna skoncili.....
Odpovedať
veru aj u mna :-S ... uz len ta poznamka, ked som si u nich skusala saty, ktore sa mi na mne celkom pacili "Tie sadnu skoro kazdej neveste..." hovori za vsetko ]-( ...clovek sa pouci na vlastnych chybach..to je fakt...ale je to aj o ludskosti...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?