Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • ahoj miri, jasne uz mi je lepsie az na dnesok ked mi od rana huci v hlave, ako sa mate? co nove v uk? a ako praca? uz mas nieco? aj Tebe vsetko len to naj super aby sa Ti darilo 😉

• v Uk nic nove..len dazd a dazd...teda az na dnes vynimocne...aby som to nezakrikla...dnes svieti vynimocne sluniiiiiiiiiiiiiiicko 🙂 🙂 az mi je horko ako svina, lebo tu chodim v zimnej bunde... 😠
    pozdravujem vsetky majovky a drzte sa 🙂

• jeeeej to je super, u nas bolo dnes normalka ze 7 stupnov.... no asi ide jar 😵

• Sponzor fóra
  • to miriama: Veru nas tu v UK caka dalsi uprsany vikend, aj ked je tu mala sanca, ze aspon nedela bude bez dazda (teda aspon tu v Surrey, netusim, kde si presne ty).

• **sidzej, ja som v severnom irsku, blizko mora, takze ked aj svieti slniecko, nestihnem ani dobehnut pre tel a napisat to mojmu drahemu, ze aka som z toho happy...
    a ty si kde tak asi? nejake vacsie mesto je ako blizko? az tak to tu nepoznam 😬
    **ery, ako tak kukam, stale nemas ziadne fotecky... 😐 snad uz skoro budes mat, ved fotky sa daju zmensovat aj bez speci programu na upravu fotiek. 🙂
    **ywett, mas RP 😎 😉

• sidzej a Ty si kto??? 😵

miri viem ze sa to da, ale nejako sa k tomu nemozem dokopat hm... 😠

• ery, tak ja Ta pridem dokopat...xixixixi 😃 😃 😃 😃

• miri vitaaaaaaaaaaaaaaaj no povies nam uz konecne aj blizsie ako sa vlastne mas??? ma nestvi a uz aj pis, zaujima ma vsetko noooo pocuvam 😉 😠 😉

• ahojte baby. aj vy mate hrozny strach.ja sa aj tesim aj bojim. 😬

• ja to mam za 121 a Ty za o 7 dni menej 😃, ketti...v pondelok, ked sme vysli z matriky, premkol ma totalny pocit, ze dokopy nic nemame pripravene 😃...ale tesiiime sa velmi 😉...ale aj ten akozestrach tam je, ako to vsetko klapne 😉

• no my nemame este ani to.chvala bohu šaty žiadny problem.jeden salon,jedny saty a zajednane.vcera sa kupila drahému kašelu.na zaciatok stačí nie? 😉

• so satami sme tiez tak pochodili-isla som s kamaratkou povodne kupovat nieco celkom ine. a aj pri drahom...povodne sme isli na trh kupovat zeleninu 😃 a isli sme okolo salonu, tak sme vosli, ci maju aj panske obleky...a mali, tak som ho hned zacala navliekat a vysledok je v mojom albume 🙂...hned si tam aj kupil koselu a bolo...matriku sme riesili hned po Novom roku, lebo chceme mat svadbu v BA v Zrkadlovej sieni a tam sa obrady robia vzdy druhu sobotu v mesiaci a aj to tusim len 5 svadieb za ten den...tak sme nechceli riskovat, aby nam to niekto "vyfukol" 🙂..inak by bol na to isto este cas...ale este nemame ani na 100% salu a DJ a ani kolaaace...ale mame fotografku a kameramana 🙂...a uz len dekoracne vselico na vyzdobu 🙂

• my sme uz zase o krocik dalej, predvcerom sme si dali robit obruucky 🙂 ....a vcera som prestala nosit zasnubny prstienok, lebo sa mi v nom zacalo hybat ocko 😞

• jaaaaj vidis...obrucky...tie by sme mali mat 18.1. hotove...to sa tesim, ako budu vyzerat "nazivo" 😉...tak tam supni kusok zuvacky dana 😉

• aj som myslela ze tam kvapnem trochu sekundaku...😃 ale tak radsej asi zbehnem k zlatnikovi dneska 🙂

• Sponzor fóra
  • veru...predsa len...niektore veci nech riesia odbornici 😃..

• nevesticky chcem sa vas opytat na jednu vec...
    myslite ze to nie je nevhodne poprosit niekoho z rodiny aby nam robil takeho akoze "starejsieh" - niekoho co bude velit aby nebol chaos? mam totiz takeho brantranca, co vie dost dobre zorganizovat ludi a je aj sovmen a hlavne neviem zohnat ziadneho skutocneho starejsieho... nie je to trosku od veci napad? co vy na to?

• urcite to neni zly napoad.... podla mna by to nebolo vhodne akurat keby to bol rodic jedneho z vas, ale bratranec uuuplne vpohode...

• to ste teda ozaj dobre.my obrucky vobec nemame.takze horsa na obrucky.urcite problem nebude.snad vojdem a vyberiem.Mia77 podla mna sa kludne opytaj ved po ustach ti nedaju.ja este nemam ani co cita hlavna druzicka a nemozem to nikde zohnat.Neporadite? 🤔

• tak baby utekam do prace.ale vecer sa tu snad stretneme okolo 23.00 Ak nieco mate tak to poslite na cukor4@zoznam.sk

• my druzicky mat ani nebudeme...sme si z tradicii vybrali iba cosi...a ked-tak, budeme improvizovat 😃.

• co cita hlavna druzicka?? 🤔 ja ani druzicky mat nebudem, iba draheho malu neterku co bude asi lupienky hadzat... u nas nie su zvykom totiz....

• mno my to budeme mat s druzickami asi celkom komicke.... kedze ja som muzikantka tak 99% mojich kamaratov su chalani teda s babami sa skoro nestretavam a tak to aj dopadlo...moja kapela chce ist za druzicky a bubenik sa vyhraza ruzovymi satami...dalsi co chodi len v ciernom povedal ze pojde za druzicku, ale pod cervenu nejde... 😃 ...a nechcu si to nechat vyhovorit...

• hehheheee 😃 😬 tak to mas celkom pestre poviem ti! no ale netradicne riesene svadby su aj tak najlepsie dani, moj bratranec ked sa zenil tak miesto sv. pochodu mu hrala jeho kapela - bubny, basa a tak... trosku taku romantickejsiu sidce nez bezne hraju, ale bolo to vymakane! hlavne mladym sa to luuubilo velmo! 😎 az na to, ze ludia sa skoro nepostavili, lebo nevedeli ze to je uz hudba na ich prichod a vstup do kostola, ale inak parada... takze nemaj obavy

• a moj brat ked sa zenil, druzicky mali po 50-ke - blizsie k 60-ke 😃...mali "Trampsku svadbu" - niektore ste mozno zachytilôi reportaz na JOJ-ke 😉...kamarati im po civilnom obrade pripravili skvelu "parodiu" trampskeho sobasa uz na mieste, kde sa konala hostina (mimochodom na luke 😃)...a bolo to skveleee 🙂

• a kapela bola ziva trampska a dokonca aj na urad prisli a dotrepali velku basu (ci violomcelo, ci co to bolo za rarohu 😃) a bendzo a gitary 🙂...a hrali az do rana 🙂

• tak to musela byt tiez parada... 😬
    julova a kedy to asi davali n jojke? kuknem im na nete do archivu - a v com - v akej relacii to bolo?

• bolo, bolo 🙂...no neviem, ci uz to tam vyhrabes (ale skus dat do vahladavania v archive "Trampska svadba" , tak sa volal prispevok)...bolo to 23.9.2006 (archiv TV noviny) - v ten den ked bola svadba, bol uz vecer kratky vstup v TV novinach - sranda -reporter aj s kameramanom sa s nami z uradu trepali do lesa na luku, boli tam asi do 18:20 a uz o 19.30 to bolo v spravach 😃...mali co robit...a potom asi o mesiac bola reportaz v Crepinach Plus, ale to v archive ani nebolo-lebo Crepiny Plus archiv ani nemaju...hlavne ze je tam archiv na vyvolenych 😠 ..takze my to mame len na videu nahrate...

• no pekne 🙂
    ale tak mam stastie...(aj ked si ich teda neviem predstavit ako druzicky s chlpatymi nohami v silonkach, lebo tie si odmietaju oholit...)kedze vsetci kamosi su taktiez hudobnici (teda vacsina) tak budeme mat minimalne tri kapely na svadbe a zadarmo 🙂

• super 🙂...tak ked budu spat, tak im nacap na nohy voskove pasiky a potiahni 😠 😃...my budeme mat od bracha DJa kamarata a asi aj nejaki chalani na gitarky budu hrat 😎 ... uvidime..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov