Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • aj ja uz si obcas pripadam ako - ze trafena malicko, ale presne 😃...ja uz si obcas v hlave formulujem podakovanie rodicom a ako sa budeme ksichtit na fotkach a ako mi spadne pricesok a najvacsia moja mora je, ako sa mi z gelovych nechtov vysmykne obrucka, ked ju zoberiem z vankusika a budem chciet navliect drahemu 😃...tak ako v pohodeee, miri, blazni dalej 😃 😃

• tak to sme blaznive asi viacere... 😃 😃 😃 😃 mna uz svadobne mory presli, ale zas bluznim, ako sa rano zobudim, zas bude prsat a ja schovam do jedneho malinkeho obchodiku a zacnem sa vykecavat so starym milym predavacom....ako na tom nie je nic nenormalne, len horsie, ze neviem po anglicky takmer nic a v tych snoch mi to docela slo...speakovala som o dusu 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• apropo...uz to mam za 106 dnii 😃 😃...od 101 mame s drahym trhaci kalendar 😃

• Sponzor fóra
  • fiiiiiiiiiiha, to znie romanticky 😎 😉

• tak skus zavriet oci, ked sa s nim budes rozpravat...mozno si budes pripadat ako vo sne a pojde to 😃 😃 😃...som vyrobila taky po 10-ich dnoch - mam to v albume vyfotene 😃...uz neviem, co by som od radosti vymyslela 😃 😃

• ty si ale riadna sikulka... 🙂 🙂 tie menovky su fakt cooooooooooool 😉 😎

• dakujem 😴 ...ja som taka "mačkofilná" a Depeche Mode-pozitívna 😃...drahý je uz tiez nainfikovany...co ine mu ostava, ked ma miluje 😃...asi potrebujem ventilovat kreativitu a svadba je doooost vdacny objekt 🙂

• to ano...tu sa spravne odluftujes 🙂 😃 😃 😃 tak do toho!!! 😃 😎 😉

• ale musim sa krotit trosicku, lebo moj poklad je potom cely nestastny, ze on nic take poriadne este nevymyslel.. 😃...

• ved moze byt rad, ze ma doma na to lidi, nieeeeee? 😃 🙂 😛 😃

• ze? ale ked on sa mi strasne chce vyrovnat, hoci ja mu staaale vravim, ze sa mu to nepodari, lebo ja som dokonalaaa uz vo svojej podstate 😃 😃 😃...ftipkujem 😃...on sa zasa realizuje v inych veciach...upratuje ukazkovo, velmi dobre vari a aj pecie 😵 ...a zehliiii...vsetko, ja nemusim vobec...taky je on sikovnik obecny 😃

• fiiiiiiiiiiha, zicni ho aj mne tak na tyzden... 🙂
    ja to nechapem, chlopi si stale myslia, aj v dnesnej dobe, ze proste su vo vsetkom len naj!! tak mu vysvetli ake je storocie tak nech sa zbytocne nenamaha vyrovnat sa ti... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 este by si ublizil pri stihani.... 😃 😃 😃 😃

• oki, ja sa lucim, kniznica ma vyhadzuje, vraj zatvaraju, tak sa maj pekne a pekny weekend 🙂 😉 😎

• som bola zatvarat obchod a uz som doma..tak pekny vikend aj Tebe...by si ho teraz mala vidiet, horenoa 😃...asi ho poziciam, nech sa trosku skroti 😃

• horenosa 😃

• Sponzor fóra
  • miri ahoooooooooooooooooj

tak co ako sa dari??? uz je lepsie? 😉 verim ze hej, vies co? volala mi pani z toho salonu kde som Ti bola ukazat satecky ze im prisli nejake nove tak sa v pondelok chystam sa ist kuknut potom dam vediet no a za tyzden budu oznamkaaaaaa juchuuuuu 😉 🙂 😵

• ahojte....no aj ja cakám kedy sa ozvu ze su hotove poháre...a hned dame robit aj oznamke....ale vobec nemam predstavu ake 😞

• lucy ani mi nehovor tiez sme na oznamkami stravili dlhu dobu ale nakoniec sme sa dohodli 😎 😉 🙂 vlastne ako vzdy 😵

chcete si vyrobit sami alebo podla katalogu?

• ako samy????podla katalogu vyberieme...ale maju tam aj take s fotkou...tak mozno take.... 😵

• mysli ze vlastna vyroba alebo take nieco... 😉

• nie to som chcela ale nejako sa my do toho nechce,,,,a keby som si robila sama tak si ich aj doma tlacim.... 😬

• MAJOVKY kde steeeee?????? 🤔 🤔

• baby, nejako to flakame 😠 😉 😃

• cafte....zajtra ideme na matriku a stredu do kostolika....konecne.... 😃 😃 😛

• caute my sme boli na matrike v piatok a dali nam taku zapisnicu, ze to mame vyplnit a prist aj s rodnymi listami tak uz sa na tom pracuje 😵 len este neviem kedy sa tam dostaneme kedze si drahy vcera na turnaji vytkol clenok a ma to v dlahe 😠 tak mam maroda 😒

• hallooooooo majovky kde ste??? 😎 😉 🙂

• podavam hlasenie...tu 😃

• ahojky,ja som tiez 19 maj a okrem saly a hodiny a miesta obradu este nemame nic.vy ste uz dalej 😬 ,urcite ano vsak?

• ahoj megy...tak ale len trosicku dalej 🙂..mozno zalezi aj od miesta konania svadby...v Bratislave treba minimalne pol roka dopredu zaistovat...tekze neboj, casu dooost 😃

• ahoj megy2 no vies nejde o to kto kolko ma ale o to ci to stihnes do svadby, ja som dost velky stresak a vsetko robim na poslednu chvilku tak som si povedala ze co sa svadobnych priprav tyka tak to budem brat trosku zodpovednejsie 😎 😵 😉 🙂 a zatial je to pohoda a strasne ma to bavi 😎 takze je to na Tebe 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov