Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
aj ja uz si obcas pripadam ako - ze trafena malicko, ale presne :-D...ja uz si obcas v hlave formulujem podakovanie rodicom a ako sa budeme ksichtit na fotkach a ako mi spadne pricesok a najvacsia moja mora je, ako sa mi z gelovych nechtov vysmykne obrucka, ked ju zoberiem z vankusika a budem chciet navliect drahemu :-D...tak ako v pohodeee, miri, blazni dalej :-D :-D
Odpovedať
tak to sme blaznive asi viacere... :-D :-D :-D :-D mna uz svadobne mory presli, ale zas bluznim, ako sa rano zobudim, zas bude prsat a ja schovam do jedneho malinkeho obchodiku a zacnem sa vykecavat so starym milym predavacom....ako na tom nie je nic nenormalne, len horsie, ze neviem po anglicky takmer nic a v tych snoch mi to docela slo...speakovala som o dusu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
apropo...uz to mam za 106 dnii :-D :-D...od 101 mame s drahym trhaci kalendar :-D
Odpovedať
fiiiiiiiiiiha, to znie romanticky 8-) ;-)
Odpovedať
tak skus zavriet oci, ked sa s nim budes rozpravat...mozno si budes pripadat ako vo sne a pojde to :-D :-D :-D...som vyrobila taky po 10-ich dnoch - mam to v albume vyfotene :-D...uz neviem, co by som od radosti vymyslela :-D :-D
Odpovedať
ty si ale riadna sikulka... :-) :-) tie menovky su fakt cooooooooooool ;-) 8-)
Odpovedať
dakujem |-| ...ja som taka "mačkofilná" a Depeche Mode-pozitívna :-D...drahý je uz tiez nainfikovany...co ine mu ostava, ked ma miluje :-D...asi potrebujem ventilovat kreativitu a svadba je doooost vdacny objekt :-)
Odpovedať
to ano...tu sa spravne odluftujes :-) :-D :-D :-D tak do toho!!! :-D 8-) ;-)
Odpovedať
ale musim sa krotit trosicku, lebo moj poklad je potom cely nestastny, ze on nic take poriadne este nevymyslel.. :-D...
Odpovedať
ved moze byt rad, ze ma doma na to lidi, nieeeeee? :-D :-) :-p :-D
Odpovedať
ze? ale ked on sa mi strasne chce vyrovnat, hoci ja mu staaale vravim, ze sa mu to nepodari, lebo ja som dokonalaaa uz vo svojej podstate :-D :-D :-D...ftipkujem :-D...on sa zasa realizuje v inych veciach...upratuje ukazkovo, velmi dobre vari a aj pecie x-) ...a zehliiii...vsetko, ja nemusim vobec...taky je on sikovnik obecny :-D
Odpovedať
fiiiiiiiiiiha, zicni ho aj mne tak na tyzden... :-) ja to nechapem, chlopi si stale myslia, aj v dnesnej dobe, ze proste su vo vsetkom len naj!! tak mu vysvetli ake je storocie tak nech sa zbytocne nenamaha vyrovnat sa ti... :-D :-D :-D :-D :-D :-D este by si ublizil pri stihani.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
oki, ja sa lucim, kniznica ma vyhadzuje, vraj zatvaraju, tak sa maj pekne a pekny weekend :-) ;-) 8-)
Odpovedať
som bola zatvarat obchod a uz som doma..tak pekny vikend aj Tebe...by si ho teraz mala vidiet, horenoa :-D...asi ho poziciam, nech sa trosku skroti :-D
Odpovedať
horenosa :-D
Odpovedať
miri ahoooooooooooooooooj tak co ako sa dari??? uz je lepsie? ;-) verim ze hej, vies co? volala mi pani z toho salonu kde som Ti bola ukazat satecky ze im prisli nejake nove tak sa v pondelok chystam sa ist kuknut potom dam vediet no a za tyzden budu oznamkaaaaaa juchuuuuu ;-) :-) x-)
Odpovedať
ahojte....no aj ja cakám kedy sa ozvu ze su hotove poháre...a hned dame robit aj oznamke....ale vobec nemam predstavu ake :-(
Odpovedať
lucy ani mi nehovor tiez sme na oznamkami stravili dlhu dobu ale nakoniec sme sa dohodli 8-) ;-) :-) vlastne ako vzdy x-) chcete si vyrobit sami alebo podla katalogu?
Odpovedať
ako samy????podla katalogu vyberieme...ale maju tam aj take s fotkou...tak mozno take.... x-)
Odpovedať
mysli ze vlastna vyroba alebo take nieco... ;-)
Odpovedať
nie to som chcela ale nejako sa my do toho nechce,,,,a keby som si robila sama tak si ich aj doma tlacim.... :-N
Odpovedať
MAJOVKY kde steeeee?????? =-) =-)
Odpovedať
baby, nejako to flakame ]-( ;-) :-D
Odpovedať
cafte....zajtra ideme na matriku a stredu do kostolika....konecne.... :-D :-D :-p
Odpovedať
caute my sme boli na matrike v piatok a dali nam taku zapisnicu, ze to mame vyplnit a prist aj s rodnymi listami tak uz sa na tom pracuje x-) len este neviem kedy sa tam dostaneme kedze si drahy vcera na turnaji vytkol clenok a ma to v dlahe ]-( tak mam maroda :-S
Odpovedať
hallooooooo majovky kde ste??? 8-) ;-) :-)
Odpovedať
podavam hlasenie...tu :-D
Odpovedať
ahojky,ja som tiez 19 maj a okrem saly a hodiny a miesta obradu este nemame nic.vy ste uz dalej :-N ,urcite ano vsak?
Odpovedať
ahoj megy...tak ale len trosicku dalej :-)..mozno zalezi aj od miesta konania svadby...v Bratislave treba minimalne pol roka dopredu zaistovat...tekze neboj, casu dooost :-D
Odpovedať
ahoj megy2 no vies nejde o to kto kolko ma ale o to ci to stihnes do svadby, ja som dost velky stresak a vsetko robim na poslednu chvilku tak som si povedala ze co sa svadobnych priprav tyka tak to budem brat trosku zodpovednejsie 8-) x-) ;-) :-) a zatial je to pohoda a strasne ma to bavi 8-) takze je to na Tebe x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?