Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj julova. vsimla som si ze sa na tom tehulkovani dohadujete s fomarikom :-D Velmi vam to obidvom prajem nech vam to vyjde. Takze my sme obidve na Petkov s datumom 12.5. ;-) sampo neviem co je lepsie ci leto ci zima. Som prvy krat tehulka no mamca mi vravela ze v horucavach sa pretrcat s bruskom je dost brutus. No je mi to jedno. Nejako to prezijem :-)
Odpovedať
dididi, no hej...dohadujeme...fomarik mala ist dnes na sono - tak som zvedava...a moj "domaci" ortiel bude vo stvrtok...tak dakujem...veriiime pozitivne ;-) aj moja mama sa plahocila polku leta s bruchom - a dokonca dvakrat...prezijes...das si kratke tricko, brusko von a je to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, ze prezijes dididi :-) lenze v zime mas zase na sebe rozne vrstvy odevu a nahodou sa este dakde posmyknes alebo co... vlastne ono je to asi jedno ;-) tak sa nebudes v horucavach pretrcat, pekne doma v chladku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Som zvedava ako tam Lucka fomarik dopadne. Ved predsa jej nemoze mrcha len tak mesiac meskat. Takze ty trpis do stvrtku? Poznam to dlhe ukrutne cakanie. Dni idu taaaaaak pomalyyyy.
Odpovedať
Profilova fotka
no do maja je este nejaky cas ;-) to sa vam podari, aj tebe julova, aj fomarikovi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pride to ked to ma prist. Urcite sa baby dockate. Vy tu baby mate uz oznamka hotove? Aj uz viete ako bude vyzerat vas jedalny a napojovy listok? A co kameraman a dj? Uz mate vsetko rezervovane?
Odpovedať
didi - my uz vsetko mame - teda oznamka este nie su v tlaci, ale udeje sa tak zaciatkom marca...DJ-a mame, aj kameramana aj fotografku a aj menu...a alkohol nakupime my, ale v podstate uz vieme, co.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my oznamka este nemame, ale uz sa na nich asi pracuje (vlastna vyroba...) jedalny a napojovy listok sme este neriesili. Vlastne napoje si donesieme my. ostatne uz asi je, teda okrem kolacov, tie sme este nevyberali, ale upecu nam ich urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte májovky! Romi, teda Dididi................ja sa straaaaasne teším, že si tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dnes som sa velkodušne vybrala k doktorovi.....má dovolenku celý týždeň, pretože sú jarné prázdniny tak je doma s deťmi!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Zase nič neviem ohladom tehulkovstva a som z toho choráááááááááááááááááááá. POMOC Bola som skúšať aj tie svadobné šaty, juj, teším sa . Asi pol hodinu som sa vykrúcala pred zrkadlom
Odpovedať
Profilova fotka
Waw tak ja mozem zatial len "zavidiet" :-) No tento tyzden som si dala zavazok ze to vsetko preriesim. Inak ako sa k vybavovaniu a vyberaniu vsetkeho staval vas nastavajuci? Ten moj to chce nechat vsetko na mna a on bude uz len schvalovat finalne produkty ;-) To este nevie co vsetko som mu naplanovala ze musi vyriesit :-D
Odpovedať
Fomarik ahooooooj :-D :-D...no teda...vies co to robi s nervami? :-D :-D ...ale urcite vies...ved Ty to prezivas bytostne osbne |-| ...tak uz nech to skoro vies...a to ziadny iny by ti nemohol urobit sono? :-( lebo takmer mesiac meskania...ak to nie je tehu, tak ja uz neviem... :-D..urob si zajtra test...alebo so mnou vo stvrtok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooooj Lucka teda fomarik :-D Aj ja sa tesim ze sme sa tu takto zisli. Teda ty si to tu objavila skor a mna az teraz napadlo hladat inspiracie u spolocnych terminov ;-) Takze znova nic nevieme? to je o nervy. No stale je tu velka nadej kedze slecne mrche sa este neracilo dostavit. Vidis vravela som ti ze budes nadsena zo satociek. Pozerala som si ich v tvojom albudme a su krasne. Budes fesanda ;-) Sampo aj ja si chcem oznamka vymysliet sama a hlavne tam dat nejaky obrazok ktory pouzijeme aj na pohare, vinkove flase, cokoladky a vysluzku. To vsetko by som chcela mat no ci to stihnem to je vo hviezdach :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte májovky aj ja sa pridávam moj nastávajúci je tiež Peťko.Sledujem tu vašu tehulkovskú debatu a strasne vam držím pršteky júlová a fomárik. Moj Peťko by uz tiež chcel ale ja chcem ešte počkať lebo predsa sme stále v anglicku a ešte chcem trošu zarobiť peniažky nech možme doma prerobiť bytík a potom hor sa na babatko. Nech sa ako tehotná nemusím stresovat. No neviem možno že som sebec :-| :-( :-)
Odpovedať
didi - tak ja nebudem davat mojho Petula ako priklad, lebo v tomto je iny ako vacsina chlapov :-D...on je taka moja "baba" ;-)...zlaticko, poklad veliky...do vsetkeho sa angazuje - kolace vybavil, kyticu vybavi, oznamka - ja navrh, on tlac, pohare vybavuje...a vsetko ostatne sme vyberali spolocne.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne toto isté som prežívala počas vianočných sviatkov. Ale vtedy mi mrcgh meškala 17dní. Bývalaá doktorka mala tiež dovolenku - 3 týždne. Iný lekár ma nemohol vyšetriť, tak som prestúpila. To meškanie mi zdôvodnil tým, že som bola napichaná rôznymi hormónmi. Ale twraz som 2 mesiace "čistá". Samozrejme, bola som aj u obvodnej na odber krvi, ale neodobrala mi ju, pretože to nie je v jej kompetencii. Test si spravím, to je jasné ešte raz, ale ja im už neverím! Idem sa tešiť na svadbu /radšej/, tehulkovstvu dám voľný priebeh, bo my všetky vlasy vypadajú z toho /i ked by troška mohli byť redšie :-D /. Tak, a teraz vás prosím o pomoc: Kde sa dajú kúpiť balony? my ich nevieme zohnať, ani v hračkárstve ani v drogériách.
Odpovedať
Ahoj Iva :-), a dalsi Peto, to je sila :-D....ale nie si sebec...tak to neber...toto my uz mame zabezpecene-hoci nas caka hladanie vycsieho byvania casom-ale to je otazka aj par rokov, takze zaklad mame...a asi by som premyslala podobne ako Ty na Tvojom mieste...nech ma krasne domace prostredie drobcek ;-)...
Odpovedať
Profilova fotka
No teda julova musis si ho riadne hickat ked je takyto zlaty :-) Moj Petko mi pomaha v domacnosti aj so vsetkym moznym no svadbu velmi nemusi. Aj ked oznamka budu jeho praca. Aj navrh aj tlac. Na to sa rad podujme. A ostatne uz mam v hlave premyslene ja takze uz len predostrem navrh a on samozrejme bude suhlasit :-D Ahoj Iva81. Takze dalsi Petko do party :-) Vobec nie si sebec ked chces najprv vyriesit zazemie a potom babatko. Ja som to tiez takto riesila. Mame uz svoj bytik, auto, psika, obaja v pohode pracu a az teraz sme si povedali ze by sme to mohli skusit. A podarilo sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidím, Peťkovia sú "in", v trende. ďakujem aj tebe, Iva81.....Bože, mne už tolko ľudí drží palce, aby to už vyšlo ;-( ! Joj, teraz ma bolí bruško, bo som spapala vlašský šalát, hráškovpú polievku a ešte dusím čipsíky....ja budem veľrybou aj bez tehulkovania :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik a ja ze aku skvelu spravu zvestujes..!
Odpovedať
Profilova fotka
Joj fomarik si mi pripomenula ze som hladna ;-) Idem si zohriat polievocku a rizotko zo vcera co sme s drahym ukuchtili. Neboj nebudes velrybka. A ked ano bude to mat svoj dovod ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem julova potešila si ma.Ved mam "len" 25 tak ešte to hádam nejaký rôčik alebo dva počká. A čo sa týka toho môjho a organizovania svadby tak tiež zo začiatku hovoril že všetko nechá na mna ze jemu je to jedno že je dôležité len koho si berie a ostatné nieje dôležité ale potom ho to tiež chytilo a všetko sme riešili spolu, teda okrem šiat samozrejme.
Odpovedať
Profilova fotka
no moj sa toho tiez dost chytil, teda da sa povedat, ze vacsinu veci vybavuje on a to tu ani nebyva (teda v LM, iba svadba tu bude), vsetko musi byt co najlepsie a asi preto to lacne ani nebude :-S ale co uz, ved sam ma utesuje, ze ved hadam len raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No babenky opustam vas. Obed vola a potom sa na chvilu musim natiahnut lebo som ako vzdy unavena ako pes (a to nic poriadne nerobim) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čavindel Sampo! No čo už, musím byť trpezliváááááááá. Dididi.....mne netreba pripomínať, že som hladná. Ja papám stále, ale už som schudla 7 kg. Som na seba pyšná. Májovky...ja stašne túžim, aby sme mali na svadbe ohnostroj, veľký obrovský , ako vo filmoch. No ale asi mi bude musieť stačiť pár sviečok na svadobnom stole zvoniace zvony kostola. Normálne zíram, ako sme sa tu všetky zišli. POndelok, pracovný deň, skoro presné poludnie...
Odpovedať
Fomarik, Fuuuuha...tak si ich objednaj cez wewewe bodka elian bodka eska :-D...maju tam vselijake farby aj male aj velke a aj helium ;-) a kric, kde Ti budu vypadavat vlasy, pozbieram si :-D...ja mam opacny problem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pracovny den zacina az zajtra a konci vo stvrtok heh :-D joj fomarik, aj ja by som chcela popri jedení ešte aj schudnúť :-) také 3kg by stačili.. alebo zacvičiť by som si radšej mohla 8-) inak nevesticky, budete mat velku svadbu? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nás to bolo tiež tak.....Mirko vybavil termín svadby a povedal, že on do toho prsty miešať nebude ale vlastne všetko vybavuje ON. Okrem šiat, to je jediné, na čo som bola sama. Ale mne to celkom vyhovuje, ja nie som organizátor.
Odpovedať
my taku normal....45 ludi aj s kamerou, DJ a fotografkou a vecer zo 15 kamaratov ;-)...a co sa tyka chudnutia, uz to nejako neriesim...ja mam take bibendum ze az :-D...ale Petulo ma chce aj s nim...hovorime tomu, ze prepriprava na tehu :-D...ja ked sauvolnim, tak treti mesiac zacinam :-D ]-( ...ale ja ho mam asi aj zanho, lebo on je taky strasny pahyl, ze dovidenia :-D...ale inak som ok...normalna vaha na moju vysku, len to bibendum. keby sa to dalo na pluca vytlacit :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
mne to tiez vyhovuje :-) lebo ja by som na vsetko aj prikyvla, co by sa mi zdalo, ze moze byt. Lenze on vybera, prebera... aby boli vsetci spokojni (no hadam hlavne, aby sme najprv my boli ;-) )
Odpovedať
Tak to ja som iny organizator :-D...ja take rada...a aj Peto moj vybera prebera...on je cista zenska v tomto a ja naopak...ja aj ked idem nakupovat, tak idem ucelovo za konkretnou vecou - kupim a uz ma niet v obchode...nemam rada nakupovanie...ale on, sleduje letaky, akcie a vie sa motat aj tri hodiny :-D :-D...a my to mame take vyvazene, on si ma hycka nadmieru a ja len kusok, aby bola rovnovaha :-D :-D...ale lubim ho najviac...moooje usate :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?