Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • Caute majovky, vita janga medzi nami 😃..dani, dakujem za tip 😉...mate sa? inak janga..s takym pocitom som sa stretla...rezervovala som si saty v jednom salone, ale po mesiaci ma premohol pocit, ze to nie je "ONO"...a tak som hladala dalej, az som nasla tie PRAVE 😃...a vzdy ked idem okolo toho salonu a nemusim ani vojst, a aj tak sa usmievam ako rozpuknuty orech 😃...

• Julova dakujem za privitanie. ja nemam pocit, ze to nie je ono... ja len som z toho trosku vedla... a tak asi kazdu hodinu pozeram fotky zo skusania, aby som sa uistila, ze su to fakt tie prave 😃

• ked si sa citila ako princezna a boli pohodlne, tak nevahaj...maj je tu cobydup, tak nech Ti ten pocit vydrzi 😃...a dokonca mame svadbu v rovnaky den 😉...a nemas foto zo skusania? 🙂

• Sponzor fóra
  • nejde mi to dat do albumu, tie fotky su velmi velke

• tak ich zmensi...uplne jednoducho - otvor si ich cez Paint alebo malovanie a cez funkciu Obrazok - roztiahnut ci zkosit zmensi percento na 99 - to staci 😉 a daj ulozit obrazok - a je to zmensene 😉

• moment maturujem

• joj no trochu mit ot trvalo, lebo mi tu drahy stale behal a nechcela som, aby to videl, ale je to tam!

• 😵 😵 😵 krasne...jemne a vyzeraju byt lahucke...tak to ti ten pocit zarucene musi vydrzat az do svadby 😃...dobre si vybrala 😉

• su to vlastne tie 17, len bez tej ruze. su take maslove a mne teda padli do oka hned 🙂

• Vdaka. Ja som chcela vzdy saty s cipkovymi rukavmi, tak som si dala na to usit bolerko, lebo tie co mali sa mi nepacili. Inac su celkom jednoduche...

• mne sa povodne velmi pacili tie co mas ako obrazok 19 - Dalia 😉....ale ta stola okolo ramien je dooost nepohodlna, a v pase som rovna, cize by to na mne tak pekne nevyzeralo...tak som nasla inde 🙂...velmi som tuzila z Nicol po satach Picola - s cervenym korzetom, ale uz ich nemali...tak som nasla saty s cervenym bolerkom a je to 😃...v Nicol som si najprv vybrala ine...ako sa len volali...aa... Islandia - ale nakoniec, kedze nebol ani naznak cervenej to nebolo to ONO PRAVE 😉

• ved ta 19 to su vlastne tiez tie iste len so stolou. A ty teda nakoniec budes mat tie co mas v albume?

• 😃 uz mam popolnocne saty! skvele! aj obrucky sme uz vybrali.😎
    A kde ste vsetky? ja ze sa pochvalim... 😞

• ano, janga...tie budem mat 😉

sampoooooo 😉...som pripravena na Tvoje chvaly 😃

• kupil mi nastavajuci saty 😎 (kedze ja som na ne momentalne ani nemala)... ale laska na first look, som sa po ne musela po dvoch tyzdnoch vratit, lebo mi stale vrtali v hlave (a hlavne sa mi trochu zavrtali do rozpoctu 😬 )... mozno dam do albumu, no najprv musim upravit foto, lebo su velke a hadam aj ksicht by som si mohla odstranit heh 😃

• Sponzor fóra
  • sampooo..su krasne 🙂 a cervene 😵 ...a aj s ksichtom! prosiiiim 😃...ani z mojho server nepadol 😃..
    a obrucky? ukaz ukaz ukaz 😃

inak - mame ze rychly internet od T-mobile 😠 ...blizko nas je Polic. riaditelstvo a maju take rusicky, ze dovidenia...vecer niekedy udrzat signal na nasej ulici je o nervy, tak vzdy rezignujem...a rano ked nemozem spat, tak si surfujem 😃

FOMARIIIIK!!!! TAK AKO??? ROBILA SI SI??? SOM STRAAASNE ZVEDAVA 🤔 😵 😵

• julova s ksichtom? co ja viem.. 😃 este by ma tu dakto nasiel... ale na chvilu to tam mozem dat, napriklad ze na dnes 😎
    obrucky este nemame, iba sme ich dali robit. Ale ak dakde objavim nejaky obrazok tych nasich, tak som sem dam. Z bieleho zlata budu

• to sampo: perfektny vyber popolnocnych siat, krasna farba, nenormalne sa ti hodi 😉 su site alebo kupovane?

• Čavino májovky!

Test som si nerobila. Pojdem radšej zajtra k doktorovi. Včera som sa sem vobec nemohla dostať. Vždy mi to vyhadzovalo trápny "Error". Ale dnes som už tu, medzi vami.

• joj diky petruska55 😃 treba ma trochu poutesovat, lebo som mala vcera trochu vycitky kvoli cene 😉 saty su kupene v PP, ale maju aj stranku (teda ta "moda"😉, moje tam sice nie su, ale su tam aj ine pekne. www.angelika.com.pl

• fomarik a ja ze ako ma potesis dnes pozitivnou spravou. 😃 no ale mozes aj zajtra 😎

• jaka zlata tmavoocka 🙂...nooo...tak dnes som potesena, dakujem 😃...a dufam, ze vo stvrtok budem pozitivne 😃...

fomarik - drzim palce 😉

• Sampo: Dúfam, že poteším nielen teba ale aj seba a Mirka. Si predstav, že on včera kúpil fotoalbum a povedal, aby som si prvý pozitívny test doň vložila....ževraj to bude prvá fotka našej bábiky. Aj som sa trošku nahnevala, aby to nezariekol 😠 😞

• fomarik to si potom na svadbe uz ani nevypijes 😎 to by bolo skvele, keby vam to vyslo a este aj julovej 😃

• inak fomarik som sa zabudla minule opytat, ze ci robis v BB ked v Europe? lebo ja sa tam obcas motam 😃 aj topanky som tam kupila svadobne aj kadeco ine 😎

• teraz to vyzera, ze si pisem sama so sebou, ale musim este 😃 zase sa mi snivali svadobne bludy, ze som si sla po saty a tie moje boli totalne znemoznene - zlto modre, uplne priserne, navyse mi boli kratke a kazdu topanku som mala inu (to sa mi snivalo uz druhykrat). A vcera ze som zapochybovala, ci si toho mojho mam zobrat, lebo sa z neho vyklul vidlak.. taky ozajstny, ze farma, zvieratka a tak 😒

• Sampo: uvidíme, uvidíme či budeme piť....Ano robím v Europe. Tak sa niekedy zastav 😉 😉 😉

...dobre som sa pobavila na tvojom vidláckom sne.... Mne sa dnes snívalo niečo s bábovkami, takže pohoda. No, zrejme si si písala sama lebo ja som si doteraz trošku zdriemla. Poriadne ma to zlomilo...ešte teraz sa preberám

• fomarik neviem sice, kam sa to odkladaju tie deti, ale ked to nahodou objavim, tak hodim oko, ci tam nie je niekto, kto sa na teba podoba 😃

• ahojte majovky 🙂....tak sme sa nasmiali pri "Krok za krokom" 😃...len mam take divne pocity v bruchu 😠 😠 😞

• julova myslis, ze si prebudila mrchu?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov