Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova - no mojim cielom nebolo ti nejako vyrazne menit nazor... to bola iba moja uvaha ako som si to zratala ja sama pre seba.... kazdy nech urobi ako uzna za vhodne... vies co by potom nastalo keby kazdy rozmyslal rovnako? :-D v inej dobe nez na jar by sa deti nerodili! :-D :-D a to predsa nechceme! :-N dost som si toto povsimala z okolitych mamiciek a tiez to ze mam za sebou zdravotku a viem dost podrobne co s tebou tehotenstvo narobi -(co nas teraz ani vo sne nemusi napadnut, ale je to zial tak!) tak a nedali ste mi pokoj ani doma - tym ze vam bolo tak smutno ze este to nie je a tak... neboj... jeden hotel na Krete asi tiez padne na prelome juna-jula! :-D :-N len dufam ze to nebude v spravach lebo taa hanba! :-N
Odpovedať
ahoj sampo :-)...nech si chutnat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Májovky. Tiež som sa večer ešte chcela pridať, ale táto stránka mi nešla. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Mia.... si milá....ked to bude mat prísť, tak to príde. Ale rozmýšľaš celkom logicky. :-D No, ako som čítala všetky tie príbehy, my by sme kludne mohli napísať aj knihu. Alebo by to bolo dobrý scenár, niečo ako "Zúfalé manželky", ale názov by sme jednoznačne museli pozmeniť, pretože my zúfalú určite nebudeme. Ahoj Dididi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Julova: Snažilkovanie, snažilkovanie a nič iné len snažilkovanie................................. uvidíš, raz sa stretneme na Modromkoníkovi, a ešte stijneme aj Dididi, no a potom sa k nám pridajú aj ostané Májovky :-D :-N :-D :-N :-D :-N :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dididi - ja som si tiez sama vyrabala oznamko - velmi jednoduchu karticku len ako kedysi... mam uz dost tych americkych stylov - otvaracie a este s pauzakom a este s maslickou... je to pekne, ale neviem - nemam na to naladu! |-| :-N ked bude dam ho sem... ale ak mi kuknes do albumu mam tam nakreslene na poharikoch take postavicky - tie budu aj na oznamku - tuto to jedna holka mala origos jej to robila nejaka jej znama navrharka tak som ju poprosila ci to mozem pouzit lebo ked som to videla, vedela som ze toto je to nase prave! :-) no a ona bola taka zlata ze povolila - som si prekreslila este podla nas a mame... :-) biely papier a bordove pismo...draheho rodinka ma znameho co nam to vytlacia...tak nie je o com! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lucka fomarik. Aj mne ide dnes nejako divne net. Vcera som uz bola praceneschopna lebo ma neskutocne bolela hlava. Tak som sla uz o osmej spat. Inak je mi luto co vsetko si si musela prezit. To som ani netusila co vsetko mas za sebou. No teraz ta cakaju uz len pekne chvile uvidis. Mirko si ta bude pekne rozmaznavat a ked budes mat fazulku tak uz ti nic nebude chybat ku stastiu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia77 pacia sa mi viacere veci v tvojom albume. Aj ja si chcem vytvorit svadobne pohare sama a tie mam uz kupene asi tak 2 mesiace. Uz len hladam nejake lahke postavicky ktore si tam namalujem a tie by som chcela mat aj na oznamku aj na krabickach s kolacikmi aj na etiketach na flasiach. Aj tvoje menovky su presne to co idem robit. Uz davno som si povedala ze taketo chcem lebo ja si velmi rada kreslim a vyrabam taketo prkotinky. Kamienky si si bola niekde nazbierat a potom si si ich nalakovala alebo si ich niekde kupila? Ja sa chystam do prirody zhanat ich :-) A to oznamko si ako vytlacis? Urobit navrh by som spolu s priatelom aj zmakla no neviem ako to dat potom na nejaky tvrdy a pekny papier. Ty to riesis doma?
Odpovedať
Profilova fotka
Dididi...mojka, ani nevieš ako mi je lepšie, ked som to aspon takto dala zo seba von. Dnes je doma aj Mirko, prišiel po nočnej, hned videl, že som bola uplakaná, tak ma pekne pomojinkal...to je zázračný liek. Pokúšala som sa dnes volať mamine, aby som sa jej spýtala, či sa na mna hnevá, povedala, že nie....ale zase nemala na mna čas a zložila. Čo už?! Vieš , že sa mi túto noc snívalo s tebou? Bol to taký živý sen, žili sme na nejakom ostrove a čakali sme našich drahých, kým prídu z rybolovu...... :-N :-N :-N :-N POhladkaj Fazulienku za mna...prosííííím
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik mne to tiez vcera vecer neslo a to som ti chcela vyjadrit obdiv a uzas, ze aky si ty mala "akcny" zivot :-) tak teraz si uz naozaj zasluzis pokoj a rodinku :-D pocujte vy ma ale viete inak niekedy celkom stresnut s tymi pripravami a vyzdobami, lebo napr. taku vyzdobu vobec neriesim a pohare ani nebudu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Výzdobu nejak neiešim ani ja, teda až na to, že Mirko všade zháňa sviečky a servítky, ale nám výzdobu urobia ľudia, čo nám prenajímajú sálu. No, treba nám vlasnt ekúpiť červené baloniky, ale to má podľa mna ešte čas. A poháre, tie Mirko zohnal za 150Sk v Takko Fashion v Europe. Inak by sme mali normálne šampanské, možno by boli éozdobené nejakou mašličkou.
Odpovedať
Profilova fotka
mia....zavidim ti ten vlizelin :-) pod na pivko, dones mi ho ukazat ...a ja ta opijem a zoberem ti ho, dohodnute? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fomarik takze uz som sa normalne prepracovala k tebe do sna? No sranda :-D Veru na nejaky ten ostrov by som sla. To by bola ina sranda teraz sa tam niekde spolocne slnit. No u nas dovolenka asi minimalne na 2roky pada :-( Teraz som bola obedovat a naprasila som sa hroznym sposobom. Asi aj keby som nebola tehotna tak potrebujem saty ktore mi zakryju brucho kedze teraz takto jem ;-) A z tvojej maminy si nic nerob. Ved mas Mirka ktory ta pomojka ked je treba. Ja vyzdobu tiez nechavam na kamoske ktora to tam bude riesit. Len jej chcem doniest nejake fotky ako si to predstavujem a co vsetko tam chcem mat. A s poharami sa budem hrat. To je taka moja zabavka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Akú-takú predstavu o výzdobe mám. povedala som to maine, nech to tak zariadi u tej pani. Dúfam,že sa ňu môžem spoľahnúť. Aj ja som sa teraz napappala...fašírku a brokolicovú polievku.Oj, do zajtra už nepapám. Ja sa chcem vyhrať s menovkami na stol, no mám pokazenú tlačiareň, ale to je to najmenej. Ešte by som chcela do balonového srdiečka, čo bude za nami nejak vložiť nápis stextom: "Ak mať rád, tak všetkých okolo seba. Ak milovať, tak jedine teba." beriem to ako takú taktiku, nech sa pár hostí zobudí a zamyslí sa, napr. moja mamina.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dididi - no kamienky som kupila v IKEA - 2 sietky vyjdu na 50sk - uz su krasne nalakovane a do bordova su hlavne :-) maju tam aj cierne a biele a hnede... tiez som povodne chcela najprv nazbierat na nejakom strkovom jazere, ale tie by neboli take pekne- to lakovanie urobi doost velky rozdiel... potom som na to davala tu farbu na sklo co sa da odlupovat a konfety - cervene srdiecka - pre damy :-) oznamka nam vytlaci za kamaratsku cenu svagor draheho sestricky - on je tlaciar -ma stroje, vsetko, takze my sme boli iba vo velkosklade vybrat si papier a obalky- za velkoskl. ceny a to su take veelke platy papiera co jemu do stroja ide tak ako ma... ked som este o tejto moznosti nevedela planovala som si iba kupit v Copy Shope tvrdy papier - cisto biely - popripade nejaky strukturovany-klasicke A4 a v praci na tlaciarni cierno vytlacit a dokreslit gelovym perom iba cervene srdiecka...aj tak by sa dalo...
Odpovedať
Profilova fotka
dana :-D :-N no... aj keby som isla... mna este nikto nikdy neopil! :-x ja totiz alkohol eee nechuti mi tak to by ma museli zviazat a naliat trubickou do krku :-D skoda ze si sa neozvala skorej - bola by som ti zohnala, ale teraz uz nechcem znova tu pani otravovat v CZ lebo to bola doost velka sluzba pre mna - uz nemam odvahu znova! ;-) inak ak mas niekoho v CZ mozem ti dat web stranku toho obchodu a nech to na svoje meno objedna a ty si to u nich vyzdvihnes - tak som to ja urobila - len oni sem cestuju tak mi to doniesli az sem... to ma 20 metrov vyslo na 480 ceskych korun a ete to idem reznut na polovicku lebo to je sirka 50cm a to je moc - tych 25cm bohato stacia - tak mi to vyjde na vsetky stoly a este aj na bufet a ine cacky... :-) ten obchod totiz este neporiesil predaj a distribuciu aj na SK - uz som mi pisala a vravela mi ta pani ze sa na tom pracuje, len kedy to bude... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mia...:-) no nevadi uz som to poriesila inac... a bude to peknucke tiez...ale dakujem za ochotu ;-) mia kde budes mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
dana - ako si poriesila? :-N vies.... ja som taky zvedavy tvor - daj sem potom zopar fotiek z tej vyzdoby! no asi to nepoznas - to je taka dedinka kusok od BA - tam som vyrastala a zila az do 28 rokov - Miloslavov - tam v kostole a aj v kulturaku hned vedla bude hostina - bude nam varit jeden znamy a ty kde?
Odpovedať
Profilova fotka
inak ale teraz ma napadlo.... fotit by sme sa chceli ist na hrad a do sadu Janka Krala, tak po jednej poobede... tak ak budete mat podobne plany mozme dat jednu spolocnu fotosu... :-N co ty na to? alebo aj ine majovky co sa budete v BA vydavat 5.5.07...? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mia...to nemyslis vazne !!! :-D :-D ja som od malicka chodila do miloslavova ale do alzbetinho dvoru mame tam dom.... :-D ...a hadaj kam sa chceme ist fotit? my sa tam tusim stretneme :)))
Odpovedať
Profilova fotka
dana - heheee :-N tak to by som veeru necakala ze nie ze to poznas ale dokonca tam aj chodievas... ja som tiez byvala na Alzbetinom Dvore... napis mi do posty ako sa volas... mozno ta aj poznam :-D tak ak sa na hrade stretneme tak ver tomu ze dame foto... mozme sa potom dohodnut! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ok, lucim sa.. zajtra som tu zas - pekny vecer majovky! :-)
Odpovedať
babule ste tu? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucu ja som tu :-)
Odpovedať
no super som bola skusat jedny saticky :-) ale boli velke a dlhe ]-( kuk dam ich chvilu do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
no akosi som vypadla z vasej debaty :-D mia, dana .. aj do LM sa mozete prist odfotit :-D
Odpovedať
jáááj boli krááásne :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
svadobne? alebo popolnocne? no daj do albumu, vyobzeram 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj lucu ty mas kolko rokov? :-)
Odpovedať
sampo 25... ;-) idem dat :-D
Odpovedať
si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
lucu to mas ako ja :-) ale vyzeras tak mladucko. Jo, idem si to pozriet. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?