Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jedna... :-) aspon to.... inak ta dochadzka je dneska neuspokojiva.... :-D majovky dostanu asi pokarhanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova asi som uhadla, co? ;-) dani ja mam tiez v kostole, uz sme tam boli dvakrat .. naposledy mal farar hodinovy monolog o kadecom, tak som radsej neodporovala, aj ked s istymi vecami nesuhlasim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sampo...to ste mali skupinove, alebo len vy dvaja? my ideme na nejaku hromadnu prednasku... dalsie uz budu asi mensie.... ale myslim ze si budem musiet riadne kusat do jazyka :-)
Odpovedať
daniiiii :-D :-D...ten druhy vydaj si mala zahrat na Vas zlatu svadbu - ze vtedy si kupis saty z ebay :-D -D...aj ja som si zakazala pozerat tam na saty :-D mame vytlacene oznamka,ideme ich narezat :-D...aj cestu sme zvysok doplatili...DJ-ovi zalohu dali...no...ubuda nam to ;-) a tesiiim sa x-) sampo - uhadla :-)
Odpovedať
Majovky :))) neposlali by ste mi Vase oznamko, ak sa Vam jedno zvysi? |-| len tak...ako "Moje majovky" by som si ich do albumu ulozila z cisto patetickosentimentalnoneviemakeho dovodu...proste ste mi prirastli trosicku k srdcovemu svalu :-D
Odpovedať
a vobec...kde ste?? ]-( :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani boli sme tam len my dvaja, ale skor asi preto, ze mozeme len kazdy druhy tyzden a farar hovoril, ze teraz je aj tak malo parov (asi ze je post). No predtym hovorili tiez o skupinovych prednaskach. Som si povedala, ze nebudem konfliktna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, ze ti poslem julova :-D len este ich nemame... Aj ty by si potom mohla poslat, si urobim zbierku. Aj ostatne :-D
Odpovedať
Pekny den majovky ;-) :-D :-D...sampo...poslem poslem :-D tak ked vsetky budeme mat, povymiename si adresy...sa uz tesiim x-) ...ja uz som pripravena :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj keby sa dalo zorganizovat stretko to by sa mi pacilo :-)
Odpovedať
ze? aj mne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ked sme zacali s tou bankou spekulovat vsetkym sa chcelo do BA, tak by sme ich mohli na to nejako nalaakat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
helou majovky :-) ja sa raz za cas v ba objavim... sporadicky :-D julova mate rozskosnu fotocku ;-) , ste zlati
Odpovedať
vcera nam statne hrabalo...aby si videla ako, tak kukni o minutku :-D
Odpovedať
|-| ;-) :-D
Odpovedať
tak najblizsie sporadicke objavenie oznam vopred den-dva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a najlepsie sa sporadicky objav este pred svadbou aby sme sa sporadicky mohli stretnut aj po svadbach a vidiet co to s nami urobilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte, tak po dlhej dobe som sa prihlasila aj na forum :-) poslednenych par mesiacov totiz len mlcky pozeram albumy a rozmyslam co a ako urobit, zohnat a zariadit :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak pozrela som aj zlahka julovej album, keby mam iny termin, tak by sme sa aj dohodli na niektore veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty budes mat nebodaj do cervena vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
no majovky ideme akurat na prve sedenie "planovane rodicovstvo" ...som teda zvedava :)
Odpovedať
cafte :-D
Odpovedať
ahojte. tiaz mam svadbu v maji a skoro vsetko vybavene. prve sedenie v kostole mame uspesne za sebou. bolo s lekarom o planovanom rodicovstve a zajtra nas cakaju ddalsie ako riesit manzelske krizy a komunikaciu medzi manzelmi.tak vam vsetkym prajem vela stastia
Odpovedať
no to cumim...my sme abxolvovali uz 3 sedenia...len s farárom,---asi tak po 20 minutkách.....vobec nic take ako vy :-|
Odpovedať
tak to mate stastie, pretoze nase prve sedenie trvalo skoro dve hodiny a zajtra to bude asi dlhsie. trosku je to nudne, ale ked to musi byt! :-N
Odpovedať
ahoj Luc :-) :-)...tak ako? co mrcha?? ]-( zacala mi uzavierka, tak som ani na MK nebola a aj tu len malicko |-| vitam nove majovky - potvorku a ryulienku :-)... Fomariiiiik, sampooooo, miaaaa...kde ste vsetky? ]-( :-D
Odpovedať
moze mi niekto poradit, na akej stranke by som nasla e-obchod so spodnou pradlom?
Odpovedať
prepacte za chybu, ale rusi ma moj psik :-|
Odpovedať
ahoj julovka. dakujem za privitanie
Odpovedať
zuzi az nedelu caka,e...necakame.... ;-) :-D aj ja tu malo....mam nocne a dnes ma boli cela prava ruka.... ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?