Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
rybulienka - skus si pozriet tieto dve temy - tam urcite dievcata popisali viac o pradle a isto tam najdes aj nejake stranky ;-): http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
rybulienka akeho mas psika? :-)
Odpovedať
ahoj julova. dakujem za privitanie
Odpovedať
spica vo vnutri a vonku stredoazijskeho ovciaka
Odpovedať
my mame kokríka.... ;-) :-)
Odpovedať
hlavne nech ta mrchovsky neboli brusko? Luci ]-( :-D aj Ty si si citala to s oznamkami na predchadzajucej strane? :-)...ako sa Ti pozdava, ze by sme si majovky navzajom poposielali? |-| ;-)
Odpovedať
dik julova
Odpovedať
luculke. aj ja som chcela, ale dostala som tohto, tak som uz nezhanala :-N
Odpovedať
zozi necitala...no ak mi zostanu preco nie.... :-D
Odpovedať
Luci, ved ked vsetky rozposleme, kam nam treba, tak urobime statistiku a snad nam to vyjde aj medzi sebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte :-D uz som tu, lebo som uz doma... v "praci" sa sem az tak casto nedostanem, hlavne, ked neviem, kedy k nam vtrhne sefka... Navyse dnes nas zabaval profesor zo SAV, takze som sa potom radsej uz zdekovala na vlak.
Odpovedať
ahoj samponik :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
julova, teraz si ma oslovila presne tak, ako moj kolega :-) a ja som tu prezyvku chcela zamaskovat ;-) si ma inspirovala vasimi zlatymi fotockami.. neviem, ci daco aj ja neprihodim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aojte radoby tehulky...dneska sme mali ozaj zaujimavu prednasku...bolo nas tam asi 100 a hned na zaciatku som ostala poburena a odmietava...ale cely zbytok nam vraveli ako otehotniet alebo neotehotniet podla spolahlivej metody ktora zozala uspechy na celom svete a ma 97,5% uspesnost.... ...aj rozne pripady...vraj jedny manzelia mali iba dve hodiny plodne za mesiac!!! nemohli otehotniet hrooozne dlho sa pokusali, vsetky vysetrenia mali ok a nic..... a podla tejto metody ked zistili ze ako maju vnimat to kedy maju plodne chvile tak otehotneli na prvy pokus...tak babulka volala manzelovi do roboty ze je to tu tie dpravne dve hodiny a otehotneli na 1krat :-D ...tak keby ste chceli radu....tak napiste a nedakujte za potomkov.... :-D :-D ...mno a ja chcem vysadit HA po svadbe a po case chceme praktikovat tento prirodzeny sposob antikoncepcie a ak to nevyjde tak pojdem tie deti reklamovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj dani :-) sto??? to bolo pre celu ba? ci iba pre vasu farnosti? heh, to sa u nas asi nestane... hm, som zvedava, ci aj nam nieco porozpravaju o tejto spolahlivej metode, lebo nam farar naznacil, ze jedno dieta je naozaj malo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mnooo toto robila jedna teta a jej manzel premietal....celkom mily boli...vraj tuto ovetu robia uz roky, metoda spolahlivo funguje 50 rokov... teta konkretne hovorila ze maju 4 deti starostlivo naplanovane a ze ich maju so 6 rocnymi odstupmi a teda vyjadrila sa tak ze tych sest rokov sa naozaj nepostili od sexu... :-D ale HA ani inu antikoncepciu nikdy nepraktikovali
Odpovedať
samponik :-D...prihod, prihod... :-D... Dani, pisem a prosim si...reklamovat nebudem, verejne prisaham :-D :-D teeda - a to stretko PRED aj PO mi zacina vrtat v hlave majovky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som prihodila, som sa ocitla na hlavnej stranke s albumom... to nemam rad.. take zvyraznenie, co uz :-S no drahy spominal, ze by chcel ist kupit do Ikey nejake matrace.. ale neviem veru kedy
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeeee STETKOOOOOOOO majovkyyyy musiii byyyyt :-) a julova....napisem navod na mimi... celkom osvedceny zda sa co kukam na nete este teraz...ale asi az zajtra...moja koncentracia momentalne je celkom rozptylena vdaka vinku a taaaak :-) ale isto nezabudnem.... :-)
Odpovedať
to vzdy, ked urobis zmenu v albume budes chvilku vpredu ;-) tak to z neho vymackni, samponik :-D...ja aj z prace by som utiekla :-D...kedykolvek a veeelmi rada :-) Dani, oukej...veriiime ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova viem :-) ved to no... neviem veru kedy, lebo mne sa to teraz velmi nehodi.. tyzden pred svadbou mam dizertacnu skusku, tento vikend musim napisat "preddizertacnu" pracu.. neviem sice, co sa stazujem, mala som na to dost casu, lenze ja si to musim na poslednu chvilu nechat (ako vzdy) :-) to vas asi ani nepridem pozriet sem cez vikend :-( ]-(
Odpovedať
stretko???? :-D :-D :-D
Odpovedať
jasne Luc - predmanzelske a hadam potom niekedy aj pomanzelske :-D...a kludne aj s polovickami :-D Samponik - tak ale hlavne nech napises, co Ti treba...my Ta tu budeme cakat ;-).. a keby nam to stretko vyslo..to by bolooo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze by ste vsetky mali pekne prist na Liptov si zalyzovat a stretnut ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pripadne ako kompromis sa mozeme stretnut aj v Stiavnici :-D to mate blizsie hehe
Odpovedať
ja a lyzovat? by som bola mrtva pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co tak na cajik do Stiavnice? hm? :-D tak ti poziciame sanky julova ;-)
Odpovedať
kym by sme tam nejakym SAD s drahym dosli, bolo by po stretku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to asi ja skor pridem do BA ako vy sem :-D sa tak nenapadne povypytuje, ze co s matracmi 8-)
Odpovedať
jasne - zensky sarm je najlepsia zbran :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?