Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • a povie mi, ze musime ist este do Prahy kvoli kuchyni 😒
    ale urcite pojdeme aj do BA, lebo tam chodi po obrazy k vytvarnikom 🙂

Joj, vybijaju sa mi baterky a kabel sa mi nechce hladat, tak vas asi opustim 😞
    pekny zvysok vecera a dobru noc 🙂

• nevadi...aj zajtra je den 😉

tak dobru nocku, samponik...idem aj ja pod duchnu 😃

• matrace su velice dolezity predmanzelsky predmet!!!

• Sponzor fóra
  • 😃 😃

• no, tak to som vas teda vcera nestihla 😞

• nieco po 16tej som sla z prace, doma som sa zahrala na poriadnu gazdinku - povysavat, vyzehlit a upratat zlahka, aby ked prisiel domov nastavajuci bolo doma vsetko ako zo skatulky 😃 a kedze sme vecer riesili oznamenia, tak som uz nesla na net a nemohla sa zucastnit vasnivych debat 😢
    No tak keby niektora z vas stihala aj cez den nieco popisat, tak budem len rada. Nie zeby som nemala co robit, ale aj tak listujem stranky a hladam este milion drobnosti, tak zatial ignorujem nahromadenu kopu nevybavenych pracovnych veci 😛

• ...tak konecne som sa odhodlala opisat tu metodu ako otehotniet a ako neotehotniet....vola sa to Billingsova metoda....tuto je to celkom zhruba opisane
    http://stm.szm.sk/Hlienova.htm
    ...a teda najvyssia plodnost je vtedy ked ten hlien sa natahuje ako vajecne bielko ze je vpodstatetenky a dlhy...keby ste si ho dali medzi prsty...
    teta nam vravela ze jedny manzelia mali takyto hlien len dve hodiny mesacne...a teda tazko by otehotneli keby o tejto metode nevedeli....keby vam bolo nieco nejasne tak kludne sa pytajte...

• cafte majovky....mame tu vikend 😃 😎

• ahojte 🙂
    tak co sa tyka toho hlienu tak nemam teda chut si citat tu metodu 😐

• jaaj a julova urcite googli "billingsova metoda"

potvorka...ked budes chcem mimi a nebude sa darit ver ze urobis ovela viac ako citat o hliene....

• ja viem a aj sa toho dost obavam, ale kedze som prisla po obede, tak nic moc 🤔

• helou majovky! prisla som vam zazelat pekny vikend, kedze sa tu asi neobjavim... a budete mi chybat pri mojom vikendovom zachvate vedy 😃

a fomarik zmizol? aj mia?

• ahojte zlaticka 😃....

tak akoze dnes bol "masaker-deň" - financnu uzavierku robim a ten bordel v cislach musim dat do poriadku lenj ja! 😠 😃 ...uzol na nohach a ani na wcko som nestihala 🙂...uz to bolo kriticke miestami 😃...ale prezila som, len som dnes nemala ani sekundu volnu...tak az teraz z domu 🙂

co nove? 😃

• zuzi caf....no konecne vikend 😉 ....a zachvilu nedela 😐 😠

• no mame za sebou dalsie sedenie 🙂 s nazvom "viera a mravy" 😃

• Sponzor fóra
  • dani 🙂...uz sme skusali ciernu potrav. farbu 😃...kuk moj album - je tam minivzorka vcera vyrobena 😉...takze supeeeeer...a ked bude torticka poschodova a poleva hladka (na vzorke je to len natrete kremom)...nooooo...tesiiiim sa 😵 😃

takze viera a mravy? 😃...ja by som na take nemohla chodit, lebo by som si odkusla jazyk 😃 😃

• caute babenky, ako pozeram, odkedy som tu bola naposledy ste toho postihali dost prebrat 😃 mi aj dost trvalo, kym som to vsetko precitala..

• julova...mnam mnam tortickaaaa 🙂
    vies co ja som mala pekne nervy pred tym sedenim, ze budem si musiet kusat do jazyka a podobne....a opak bol pravdou...ujo farar mlady a strasne sympaticky... pochovaval moju babicku pred rokom a pol a kraaasne hovoril, raz som bola na jeho omsi, ktora bola zadusna za babicku a omsa bola nadherna... az som sa sama zacudovala ze ja neznaboh som to uznala a dneska mal s nami sedenie a povedal vela mudrych myslienok...prinutil nas zamysliet... naozaj som prekvapena.... 🙂
    uz sme v polovici sedeni a zatial to bolo bezbolestne 🙂

• no tak to my sme este ani nezacali, vraj to staci po velkej noci. ale mam z toho celkom obavy, hlavne za draheho, ze ako to bude zvladat!

• inac baby, hladam korunku do vlasov - s perličkami, taku smotanovu, nie bielu. neviete mi poradit?

• teraz take teda aspon u nás predavaju v kazdej bizuterii 🙂

• No tak to ja som uz obehala Moravce, Nitru aj Trnavu a este so ziadnu taku nenasla 😞

• tak skus posurfovat na nete a objednat si tak 😕 ... skus mrknut na www.svadobnyobchod.eu , ci tam nieco nebude...

• zuzi ako vikendujes??? 😵

• Nie som Zuzka ale... Keď tu nikto nie je... 😞

• a ako teda ty??? 😃

• Ja celkom dobre. No musím ísť. PRetože môj 8ročný brat sa chce hrať na PC 😠 😃

• luc, dnes som bola v praci do druhej....a teraz doma sem tam riadim a ocumujem na MS a MK 😃...drahy ma zasa pacovny vikend a vonku taka mrcha pocasie 😠 ...co Ty? a ako mrcha? a nejake pozitivne priznaky?? 😉 😃

• zatial ani mrchovske a ani nijake 😉 🙂 zajtra sa rozhodne 😃 😃 ozaj zajtra od rana ideme krstnej....tak budem trenovat so sesterkiným drobcom 😃 😐

• no...treba treba 😃 😃...aby si uz bola pripravena...mozno coskoro vyuzijes 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.