Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • a povie mi, ze musime ist este do Prahy kvoli kuchyni 😒
    ale urcite pojdeme aj do BA, lebo tam chodi po obrazy k vytvarnikom 🙂

Joj, vybijaju sa mi baterky a kabel sa mi nechce hladat, tak vas asi opustim 😞
    pekny zvysok vecera a dobru noc 🙂

• nevadi...aj zajtra je den 😉

tak dobru nocku, samponik...idem aj ja pod duchnu 😃

• matrace su velice dolezity predmanzelsky predmet!!!

• Sponzor fóra
  • 😃 😃

• no, tak to som vas teda vcera nestihla 😞

• nieco po 16tej som sla z prace, doma som sa zahrala na poriadnu gazdinku - povysavat, vyzehlit a upratat zlahka, aby ked prisiel domov nastavajuci bolo doma vsetko ako zo skatulky 😃 a kedze sme vecer riesili oznamenia, tak som uz nesla na net a nemohla sa zucastnit vasnivych debat 😢
    No tak keby niektora z vas stihala aj cez den nieco popisat, tak budem len rada. Nie zeby som nemala co robit, ale aj tak listujem stranky a hladam este milion drobnosti, tak zatial ignorujem nahromadenu kopu nevybavenych pracovnych veci 😛

• ...tak konecne som sa odhodlala opisat tu metodu ako otehotniet a ako neotehotniet....vola sa to Billingsova metoda....tuto je to celkom zhruba opisane
    http://stm.szm.sk/Hlienova.htm
    ...a teda najvyssia plodnost je vtedy ked ten hlien sa natahuje ako vajecne bielko ze je vpodstatetenky a dlhy...keby ste si ho dali medzi prsty...
    teta nam vravela ze jedny manzelia mali takyto hlien len dve hodiny mesacne...a teda tazko by otehotneli keby o tejto metode nevedeli....keby vam bolo nieco nejasne tak kludne sa pytajte...

• cafte majovky....mame tu vikend 😃 😎

• ahojte 🙂
    tak co sa tyka toho hlienu tak nemam teda chut si citat tu metodu 😐

• jaaj a julova urcite googli "billingsova metoda"

potvorka...ked budes chcem mimi a nebude sa darit ver ze urobis ovela viac ako citat o hliene....

• ja viem a aj sa toho dost obavam, ale kedze som prisla po obede, tak nic moc 🤔

• helou majovky! prisla som vam zazelat pekny vikend, kedze sa tu asi neobjavim... a budete mi chybat pri mojom vikendovom zachvate vedy 😃

a fomarik zmizol? aj mia?

• ahojte zlaticka 😃....

tak akoze dnes bol "masaker-deň" - financnu uzavierku robim a ten bordel v cislach musim dat do poriadku lenj ja! 😠 😃 ...uzol na nohach a ani na wcko som nestihala 🙂...uz to bolo kriticke miestami 😃...ale prezila som, len som dnes nemala ani sekundu volnu...tak az teraz z domu 🙂

co nove? 😃

• zuzi caf....no konecne vikend 😉 ....a zachvilu nedela 😐 😠

• no mame za sebou dalsie sedenie 🙂 s nazvom "viera a mravy" 😃

• Sponzor fóra
  • dani 🙂...uz sme skusali ciernu potrav. farbu 😃...kuk moj album - je tam minivzorka vcera vyrobena 😉...takze supeeeeer...a ked bude torticka poschodova a poleva hladka (na vzorke je to len natrete kremom)...nooooo...tesiiiim sa 😵 😃

takze viera a mravy? 😃...ja by som na take nemohla chodit, lebo by som si odkusla jazyk 😃 😃

• caute babenky, ako pozeram, odkedy som tu bola naposledy ste toho postihali dost prebrat 😃 mi aj dost trvalo, kym som to vsetko precitala..

• julova...mnam mnam tortickaaaa 🙂
    vies co ja som mala pekne nervy pred tym sedenim, ze budem si musiet kusat do jazyka a podobne....a opak bol pravdou...ujo farar mlady a strasne sympaticky... pochovaval moju babicku pred rokom a pol a kraaasne hovoril, raz som bola na jeho omsi, ktora bola zadusna za babicku a omsa bola nadherna... az som sa sama zacudovala ze ja neznaboh som to uznala a dneska mal s nami sedenie a povedal vela mudrych myslienok...prinutil nas zamysliet... naozaj som prekvapena.... 🙂
    uz sme v polovici sedeni a zatial to bolo bezbolestne 🙂

• no tak to my sme este ani nezacali, vraj to staci po velkej noci. ale mam z toho celkom obavy, hlavne za draheho, ze ako to bude zvladat!

• inac baby, hladam korunku do vlasov - s perličkami, taku smotanovu, nie bielu. neviete mi poradit?

• teraz take teda aspon u nás predavaju v kazdej bizuterii 🙂

• No tak to ja som uz obehala Moravce, Nitru aj Trnavu a este so ziadnu taku nenasla 😞

• tak skus posurfovat na nete a objednat si tak 😕 ... skus mrknut na www.svadobnyobchod.eu , ci tam nieco nebude...

• zuzi ako vikendujes??? 😵

• Nie som Zuzka ale... Keď tu nikto nie je... 😞

• a ako teda ty??? 😃

• Ja celkom dobre. No musím ísť. PRetože môj 8ročný brat sa chce hrať na PC 😠 😃

• luc, dnes som bola v praci do druhej....a teraz doma sem tam riadim a ocumujem na MS a MK 😃...drahy ma zasa pacovny vikend a vonku taka mrcha pocasie 😠 ...co Ty? a ako mrcha? a nejake pozitivne priznaky?? 😉 😃

• zatial ani mrchovske a ani nijake 😉 🙂 zajtra sa rozhodne 😃 😃 ozaj zajtra od rana ideme krstnej....tak budem trenovat so sesterkiným drobcom 😃 😐

• no...treba treba 😃 😃...aby si uz bola pripravena...mozno coskoro vyuzijes 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov