Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

14. máj 201060650
  • haloo haloo 🙂...sme mali telekonferenciu 😒 ...ahoj luc? ako mrcha? dufam, ze je zazehnanan dobre daleko 😠 ...

sampo 😉. a pridite sa aj so mnou 12.5. odfotit na BA-hrad 😃 😃

• lucu vy tiez vyrabate potomka? 😕
    telekonferenciu? heh julova a to je čio? ja som ostala teraz sama na katedre, tak sa družím s kopírkou 🙂 ale nechce sa svinka, už mi dvakrát zasekla papier 😐

• nooo...robim v jednom veeelkom hypermarkete a su na Slovnesku styri a nasa regionalna financna kontrolorka sa spojila s nami 4 obchodovymi financnymi kontrolorkami, aby sme si odprezentovali jednu novu proceduru 😒 ...cize konferencny hovor 😃

• Sponzor fóra
  • mozte spravit kuk 😃

• lucu krasne, pristanu ti 🙂 nedaju sa zuzit?

• julova nemyslela si m.e.t.r.o? 😉 nahodou..? tych je malo.
    zienky, asi uz padam... pekny vecer vam prajem 🙂

• sampo - nie metro 😃...v BA sme 2x, raz v Ziline a raz v Kosiciach 😃

Luci, kraaasne su 😵 ..a v com je s nimi problem?? 😕

• su moc dlhe...a velke....pozri jak mi v prsiach lietaju 😃 😠 ...a topanky nemozem moc dlhé...kvoli polovicke... 😐 ...a co hovoris ako som doupravovala oznamky 😎

• no to som si vsimla 😃...skoooda ze sa nedaju az tak prisposobit, lebo si v nich fakt kocka 😉...taky prutik stihy 🙂...a oznamky...mnam...velmi pekne a cervene 😃 😎

• nooo ale snád aj v tých mojich budem kocka 😉 😃 ...v najblizsej dobe sa chistam kupit toner a vyrabat etiket na vinko a slivovicku....

• o tom ani na sekundu nepochybuj 😃....sikulka si...my mame tie nase etikety objednane z netu 😵

• a ake?ja budem asi robit tulipankove....ak bude aj kytinka... 😉

• luculka, ja som tie tvoje saty uz asi nestihla 😞

• ahojte, som tu nova, takze vas vsetky zdravim. 5. mája budeme mať svadbu a tuto sobotu sme sa rozhodli, ze sa vezmeme, pretoze cakame babatko. Myslíte, že sa svadba dá stihnut za dva mesiace? mam z toho strašné stresy a v hlave zmatok.

• lyly jeee gratulujem... 😃 😃 no jasne ze dá,,,a tusim tu je aj nejaka taka tema svadba za 2 mesiace....skus pozret....a kedy cakate mimco? 😵

• Sponzor fóra
  • aoj a vitaj 🙂
    urcite sa to zvladnut da ked vies co vsetko zvladnut musis.... ak chcete mat svadbu v kostole tak to bude celkom naknap ale....

• dana kuk album speci pre teba.... 😉

• ja som to tusim zase prepasla.... 😞
    ....no co uz idem sa venovat drahemu...
    dobru noc majovky

• teraz som asi v piatom tyzdni, tak dufam, ze v maji to na mne nebude moc vidiet, nemozme mat skorsi termin pretoze chcem pockat na sestru so svagrom, kt. su v anglicku. dakujem za tip idem sa tam mrknut, zatial pa

• dobre julova, tak asi carefour 🙂
    vy mate vsetky svadbu na urade majovky?

• my mame v kostole aj ked nemam prijmanie....ale nikdy som neuvazovala nad inou svadbou ako krestanskou...
    akurat zajtra ideme na to prve sedenie s nazvom "planovane rodicovstvo"

• ahojte majovky 🙂
    sampo 😉
    my mame na urade...

• baby, je niektora z vas zdatna v anglictine? 😉...vedeli by ste mi niektora do AJ prelozit nase oznamko? Okrem motta.... 😉

• julova ...

To all whom we love, we announce that May the 12th of 2007 will be our wedding day.
    We'll say our "yes" to each other at 15:45 pm in Zrkadlová sieň of Primaciálny palace in Bratislava.

....to miesto by sa asi nemalo prekladat....

• jeeeeej...dakujem dani 😵 😵 ..a to miesto to je jasnacka 🙂..a motto je pesnicka od DM, tak to viem in english 😃...ale na cely text som si netrufla...si poklad 😉

• nemas za co.... a to DM je tam neprehliadnutelne 😃

• 😃

• jaaaj babule keby som nemala zajednane saty tak postupujem asi inac...vcera som kukla na ebay a moje vysnivane cisto nove saty aj moju velkost vydrazili na 107 dolcov....cestovne asi tak 40 dolarov a 500Sk za bankovy prevod....kamaratovi som povedala nech drazi a nejaka baba ho tromfla a dolaaaar!!!! chcela som ich straaasne...uz sa tam radsej ani nepozeram...lebo maju krasne saty a niekedy sa vydrazia aj len za 25-30 dolarov.... fnuk... ale tak co uz jedny svoje mam zajednane a aspon nebudem mat trouble s rusenim rezervacky dosla by som o zalohu a ktovie ci by mi vobec tieto stihli dorazit...
    mojmu drahemu som povedala ze ked sa budem druhy krat vydavat tak si kupim saty z ebay....chudacik ...mali ste ho vydiet.... potom som si ho pomojkala aby som si ho udobrila 🙂
    uz aby ta svadba bola...lebo uz zacinam vymyslat nad hlupostami a to neni dobre.... 😃

• maajovky su deeee?

• tu soooom!!!!!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov