Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
haloo haloo :-)...sme mali telekonferenciu :-S ...ahoj luc? ako mrcha? dufam, ze je zazehnanan dobre daleko ]-( ... sampo ;-). a pridite sa aj so mnou 12.5. odfotit na BA-hrad :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucu vy tiez vyrabate potomka? :-. telekonferenciu? heh julova a to je čio? ja som ostala teraz sama na katedre, tak sa družím s kopírkou :-) ale nechce sa svinka, už mi dvakrát zasekla papier :-|
Odpovedať
nooo...robim v jednom veeelkom hypermarkete a su na Slovnesku styri a nasa regionalna financna kontrolorka sa spojila s nami 4 obchodovymi financnymi kontrolorkami, aby sme si odprezentovali jednu novu proceduru :-S ...cize konferencny hovor :-D
Odpovedať
mozte spravit kuk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucu krasne, pristanu ti :-) nedaju sa zuzit?
Odpovedať
Profilova fotka
julova nemyslela si m.e.t.r.o? ;-) nahodou..? tych je malo. zienky, asi uz padam... pekny vecer vam prajem :-)
Odpovedať
sampo - nie metro :-D...v BA sme 2x, raz v Ziline a raz v Kosiciach :-D Luci, kraaasne su x-) ..a v com je s nimi problem?? :-.
Odpovedať
su moc dlhe...a velke....pozri jak mi v prsiach lietaju :-D ]-( ...a topanky nemozem moc dlhé...kvoli polovicke... :-| ...a co hovoris ako som doupravovala oznamky 8-)
Odpovedať
no to som si vsimla :-D...skoooda ze sa nedaju az tak prisposobit, lebo si v nich fakt kocka ;-)...taky prutik stihy :-)...a oznamky...mnam...velmi pekne a cervene :-D 8-)
Odpovedať
nooo ale snád aj v tých mojich budem kocka ;-) :-D ...v najblizsej dobe sa chistam kupit toner a vyrabat etiket na vinko a slivovicku....
Odpovedať
o tom ani na sekundu nepochybuj :-D....sikulka si...my mame tie nase etikety objednane z netu x-)
Odpovedať
a ake?ja budem asi robit tulipankove....ak bude aj kytinka... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luculka, ja som tie tvoje saty uz asi nestihla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu nova, takze vas vsetky zdravim. 5. mája budeme mať svadbu a tuto sobotu sme sa rozhodli, ze sa vezmeme, pretoze cakame babatko. Myslíte, že sa svadba dá stihnut za dva mesiace? mam z toho strašné stresy a v hlave zmatok.
Odpovedať
lyly jeee gratulujem... :-D :-D no jasne ze dá,,,a tusim tu je aj nejaka taka tema svadba za 2 mesiace....skus pozret....a kedy cakate mimco? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aoj a vitaj :-) urcite sa to zvladnut da ked vies co vsetko zvladnut musis.... ak chcete mat svadbu v kostole tak to bude celkom naknap ale....
Odpovedať
dana kuk album speci pre teba.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to tusim zase prepasla.... :-( ....no co uz idem sa venovat drahemu... dobru noc majovky
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som asi v piatom tyzdni, tak dufam, ze v maji to na mne nebude moc vidiet, nemozme mat skorsi termin pretoze chcem pockat na sestru so svagrom, kt. su v anglicku. dakujem za tip idem sa tam mrknut, zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
dobre julova, tak asi carefour :-) vy mate vsetky svadbu na urade majovky?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v kostole aj ked nemam prijmanie....ale nikdy som neuvazovala nad inou svadbou ako krestanskou... akurat zajtra ideme na to prve sedenie s nazvom "planovane rodicovstvo"
Odpovedať
ahojte majovky :) sampo ;-) my mame na urade...
Odpovedať
baby, je niektora z vas zdatna v anglictine? ;-)...vedeli by ste mi niektora do AJ prelozit nase oznamko? Okrem motta.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova ... To all whom we love, we announce that May the 12th of 2007 will be our wedding day. We'll say our "yes" to each other at 15:45 pm in Zrkadlová sieň of Primaciálny palace in Bratislava. ....to miesto by sa asi nemalo prekladat....
Odpovedať
jeeeeej...dakujem dani x-) x-) ..a to miesto to je jasnacka :)..a motto je pesnicka od DM, tak to viem in english :-D...ale na cely text som si netrufla...si poklad ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co.... a to DM je tam neprehliadnutelne :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj babule keby som nemala zajednane saty tak postupujem asi inac...vcera som kukla na ebay a moje vysnivane cisto nove saty aj moju velkost vydrazili na 107 dolcov....cestovne asi tak 40 dolarov a 500Sk za bankovy prevod....kamaratovi som povedala nech drazi a nejaka baba ho tromfla a dolaaaar!!!! chcela som ich straaasne...uz sa tam radsej ani nepozeram...lebo maju krasne saty a niekedy sa vydrazia aj len za 25-30 dolarov.... fnuk... ale tak co uz jedny svoje mam zajednane a aspon nebudem mat trouble s rusenim rezervacky dosla by som o zalohu a ktovie ci by mi vobec tieto stihli dorazit... mojmu drahemu som povedala ze ked sa budem druhy krat vydavat tak si kupim saty z ebay....chudacik ...mali ste ho vydiet.... potom som si ho pomojkala aby som si ho udobrila :-) uz aby ta svadba bola...lebo uz zacinam vymyslat nad hlupostami a to neni dobre.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maajovky su deeee?
Odpovedať
tu soooom!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?