Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Caute kocky..Tak hlasim, ze sme knaza konecne "chytili" po nedelnej omsi, sice nemal velmi cas, takze sme mu nasu "poziadavku" o sobasi s inym knazom predostreli len cestou k fare, ale povedal, ze samozrejme, ze velmi rad napise predoslemu panu fararovi "delegaciu"..takze to mame v suchu.. :-) Dohodli sme sa, ze si nas termin zatial poznaci, ziadost vraj bude stacit vypisat az juli, takze asi tak. Tolko moje novinky.. :-) Ako sa mate vy? Inak, mozno v sobotu pojdeme s polovickou poobzerat nejake obrucky, teda ja by som velmi rada, ideme totiz zaviezt mojich rodicov do Viedne na letisko a zrejme potom do nedele zostaneme u Petovho bratranca v BA..tak by sme mozno cosi-kdesi pobehali po nejakych obchodoch..Juu, bolo by fajn, keby sme si ich uz vybrali.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bona: Ahoj, no my sa chceme s ujom Cechovskym stretnut teraz niekedy, este sme sa nestretli, len sme mailovali, inak vies uz pribliznu sumu? ahoj
Odpovedať
j80: myslis cenu za foto? Ano, priblizne vieme.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bona:))))) ok jasne pisem na IP
Odpovedať
j80: uz som odpisala.. ;-)
Odpovedať
Čaute babenky!! ;-) Dllho som tu nebola...len včera večer som prišla zo školy, resp. z praxe! Ako sa máte? Čítam, že prípravy na svadby úspešne napredujú...to je super. Ja som tiež dnes bola za tetou kvetinárkou a zverila som jej do rúk výzdobu. Porozprávali sme sa čo a ako, tak dúfam, že budem spokojná! :-)
Odpovedať
Ahoj piskottka, vitaj ;-) A ako prebehla prax, si sa nieco nove aj naucila? :-) Mne tento tyzden odpadol diplomovy seminar, tak som ani do skoly nemusela ist..takze som doma a snazim sa robit aspon cosi na diplomovke, i ked sa mi velmi nechce 8-( Ale musim sa prinutit, lebo potom by som len zbytocne nervacila :-D Inak, rozhodla sa som, ze v priebehu nasledujucich tyzdnov, max. mesiaca uz pojdem aj ja nejake saty skusat..sa bojim, aby mi tie krasne nerozobrali.. :-D :-D
Odpovedať
bona: no, ja mám tu prax vlastne už tretí rok. Tento týždeň ale nebolo nič také zaujímavé. Stále robíme 12 - tky, denné, nočné...vyžívajú študentov ako sa len dá...uf! ]-( ]-( Nech už tú školu skončím!!! Veru, treba ísť pokukať šatiky, aj ja už musím! Ale ono prídu nejaké kolekcie ešte aj ku letu...niečo sa nám snáď ujde! :-D Čítala som, že idete pozrieť obrúčky..máte nejakú predstavu aké??
Odpovedať
piskottka: ja som uplne paf z tych prvych, co mam v albume.. :-D Polovicke sa tiez pacia..dokonca uz aj viem, v ktorom zlatnictve v BA ich maju.. ;-) Ale nehovorim, ze to musia byt na 100%tie..popozerame a potom uvidime..ja by som vsak rada nejaky briliantik do obrucky.. ;-) :-D
Odpovedať
bona: hmm....jasné! V jednoduchosti je krása? A chcete aj také dvojfarebné? My sme sa zatiaľ zhodli asi len na čisto žltozlatých s nejakým jemným gravirovaním.
Odpovedať
bona:je krása!! tam som chcela výkričník!
Odpovedať
:-) Ono je to tazke, pacia sa nam aj jednofarebne aj kombinovane..Ale tie "favotritne" su pre mna krasne tak, ako su..Uvidime, ako to bude v skutocnosti. Len by ma celkom cena zaujimala.. :-D Popravde, nemam ani paru v akych cenovych relaciach sa pohybuju obrucky..ja viem, ze asi zalezi od druhu zlata, karatov, hrubky prstenov a pod., ale neviem ani tak orientacne..Tipujem tak okolo 10tis?
Odpovedať
Článok sa načítava...
bona: no, čo sme pozerali v žilinských zlatníctvach, tak žlté obrúčky s gravirovaním stáli pánska: okolo 5500sk a dámska: 4800. Takže dvojfarebné budú asi drahšie...a ak aj briliantik. Neviem...to je môj odhad. :-) Záleží aj od zlatníctva. Treba pochodiť!!!
Odpovedať
Ved jasne. Uvidime..a potom ked tak zreferujem ;-) Idem sa ja teraz trochu precvicit, cely den sedim za notebookom a ked som sa pozrela do zrkadla, som sa samej seba zlakla..bleda ako stena..tak si idem trochu krvi vohnat do tvare ;-) :-D Tak zatial pekny vecer.. :-)
Odpovedať
bona: aj Tebe. ;-)
Odpovedať
Kočky, ste tu? ;-)
Odpovedať
ahoj piskottka, ja sa tu hlásim po dlhej dobe. A kde máš ten album, musím ťa "sprdnúť" :-D , že si sľúbila a stále nič. :-(
Odpovedať
zustka: ahoj. hm...ja viem, som neporiadna. :-| Ale, ja som si už vlastne všetko nafotila, lenže tie fotky sú strašne tmavé. Fotila som ich totiž večer. Tak som si povedala, že ich do albumu nedám, že si tie veci pofotím cez deň...no ale tie dni akosi rýýýchlo bežia! ;-) Ale zajtra sa do toho určite pustím. Čo máš inak nové?
Odpovedať
piskottka: minulú sobotu sme sa stretli s našim DJ-om a sme s ním spokojní. Tú slnečnicovú ozdobu, čo som si objednala u jednej kočky tu z bazaru, tak už ju mám kúpenú. Kamoška v BA mi ju vyzdvihla a keĎ príde do ZA, tak mi ju donesie. Kameramana čo sme chceli, tak už nie je voľný, ikeď by nás veľmi rád natočil. Iné termíny má voľné, ale tento náš už niekomu sľúbil ešte v januári. Ale že nám niekoho dobrého doporučí, tak uvidíme. A dnes mojik ide riešiť fotografa. Teda nebudeme mať profesionála, ale jedneho dobrého kamaráta, ktorý vie dobre fotiť a keďže mi sa chceme fotiť len v parku, takže to bude ok. Nechceme príliš veľa fotiek, skôr chceme pár záberov, ale pekných. V kostole a v sále nás bude fotiť zas ďalší kamarát, takže toto je myslím v pohodičke. A Ty máš čo nové s prípravami?
Odpovedať
zustka: ja som bola včera za tetou kvetinárkou ohľadne výzdoby. Tak sme sa porozprávali, že čo a ako, zohnala mi bordovú organzu, teda ukázala mi jeden kotúč, je presne taká akú som chcela, tak sme sa dohodli na 10 ks. Na 1 kotúči je 9m organzy a dá mi ju za 180sk/kus...takže úplne super cena! :-D Radšej som jej objednala viac, aby nechýbalo. :-D Ešte bude zháňať sviečky a na ostaných detailoch sa dohodneme neskôr. Tak asi toľko. Budúci týždeň sa chystám pozrieť aj šaty. Práve som sa dívala ako sú otváracie hodiny v danici. Aj zajtra sú tam ale len dve hodiny. Mám síce cestu do ZA, no neviem, či tam stihnem skočiť...uvidíme!
Odpovedať
piskottka: tak to máš super, že Ti takto poradí a super je aj tá cena za organzu. Ja pôjdem asi do tej Flory, ale až neskôr a ešte mi má jedna babenka tu z netu dať nejaké inšpirácie z jej svadby. Tiež bude mať slnečnicovú výzdobu a svadbu bude mať v máji, takže ešte počkám na tieto inšpirácie. Určite sa choď pozrieť do salonu Danica, potom mi napíš, ako sa Ti tam páčilo, ok.
Odpovedať
zustka: jasne, určite napíšem čo, ako. Ak nestihnem zajtra, tak buduci týždeň. :-) Ešte sa spýtam, to fotenie si dáte pred sobášom? Niekde v blízkom okolí? Alebo typický Rajec alebo niečo podobné...?
Odpovedať
piskottka: no najskôr sme premýšľali, že pred obradom, ale nakoniec sme sa dohodli, že obrad dáme na 15:00, ešte sme teda neboli za pánom farárom, tak snáď bude na túto hodinu voľno a po obrade sa pôjdeme fotiť len do Žiliny do parku, prípadne na farských schodoch. Po obrade, gratuláciách pri kostole sa pôjdeme fotiť a hostia nás počkajú pred sálou. Pred sálou je veľká miestnosť aj na sedenie, tak myslím, že to bude v poriadku a predpokladám, že fotenie bude trvať tak pol hodinky, keďže nechceme veľa fotiek, tak aj hostia nebudú musieť dlho čakať, no a potom prídeme do sály a môže sa hostina zo všetkým, čo k nej patrí začať. :-)
Odpovedať
zustka: jasné. Takže drahý ta uvidí vlastne až keď si po teba príde... Paráda! :-) No, začala som pracovať na abume...lenže neviem ako mám zmenšiť svoje fotky, aby som ich tu mohla vložiť. Nevieš mi poradiť? ;-)
Odpovedať
Ahoj piskottka: tak tak, až keď príde po mňa. :-) Rada by som Ti poradila, zmenšiť fotky sa dajú, len neviem čo máš v PC naištalované, tak sa mi ťažko dá takto poradiť. :-(
Odpovedať
zustka: čo myslíš nainštalované? Neviem či to už dnes stihnem, zachvíľu odchádzam do školy, takže skúsim niečo poriešiť, keď sa vrátim...v stredu. :-)
Odpovedať
piskottka: Hm, len neviem, či budem tento týždeň na fore, lebo musím písať diplomovku. Ak sa to nestihne teraz, tak potom budúci týžden. Dnes som si už konečne niečo z teoretickej časi poprepisovala z kníh, ale to ešte musím samozrejme preštylizovať, poupravovať a cez týždeň pracovať zas na ďalších témach, lebo v sobotu pôjdem na kozultácie, tak musím makať. ;-) ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky. ;-) Kdeže ste všetky? Ja som sa včera vrátila zo školy, tak že vás tu idem pozrieť... a nikde nikoho... =-)
Odpovedať
Ahojte kocky..Tak som tu aj ja po dlhej dobe.. :-) Cez tyzden som mala nejake "vybavovacky" okolo diplomovky, este zbieram posledne prieskumne data, takze som ani velmi nestihala sem ist. Snad to uz buduci tyzden budem mat vsetko pokope. Dnes sa vracaju nasi z dovolenky, takze od doobedia chystam nejake to domace papkanie, teraz som skoncila..Inak, dnes som mala "fajny" sok..ideme stavat na dvore novy altanok a ten stary bolo treba premiestnit na ine miesto..bolo na to asi 7 chlapov, vratane mojho Peta. Ibaze ked sa do toho pustili, draheho tak seklo v krizoch (ja som teda pri tom nebola), ze uplne zbledol, skoro sa sklatil, co mu bolo tak na odpadnutie, cely sa triasol, tazko sa mu dychalo..ja som bola vnutri a zrazu len priatel mojej sestry dosiel za mnou, ze Barborka s Petom bude treba ist asi na pohotovost..Adrenalin mi hned vyskocil do vysok, no fakt som sa zlakla, ked som ho zbadala..fuu..takeho ho uz nechcem vidiet. Normalne som chcela volat sanitku, lebo ani chodit sa mu nedalo, ale nakoniec sa mu nejako podarilo prejst do auta, tak sme isli na pohotovost..Tam ho "napichali" injekciami, tak mu to trochu povolilo a teraz sa uz len o neho staram.. :-)
Odpovedať
Ahoj bona! Jej, konečne tu niekto zavítal. Fuu...to muselo byť nepríjemné... :-| Tiež by som zľakla. Chudák, viem, čo je to seknutie v krížoch. Ja s tým mám tiež problémy... Neprajem nikomu!!! :-S Ja som dnes tiež sedela za PC a vypisovala štátnicové otázky... Už aby sme mali po tej škole!!! A ešte otázočka...nevieš mi poradiť ako zmenšiť fotky do tohto albumu? Ja som z toho jeleň. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?