Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ahoj piskottka :-) No ako vravis, ja si dobre spominam, ked ma jedno obdobie bolel chrbat alebo krize alebo co to bolo, ale nemohla som sa poriadne zohnut, ani nic..ked som si to chcela dat rozmasirovat, tak som skoro pri tom plakala.. :-S Jujha, statnicove otazky, to aj mna caka za chvilu..do konca marca by som ako-tak chcela mat hotovu diplomovku, potom april-maj sa uz len ucit..a prve dva junove tyzdne, hor sa do toho! 8-) Ako myslis, zmensit klasicke fotky z fotaku, ktore si chces sem dat? :-) Ja mam program, v ktorom sa mi zobrazuju fotky ACDSee a tam sa daju aj rozne upravovat. Ja to mam tak, ze ked si otvorim fotku, hore na paneli mam rozne moznosti. Jednou z nich je "edit". Na to kliknem a tam su rozne moznosti upravy, napr. ked chces odstranit z fotky cervene oci, ktore sa ti urobia z blesku; a je tam aj "resize". Na to kliknem a podla potreby zvacsujem alebo zmensujem.. :-) Skus sa poohliadnut vo svojom programe po niecom takomto.. :-)
Odpovedať
bona: ďakujem za radu...idem kuknúť!!! ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky,tak sa hlasim po dlhej dobe,lebo sme sa trosku pohli s pripravami do predu.V sobotu sme boli koooonecne na fare zapisat datum a hodinu sobasa.Nakoniec sme si to dali na 15:00,bez sv.omse a omsu za nas ako novomanzelov si dame bud v nedelu alebo v pondelok.Stretli sme sa aj s kameramanom,aj sme ho zajednali,zaplatili zalohu,tak je to iste uz na 100%.Nakoniec sme sa zhodli na tom istom,lebo jeho praca sa nam pacila.Dufam ze budeme spokojni.Jaaaaaj a aby som nezabudla,vybrali sme si aj obrucky,bude to zlte zlato kombinovane s bielym.Pacilo sa nam pieskovane zlato,ale predavacka/mimochodom aj moja dobra znama/ a dokonca aj majitel nam poradil leskle lebo to pieskovane sa lahko zoderie a ostane to vraj nepekne.A da sa tam aj doniest nieake zlomkove zlato na vymenu a to potom tie obrucky vyjdu o dost lacnejsie.Tak teraz este na tie nauky 5 krat,raz s psychologom,raz s manzelskym parom,raz s lekarom a dva krat s fararom.Inak ten co nam zapisoval sobas bol fakt mily.Aj u vas sa chodieva na predmanzelske nauky?
Odpovedať
Ahojte, dlho som sa tu neukázala. ;-) piskottka: prepáč, že som ti nedala vedieť ohľadne programu k fotkám, ale super, že Ti bona poradila s tými fotkami. Niečo podobné mám aj ja. Teraz si asi v škole. Ja som bola v sobotu, ale tú diplomovku som nestihla, teda popísala som si teoriu, ale ešte to musím poupravovať, preštylizovať a venovať sa praktickej časti. S konzultantom som bola a v pohodičke, podebatovali sme, čo a ako. Len sa do toho poriadne treba pustiť, lebo čas tak strašne beží. bona: uf, to bola určite poriadna bolesť. Tiež viem, čo je to, keď človeka sekne v krížoch, nenormálna bolesť a ešte ako človeka pri tom vykrúca. Neprajem nikomu. Ja som sa ani nemohla postaviť z postele, musela som búchať nohou na podlahu, aby ma mama do spálne počula a prišla mi pomôcť. Ešteže rodičia majú spálňu pod mojou izbou. ;-) Ale, snáď mu je už teraz lepšie. Hm, dievčence, mňa už začiatkom mája čaká objahoba diplomovej práce a potom ma čakajú štátnice z matematiky, ale termín ešte neviem, či to bude hneď alebo týždeň po obhajobe, neviem. adkaaa: super, čo už všetko máte vybavené. Tiež budeme obrúčky riešiť podobným spôsobom. Zoženieme si zlomkové zlato a pôjdeme k zlatníčke. Určite to vyjde o dosť lacnejšie ako kupovať v obchode. Ja už mám s tým nejednu dobrú skúsenosť a dosť som ušetrila - dala som si tak robiť retiazku, náramok, naušnice a pod. U nás sa tiež chodieva na náuky, ale presne ešte nevieme, čo a ako, lebo sme ešte neboli na fare. A tiež chceme sobáš a bude aj s omšou o 15:00. Dúfam, že bude táto hodina voľná. A fotiť sa budete až po sobáši, či pred ním?
Odpovedať
Ahojcek zustka,fotit sa budeme po sobasi,drahy ma chce vidiet az ked ma pride popytat,ze on sa nebude na kameru pretvarovat akoze ma vidi prvy krat ako nevestu,tak sme sa dohodli ze po sobasi.Ale to je kazdeho osobna vec.Aj ja mam chrobaka v hlave ci s omsou alebo bez,potom by musel byt sobas o 14:30 aby sme stihli porobit foto aj vonku. 6. 3. som si odpozorovala zapad slnka,25.10 bude zapadat presne o tej istej hodine. Pred piatou sa pojdeme fotit,tak som zistila ze je to v pohode,len aby vyslo pocko.My mame uz aj rozpis do juna kedy byvaju nauky,chceli by sme to cim skor absolvovat,nech mame s tym pokoj.Ozaj vcera som bola prvy krat skusat saty v jednom salone,no na mne hroza.To asi preto ze ja som si myslela ze potrebujem nadrozmernu velkost,a ked mi povedala ze kludne mi stacia 40-ky tak som neverila.Moja velkost je 42-44,tak ma potesila.Ty si uz skusala nieco?
Odpovedať
my sa tiež chcem ísť fotiť až po sobáši. Tiež nechcem, by ma mojik videl pred svadbou. Tiež nám to tak vyjde, že sa budeme fotiť o tej 17:00. S tým skúšaním je to presne ako hovoríš. Ja som taká 40, no a keď som si skúšala šaty, tak mi pani v salone povedala, že v pohode oblečiem 38 a možno aj 36, záleží od strihu. Skúšala som teda 38 a ešte mi ich museli aj v páse stiahnuť, lebo mi boli voľné. Tak ja som tiež bola v nemom úžase z toho. :-D Ja mám širšie boky, asi tak cca do 100, no v hrudníku som útlejšia a mám dosť chudé ruky, čo sa mi moc nepáči a nevyzerá to moc dobre. Ale, s tým sa nič robiť nedá. :-D Beriem to tak, ako to je. ;-) Skúšala som si zatiaľ len trojo šiat, ale určite ešte ich pár poskúšam. Majú prísť nové modely, tak uvidím. :-)
Odpovedať
No to ja mam zas problem s hrudnikom,okolo 110 a v pase zas malo. V pase tie 40 boli volne.Aj ja este poskusam,ak mi nesadnu nikde tak v tom salone kde som bola vcera mi daju CD,ja si vyberiem a oni mi ich usiju presne na moju postavu.Predavacka povedala ze mne sa hodi sukna do A lebo mala som taku suknu moc nariasenu a vyzerala som ako babika na torte a kedze drahy je utlejsi musim to prisposobit.A urcite budem mat kabatik,lebo ja mam pevnejsie ruky,ale budem sa snazit nieco s nimi do oktobra poriesit vo fitku.Aj topanky zhanam len balerinky,no na fotenie chcem aj lodicky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Aj ja sa k Vám pridávam s dátumom 4. 10 :-) Ako ste na tom s prípravami na "náš" veľký deň? ;-)
Odpovedať
Aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som 4.10!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte danuska 125 a nikiarudi!Pekne vitam,pekne sa rozrastame,len keby bolo viacej casu sem chodit.S pripravami sme na tom tak,ze mame zajednane:salu,skupinu,fotografa,kameramana a kostol.Jaaaj a zakusky mnam,mnam.A mame vybrane obrucky,ale mozno sa to este zmeni ak nas ocaria este krajsie.Idem buvat,vstavam 4:10 do prace,tak dobru.A vy co mate kocky povybavovane?
Odpovedať
Zdravim Vas dievcata.. :-) Ja som tu len na skok, inak sa tvarim, ze pracujem na diplomovke.. :-D Takze tak..U nas sme od vybavenia DJ nepokrocili s pripravami nikam dalej, ale po Velkej noci zasa pomaly zacneme..ja si chcem ist vybrat saty, mame sa dohodnut ohladom svad.menu a vyzdoby, hadam sa aj poobzerame po firme cez oznamenia..a obrucky, samozrejme :-) Zatial vam pekny den prajem (aj ked u nas je od rana riadne zmoknuty..) :-)
Odpovedať
Ahojte kočky! Tak už som doma. Tento týždeň mi tá prax mimoriadne ubehla!!! :-) Ste sa pekne rozpísali...super! ;-) zustka: v pohode, ja lem keď som sľúbila, že tam pridám nejaké foto, tak som to chcela zrealizovať! Inak, tiež som mala dnes konzultáciu a ešte musím niečo podorábať...jaaaj, nekonečný príbeh! :-| danusa125, nikiarudi: vitajte!!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte nové babenky. ;-) piskottka: jééj prax, tak do tých sa mi vôbec nechce. Ja stále nemám spracované 3 praxe z minulého roka a ešte jedna na tento rok ma čaká, teda vlastne som ju mala spraviť ešte v zimnom semestri, ale nemala som už dovolenku a teraz sa mi tak do toho nechce. A ešte aj písať diplomovku. Si šikovná, že máš po konzultáciách a že len niečo musíš dorobiť. Ja som ešte nekonzultovala vlastne nič. No, dúfam, že keď mu to pošlem mailom, tak mi tam neurobí "červené more". Nech už máme po škole. Pozrela som, už si popridávala fotečky do albumu. ;-) bona: tiež si šikovná, keď pekne pilno pracuješ na diplomovke. To asi len ja som taká lenivá a nič sa mi nechce. :-( .....takpovediac teraz riešim stavebný pozemok a to ma akosi viac baví ako myslieť na školu. ;-)
Odpovedať
....a samozrejme Ahojte stálice na Októbri 2008. :-) ....zabudla som pozdraviť. ;-)
Odpovedať
zustka: no, ja teraz vlastne praxujem až do mája... Presne tak, nech už je po škole, práce odovzdané a hneď sa bude ľahšie žiť. :-D Ja len fakt prichádzam na to, že tie dni, týždne neskutočne letia a zachvíľu tu je leto a potom to už bude za pár... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky! S prípravami to ide pomaly, ale už máme objednanú sálu, menu, kostol. Bola som už pozrieť aj nejaké šatôčky, no ešte som si nevybrala, nemyslela som si, že to bude také ťažké. Majte sa pekne :-)
Odpovedať
Ahojte máme tu akúsi dosť dlhú absenciu. Už dlho sme sa tu nestretli. :-( Ja sa snažím pracovať na diplomovke, ale ide to pomaličky. Myslela som si, že to pôjde rýchlo a že za deň sa dá toho dosť napísať, vymyslieť, ale to vôbec tak nefunguje. Človeku to už tak po tých 3-4 hodinkách už nemyslí. Ale, dnes som si bola v ZŠ dohodnúť, že chcem robiť praktickú časť na diplomovku a ešte pôjdem aj na tú poslednú prax. Pôjdem až po Veľkej noci, takže si musím veľa vecí cez Veľkú noc popripravovať. Čo sa týka príprav na svadbu, tak dnes sme boli už konečne vybaviť doklady na matriku a na farský úrad. Najskôr sme boli na farskom úrade, že čo a ako, chceli sme si už zajednať aj termín a hodinu, ale to sa nedalo, bez Žiadosti z matriky. A už na náš termín a aj na hodinu, ktorú sme chceli my, tak už mali niekoho nahláseného. Takže sobáš s omšou musíme dať o hodinu neskôr. Potom sme boli vybaviť tú žiadosť na matriku a mojik si bol vybrať krstný list. Chceli sme ešte dnes prísť na farský úrad aj s dokladmi, že nech už máme zajednanú aj hodinu, aby nás náhodou niekto nepredbehol, lebo potom by ostávala len 14:00 hodina a to je príliš skoro. Tak som to vybavila po telefóne, pánovi kaplánovi, som povedala, že sme stihli dnes vybaviť všetky potrebné doklady, že či môžme prísť, ale povedal, že teraz pred Veľkou nocou majú toho veľa, že po Veľkej noci, ale napísal si nás na tú 16:00, tak sme spokojní. Táto najhlavnejšia vec je už vybavená. Babenky, ale boli sme predsa len dosť prekvapení, že už teraz v marci mali nahlásené sobáše na október. A to som si myslela, že naša farnosť nie je až taká veľká, že to bude v pohodičke. Ale už máme, tak sa tešíme. Kameramana a fotografa ešte rieši mojik. Napíšte čo máte vy nového.
Odpovedať
Ahoj zustka,no to tu dlho nikto nepisal.Ja nemam ohladom svadby nic nove,to na tej fare som bola aj ja este zaciatkom mesiaca a veru dost tam mali sobasov na oktober,len na ten moj nastastie nikto,tak sme si to dali na 15.00h.Prave sa idem balit,na sviatky odchadzame s drahusikom do Terchovej,kooonecne sa odreagujem.Este mam nove,ze obrucky mi kamarat ponukol za lacnejsie,jeho stryko je zlatnik niekde pri Trencine a ked si dam zlato tak mi urobi ovela lacnejsie,jemu ich spravil okolo 1500,tak mne mozno troska viac ale stale usetrime nieaku tu tisicku.Tak vela sil pri pisani diplomovky a pekne sviatky.Ozaj ty si neni priamo zo Ziliny?
Odpovedať
Ahoj adkaaa: tak, tak, akosi nepíšeme. Väčšina, čo sme tu, tak máme ešte aj školské povinnosti, popri inom, práca a tak podobne. Tak to ste mali super, že ste na váš termín mali v kostole voľno a mohli ste si vybrať hodinu. Super, Terchová. Aj tie obrúčky paráda, že sa bude dať ušetriť. My tiež máme jednu super zlatníčku, už len k nej si dávame robiť výrobky zo zlata, takže obrúčky si určite dáme robiť u nej. Tiež si zlato chceme doniesť, prípadne, ak povie, že zlato od nej nebude o veľa drahšie ako zlomkové zlato, tak zaplatíme za to jej zlato. Uvidíme. Ja som tak v roku 2001 u nej ušetrila až 5000,-, teda zlato som si doniesla svoje, ale keby som si retiazku kupovala v zlatníctve, tak by ma vyšla o tých 5000,- drahšie, takže super. Ďakujem, silu potrebujem a hlavne tvorivosť a nápaditosť. Aj Teba pekné sviatky prajem, a dobre si v Terchovej oddýchni.
Odpovedať
ahojte kocky, konecne mam po dlhej dobe moznost Vas kuknut ako sa mate a to aj preto, ze som chora, mam horucku a dostala som dve injekcie do zadku :-) parada, mojko by ma najradsej prilepil ku posteli, ale mna ide z toho porazit... ked ste spominali tu faru a matriku, mame to uz za sebou, najskor sme isli na faru, kde sme si este mohli z hodiny sobasa vyberat a potom na matriku, vseeetko v pohodicke, dali sme si obrad na 14:45 a fotit sa budeme zrejme po obrade, este to nemame celkom premyslene, lebo stretnutie s p. Fojtikom mame naplanovane na buduci stvrtok, tak sme zvedavi na jeho rady... Co sa tyka obrucok (myslim, ze ich spominala bona) je cena 10 000 veeeeeeeeelmi dobra, ale ak teda naozaj planuje aj nejaky briliantik, treba ratat este aspon 10 000 naviac.... Kamaratka si ide davat robit velmi podobne obrucky ke jednej pani a povedala jej, ze s jej zlatom to bude stat cca 12 000 a ak si sama zozenie zlato (trebars zlomkove) vyjde ich to 10 000. My kedze sme uz trenovali svadbu na necisto v Las Vegas :-D mame obrucky z bieleho zlata, ktore si dame stavit a urobit nove, teda material mame, zaplatime len pracu a pritom je zlato v USA neporovnatelne lacnejsie ako u nas... ( i ked s Dubajom sa to porovnavat neda!) Ked sme to tak s kamaratkou ratali gram zlata u nas vyjde 1380 Sk, teda tu by sme za obrucky dali vyse 20 000, nas tam vysli (i ked po velkej kamaratskej zlave) cca 5 000 SK a to je teda rozdiel! Prajem vam este krasne prezitie sviatkov, vsetko dobre a nech Vam idu pripravy od ruky a podla vasich predstav :-)
Odpovedať
Tak vas zdravim po dlhej dobe, dievcence :-) Ja podobne ako zustka, pisem diplomovku, tiez to nejde uplne tak, akoby som chcela, ale mohlo by to byt aj horsie..pomalicky sa asi aj zacnem ucit na statnice, lebo pri tomto tempe, ako mi uteka cas to tu bude ani neviem ako.. :-| I ked, mohlo by byt, uz by mohlo byt po vsetko, samozrejme uspesne ;-) A co mam nove? Akurat to, ze vcera mi moja polovicka oznamila, ze koncom juna pojdeme na 4 dni, na vylet do Pariza, aj s jeho sestrou a jej manzelom, tak sa uz mooooc tesim.. :-D Snad to bude taky "mensi" darcek za toto obdobie stresovania 8-). Co sa tyka svadby, zatial vlastne stagnujeme na mieste. Dnes som len zavolala na faru, ci maju nas termin poznaceny, kedze pan farar nam povedal, ze s papiermi staci prist niekedy v lete..no, a termin poznaceny nemal, ale zaznacil si ho, takze by to malo byt v suchu.. :-) Tento vikend asi ideme zorganizovat stretnutie buducich rodin ohladom svadby (teda vlastne len moji a Petovi rodicia a my, samozrejme), chceme uz spravit konecny zoznam hosti, co to dohodnut a tak. A ja sa chystam objednat sa do salonu na skusanie, asi niekedy na zaciatok aprila..co je uz vlastne za par dni.. :-) Zatial sa teda majte pekne, pekne pracujte, ale zas to netreba prehanat.. ;-) :-D Ozaj, a dufam, ze ste mali krasne sviatky..i ked u nas, to skor vyzeralo ako na Vianoce..ale moc mi to nepomohlo, obliata som bola tak ci tak.. ;-) :-D
Odpovedať
Ahojte bona: ten výlet je super. My sme chceli ísť ešte vo februári tiež tak na 4 dni do Prahy, ale pre nedostatok času nám to nevyšlo, tak pôjdeme, keď budem mať už po štátniciach a bude vlastne aj krajšie počasie ako vo februári. ;-) S tým termínom na fare, ešteže si zavolala :-) . My sa chystáme v piatok po večernej omši zájsť na faru aj s dokladmi. Dnes sa mojik stretol s kameramanom a že sa mu pozdával, dal mu aj svadbu na DVD, aby sme si pozreli jeho prácu, tak sa teším. Cez víkend si to pozrieme. A nie je ani moc drahý, stojí 6000,- Sk, dá nám 2 DVD a aj VHS. :-) Ale rozhodneme sa až po pozretí toho DVD. ;-) My zatiaľ riešime záležitosti okolo samostatne, každá rodina zvlášť, ikeď ja som troška taký sprostredkovateľ v takých malých veciach. Ale podrobnosti sa dohodnú potom, keď sa rodiny stretnú. Ja by som tiež chcela ísť v apríli poskúšať nejaké šaty, ale najskôr chcem odovdzať diplomovku a potom môžeš ísť skúšať. :-) Bona, tak sa držkaj, a nech sa ti darí pri písaní diplomovky. Ja už mám teoretickú časť napísanú a aj som ju poslala konzultantovi na skonzultovanie, ale ešte mi neodpísal. Ak sa mi počas zajtrajšieho dňa neozve, tak mu budem volať, či si ju pozrel. Dúfam, že mi ju schváli a nebudem musieť prerábať. Na praktickej časti ešte pracujem. Veru, s tým počasím to vyzerá ako v decembri. :-D
Odpovedať
zustka: ja snad dnes-zajtra dopisem teoreticku cast, cez vikend by som sa chcela vrhnut na prakticku, snad sa mi to podari.. :-) Bolo by fajn, keby sa mi to tak zadarilo, potom by som uz len ked tak robila nejake upravy, ktore by mi odporucila konzultantka..Tak nech sa dari aj tebe a nech to mame uz uspesne za sebou..teda aspon tu diplomovku ;-)
Odpovedať
kočky, tak ako pokračujete s prípravami??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte dievky, tak sa opat hlasim :-) Noo, moja hlavna novinka, konecne som sa objednala do salonu na navstevu, takze 11.aprila idem skusat a vyberat :-D Juuuj, tesiiiim sa.. :-) :-) Pani, s ktorou som volala bola strasne mila, hned sa pytala, ake saty by som si chcela povyskusavat, aby som ich mala nachystane, ked pridem, tiez na termin svadby..No jednoducho, tomu hovorim zakaznicky pristup :-D ;-) Tak som povedala, ze moj "vysnivany" model je Nerveo z kolekcie Pronovias 2008 a ona ze fajn, ze tam urcite bude..este si vypytala telefonicky kontakt, ze ak by sa nieco zmenilo, aby mi mohli dat vediet. No a este som ani neodlozila telefon, tak uz mi aj volali naspat :-) , ze bohuzial zabudla, ze Nerveo uz maju na nas termin zajednany :-( , ale zaroven hned mi ponukala ine podobne modely, vravela, ze za chvilu im pride predkolekcia 2009, ze aj z tych by som si mohla vybrat..Ale predsa len som sa jej este spytala, ci uz teda nie je ziadna sanca na Nerveo, povedala, ze teoreticky aj ano..ze ak by sa mi naozaj tak zapacili, aj ked ich budem mat na sebe, tak ze by bola moznost, aby ich pre mna objednali s tym, ze bud by som si ich kupila, alebo by si ich oni nechali v pozicovni..akurat by bol rozdiel v tom, ze v tom druhom pripade, by rezervacia siat stala viac ako je bezna cena..No, dost na tom, potesila ma aj tak a uz sa neviem dockat navstevy :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte októbrovky! ;-) Normálne som musela porozmýšľať nad prihlasovacím heslom... :-) Som tu už dávno nebola! Ale presne ako píšete...škola, prax, bakalárka a pod. Neskutočne mi ten čas letí... Normálne mám strach, či to všetko ku svadbičke postíham... My momentálne nič neriešime, nevybavujeme. Stále si hovorím, že ten základ máme a to ostatné snáď od toho mája postíhame. ;-) bona: hm...to som nevedela, že sa treba aj dopredu objednať na skúšku... Ja sa tiež musím vybrať, ale pôjdem asi len tak - bez ohlásenia. Ale aspoň si sa uistila, že budú mať na Teba čas a aj šatiky! ;-) zustka: celkom fajn cena za toho kameramana... Máte v tom aj nejaké fotky, alebo to bude zvlášť? Nech sa vám teda, babenky darí, snáď sa mi tu podarí pozrieť aj častejšie... ;-)
Odpovedať
caute baby, pridavam sa k vam, my budeme mat svadbu 18. oktobra, ako bona. :-) Zatial mame rezervovanu salu, vyzdobu, fotografa, kupene saty a objednane obrucky, maju byt na buduci tyzden, tak sa tesiiiim :-)
Odpovedať
Ahoj piskottka: no vitaj, ze si sa aj ukazala.. ;-) Ale uplne ta chapem, ja sa tiez obcas zmietam v stavoch, ze ABSOLUTNE nic nestihnem, ani ucit sa a pod., potom zas pride stav, ze co blaznim, ze vsetko postiham..no sranda.. :-D Ale ja myslim, ze to bude vsetko ok.. 8-) No, do toho salonu som prave volala, ci je treba sa objednavat a pani mi vravela, ze je to lepsie..ze sa mi budu urcite venovat a ako vravis, ze tie saty, ktore chcem vyskusat, tam budu mat..este zajtra im chcem cinknut a doplnit zoznam.. :-D maco: vitam ta medzi nami ;-) :-) Ja uz mojho Petula tiez "nahanam", aby sme isli prstienky poobzerat, tak mi slubil, ze ked pojdeme do Brna, ze tam nieco pokukame.. :-) Tak zatial ahojte dievcence, prajem vam peknu nedelu..u nas dokonca aj slniecko vychadza, takze zda sa, ze bude naozaj pekna.. :-) 8-)
Odpovedať
Ahojte bona: super, že si sa objednala na skúšanie šiat a budú sa ti celý čas venovať a fajn, že aj tie tvoje vysnívané šaty by Ti objednali. Čo sa týka školy, tiež ma chytajú "depky", že to nestihnem. Ale aj také, že to zvládneme a pôjde to všetko, stihneme a úspešne skončíme. piskottka: ahoj, ahoj. Dlho si tu nebola. Je toho teraz naozaj dosť s tou školou. U toho kamaramana fotky nemáme, len tie DVD a VHS. Ale pozerali sme včera DVD, ktoré nám požičal, celkom sa nám to pozdáva, ale osoby berie veľmi zblízka a to sa mne osobne moc nepáči, takže ešte sa s ním o tom porozprávame, či by mohol natáčať celé postavy. Uvidíme. V piatok večer sme boli na fare, zaniesť všetky potrebné doklady, upresniť, že chceme aj omšu a poropzrávať sa, kedy sú najbližšie náuky a podobne. Takže už náš dátum aj hodina sú oficiálne potvrdené. :-) maco: vitaj medzi nami októbrovými. ;-) My si pôjdeme obrúčky dať robiť asi až tak v júni. Prajem Vám krásnu slnečnú nedeľu.
Odpovedať
Ahojte kočky! Keď vidím to počasie vonku, hneď mám lepšiu náladu... Slniečko robí zázraky!!! ;-) zustka: to je super, že máte už všetko vybavené! Kedy začínate s náukami? bona: tak potom daj vedieť, či si si niečo vybrala... Držím palce! maco: vitaj medzi nami!!! ;-) Podobne aj vám krásnu nedeľu. Ja sa idem opäť pobaliť do školy...no už len 6 týždňov!! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?