Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
tanichka: veru, svadba je dosť nákladná, ale treba si to aj tak dobre prepočítať, že koľko sa zaplatí agentúre a koľko by to stálo, keby ste si to zabezpečovali vy. Vôbec nemám predstavu, koľko tak berie agentúra za zorganizovanie, ale myslím si, že možno to bude veľký finančný rozdiel. Ale to si len myslím, naozaj neviem, ako sa pohybujú ceny. Ja osobne by som agentúru nechcela, chcem si všetko okolo svadby pekne užiť a vychutnať. A aj ten stres patrí k tomu. Ale, myslím, že to sa dá tiež všetko v pohodičke zvládnuť, keď sa všetko pekne rozdelí, čo ma kto vybaviť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,....ved to je perfektne prijemna starost starat sa o vlastnu svadbu.....agentura vam moze vymysliet pekne veci, ale pridete o tolko zazitkov pri pripravach :-) a podla mna to zvladne kazdy. :-) aj ked to chce riadne vela namahy. na sa vydavam 14.6. a este mam vela pred sebou, ale je to supeeeeeeer :-) :-) :-)
Odpovedať
dievčence, hlavne Žilinčanky. ;-) V HyperTescu v obuvy, hneď pri vchode som v sobotu videla úžasné svadobné topánočky. Ešte som nikde také pekné nevidela, boli fakt nádherné. Keby som už mala vybraté biele šaty, tak by som si ich hneď kúpila. Ale ja asi biele šaty nebudem mať, nejdú mi k mojej farbe pokožky. ;-)
Odpovedať
ahoj zustka,tiez som bola v Tescu na Velky piatok,a videla som ich tam.Su fakt pekne,hned som nabehla do predajne ale pre mna je to prilis vysoky podpatok.Pri vchode mali vo vytrinke len dvoje ale vo vnutri ich je viacej,ale vsetky mali ten podpatok rovnaky.Ja by som najradsej balerinky,alebo maximalne 3,5 cm podpatok.Preco nemozes mat biele saty,si moc bleda?
Odpovedať
zustka: no, cena mojich Nr.1 by bola 16.tis ceskych.. :-N Ja viem, je to dost, ale vydavam sa len raz :-D a nakoniec, aj ak by som si saty poziciavala v BA, cena by vysla podobne..Ale este uvidime, ci si nakoniec vyberiem tie..
Odpovedať
Ahoj bona,fuuuha no to je palka.Ale ked sa ti pacia a su tvoje vysnivane a hlavne si to mozes dovolit,preco nie.Ozaj a kde si objednana na skusanie do Blavy alebo do Brna?
Odpovedať
adkaaa do Brna, v Blave ich ani nemali..
Odpovedať
baby, ja som to streko myslela aj v júli či auguste a taaaaak.. nie hneď...ale ked nemáte záujem,tak vás nútit nemienim... :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte všetky adkaaa: veru tak, som dosť bledá a biele šaty sa mi nehodia a ani sa mi na mne moc nepáčili, keď som si skúšala. Smotanové mi idú viac. Ale, ak nám náhodou vyjde cez leto dovolenka, tak sa možno opálim, tak možno aj biele mi budú pasovať, ale zatiaľ vyhrávajú smotanové. :-) bona: uha, tých 16 tisíc českých je aj na mňa dosť veľa. Ale, ak tebe tá cena nevadí, tak v pohodičke. Ja som tiež cez net pozerala nejaké svadobné salone v Čechách, že by som si šla nejaké poskúšať tam, no a mojik má české peniažky, tak by ich zaplatil českými a nemuseli by sme prepočítavať kurzom. :-)
Odpovedať
zustka: no, moj ocino pracuje v Cechach uz viac ako 10 rokov a saty mi vlastne zaplati on.. :-N Svadba teda aj bude z tej vacsej casti financovana mojimi a Petovmi rodicmi..my sme sice najprv chceli, ze by sme si to vsetko zaplatili sami, no rodicia odmietli..takze niekomu sa mozno bude zdat, ze sme v tomto smere "vyuzivacni" :-N, ale faktom je, ze ja zatial nepracujem, Peto sice ano a nezaraba zle, ale ak by sme chceli sami nasetrit, tak to by sme este museli nejaky ten rocik pockat..A to uz ani rodicia nechceli..to nase viac ako 8rocne chodenie sa podla nich este predtym malo prehupnut do svadby ;-) Takze povedali, ze svadbu nam radi vystroja, ale ze ak by sa nahodou stalo, ze sa rozvedieme v buducnosti, budeme im musiet naklady spojene so svadbou preplatit.. ;-) :-D
Odpovedať
bona: ale vôbec nie ste využívační a myslím, že ani sa to nikomu tak zdať nemôže. ;-) Sú to normálne veci a rodičia chcú svojim deťom vystrojiť svadbu. ;-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, vidim, ze oktobrovy termin ste zacali riesit uz v januari =-) My sme sa len minuly tyzden rozhodli, ze to "spachame" 4.oktobra... v KE... september totiz uz nebol volny.. teda bol ale nie pre 100 ludi.. a vlastne - stale rozmyslam, ci nie je lepsie mat malu svadbu.. ale bojim sa, ze by som to potom lutovala.. Vy budete mat velku alebo malu svadbu..? No a nemam este vybavene a nachystane nic - hadam to nejako stihnem.. je to este 6 mesiacov :-)
Odpovedať
denisas vitaj: my budeme mať spolu 60 ľudí. Ale, veď keď sa pozriem v tvojom profile, tak máš napísané, že svadba už bola 4. nov. 2006. :-)
Odpovedať
No... to bol prvy pokus :-D zial, nevysiel... ale aspon, ze partner sa nezmenil ... musim si to v profile opravit, na to som uz aj zabudlla..
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Ahoj denisas :-) No, ja zasa hovorim, ze uz je to LEN 6 mesiacov.. ;-) :-D Ale jasne, ze vsetko postihate.. :-) My budeme asi skor velka svadba, vcera som naratala cca 100 ludi..a to som nepocitala tych, ktori su neisti, teda nevieme, ci pridu alebo nie..Ale to sa vsetko vykrystalizuje v lete, ked zacneme chodit s pozvaniami.. :-)
Odpovedať
denisas vitaj,my sme naratali okolo 70 ludi tak taka normalna svadba.Tiez v lete zacneme chodit pozyvat tak si to upresnime.A s pripravami zacni cim skor,lebo sa to suchne ako voda a ani sa nenazdas a bude oktober.Ja som sa vcera v praci dozvedela, /vlastne uz som vedela ze pojdem len som nevedela kedy/ ze asi v maji mam odist na mesiac na sluzobku tak si musim tento mesiac nieco povybavovat,nech to zo zoznamu ubuda.A potom este v lete na dalsi mesiac bud jul alebo august no tak to 2 mesiace nebudem doma,musim kopnut do vrtule.
Odpovedať
adkaaa a to ides niekam do zahranicia, ak to nie je teda tajne? :-) A ved polovicka tvoja snad ostane doma, tak nech sa aj on cini.. ;-) :-)
Odpovedať
Ahoj bona,no idem do zahranicia k vychodnym susedom.Drahy je doma,ale je dost pracovne vytazeny.Niekedy ide do prace rano o siestej a pride aj vecer o deviatej.Vybavovat budeme spolu len na tie nauky sa musime poponahlat.
Odpovedať
Ved jasne, je urcite lepsie, ked sa na tom podielaju obaja..:-) A kolko tych nauk by vlastne malo byt..?
Odpovedať
U nas v meste vyzaduju 5.Nieako to musime vydrzat.
Odpovedať
:-) ale ved to moze byt podla mna aj zaujimave celkom..Ja som na tie nase nauky veru zvedava.. :-)
Odpovedať
No s fararkom tie sviatosti a prikazania v pohode,len s gynekologom je mi trapne pocuvat ako sa plodia deti,ako keby sme to nevedeli.Tuto sobotu som chcela ze by sme isli len som pozerala zoznam a nauky su neni.Pojdeme asi az 19.4 so psychologom a potom s fararkom prikazania.Doma mam rozpis az do konca juna a byvaju aj hned dve naraz,tak potom nam budu chybat uz len 3 s fararkom sviatosti,s manzelmi a s gynekologom.
Odpovedať
Jaaaj, to az takto byva?? Ze aj gynekolog, psycholog a dokonca aj manzelia.. =-) To som nevedela..ja som si myslela, ze len s knazom..to su mi veci.. :-) Ale predpokladam, ze u nas to budu len take individualne posedenia s knazom, kedze ako som uz vravela, my sme obec a tu ziadne taketo spolocne nauky nebyvaju..a koniec-koncov, o plodeni deti cosi vieme :-D , ja snad za 3 mesiace obhajim titul magistra psychologie, takze nejake tie poznatky by som uz mohla mat 8-) , no a stretnutie s manzelmi..ved mame rodicov, co maju celkom bohate skusenosti, takze snad sme za vodou.. ;-) :-D
Odpovedať
no na dedine to az tak prisno neberu,najskor sme rozmyslali ze bude sobas u draheho na dedine a tam su nauky len s knazom. Ale zbytocne by sme sa dlho vozili.Az nakoniec povedal ze sobas byva tam odkial je nevesta tak bude v meste.Keby sme mohli absolvovat nauky cez internet tak by som to absolvovala u teba a mala by som to v suchu.
Odpovedať
:-D juuj az taky odbornik zase este nie som, ze by som mohla nejake rady davat ;-) Ale dufam, ze niekedy budem.. :-N
Odpovedať
Urcite ano.
Odpovedať
Taak uz mame aj navrh od grafika na svadobne oznamenie..sa tesiim, ked ho budeme mat v ruke uz hotove..uz to bude strieborne (sede?) na bielom.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky, ja len pozeram,ze kto ma svadbu v oktobri... my sme mali 20.10.2007 sice uz bolo dost zima, ale bolo to skvele.. budem vam drzat palceky a mozno sme tam pridem pozriet na tento pokec, ak mi to nas synacik dovoli.. teda ten este nie je, ale ideme si po neho niekedy okolo 9.6.08 vtedy mame teramin a moooc sa tesime.... tak este raz drzim vam palceky nech vam to dopadne podla predstav...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?