Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
no veď jasné, zaleží od názoru. Ja by som si ju asi aj tak zavolala, aj keby to nebolo o zvyku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko,,,ja sa tiez rozhodujem...ale medzi kamoskou a bratovou frajerkou.. a my teraz akosi stagnujeme,,,,v sobotu ideme na jednu svadbu tak mi chyba energia na pripravu tej nasej :))
Odpovedať
zuzka, tak to mas fajn x-) cici: ja fakt neviem s tym svedkom ako ....no este mame kusok casu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo.....mna akurat natoto.....okrem toho ze moja mama nam planovane kupila servitky na vyzdobu, tak aj buduca svokra sa akosi aktivne zapojila....a vraj ako vy chcete a hlavne ze kazdy kupuje co sa mu paci....a ani nekomentujem to, ze si chcela vziat dovolenku, aby mohla ist s nami na matriku................. asi ma hodi o zem...
Odpovedať
Profilova fotka
taka otazocka.....aj vy mate iniciativnych celonov (buducej) rodiny, ktori sice povedia, ze to bude podla vas ale pritom sa staraju a kupuju aj ked to nik nechce?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luko,ešte som zabudla že už mam aj svadobné topánočky,.....
Odpovedať
Caute kockyy! Tak sa idem pochvalit, uz je aj zo mna magistraaaa..! :-D :-D :-D Statnice boli v pondelok, fuu, uz nikdy viac, nebola to ziadna prechadzka ruzovym sadom, potila a klepala som sa riadne, ale zvladla som to.. x-) x-) Vcera obhajoba, to uz bola pohodicka..ani si to este poriadne neuvedomujem..ale snad to pride.. :-D Teraz si idem dat volno a zaoberat sa uz len tym, cim chcem.. ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bona....gratulujeeeeem ti...... :-)
Odpovedať
Dakujeeem... x-)
Odpovedať
Ahojte budúce nevesty..Ja sa tiež pridávam na 11. oktobra.....
Odpovedať
bona, gratulujem :-D ahoj miška, vitaj x-) tak uz mam svedka: nakoniec som povedala tete, aspon kamoska nebuda ziadna urazena :-D
Odpovedať
Ahojte bona: gratulujem!!!! tak už aj ty si môžem vydýchnuť, oddychovať a naplno sa venovať prípravám na svadbu. Ešte raz gratulujem! Neskutočná úľava, však?
Odpovedať
Článok sa načítava...
....ozaj, dievčatá, tak v BA som pobehala všetky veľké nákupné centrá a žiadne šaty som nekúpila, žiadny výber, no hrozné. V ZA som si tiež nič nevybrala, nič moc výber, ale nakoniec som kúpila v Martine a som úplne spokojná, také šaty som ešte nevidela, je to úplne môj štýl. :-D
Odpovedať
Dakujem vam kocky.. :-) zustka: ulava bola, ked mi povedali, ze som spravila aj posledny predmet..nemala som totiz z odpovede vobec dobry pocit, nakoniec to bolo za 2..to som sa cela roztriasla a som nevedela, ze co.. :-D Potom som vsetkych obvolala a ked uz vsetci ostatni spoluziaci poodchadzali, este sme s kamoskou zostali sediet v tej miestnosti, kde sme sa zhromazdovali a len tak na seba kukali stylom "a co teraz?".. :-D A potom dosiel na mna neskutocny utlm..prisla som na byt a len tak som lezala na posteli a kukala do blba.. :-p Potom som sa musela pozviechat a nachystat si este obhajobu DP, ale to uz bola pohoda.. :-) Ale priznavam, ten pondelok by som si uz nechcela zopakovat.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bona, gratulujem, ja som si to zazila pred 5timi rokmi a teraz sa na to lahko spomina, ale asi by som si to uz tiez nechcela zazit tak horsa do priprav!!
Odpovedať
Ahojte bona: to ti verím, že už nechceš taký pondelok zažiť. Ani ja už nechcem zažiť také stresy. Ale už máme úspešne po tom, takže už treba oddychovať a venovať sa príjemnejším veciam - takže svadbe. :-) Ja som teraz momentálne už týždeň na PN. Zajtra idem na kontrolu, ale ešte nie som vôbec fit. Teraz v lete ma chytí choroba, no normálne tomu nechápem, ale som rada, že nemusím chodiť do práce :-p , vôbec ma to tam už nebaví :-( , tak aspoň si oddýchnem. :-) :-D Inak, čo sa týka svadby, tak už máme absolvované 2 náuky s pánom farárom, ešte jednu budúci týždeň a toto už bude mať spravené. Fotografa ešte stále nemáme, ale zajtra si ideme ku zlatníčke vybrať obrúčky, ktoré nám spraví. Sa veľmi teším. Oznámenie sme si už začali robiť, len ešte dolaďujeme farbu písma a umiestnenie jednotlivých textov. Mojik mi na PC urobil aj oznámenia na promocie a sú úplne super, ako keby boli robené v tlačiarniach. Paráda. Tak si vyrobíme aj svadobné oznámenia. :-) Šaty na promocie som si nakoniec náhodou kúpila v Martine. Čo sa týka príprav na svadbu, tak sa ideme do toho pustiť už teraz poriadne. Ešte sme mali teraz mesiac od mojich štátnic pohodičku, výletiky a tak, oddychovali sme, ale teraz už ideme naplno. A aj s prerábaním nášho spoločného bývanie. Ozaj dievčatá, chystáte sa niekam na letnú dovolenku? My sme sa rozhodovali nad niektorým z Gréckych ostrovov a Egyptom. Ale keďže sme už v Grécku boli a ceny na Grécko sú pomerne o niečo vyššie ako v Egypte, a v Egypte sme ešte neboli, tak sme sa rozhodli, že pôjdeme na predsvadobnú cestu do Egypta. :-) Len si musím rýchlo vybaviť pas a dúfam, že mi šéf podpíše dovolenku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte!!! my sa s drahým chystáme na predsvadobnú dovolenočku do Chorvátska...chodíme tam už 3 rok...a páči sa nám tam, tak tam ideme znova....pekný dník ;-)
Odpovedať
dandulik: v Chorvátsku je fajn. My sme tam boli na dovolenke v roku 2006. A predpokladám, že tam ešte niekedy pôjdeme. Tento rok chceme skúsiť niečo exotickejšie :-D , tak volíme ten Egypt. ;-) ...a už máme vybraté obrúčky a na budúci týždeň nám pani zlatníčka zavolá, že by mali byť už hotové, jupíííí. A budú nás stáť spolu za obidve do 6000,-. Zlato si donesieme a plus robota. Parádička.
Odpovedať
my na predsvadobnu mame zatial predbezne vybraty hotel Lindos Princess na Rhodose, ale kedze chceme last minute, tak este sa to moze zmenit, ale dufam, ze nie, lebo sa mi tam strasne paci a aj pozitivne recenczie som citala x-) v Chorvatsku sme boli toto leto, na Baske vode nedaleko Makarskej zustka, my to so zlatom tiez asi tak poriesime, bude od draheho otca a jeho dobry klient je zas zlatnik, takze verim, ze nam to spravi za normalnu cenu
Odpovedať
luko: my chceme tiež vystihnúť dobrý last minute, tak dúfam, že to vyjde. Dnes som si bola vybaviť pas, takže do mesiaca bude a to nám v pohodičke stačí. No len dúfam, že mi šéf podpíše dovolenku. Som teraz už týždeň na PN a ešte týždeň budem, tak dúfam, že v júli ma na dovolenku pustí. Hlavne, že sa Vám Rhodos páči a aj hotel, to je dôležité. v záložniach stojí zlato 390,- Sk/gram a u zlatníčky 500,-, takže sa ušetrí 110,- Sk na grame. My potrebujeme na obe obrúčky 8 - 10 g. Takže by nás to malo vyjsť 5750,- Sk, čo je úplne super. Síce je pravda, kto aké obrúčky si vyberie. My sme chceli skôr také jednoduchšie, bez gravírovania, bez kamienka a podobne, jednoducho pre nás - v jednoduchosti je krása ;-)
Odpovedať
no ja s kamienkom a drahy asi bez :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky.... pripajam sa k Vam oktobrovym.... ak teda mozem
Odpovedať
veslo: vitaj, samozrejme, že môžeš ;-)
Odpovedať
Caute kocky..takze my sa uz zasa pomaly pustame do priprav..ja cakam, kedy mi zavolaju z Brna, ze si mozem prist po topanky, potom jednym vrzom vybavime aj Petove botky a asi aj obrucky, moj ocino ma totiz v jednom zlatnictve v Brne myslim 30%tnu zlavu, tak hovoril, ze nam ju pozicia.. :-) Ja som sa uz aj tesila na oznamenia, konecny navrh sme odsuhlasili asi pred 3 tyzdnami, tak sme uz netrpezlivo ocakavali, kedy nam napisu, ze je to hotove..No a dnes sa nam ozvali, ale s tym, ze sa velmi ospravedlnuju, ale ze pan, ktory pre nich robil oznamenia a pod. uz ziadne zakazky neprijima a ze aby sme si nasli inu firmu, ktora nam nas navrh uz len vytlaci.. :-| No tak nas skutocne "potesili"..tak ideme zhanat..ach jaj.. 8-( Dufam, ze to vyriesime co najskor..no a tak.. veslo: vitaj.. :-)
Odpovedať
bona: ja tiež ešte nemám topánočky pre seba a ani pre mojika. Už som aj nejaké pre seba pozerala, ale ešte neviem definitívne akej farby, či čisto biele alebo smotanové. Mám síce už rezervované šaty smotanovej farby a veľmi sa mi smotanová páči, a biele sa mi nehodia k pleti, ale uvidím, ako budem v bielych vyzerať, ked budem opálená z dovolenky, teda dúfam, že nám dovolenka vyjde. Tak ešte nie som definitívne rozhodnutá. No a topánočky pre drahého budem pozerať tak asi v auguste, uvidíme. Už si aj nejaké skúšal, že aký typ mu sedí, ale boli iba v hnedej farbe, takže sme nekúpili. :-( Tak to čudné, že vám to nepovadali skôr, že nebuderú už objednávky. Ale, určite niekoho nového zoženiete, veď teraz je toľko firiem, že sa dá vybrať. My našťastie takýto problém nemáme, my si budeme tlačiť oznámenia samy. Asi tak vyše mesiaca sme čakali na jeden obrázok, ktorý nám mal nakresliť mojikov kamarát, ale už ho máme a je super, tak sa tešíme. Len sa teraz ešte musíme v počítači pohrať s úpravami, písmom a tak. A s tou zľavou na obrúčky, tak to máte tiež super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj michaela, ahoj veslo....srdečne vás vítam medzi nami oktobrovymi....ako vám idú prípravy, čo už všetko máte???? ;-)
Odpovedať
zustka: to sa nebojim, ze nenajdeme, len mam trochu obavy, ci budu ochotni to "len" vytlacit..kedze my uz kompletny navrh mame. Ale uz som aj nejaku firmu nasla, co robi aj tlaci aj individualne oznamenia, tak sa dnes dohodneme s polovickou a mozno by sme tam hned zajtra zasli, popytat sa co a ako..a mozno nakoniec to bude lepsie, budu mat vacsi vyber papiera a pod. Totizto ti, co nam robili ten navrh, oni sa ani primarne svadobnymi oznameniami ani nezaoberali, ale reklamou, ale tam nam to vybavil buduci svokor, pretoze sa pozna s majitelom tej firmy a vedelo by sa to spravit tak, ze by sme my za to nemuseli platit..tak sme sa tesili, ze aspon trochu usetrime, zbytocne..co uz.. 8-( Takze ty este rozmyslas, ze zmenis saty? :-) Inak, u nas sa asi predsvadobna dovolenka nebude konat, ale ideme aspon teraz koncom juna na vylet do Pariza, tak sa uz tesim.. :-) Ozaj kocky a ako vlastne planujete svadobnu cestu? Hned po svadbe alebo az neskor..? My sme mysleli, ze by sme sli v kratkej dobe po svadbe, resp. ze by sme isli na zimnu svadobnu cestu, niekam na lyze (i ked i ta "klasicka exotika" nas celkom laka ;)), len asi to budeme musiet odlozit, kedze Peto v auguste ide menit pracu, este nevie, ako to bude mat s dovolenkou, ja uz snad tiez budem dovtedy niekde pracovat :-D a pri sebe uz vobec neviem ako.. :-) No uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
bona to ste na tom ešte dobre, keď len oznámenia. Nám včera oznámili, že sála, v ktorej sme mali mať svadbu je predaná a nový majiteľ to ide rokonštruovať no a isto to do okt´bra nestihne. Tak sme z toho na prášky, lebo nevieme čo ďalej.Všetko sme obvolali, čo nás napadlo a nikde nemajú voľné, alebo malá sála. Hrúza... Ten pán sľúbil že niečo pozisťuje, ale zatiaľ ani nevolal, nemôžeme sa držať na neho. Ty si z Púchova, nepoznáš náhodou Pruské? Vraj je tam nejaký kaštieľ, resp. škola a tam je veľká sála. Nevieš niečo o tom? Dandulik: no nám by išli prípravy celkom dobre až na toto. Už máme v podstate všetko, v nedeľu sa máme stretnúť s jedným pánom, ktorý nám bude tlačiť oznámenia, inak okrem obleku a topánok pre drahého máme všetko...
Odpovedať
zuzka: fuuuha, no to vam teda nezavidim..Ty kokso, tak tomuto sa hovori neseriozne konanie! :-S V Pruskom skola je, myslim, ze nejaka polnohospodarska, ale priznam sa, nic blizsie neviem..takze ti velmi nepomozem.. :-( A klasicky cez net ste skusali hladat, trebars aj nejake penziony alebo tak? Ci vy asi potrebujete nieco vacsie vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
no potrebujeme dosť veľké, máme veľa ľudí na svadbe. No ten pán jednal seriózne, len aj s nim by som povedala, že vybabrali, on mal priestory iba v nájme, majiteľ to predal a nový kašle na to čo sa tam deje, asi tak... Už sme všekto možné, aj nemožné obvolali, nikde nič. Neviem čo máme robiť na nete sme hľadali, ale... toto nám poradila Peťova kolegyňa, že jej známa tam mala svadbu, tak skúšame, zajtra tam zavolám, lebo dnes mi to už nikto nebral, dosť neskoro bolo na školu, keď som tam volala. Bona odkiaľ máš šaty? Ja som bola v PB, tam som si vybrala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?