Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
jo..topanky a saty na prezlecenie....ako sa mi to nechce hladat.. :((
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja budem cestovat takto z Londyna do KE..no to mam radost.. :-| a To este nehovorim o pase..Mam s na co tesit... Inak co uz vsetko mate holky? Mne to ide docela pomaly..Zhanam saty v Londyne, kedze chcem len take neformalne a nebudem sa po polnoci prezliekat. Cenovo to vyjde na este lepsie...som sa dost divila...drahy ma uz kompletny oblek a ja nejako zaostavam...odkial mate prstienky?
Odpovedať
lybka my este nemame prstienky, urobi nam ich priatelov klient, zlatnik, zlato kupime zas od jeho otca, budeme ich vyberat az v septembri, co uz mam, to mam vo svojom albume ;-) tretom
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate fajn luko. My idem teraz domov na slovensko spisat zapisnicu a popozerat sa po zlatnikovi. Vybrali sme si krasne prstene z ceskej stranky mogati a dufame , ze nam ich u nas v Ke spravia..ked nie a budeme este aj na zapade , odkial je moj drahy, tak asi skocime do toho brna , kde maju predajnu...Inak mas tam krasne boticky v tom druhom albume. co je to za stranku? Ja si nisom ista kupovanim boticiek cez net..da sa to potom nejako vymenit?
Odpovedať
lybka, ja to amm postahovane zo vsetkeho mozneho aj z druhych albumov, takze fak neviem :-N
Odpovedať
ja som cez ent este oblecko ani obuv nekupovala, tak netusim ako to chodi
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave , ani ja nechcem, lebo sa bojim.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky...ak ste niektorá zvedava, tak už som dala fotky so skúšky šiat so albumu...kuk...
Odpovedať
dandulik, na tebe sa mi najviac pacili tie posledne v tvojom albume x-) inak boli vsetky krasne ;-)
Odpovedať
dandulik, suhlas s luko, tie posledne.. :-) Jaaaj, zasa taky nadhernyy den a ja sa zasa musim ucit.. 8-( Ale myslim optimisticky.. :-D Tak krasny den vsetkym.. :-)
Odpovedať
bona ty sa musit ucit a ja zas ucit musim inych :-D ale tento tyzden decka prezentuju svoje rocnikove prace,t akze celkom pohoda :-D
Odpovedať
dandulik, tiež sa pripájam...tie posledné a predposledné sú krásne, ale každé majú niečo do seba. Aj ja som si hodila do albumu šatočky, ale len na figuríne... Na postave vyzerajú lepšie. :-) A už máme oznamká! Budúci týždeň ich pôjdeme dať možno tlačiť... x-) Vy čo nové, kočky? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte,tak po vykende sa opat pripajam do diskusie.Dandulik jednoznacne u mna vyhravaju tie posledne,neni o com.Ale tiez su pekne na fotke 53 a 55.Tie tvoje vysnivane si neskusala?Ja idem do salonu Milady tento piatok,som objednana na 14-tu ale do Prievidze kedze tam mali tie modely ktore sa mi na ich stranke pacili.Ale mozno sa stavim aj v Novakoch a Partizanskom.Chcela by som tam pozriet aj nieake pohariky,pocula som ze ich tam maju za dobre ceny.K zlatnikovi pojdeme asi az v juni-v juli,teraz v nedelu odchadzam na sluzobku na 2 tyzdne,ked sa vratim bude uz jun.Ale to leti.Jaaaj skoro som zabudla,v sobotu sme s drahym absolvovali prvu nauku na fare,s gynekologickou.Cakala som nieco strasne,ale bolo to uplne v pohode.Bolo nas tam dokopy 15 parov,no neurekom ani som tolko necakala.A podozvedala som sa aj zaujimave veci, o ktorych som ani nevedela.Myslim ze vobec to nebola zbytocna hodina.V sobotu pojdeme asi znova,ale 2 po sebe.Este uvidime.A maminka sa bola pozriet ako vyzdobili salu na svadbu,kde budeme mat aj my hostinu.Hovorila ze to bolo nadherne,tak asi ani nebudem rozmyslat nad nieakou aranzerkou.Ved vyzdobu mame v cene.Mozno si dam naaranzovat zivu ikebanu na hlavny stol.
Odpovedať
Profilova fotka
adkaa...skúšala som aj tie moje vysnívané...tie mi sedeli najlepšie...
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem za názory....papa
Odpovedať
skoda, ze v tych sme ta nevideli, ale je super, ked ti vysnivane saty sedia, mne moc siat, co sa mi na obrazku pacilo, nesedelo...
Odpovedať
Profilova fotka
tak babenky rozhodla som sa že dám do albumu fotky aj v tých mojích šatočkách...aby ste ma videli aj v tých....len dúfam že to nezbadá nastavajúci manželik.???...
Odpovedať
dandulik, skvely vyber, velmi ti pristanu, mas v nich super postavicku a celkovo su saty velmi krasne budes hviezda x-) no a ak mas obavy z prezradenia, vsak nechaj satocky v albume par dni a potom zmaz, ja som ich tu mala asi 2 mesiace, ale teraz som ich zmazala uz.
Odpovedať
Profilova fotka
luko - a pohar uz mate vygravirovane? (teda ak uz su kupene?:)
Odpovedať
no ako kočky ako postupujete s prípravami??? ;-) :-D :-D
Odpovedať
nie ani nahodou, az v lete, my vsetko az v lete vybavujeme okrem toho, co uz mam albume Blizsie k realite, ale predbezne mame aspon vybrate :-D a ty, uz ano? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz pohare mame, len neviem, kde ich dat gravirovat... a tiez som sa uz tesila, ze mame prstene, ked nam volali zo zlatnictva, ze tie nase prstene sa nedaju kombinovat...biele a zlte zlato, tak si musime ist vybrat nove :((
Odpovedať
hm, to ma mrzi, neboj vyberiete este krajsie ;-) ja len rozmyslam, ci tie pohare musim dat gravirovat, vsak budem vediet, ze su svadobne.... :-D som pohan, co?
Odpovedať
Profilova fotka
:)) no potom ich asi netrebalo ani kupovat :)) ja by som tie nase aj odfotila, len ich mame zabalene v krabici a sa mi och nechce vyberat...mozno v sobotu :)) ale som spokojna, kupili sme pekne a za dobru cenu, fakt dobry obchod som nasla
Odpovedať
a z coho budem pripijat :-D :-D :-D tak potom ich pekne odfot a hod na chvilu do albumu, nech pokochame ;-)
Odpovedať
no ja som bola zbrklá, tak som kúpila najlacnejšie aké som na nete našla stáli asi 500,- a túžila som pritom po iných,kt. stáli 2.000,- no to som nebola ochotná dať za poháre... ešte 1.000,- aj hej no 2 je moc..a našťastie som našla kočku, kt. ich má za 850 +poštvné... takže som happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som nasla 2 za 300 (dokopy).... priesvitny vrch a ruzova stopka a fakt pekne
Odpovedať
no, tak super ;-) mne sa pacia tie co mam v albume aj drahemu, len ake budu "nazivo"
Odpovedať
to sa mne nepáči... :-N
Odpovedať
tie s ružovým.. ja len tiež rozmýšľam či dám gravírovať.. uvidíme.. ale sú krásne..som ich viedla u nás v jednom salóne...a bola som hotová... moje nádherné...:-D :-D :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?