Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
zustka, tiez by som radsej brala, keby sme to mali postupne..zakazdym by som sa v klude naucila jeden predmet a bolo by..ale co uz, vymysleli to tak, ako to je, tak my sa podla toho musime zariadit. Inak, biodromalna, to je vlastne vyvinova psychologia, vyvin cloveka v roznych smeroch od narodenia az po starobu.. Tak este raz pevne nervy pri uceni a gratulujem k tomu pozemku.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adkaa: ahoj, výzdobu nechám na nich, kamarátka bude mať tento týžden svadbu tam, tak uviodím ako to vyzdobia, ale su to profíci, teda nechám to na nich, no nad Pd som rozmýšlala, a aj ja budem behať v juni po štátniciach..zajednané máme všetko: salu, kostol, kameru, dj+starejší-teda taký základ, už lne tie správne šaty... ;-)
Odpovedať
zustka, ono zavisi aj aky odbor ;-) my sme v BB problem nemali, nezostanili tusim len dvaja :-D svadba bude v Turzovke ;-)
Odpovedať
kocky vsetky sa tak pilne ucite? :-D
Odpovedať
:-) ahoj luko, ja este ani nie, ale od zajtra planujem zacat..dnes som mala este nejake vybavovacky v skole, bola som zaniest prihlasku na statnice, dat si este pozapisovat nejake predmety do indexu..no stravila som tam pol dna a nakoniec tam aj tak budem musiet znova ist, lebo som nevybavila vsetko.. ]-( Ale co uz..ved predsa take vozenie sa vlakom hoore doolu z Puchova do Blavy je celkom zabava.. ]-( Ale staci, nejdem sa znechucovat viac ako som.. 8-) Teraz si idem dat cosi pod zub, uz mi nejako vyhladlo..a vy ste mali aky den? :-)
Odpovedať
Ahojte,ja som dnes bola na skusku svadobneho licenia.Nie je to zle,len som neni na take farby zvyknuta.Este skusim aspon 2 kozmeticky a potom si vyberiem.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, kolko pred svadbou ste vybavovali matriku? my to nebudeme stihat skor ako v polke juna, tak hadam to bude stacit.........a ani nehovorim, ze nemam ani saty na prezlecenie ani topanky..
Odpovedať
ahoj cicimon,tu matriku urcite stihas,to mas za hodinku vybavene.Len nezabudni original rodne listy.Ja saty mam aj topanky,ale este neviem na 100 percent,ci si dam tie alebo budem mat ine.
Odpovedať
mne kazali na matriku prist minimalne 3 tyzdne dopredu, takze je spusta casu, len termina casom si dohodla dopredu
Odpovedať
cicimon: my pojdeme na matriku az v juli..povedali, ze to bohate staci.. :-) A saty na prezlecenie este napr. takisto nemam..ved este je cas..;-) adkaaa: uz aj skusas licenie? Mna bude skraslovat kozmeticka zo salonu, kam obcas chodievam na nejake tie skraslovacie procedury..od maminy som na Vianoce dostala "kredit" do tohto salonu, takze v lete sa na to vhrnem, nech som do svadby este krajsia.. :-D A co sa tyka licenia, o tom mam uz predstavu, chcem len nejake zlate a hnede tiene, pripadne trosku ciernej, nech mam oci vyraznejsie, na usta len nejaky lesk..Ale v tomto pripade asi zainvestujem a licidla si zaobstaram v nejakej parfumerii..ved co, este mi ma prist 2.polka stipendia za minuly rok, tak treba vyuzit.. 8-) :-D Skusku licenia chcem ale zabsolvovat rovno so skuskou ucesu, mam to o to jednoduchsie, ze aj kadernicka je v tom istom salone, takze uz to musim len zorganizovat, aby to obom vyhovovalo..:-) Potom sa uz len objednat na manikuru a pedikuru a je to..:-) Inak, dnes nam uz prisiel upraveny navrh od grafika na oznamenia, konecne je to tak, ako sme si to s polovickou predstavovali, takze sme mu uz poslali schvalovaci email a povedali, nech nam urobia vzorky..Tak mozno na buduci tyzden ho uz budeme mat v rukach.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, my vas ideme len trosku pozriet a nadychat sa nostalgie.. uzivajte si to.. my sme si uzili 20.10.2007 a uz je to tak daaavno.. no a tesili sme sa aj na svadobnu cestu, teda vlastne stale sa tesime.. ale nie celkom na taku ako sme si predstavovali aj tato bude mooooc zaujimava ideme si po nasho Lukasika do porodky niekedy okolo 9.6.08 tak sa moc tesime.. no a drzime vam palec nech vam to vyjde tak ako nam... a babenky este jedna rada zadarmo... ak mozete davajte si to na zaciatok oktobra, lebo my toho 20 sme uz mali zimu ako v ruskom filme...sice sme sa fotili vonku, ale uf uf... sme si to teda uzili...xixi aj tak vyslo vseeeetko podla predstav a bolo to nadherne... teda este stale je... ako vo sne,...
Odpovedať
dadaga, ja sa tiež už neviem dočkať kedy to bude, verím Ti, že je to spomienka na celý život...
Odpovedať
Článok sa načítava...
dada nestras ja mam 18.10. a verim ze bude babie leto :-D mam zajednanu kadernicku x-)
Odpovedať
luko, neboj, bude.. ;-) A ak aj naahodou nie, predsa si nedame skazit ten krasny den pocasim.. ;-) 8-) Ja si myslim, ze bude super aj ked bude svietit slnko, aj ked bude prsat.. x-)
Odpovedať
Ahojte! Presne tak, bona, ten deň si musíme vychutnať za každého počasia. ;-) Dnes mi volali zo salónu, že objednali kostým aj pre moju maminu a zajtra si ho môže prísť vyskúšať...sa teším, možno sa aj ja ešte oblečiem do svojich šatočiek! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mam termin svadby v oktobri a, 25. vo VT aj ked momentalne byvame v BB, ale byvat budeme v PB :-) uz mate vybrate saty? mam este cas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka: ja mám svadbičku týždeň pred tebou a tiež ešte nemám vybrané šaty....voliako sa nemožem donutiť ísť do saalonu tu u nás v Topolcanoch....ale už sa chystám, zaačiatkom Mája.....pekný zvyšok večera
Odpovedať
ivka, ja uz satcy mam, lebo som sa mala vydavat v oktorbi takze uz od februara mam zajednane :-D ale nakolko pridu nove modely moze byt aj zmena ;-)
Odpovedať
Ahoj ivka..ja uz saty tiez mam, ale ja som bola vyberat skor kvoli statniciam..tie mam v juni a keby som sla az potom, tak to sa mi zdalo uz "neskoro"..aj ked to samozrejme nie je pravda..Ale mala som jedny vyhliadnute a nechcela som, aby mi ich niekto "vyfukol".. :-D
Odpovedať
ivka, ja už tiež mám šatiky, presne ako píše bona, tiež ma čakajú štátnice, potom nastupujem do zamestnania, tak som chcela ísť radšej skôr... Ale myslím, že to ešte v pohode stíhaš! ;-)
Odpovedať
boze ja pisem ako tatar, ivka mala som sa vydavat v auguste a preto uz mam saty davno vybrate :-D
Odpovedať
luko: to z toho nadšenia, že sa vydávaš v októbri!!! x-)
Odpovedať
ano :-D
Odpovedať
Ozaj, luko a podarilo sa vam vsetko "preterminovat" bez problemov? :-)
Odpovedať
ano, podarilo, ale kedze sme nechceli hladat novych ludi tak az na 18.10.
Odpovedať
Jaj takze vy ste termin prisposobovali uz zajednanym ludom..:-) Ja som myslela, ze ste to mali opacne, ze ste najprv vybrali termin a potom zajednavali..tak ale potom to mate super.. :-)
Odpovedať
ano bona, najprv bol termin, ale kedze sme ho museli zmenit, tak ti ludia uz boli napr. v septembri rezervovani a ak mal niekto z nich nahodou volno, tak iny zas nie...a uz som nemala silu zhanat inych, zistovat referencie a podobne, kedze som si na tychto dala dost zalezat. Takze najblizsie ked mali vsetci volno bol 18.okt. ;-)
Odpovedať
Caute kocky, ja som vas len tak prisla pozdravit, kedze som v prude ucenia a obnovovania vedomosti.. :-D Vcera som mala mensiu "krizu", chytila ma depka, ze som sa mala zacat ucit uz skor, potom som sa zasa smiala sama na sebe, ze co budem robit tyzden pred statnicami, ked ma taketo stavy chytaju uz 5 tyzdnov pred statnicami..no uvidime, kazdopadne to bude zaujimave.. :-D Tak ja idem pokracovat, prajem vam pekny slnecny den.. 8-)
Odpovedať
ja teraz tiez nejak nestiham net, ale cakaju ma teraz dni volna :-D bona, hlavne ti prajem vela sily do ucenia ;-)
Odpovedať
kocky co nove??? ja uz mam konecne vizazistku zajednanu a este hladam kadernicku 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?