Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ahojte dievcence.. :-) No u nas je momentalne "status quo"..ja sa teraz venujem akurat tak uceniu..Ale inak cakame na oznamenia, tento alebo buduci tyzden sa chystam zavolat fotografovi, aby sme si vybrali svadobny album a dohodli sa podrobnejsie co a ako. A tiez cakam na telefonat zo salonu, ze mi uz prisli topanky :-) Potom, ked si pojdem pre ne do Brna by sme uz hadam mohli aj prstienky vybrat, tie sme este stale akosi neporiesili..ale tak snad aj na to dojde.. :-D Luko, tak to je fajn..a uz si bola aj skusat nejaky iny "image"..? :-) Ci mas konkretnu predstavu, podla ktorej bude vizazistka postupovat? :-) U mna bude ten druhy pripad..a este som rozmyslala, ze ked by sa nahodou stalo, ze sa mi to nebude pacit, tak sa nalicim aj sama.. :-p 8-)
Odpovedať
nie nemam nic konkretne, holka studuje v Ba takze nebude problem sa snad dohovorit na skusku.
Odpovedať
ahojte dievcence, tak ja sa pridavam k oktobrovkam, ak smiem ;-) Ako vas tak postupne citam, zacinaju ma chytat stresy, lebo sa mi zda, ze vy uz mate vsetko pochystane a zajednane a my teprve zaciname... :-N Zbehlo sa to akosi rychlo, v aprili zasnuby a termin sme dali na oktober, takze teraz fakt neviem co skor. Spociatku som si myslela ze kopec casuuuu a teraz ma vsetci zacinaju strasit, ze nakoniec budem stresovat... :-. Ale ja som taka kludna povaha, tak dufam, ze mi to vydrzi... ;-) :-D Tak vas prosim o radu, ze kde zacat a v akom poradi najlepsie? To najzakladnejsie, cize salu a kostol uz mame, tiez fotografa a kapela sa crta...Saty si chcem dat usit, len este hladam navrhara. bona inak dufam ze ta coskoro budem moct privitat v nasom klube psychologov ;-) Ja som statnicovala minuly rok, v tomto obdobi som uz riadne drtila, takze tusim cim teraz prechadzas, zelam pevne nervy... :-)
Odpovedať
janis, neboj, tak to amte to najdolezitejsie, ja som v jeden tyzden zajednala salu, kapelu, to je to naj, ked je dobra zabava, co viac treba :-D takisto fotografa a kameramana. potom maina vybavila cukrarku. Myslim, ze to su tie najdolezitejsie veci, ostatne maju cas. ;-)
Odpovedať
=-) |-| :-p ;-( :-o :-S 8-) ]-( :-| ;-) :-)
Odpovedať
dasenka skusas smajlikov??? :-D
Odpovedať
Ahooooojte, tak sa Vám pochválim, už mám úspešne po štátniciach a obhajobe. Už som Mgr. Jupííííííííííííííí. Tak sa teším. :-) :-) :-D :-D A pozdravujem Vás všetkých. Teraz sa môžem palno venovať ostatným veciam, ktoré potrebujem vybaviť ohľadne svadby a stavby. ;-)
Odpovedať
mala som na mysli naplno, nejak som ešte z tej matiky asi deformovaná :-D
Odpovedať
bona: držím Ti palce, aby sa ti darilo učiť a hlavne pevné nervy, veľa síl a chuti do učenia. Neboj, všetko dobre dopadne, musím pozitívne myslieť, a potom to pôjdem.
Odpovedať
Juuuuj, zustka, tak to je SUPEEEER!!!! :-D :-D Gratulujem ti najviac ako viem.. :-) :-) :-) :-) Parada, ani nevies, ako ti zavidim ;-) Ale snad aj na mna raz dojde.. :-D Tak si to poriadne vsetko teraz uzivaj, ja sa este chvilu musim srotit nad knihami.. 8-( :-) Este raz gratulujem!! :-)
Odpovedať
zustka, gratulujeeeeeem, to je pocit, co?! ;-)
Odpovedať
Ahojte som tu len na sekundu, lebo ideme na bouling - teda dúfame, že bude voľná dráha :-D a ideme oslavovať :-D bona, luko: Ďakujééééééém. Som veľmi šťastná, že už mám úspešne potom. bona: neboj, určite aj Ty budeš mať za chvíľku úspešne po tom všetkom trápení a budeš si môcť vydýchnuť a užívať si úžasný pocit a tešííííííííť sa, to Ti prajem. Tak ešte raz veľa síl do učenia. A už máš harmonogram na štátnice? luko: veru, je to úžasný pocit, taká úľava, po tých nervoch, stresoch, a už budem mať toľko času pre seba a pre ostatných. A veľmi sa teším, že už sa nebudem stresovať a nervovať, lebo to bolo strašné. Nikdy som nebola nervak a ani stresačka, ale ako ma škola, teda štúdium a skúšky dokázali v tomto zmeniť, tak to je vec. Ale už sa budem len radovať a tešiť a vôbec sa nebudem stresovať. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babenky! Tak sa aj ja hlásim opäť po dlhšom čase... Konečne som uzavrela prax v škole a začínam sa učiť na štátnice... 8-( zustka: blahoželám k titulu, teraz nech si už naplno vychutnávaš predsvadobnú atmošku!!!! ;-) Chcela som sa ešte spýtať, či mi neviete poradiť, kde v ZA sa dajú vytlačiť svadobné oznamka...budeme mať už konečnú verziu a tak začínam rozmýšľať, kde ich dám vytlačiť...?? Pekný večer. ;-)
Odpovedať
Ahojte piskottka: ďakujem. Super, že už máš prax uzavretú. Tiež budeš mať teraz perné obdobie ako aj bona. Uf, ja som rada, že už to mám za sebou. Ale uvidíš, čoskoro aj Ty budeš mať úspešne po tom. Tak veľa síl a chuti do učenia. ...ja Ti neviem poradiť, nemám prehľad o tlačiarniach. My by sme si chceli oznámenia vytlačiť doma, uvidíme, zatiaľ máme takýto plán. Dievčence, čo máte nového? Ako prípravy?
Odpovedať
Ahojte,zustka gratulujem :-) ;-) !!!Drzim palceky aj ostatnym pilne studujecim nevestickam!Ja idem rano na prvu nauku na faru,som zvedava co a ako tam bude.Malo by to byt s lekarom :-) Potom napisem moje pocity.Na druhy tyzden som objednana na skusku siat do PD a pred tym aj skusku make-up-u.Dufam ze v tej Prievidzi uz vyberiem.
Odpovedať
Profilova fotka
zustka:::aj aj sa pripájam ku gratulácií..... :-) ...dlho som nebola medzi vami...mala som pokazený PC.....stihla som už aj pobehať 2 svadobné salony...a už som si aj vybrala šatočky...(fotky dám neskôr do albumu...).............a zajednala si aj celú výzdobu tu u nás v Topoľčanoch......budem mať o starosť menej....praje dobrú noc,.. ;-)
Odpovedať
ja ani nic new, drahy vcera robil bojovy plan a obrucky budeme riesit az v auguste, dovtedy snad aspon zajednam konecne navleky a pokupime nejake drobnosti na dekor....
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa dnes podarilo kupit pekne pohare a za dobru cenu :) aspon nieco, ked zvysok akosi viazne :) inac...baby, co hovorite na tie nove obcianske, ktore sa budu vydavat od jula a bude treba na nich cakat mesiac?
Odpovedať
Profilova fotka
cicimon: Ani nesranduj, ze sa bude musiet cakat mesiac na obciansky. Ja nezijem na slovensku a mesiac urcite nemozem byt doma a cakat. Je tam aspon moznost vybrat si ci chcem novy alebo normalny? pa to zaskocilo.....
Odpovedať
Profilova fotka
lybba.....no ja tym tiez nie som nadsena.,,,teraz byvam v BA, svadba bude na vychode a obciansky si budem vybavovat v KE...a ked si len predstavim, ze tyzden po svadbe ist do KE po sobasny list a vybavit OP a zas mesiac na to opat do KE...cize 3x za 5 tyzdnov... a ani nehovorim take, ze napr vodicak si treba vybavit do tyzdna od zmeny mena a kartu poistenca do 8 dni...som velmi zvedava, ako to nakoniec bude.....ale myslim,ze sa asi nebude dat vybrat, ci stary ci novy.. a dnes sme boli konecne kupit obrucky a drahy si kupil oblek aj vestu :)
Odpovedať
cici, sikuliaci ste, my mame obrucky zahrnute az v auguste, oblek si drahy kupi v septemrbi.... dnes sme boli nakupovat oblecko na tieto teple dni, tak sme trocha utracali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luko : no my sme sa dnes konecne rozhybali....teda prinutila som draheho konecne ist aj po obchodoch.....ale aj tak...este 2 topanky, 2 saty, oznamka, vyzdoba a neviem co este.... a nocnu moru mam aj z pozyvania...a fakt sa mi nechce ist 500km pozyvat rodinu :(
Odpovedať
cici, ja som taka nas...ta, ked mi mama povedala, ze jej bolo naznacene, ze mam ist pozvat osobne jej sesternice...vraj oni si na to nepotrpia ale manzelia ano, to je ako v 19.storoci alebo co ]-( tiez 241 km jedna byva, super. no co uz stavims a tam, ked pojdem od mamy a druhu niekde vyhladam pri Seredi. ja sa strasne tesim na oznamka....ale budeme to riesit az tak v juli.
Odpovedať
Profilova fotka
luko.. ja otcovych bratrancov nevolam...len surodencov, aj tak nas bdue viac nez dost :)) len je ich vela na pozyvanie z oboch stran....cca 15 rodin a vsetko cez 500km vzialenost... a kadernicku na taku dialku zhanat.... asponze ma namaluje kamoska jj, ja oznamka tiez az v lete... za necely mesiac ideme este na inu svadbu a este neviem, co na seba :)) btw...ako dopredu oznamit svedkyni tuto jej ulohu? neviem sa rozhodnut medzi 2 osobami.. :)
Odpovedať
cici, ja som chcela naj kamosku, no kedze sme menili datums vadby, uz tam ma naplanovany mesacny pobyt v Indii,t akze nevie, ci to stiha :-( takze rozmyslam o velmi dobrej dalsej kamoske, este som to tiez neoznamila, len som naznacila, ymslim,ze by ju to potesilo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja rozmyslam medzi naj kamoskou a bratovou frajerkou...a sa neviem rozhodnut...ale asi skor tu kamosku
Odpovedať
ja som zas rozmyslala aj nad draheo sestrou,ale kamosku poznam dlhsie a viac sme spolu prezili :-D
Odpovedať
tak som sa vcera bavkala, ze co uz mame :-D : http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
luko - pekne veci v albume....saty krasne a aj topanky - ja chcem tiez taky styl, ale vsade maju len lodicky, takze to este budu behacky :)
Odpovedať
no jo topanky, ani nehovor, spolieham sa na leto, ze bude kopec modelov, nechcem tie tradicne svadobne lodicky, ee :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?