Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-)
Odpovedať
jery a co salon regina aspon na obrazku krasne saty: http://www.salonregina.sk/?bHpiMXF6OT...
Odpovedať
Jery vitaj! :-) No, ja som si chcela saty zarezervovat uz skor, som sa bala, ze po statniciach by uz bolo neskoro.. ;-) Ale ked som uz v salone bola, tak teta vravela, ze tie saty, co som si vybrala boli pozicane zatial len 2krat..takze medzi tie casto poziciavane asi patrit nebudu, co je len dobre :-)
Odpovedať
ja tiez dufam taky tak, zatial som Mansion videla len na jednej neveste aj to v CR
Odpovedať
luko: ja som Nerveo zatial nevidela na ziadnej neveste.. :-) Ale samozrejme, ze nie vsetky sem zrejme chodia.. :-D
Odpovedať
no su kraaasne :-D
Odpovedať
:-D ja viem.. ;-) :-D vsetky saty su krasne, ked sa v nich krasne citi aj nevesta.. ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jery51....čítam že si s okresu Topoľčany.možeš mi napísať (trebárs aj na IP)kde budete mať sobáš, a hostinu...som zvedáva...aj ja som s okresu TO, ale sobáš a hostinu budeme mať v okolitých dedinkách, kedže sme není priamo z mesta.....a nezohnala som volné miesto na tento krásny dátum na otexovom učilišti..budem rada, ak napíšeš...pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jery51...ešte ti poradím môžeš navštíviť aj stránku:::Je tu niekto z Topolcian?.............radi ťa tam uvítame....
Odpovedať
aka krasna moze byt oktobrova svadba: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, a ako to riesite s kyticou....poviete drahemu, aku by ste chceli farbu resp kvety ci aj nejake konkretne navrhy mu poviete?
Odpovedať
ja si ju pojdem vybrat tam kde ju budu robit ;-) ja musim vidiet co dostanem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmmm...no ja byvam 50km od miesta, kde bude svadba a kde zaroven byva aj moj drahy, takze asi to pozerat dopredu nepojdem...
Odpovedať
tak potom najlepsie dat nejaku fotecku a nech podla nej spravia ;-) to ich je v pripravnych albumoch strasne vela x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj...uz som si nejake vyhliadla....inspirovat sa tu je fakt z coho.....este nejake fotecky ucesov z kratsich vlasov...ked vsetky tu mate dlhe :((
Odpovedať
cici, pohladaj v krase myslim ze tu je taka tema, ucesy s kratkych vlasov....ja tiez nemam bohvieako dlhe ale vsak do oktobra este podrastu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sobáš budeme mať v Solcanoch a hostinu na otexovom učilišti. vdaka za uvitanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dandullik, takže vlastne náš datum je spoločný, asi sme boli skor na otexovom :-)
Odpovedať
ahojte vsetky, vitaj jery 51,ty budes mat svadbu tyzden predomnou na otexovom ucilisti,no suuuper!Aj si si zajednala svadobnu agenturu na vyzdobu alebo to nechas na nich ako vyzdobia?Aku budes mat vyzdobu?Ja si pojdem skusat saty do PD,uz som tak volala a povedala ze mi staci pris v juni,vraj pridu nieake modely,a urcite tam je najlepsi vyber z tych troch pobociek.V PE nemali ani jeden model co sa mi pacil,vsetko maju v PD.A co mate vsetko pozajednavane? Cicimon:a nerozmyslala si nad priceskom?Ja budem mat pricesok,aj ked vlasy mam polodlhe.A z kratkych vlasov sa da spravit tiez nadherny vytvor,poviem ti na druhy tyzden.Kolegyna ma svadbu a ma kratke vlasy tak potom napisem. Kyticu si vyberiem sama a uz len poviem drahemu kde ju ma ist vyplatit a vyzdvihnut.Ale asi pojde so mnou ked si ju pojdem vyberat.
Odpovedať
Ahojte divcata..ja som si sama povedala aku chcem kyticku..cisto len cervene ruze zviazane do okruhla..ale kyticu aj pierko a ostatne kvety budu zabezpecovat profesionali, ti obrazok tiez maju a predpokladam, ze ju dorucia v den svadby priamo zenichovi..takze prekvapenie nebudem mat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
adkaaa - pricesok urcite nie...ja mam take polodlhe vlasy, po plecia, ale nie cela dlzka.trochu prestrihane...tak si ich necham dorast a uvidime co to tych par mesiacov spravi... ale ak budes moct poskytnut nejake foto, rada pozriem :)
Odpovedať
Profilova fotka
jery:napíésala som ti IP...budem rada ak mi odpíšeš....
Odpovedať
Ahojte
Odpovedať
už ste tu všeličo prebrali, normálne nestíham sledovať a čítať. piskottka: som rada, že už ja ty máš s diplomovkou pokoj. Ja som ju odovzdala vo štvrtok. Dnes som si ju čítala a našla som tam nejaké chyby, dúfam, že si ich nevšimnú. Chybička sa vloudila. bona: a super, že aj ty už finishuješ. Ja som teraz mala oddych len 3 dni, únava po troch vyčerpávajúcich týždňoch sa teda dostavila a už sa musím od zajtra učiť matematiku na štátnice: 5.-6.5. ma čakajú a aj obhajoba. My sme sa v piatok večer stretli s kameramanom a už je zajednaný na 100 %. Mali sme aj volať na faru, ohľadne náuk, ale nestíhame, musím sa učiť, tak to necháme až po štátniciach. Obrázok na oznámenie sme si našli, len ho mojikov kamarát - grafik musí ešte poupravovať a niečo s ním spraviť, by bol lepšej kvality, s väčším rozlíšením. luko: ozaj, a kde budete mať hostinu? V Čadci?
Odpovedať
luko: keby sa tvoje slová potvrdili, že na pedagogických fakultách spravia všetci a celý náš ročník úspešne spraví štátnice z matematiky a dobre obhájime diplomovky.
Odpovedať
Ahoj zustka: teba uz statnice cakaju teraz? Fiiha..ale zasa zavidim, ze uz to budes mat za sebou..my mame ramcovy termin od 2. do 13.juna..uz mi normalne skruca zaludok, ked na to pomyslim.. :-N Ale nejako bude..Tak ti potom budem moc drzat palce ;-) A na chyby sa vykasli, tie sa najdu v kazdej praci..urcite aj v mojej budu.. ;-) Ja som tiez volala knazovi, tomu nasmu znamemu, ze kedy sa stretneme ohladom nauk..a on ze ked nestihneme teraz, tak staci aj v lete, ze urcite pride na navstevu..a ked som sa ho spytala, ze kolkokrat sa tak stretneme, on vravi, no este aspon raz do svadby.. :-) Som sa smiala, ze to je akosi malo, ale pan farar mi odvetil, ze co uz nam on take ma rozpravat, ze pozna mna aj Peta, vie, ako to cele berieme a myslime..Takze my budeme mat asi skratenu verziu nauk.. :-D
Odpovedať
bona: veru, už teraz ma čakajú. Aj som si myslela, že budú neskôr, ale budú už teraz. Ide to poriadne rýchlo, už ten finish, aspoň mne sa tak zdá. Ešte neviem, ktorý deň pôjdem, vlastne ešte ani na fakulte nevedie, lebo teraz do 18.4. sa odovzdávali dipmolovky a prihlášky na obhajobu a štátnice, takže asi tak koncom týždňa, začiatkom toho ďalšieho budeme mať zoznam kto kedy ide. Konzultant ma ukľudňoval, že to nebude hrozné tá obhajoba, že toho sa nemusím báť, že posudky dávajú oni, ale obava je vždy. No a tie štátnice, tak teraz nebudem mať voľno, ako pred tými dvoma štátnicami, čo mám za sebou, budem sa učiť po večeroch, keď prídem z práce. Ale snáď to pôjde. Musím, ale poriadne zapnúť, lebo čas tak rýchlo beží. Ďakujem za držanie palcov. Tak Ty máš ešte cca 2 mesiace na učenie, ale Ty to máš všetko spolu, však? A aké predmety ťa čakajú na štátnice? Aj mňa včera začalo skrúcať v žalúdku, keď sa ma mamina pýtala, že čo a ako. Ale poriadne ma začne, keď sa budem učiť. Z tých stresov a nervov asi zas schudnem. Lenže čo, keď mi nechutí jesť, to sa nedá. My budeme mať asi 3 náuky. Chceme si ich urobiť čo najskôr po štátniciach, aby sme ich mali, lebo mojik chodí na služobky do zahraničia a teraz ešte nevie, kedy pôjdem, takže musíme využiť čas, čo je doma. Máte super, že váš pán farár je váš známy. Aj nás sa pán kaplán pýtal, že ak máme nejakého známeho pána farára, ktorý by nás oddal, že si ho kľudne môžeme zavolať. Povedali sme, že chceme niektorého z nich - buď pána kaplána alebo nášho dekana. Obidvaja sú super.
Odpovedať
zustka: jj, u nas to mame vsetko naraz..v jeden den to asi vsetko nebudem mat, i ked neviem na isto, moze sa stat aj to. Ale hovorili nam, ze to zvacsa byva tak, ze 1.den obhajoba a dva predmety (v mojom pripade vseobecna psychologia a biodromalna psychologia), potom ak sa da, daju den pauzu (co mne teda az tak nevyhovuje, o den stresov naviac :-| ) a nakoniec dva vyberove predmety (u mna to bude skolska a poradenska psychologia). Ako teraz som v stave, ze sa na to ucenie celkom tesim :-) , horsie bude, ked nebudem stihat..ale proste budem musiet ]-(
Odpovedať
bona: tak to bude tiež poriadny zaberák. My sme tiež mali všeobecnú psychológiu, psychológia sama o sebe je zaujímavá, ale niektoré jej oblasti sú náročné. Ale dá sa pri nej rozprávať, aspoň teda nám sa dalo. Ale určite sme toho mali menej ako Ty, keď študuješ psychológiu, ak si dobre pamätám. Tá biogromalna to neviem aká je. Budú to stresy, ale možno Ti padne vhod ten jednodňový akože oddych. Ja keď sa teraz spätne nato pozerám a uvedomila som si to teraz, keď si napísala koľko predmetov Ťa čaká, tak som rada, že sme to mali takto osobitne. Tá pedag., psychol. a didaktika sa dala, ale tá slovenčina - tam bolo až 5 predmetov, takže bolo toho dosť. No a teraz dva - matematika a didaktika matematiky plus obhajoba. Tak som celkom rada, že to máme postupne, lebo neviem si predstaviť, čo by som teraz robila, keby som sa mala učiť všetko naraz a ani také dlhé voľno by mi v práci nedali a po večeroch z práce by to bolo asi o dosť náročnejšie. Musíme veriť, že to všetko zvládneme a budeme mať úspešne potom a budeme sa naplno venovať ďalším veciam v našom živote. Neviem, či som spomínala, že vybavujem vyňatie na pozemok, na ktorom budeme stavať, tak už prišlo stanovisko z ObPÚ, že súhlasia. Takže super. Po štátniciach začnem vybavovať dalšie veci okolo pozemku a aj začneme prerábať naše spoločné bývanie u nás. Už sa veľmi teším. ;-) Zatiaľ sa maj pekne, idem už do hajan. Asi tu teraz zas nenakuknem 2 týždne, budem sa drviť. ;-)
Odpovedať
dobrú noc.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?