Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
idem kuknut a napisem ti IP :-)
Odpovedať
joj, dakujem krasne
Odpovedať
nemas zac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to ste tu všetky nevesty? :-)
Odpovedať
asi ano..preco? ;-)
Odpovedať
miavin: dovolim si tvrdit, ze hej.. :-)
Odpovedať
bona:ty hladaj nabijacku..sme zvedave na obrucky! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja len tak, lebo som sa po dlhej dobe rozhodla tu prispieť, čaká ma totiž svadba a trošku si neviem rady :-(
Odpovedať
a s čím takým by sme ti môhli pomôcť?? ;-) :-) :-)
Odpovedať
:-D hladam..
Odpovedať
mia..tak sem s tym...ak budeme vediet..poradime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm skôr sa mi jedná o výber kameramana a hudbu, asi tu nikto nie je z okolia Popradu, však? nemám žiadne kontakty - som normálne zúfaláááá :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
mia...skus kuknut temy, iste su tu aj temy s Popradom..ja som tak napisala do Zilinskeho kraja a kocky poradili :-)
Odpovedať
skús si pohľadať na webe vášho mesta, alebo v zlatých stránkach, alebo sa popýtaj v svadobkách veľa svadobiek robí aj foto.video, a určite budú mať kontakty na nejakých DJov...hmmm??
Odpovedať
Profilova fotka
tak dík, to všetko som skúsila, no nejak nemám šťastie, ale snáď sa niečo podarí. ozaj vy tu máte pred svadbou? alebo po svadbe?
Odpovedať
pred svadbou ;-)
Odpovedať
caute kocky! Akurat som citala co vsetko ste popisali, tak vidim ze mate novinky :) My sme boli s drahym na prsdlzenom vikende v Prahe, joooj tak bolo super. Ale som taka unavenaaaaa. No ale novinky na mojejsvadbe musim vzdy kuknut ;-) My tiez cakame na prstienky, ked budem mat, tak tiez pofotim a hodim na net.
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme aj prstene, len ja sa akosi stále neviem dokopať k tomu, aby som ich odfotila a hodila sem.
Odpovedať
No my uz vlastne sme mali mat tiez prstene, ale ked sme boli po ne, tak na tom mojom chybala ryha medzi zirkonmi a bolo to dost vidiet, tak nam to dorabaju este. A cakame este na pohare a piírka, tie uz tiez asi mesiac niekde visia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si poháre kúpili úplnou náhodou, už pekne dávno a dali sme si ručne napísať jednej zlatej pani, ktorá nám to dodala hneď na druhý deň, tak sme radi. No ale pierka neviem ako vymyslíme. U nás je taký zvyk, že sa pierka robia v piatok pred svadbou, prídu slobodné dievčiny a viažu pierka, ja si urobím vzor, akko by to malo vyzerať a ostatné nechávam na ne. Tak to u nás beží. Včera som bola kúpiť mašličky. U nás sa robia pierka tak, že sa dáva asparát, alebo grušpán, ja chcem grušpán a uviaže sa tam biela mašlička a to je celé. prvý družba má ako prvá družička kyticu a rodičia a svedkkovia majú iné ako ostatní. Ešte myslím, že sa to odlišuje aj ženatí a slobodní, ale to si už asi takú hlavu nebudeme robiť...
Odpovedať
my sme pierka zajednali v salone, ja som absolutny odporca rucnych prac, takze pre mna by to bolo za trest :-D ale obdivujem sikulky vsetky, co si robia same tieto vecicky ;-)
Odpovedať
Luko tak to sa pridáva k tebe aj ja... ja som tiež antitalent.. aj ked možno by som niečo zvládla..no načo ked si môžem kúpiť hotové, však? u nás ani neviem aké sú zvyky, lebo som z mesta a tu sa to tak netraduje... :-D :-D :-D a ak tak o tom neviem.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
pocuj, keby ze mam svojich stvrtakov, tak na pracku by si pekne makli :-D ale chudatka tie moje male prvacke, tie by sa netrafili tam kde maju :-D
Odpovedať
no tak to hej.. ty by si chcela takto chúdatká detúrence zneužiť?? :-D :-D :-D
Odpovedať
vies aky by boli radi...lebo konecne nieco praktikus by mali...oni strasne radi pomozu ked mozu :-) ale len ti, co by chceli, by robili :-) :-D ostatni by robili nudne zatisie :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ale spat na zem...stvrtaci odisli na gymnazium a veci si mozem robit sama :-D teda...platit, ked to bude zo salonu :-D
Odpovedať
no alebo si si to môhla dať urobiť tu na ms jednej šikovnej kočke... aj ja mám od nej..aj vankúšik, a dokonca ked mi narástol počet hostí, tak mi dorobila aj len 5 ks..a poslala doporučene zadarmo a na vlastné náklady...taká bola zlatá... :-D :-D :-D
Odpovedať
to je zlata :-) zatial to mame rezervovane v salone :-)
Odpovedať
a po koľko? :-.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?