Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720
  • na mimibazare...ich ponuka jedna kocka...cena je tusim 1900;-

• hladam, hladam a neviem najst. nepamatas si jej nick?
    potrebujem taketo topanocky, aj s podrazkou vyvysenou, lebo mam trosku dlhsie satky, aj ked mam spodnicku 😞a u nas neviem take nikde najst.
    help

• idem kuknut a napisem ti IP 🙂

• Sponzor fóra
  • joj, dakujem krasne

• nemas zac 😉

• ahojte, to ste tu všetky nevesty? 🙂

• asi ano..preco? 😉

• miavin: dovolim si tvrdit, ze hej.. 🙂

• bona:ty hladaj nabijacku..sme zvedave na obrucky! 😃 😃 😃

• no ja len tak, lebo som sa po dlhej dobe rozhodla tu prispieť, čaká ma totiž svadba a trošku si neviem rady 😞

• a s čím takým by sme ti môhli pomôcť?? 😉 🙂 🙂

• 😃 hladam..

• mia..tak sem s tym...ak budeme vediet..poradime 🙂

• hmmm skôr sa mi jedná o výber kameramana a hudbu, asi tu nikto nie je z okolia Popradu, však? nemám žiadne kontakty - som normálne zúfaláááá 😐

• mia...skus kuknut temy, iste su tu aj temy s Popradom..ja som tak napisala do Zilinskeho kraja a kocky poradili 🙂

• Sponzor fóra
  • skús si pohľadať na webe vášho mesta, alebo v zlatých stránkach, alebo sa popýtaj v svadobkách veľa svadobiek robí aj foto.video, a určite budú mať kontakty na nejakých DJov...hmmm??

• tak dík, to všetko som skúsila, no nejak nemám šťastie, ale snáď sa niečo podarí. ozaj vy tu máte pred svadbou? alebo po svadbe?

• pred svadbou 😉

• caute kocky! Akurat som citala co vsetko ste popisali, tak vidim ze mate novinky 🙂
    My sme boli s drahym na prsdlzenom vikende v Prahe, joooj tak bolo super. Ale som taka unavenaaaaa. No ale novinky na mojejsvadbe musim vzdy kuknut 😉
    My tiez cakame na prstienky, ked budem mat, tak tiez pofotim a hodim na net.

• my už máme aj prstene, len ja sa akosi stále neviem dokopať k tomu, aby som ich odfotila a hodila sem.

• No my uz vlastne sme mali mat tiez prstene, ale ked sme boli po ne, tak na tom mojom chybala ryha medzi zirkonmi a bolo to dost vidiet, tak nam to dorabaju este. A cakame este na pohare a piírka, tie uz tiez asi mesiac niekde visia 😉

• my sme si poháre kúpili úplnou náhodou, už pekne dávno a dali sme si ručne napísať jednej zlatej pani, ktorá nám to dodala hneď na druhý deň, tak sme radi.
    No ale pierka neviem ako vymyslíme. U nás je taký zvyk, že sa pierka robia v piatok pred svadbou, prídu slobodné dievčiny a viažu pierka, ja si urobím vzor, akko by to malo vyzerať a ostatné nechávam na ne. Tak to u nás beží. Včera som bola kúpiť mašličky. U nás sa robia pierka tak, že sa dáva asparát, alebo grušpán, ja chcem grušpán a uviaže sa tam biela mašlička a to je celé. prvý družba má ako prvá družička kyticu a rodičia a svedkkovia majú iné ako ostatní. Ešte myslím, že sa to odlišuje aj ženatí a slobodní, ale to si už asi takú hlavu nebudeme robiť...

• my sme pierka zajednali v salone, ja som absolutny odporca rucnych prac, takze pre mna by to bolo za trest 😃 ale obdivujem sikulky vsetky, co si robia same tieto vecicky 😉

• Luko tak to sa pridáva k tebe aj ja... ja som tiež antitalent.. aj ked možno by som niečo zvládla..no načo ked si môžem kúpiť hotové, však? u nás ani neviem aké sú zvyky, lebo som z mesta a tu sa to tak netraduje... 😃 😃 😃 a ak tak o tom neviem.. 😉 🙂 🙂

• pocuj, keby ze mam svojich stvrtakov, tak na pracku by si pekne makli 😃 ale chudatka tie moje male prvacke, tie by sa netrafili tam kde maju 😃

• no tak to hej.. ty by si chcela takto chúdatká detúrence zneužiť?? 😃 😃 😃

• vies aky by boli radi...lebo konecne nieco praktikus by mali...oni strasne radi pomozu ked mozu 🙂 ale len ti, co by chceli, by robili 🙂 😃 ostatni by robili nudne zatisie 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no ale spat na zem...stvrtaci odisli na gymnazium a veci si mozem robit sama 😃 teda...platit, ked to bude zo salonu 😃

• no alebo si si to môhla dať urobiť tu na ms jednej šikovnej kočke... aj ja mám od nej..aj vankúšik, a dokonca ked mi narástol počet hostí, tak mi dorobila aj len 5 ks..a poslala doporučene zadarmo a na vlastné náklady...taká bola zlatá... 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov