Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
no este k jednej tete musime ist, kamaratov som pozvala vacsinou telefonicky, su rozlietani po celej republike. ja myslim, ze najdolezitejsia bude zabava, keby som mohla zrusim aj navleky na stolicky, teraz mi to pride ako zbytocny "luxus", ale ked uz sme sa v salone dohodli, nerada rusim dohodnute pokial nie je vazny dovod
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, pridavam sa ku vam oktobrovym, len tak zbezne som precitala ze mate pripravy v plnom prude. my sme si len tento tyzden dohodli termin, saty mam uz dva tyzdne doma a zaciname len spisovat co vsetko musime vybavit. asi si od vas naberiem inspiracie :-)
Odpovedať
ahojte luko: mne tiež ešte chýba jedna osoba, ku ktorej musím zájsť a pozvať ju. Asi to urobím zajtra a bude vybavené. Ja návleky nemám, nechcela som ich. A dúfam, že budem si môcť prísť urobiť v piatok výzdobu, teda ja s tým počítam, lebo inak to budem musieť nechať na čašníčkach. Ono, vyzerajú šikovné, ale predsa len, no v konečnom dôsledku sa budem musieť na ne spoľahnúť, všakže. Ja teraz riešim organistu a speváčku do kostola. Tohoto som sa bála veľmi, je to také na nič, keď to človek musí vybavovať cez dve osoby, to potom nevie čo a ako. No priamo sa nepoznám s dotyčným, takže je to kompikovanejšie. :-(
Odpovedať
tak to drzim palce ;-)
Odpovedať
Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nam farar povedal ye organistu vybavi ale my budeme mat este jedneho z rodiny co nam bude hrat na gitare ked si budeme hovorit ten slub -
Odpovedať
j80: aj mne chce prísť spolužiačka z výšky zaspievať do kostola, ale len piesne bude spievať, žalmi a ostatné bude iná speváčka, no a ešte si to potrebuje prísť do kostola prespievať a počuť ako to bude s orgánom a toto všetko treba dohodnúť, takže čakám každým dňom na telefonát, či bude organista ochotný to takto zladiť. No dúfam, že áno, lebo spolužiačka veľmi pekne spieva a veľmi mi chce prísť zaspievať, tak sa teším. No dúfam, že to dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
ale neboj - podla mna je taketo ozivenie vzdy super, ja som tiez zvedava ako to dopadne - lebo chlapec je inak metalista ci co a aj strasny tremista ..:'
Odpovedať
cauko baby, tak ja tiez zhanam nieco na vyzdobu, ono mne vyzdobu urobia priamo v restike, len chcem tam este nejake prkotinky po stoloch, chcem davat aj sviecky klasicke dlhe, len neviem ci tam maju na to stojany, musim tam este zavolat. A navleky chcem tiez, lebo stolicky su tam modre a ja chcem vyzdobu zlatu, tak aby to ladilo... Do kostola tiez riesime organistu, mame v dedine jedneho ale ten spieva len take klasicke pesnicky z knizky, tak zvazujem taku mladu organistku, co spieva aj s inymi babami take pekne svadobne pesnicky, maju hrat 27.9. na svadbe, tak uvidime... No a my este riesime draheho oblek...boli sme v Pandorfe (nam poradili ze sa da lacno), no nic moc a k tomu cislovanie bolo divne, lebo nohavice mali strasne uzky strih a 3 cisla po sebe boli drahemu male. DIvne, a to nie je taky maco. A pozyvanie...teraz ideme domov a kedze je v pondelok sviatok, budeme v nedelu a pondelok pozyvat, dufam ze vacsinu z mojej strany pozveme, draheho rodinu pozvali svokrovci :-) fuuuuuha, ale som sa rozpisala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa možem pochváliť, že už máme komplet všetkých pozvaných. Budúci týždeň obvoláme či isto prídu, lebo stať sa môže čokoľvek a musíme to upresniť šéfovi prevádzky... inak je všetko pripravené. Dokonca mamina mi ráno volala, že už aj alkohol na výslužky má nachystaný, už len etikety polepiť a je to... som rada, že nám to ide tak od ruky. Už len čakať na vysnívaný deň "D" keď nepočítam tú veľkú sobou, tak už len 22dní :-D
Odpovedať
zuzi: a ake mate etikety? Ja tiez chcem dat robit nejake, ale este neviem presne ake, ci nejake kreslene postavicky alebo nasu foto. To budeme davat len na niektore vinko, ostatne flase nechavam v povodnom stave.
Odpovedať
Profilova fotka
my máme fľašky na víno orignál, to sme nechali a na fľašky, ktoré budeme mať "domáce" tak som si z netu stiahla napr. jabĺčko a dala som tam svadobná jabĺčkovica od Zuzky a Peťa a dátum svadby, tak isto som robila aj hruškovicu a slivovicu. Nedajú sa mi pridať do albumu. Nemiem prečo, ale mám tam nejaký blbý formát, ale keď to bude urobené,tak to odfotím a dám sem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zustka...podobný problém s organistom riešim aj ja, tiež to ide cez dve osoby, ale dúfam že to dobré dopadne...spevokol tam majú super a tá pani, čo je tam vedúca, je mamina kolegyňa...tak sa spolieham na ňu, že to všetko zariadííí...pa
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes konecne kupila popolnocne saty, pekne, aj ked som mala celkom inu predstavu. Ale uz som bola zufala, kedze vsade boli bud drahe, precackane alebo male cisla. moj drahy si uz len kupi neco na prezlecenie, ja nejake spodne pradlo k satam, spravime menovky na stoly a mozme ist :) snad sme na nic nezabudli
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme zajtra obvolať všetkých ľudí, aby sme vedeli nahlásiť presný počet. Nám sa to kráti, ešte stále si to nejako neuvedomujem, ale nočné mory už mám. Túto noc sa mi snívalo, že môj drahý prišiel po mňa s kyticou v ruke, ktorá bola z hrebíčkov, no jasné, že som sa rozplakala, že čo to má znamenať. Hrozné... ráno som mu to hovorila, iba sa smial. Inak máme všetko. Ešte na piatok zajednať lavice a stoly. Ale to už aj máme, akurát upresniť, tak to je v pohode...
Odpovedať
ahojte, tak sa hlasim po 4 dnoch :-) ziadost na matrike spisana, vydela som nasu prtavu obradnu sien a som rada, ze sme si objednali tu vyzdobu,s ice len na kratko, ale troska tu fadnost ozivi. tento tyzden ideme vybavit topanky moje a oblek pre draheho, doriesit vyzdobu do salonu jaj a este som neni dohodnuta, kde mi spravia kyticu :-N a nasa "skvela"cukrarka nam nie je schopna spravit o 300 kolacov navyse, tak pre bratislavske pary a do prace musime narychlo niekoho zohnat v BA :-| lebo tiez sa draheho mama rozkyvala mesiac pred svadbou :-o
Odpovedať
jej a buduci vikend spravim na PC menovky, v praci vytlacim na nejaky pekny papier a vybavene, neriesim :-D
Odpovedať
cici..saty budu pekne, ciernou nic nepokazis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko...vdaka :) este rozmyslam, ze skusim niekde pohladat nejaku farebnu stolu, nech nie som cela cierna a podla nej este drahy kupi koselu. A zabudli sme na pierka, takze dnes sa ideme pokusit :-D
Odpovedať
pierka budeme mat zo svadobneho salonu, aj navleky a dekor..akurat vazicky si asi kupim.
Odpovedať
cez tyzden este ideme na skusku obrucok x-)
Odpovedať
ahoooooooooj kočky tak som späť na Slovensku ako ste sa mi tu mali?? ja celkom fajn nakúpila som si nejaké drobnosti no nakoniec som sa rozhodla dať moje svadobné šaty zúžiť a kúpila som si krásne popolnočné, k tomu botky, bižutku a nejaké drobnosti ako fotoalbum, knihu hostí, spodné prádlo, samodržky..a taaaaaaak... neskôr pofotím a pridám... :-D :-D :-D
Odpovedať
ta ty si inak sikovna x-) ;-)
Odpovedať
ahojte kočky, tak ja som si včera kúpila svadobné topánočky, sú veľmi pekné, mám foto v albume. Jupííí. :-)
Odpovedať
ups, nejaká chyba sa mi stala, fotky mi nepridalo. Tak potom asi až večer. ;-)
Odpovedať
Cafte babky :-) Tak som sa tu dlhsie neukazala, ale uz to napravam, konecne som nasla nabijacku na fotak, takze uz mam konecne aspon trochu zaktualizovany album :-D Minuly tyzden v piatok sme boli s maminou, sestrou a mamininou kamaratkou v BA na nakup siat, nastastie bol uspesny, vybavili sme sa vsetky, tak sme boli neuveritelne rady :-D Tento tyzden idem este polovicke vybrat kravatu po polnoci a sme komplet, absolutne in richtich obleceni.. :-D :-D Co sa tyka kostola, je uz vsetko vybavene, hudba tak isto, menu a vsetko okolo hostiny uz vlastne tiez, teraz uz len svadobni ockovia musia nakupit alkohol, kvety a vyzdoba ako na hostinu, tak aj do kostola, to je uz tiez dohodnute, pozvanky takmer rozdane..teraz uz riesime len ciste organizacne veci..zasadaci poriadok, doprava a pod. Aaa, uz sa nam to "bohovsky" krati.. :-p :-D
Odpovedať
..bona tak z tych topanok a obruciek odpadavam...mas fakt dobry vkus ;-) aj popolnocky su super
Odpovedať
Jeej, luko, dakujem ;-) :-) Ja sa teraz maximalne tesim z tych topanok, okrem ineho, samozrejme.. :-D Tie mi dala vyskusat teta v jednom obchode k satam, co som tam skusala..saty som nevzala, ale topanky hej..som proste musela.. :-D Som rada, ze sa pacia..teraz uz ich len zacinam poctivo nosit po dome, aby som si na ne zvykla.. 8-)
Odpovedať
a nemali tam kde si bola nejake pekne cisto biele....mam los problemos najst svadobne topanky, nechcem spisate, skor s gulatou alebo otvorenou spickou
Odpovedať
Vies co, zrovna v tomto obchode, kde som ich kupila mali len zopar topanok a naviac len po jednom kuse..a skor to boli spolocenske ako svadobne, vlastne ani tie, co mam ja nie su klasicke svadobne..my sme totiz boli pozerat v Starom meste, Hlavne namestie a tie prilahle ulicky..inak, kusok pod Michalskou branou je perfektny, asi to nazvem skor butik s obuvou, Avantguarde..jeho umiestnenie sice aj zodpoveda cenam :-N , ale tam by si mozno nieco nasla..mozno by to neboli "uplne" svadobne, ale ma to aspon tu vyhodu, ze ich znosis aj potom.. :-) Ja som si povedala, ze za tu cenu budem tie lodicky aj k riflom nosit.. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?