Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
a este nejake svadobne hry musim postahovat z netu
Odpovedať
Profilova fotka
bona...tak to máš všetko dobré zorganizovanééé, každý ma nejakú úlohu....to ja si vybavujem všetko sama....nakupujem alko, nealko, vybavila som výzdobu, kameramana, fotografa,starejšieho, výzdobu do kostola...a proste všetko....okrem hudby, to vybavuje svokra... :-) takže tak...
Odpovedať
tak my sme oblek zatial nezohnali, ale mam kontakt aspon kde nam rychlo usiju francuzsku :-D ...len ten oblek mat=-) a tento tyzden uz musim ist konecne tie topanky kupit, inak sa asi bosa budem vydavat :-D
Odpovedať
no aj mne padol maly kamienok zo srdca, lebo drahy uz ma oblek a opasok, takze chyba uz len vesta a kravata . Luko nevies kde take nahodou poziciavaju, prip. ty si kde davas sit? Aj ja zhanam boticky na prezutie, inak zvazujem aj saty po polnoci, ale len v pripade ze by sa mi nejak zle tancovalo abo sa so svadobnymi nieco stalo. Ale nechce sa mi zase zhanat dalsie saty ;-) Inak uz mam aj nocne mory, lebo sa to blizi a este vselijake prkotiny treba povybavovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dnes kupila stolu k satam, mali super vyber a aj cenu, tak som si kupila 2 - kedze som sa nevedela rozhodnut, aku kupit :) takze mam taku do bordova a dalsiu ruzovu :) uvidime, co sa bude viac chlapovi pacit a aku koselu a kravatu si kupi on. Takze v podstate mame vsetko, este dorobit pierka, kedze na prvy raz som kupila malo materialu, tak treba este dorobit :)
Odpovedať
lucka, drahy si asi da sit bud v pezinku alebo od jedneho chlapika co beha po celom slovensku a v stredu je akurat v BA. a rozmyslam, ze si nepoziciam zaidny kozusok ani pelerinku, kedze na vzduchu budem len pri foteni a na urad idem autom a z uradu do saly je 5 minut, ale kupim si nejaky smotanovy kabatik a mozem ho aj normalne nosit. Kedze mam take stihle saty, tak myslim, ze to pojde :-) topanky som chcela ist dnes kupit, len som nachcipana tak som letela domov sa kuriiirovat
Odpovedať
Profilova fotka
cauko baby, no my ideme zajtra s drahym a jeho mamou do salonu, de si poziciava oblek a uz ukoncime vyber, inak pomaly sa hrjkam s tou vyzdobou, chodim po tych lacnych obchodoch a zhanam kvetinky...zatial sa cekom dari...uz mam aj ozdobu na auto, cez vikend do nej dorobim obrucky a je... este mame ist kupit vino..nealko ma na strosti moj otec, tvrde sme uz kupili.... ozaj baby neviete aka je predpoved na oktober? aaaaa .... co si teda davate na saty...luko: myslim ze uvazujes cekom spravne, ja si asi budem musiet nieco pozicat, lebo by som v kostole skosla... ja som tiez nachcipana...tak dufam, ze to skoro preide...
Odpovedať
no pre nevesty na 4.10. :-) predpoved na tento den je zatial takto: Partial sunshine - polojasno cez den 12 stupnov v noci 2 stupne nikiarudi budem informovať aj dalej tak sa môžte potom pytať jej :-D je to pre sever SVK pre BA a okolie je jasno - 14 stupnov cez den 7 stupnov v noci
Odpovedať
Profilova fotka
jerryjanka a v TN ako bude??? :-)
Odpovedať
ja tajne dufam, ze 18.10. bude babie leto, vsak ho slubuju na polku oktobra :-D
Odpovedať
zuzkaapetrik TN rataj tak isto ako Považskú ale je to oničom dnes je tam už zasa inak to počasie len pre zaujimavosť : 4.10.2008 dážd den 10 stupnov noc 0 stupnov dobry rozdiel oproti včerajšku pekne ma byť teraz od piatku do utorka ale bude sa to ešte meniť takže ak budete chcieť môžem vam to pisať z času na čas
Odpovedať
no luko, vidim ze si na tom tak ako ja :D ine pocasie ako babie leto neprichadza do uvahy ;-) robim si statistiky po minule roky a vacsinou bolo pekne, no podla tohto pocasia neviewm neviem, ale verim ze bude pekne x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja som počula, že babieleto mám byť na začiatku októbra... tak čo je pravda. :-D ale to je jedno. Akurát máme dilemu, že ak bude škaredo, kde sa budeme fotiť, ale hádam niečo vymyslíme...
Odpovedať
ja som zas pocula o polke oktobra, no to je jedno, pocko je nevyspytatelne, dozvieme sa to mozno len par dni pred ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
taK BABY AKO TEDA BUDE 18.10.2008-????...............viete to už niektorá naisto???..
Odpovedať
dandulik: ja som kdesi pocula, ze pocasie sa da naisto predpovedat max. na 2 hodiny vopred.. ;-) Takze ja to uz neriesim..bude ako bude, verim, ze ten den si uzijeme za kazdeho pocasia.. :-D Inak, uz mam za sebou skusku ucesu, dnes sa idem stretnut so "zastupcom" cimbalovky, upresnit uz presne casy a podrobnosti, potom este zajdem za kvetinarkou, nech to odsypa..:-) Inak, konecne mame hotovy zasadaci poriadok, tomu som nekonecne rada, lebo uz som zacinala byt z tych kombinacii zufala, ale nakoniec sa to zadarilo.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte "oktobrovki" :-) mna to čaka presne za mesiac,a tiež mam toršku obavy ake bude počasie,ale pokial nebudu hromy,blesky tak by sme to mali zvladnuť,...fotiť sa budeme v beckovskom muzeu ,takže aj keby pršalo na nas nebude :-D
Odpovedať
sonah: ved na jesen sa hromy a blesky vyskytuju by som povedala, ze velmi zriedkavo, takze sa hadam nemame coho bat..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
dandulik prosím ťa,všimla som si v tovjom albume že nosíš okuliare a na svadbe ich budeš mať tiež? , alebo budeš mať šošovky ??
Odpovedať
čaute kočky, neviem ako vy, ale ja už sa neviem dočkať zajtrajška, bo mám rozlúčku so slobodou na kt. sa veeeeeeľmi teším aj keď som už jednu takú len pre mňa mala..a to tento útorok keď som bola vo Viedni na mojej královnej...uuuuuuuuuuuuu to bola show..fantastický zážitok... a o to viac sa teším na náš deň D..ktorý sa blíži rýchlosťou svetla... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babenky ja už začínam stresovať že nič nestíham, ešte stále netuším aký chcem účes :-| a ešte k tomu som ochorela, kedy sa rozlúčim zo slobodou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sonah...máš IP odo mňa... :-)
Odpovedať
Ja mam tiez dnes "rozlucku so slobodou", ideme so sestrou, sesternicami a kamoskami najprv do jedneho wellness-u trocha sa zrelaxovat a potom uvidime, co dalej :-) Ale popravde, ja som povodne ani nic taketo neplanovala, kedze nemam pocit, ze sa s niecim lucim, myslim, ze aj v manzelstve budem rovnako slobodna ako teraz 8-) Ale kazdopadne, teraz, ked je tato nasa akcia zorganizovana, tak sa uz celkom tesim.. x-)
Odpovedať
kocky, tak prajem krasnu rozlucku, ja ju velmi nemam s kym spravit, moje naj kamosky su rozlezene po celej SR a CZ a v BA sice mam nejake, ale vacsina je na materskej...takze netusim, jedine, ze by som zobrala holky (mojich teplych kamaratov :-D ) vcera som, videla uchvatne svadobne topanky s otvorenou spickou, boli uzasne, hned som ich chcela zobrat aj za tu strasnu cenu 2500, lebo sa nedalo odolat, ale aj ked nosim 37 cislo, tak ma tlacili :-S a vacsie nemali ale aj tak by mi boli velke :-( takze hladam dalej, inak bola to zn. Membur
Odpovedať
Profilova fotka
my sa ideme dnes "lúčiť so slobodou" teda dnes a hlavne zajtra. ideme na chatu, pozvali sme si všetkých kamarátov a kamarátky, keďže máme s drahým spoločných, nebol to problém. No a nejde tu o to, že zapiť slobodu, ale o to, že si uvaríme guláš, niečo ugrilujeme a tak, pohodička. :-)
Odpovedať
Ahojte ja som uz "rozlučku" mala boli sme s kamoškami a mojousvedkyňou vonku a kecali sme a moja polovička má dnes
Odpovedať
Profilova fotka
dandulík díki,už som ti odpisala :-N
Odpovedať
caute caute! Ja som tiez neplanovala rozlucku, ale mozno nieco podniknem buduci vikend, len neviem ci doma alebo vypadneme niekam von. Drahy tiez planuje s kamaratmi, tak aby som nebola ukratena :-D Ja este stale zhanam topanky, ale len take na prezutie na nizkom podpatku, ani sopm neverila ze to moze byt taky problem :-| Teraz mam v plane dorobit menovky a nieco na vyzdobu. Na skusku ucesu, make upu a manikury a aj zajednat kyticu pojdem tyzden pred svadbou.
Odpovedať
tak som si objednala cerveny clip-in pricesok, po tom, co som v obchode videla ceny 4 sk a viac, mi 2200 prislo ako super cena :-N co uz, ked ma jemne a riedke vlasy :-S tak snad uz z tohto mi nejaky drdol vycaruje :-D
Odpovedať
tak ideme na topanky do Serede, volala mi kamoska, ze v obuvi topanky co maju v Nicole za vyse 2tis. tam maju v svadobnom salone, alebo obuvi (teraz neviiim, bo behala aj po obuvach) tam maju za 1200 a kabelky svadobne, co v Auparku stali 2tis., tak tie iste za 700!!!!!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?