Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
No tak super, budem zvedava, dufam, ze sa nimi pochvalis v albume..;-) Ja sa tiez este nadchynam..ale ked nosim topanky od rana do vecera, a to v nich chodim len po dome hore-dolu, moje nadsenie trosku opada..ale tak co, v najhorsom budem po polnoci behat bosa.. :-D Okrem toho, DJ nam povedal, ze dobra svadba sa pozna podla toho, ze ludia tancuju naboso.. :-D
Odpovedať
ti poviem, sak tie moje stekle :-D
Odpovedať
Ale co by sme neurobili pre krasu a to, aby sme dobre vyzerali, no nie? ;-) :-D
Odpovedať
jasne..to som si hovorila minuly tyzden u zubara, ked mi rozvrtaval mostik na prednych zuboch a po tejto skusensoti mi uz vrtacka strach nenahana, lebo do ziveho zuba bruskou, tak to uz hovorim bolest :-D ale zubok je pekny :-)
Odpovedať
uz pojdem domkov a bude chodit v mojick krasnych svadobnych topkach :-D
Odpovedať
Auuuu.. :-p Ja som bola tiez u zubara minuly tyzden..ale ja som si davala len odstranovat zubny kamen..takze to nebolo take hrozne.. :-) A teraz poctivo bielim.. :-D :-D
Odpovedať
to u mna bolo dost zle, ale uz je to za mnou, a netrvalo to zas tak dlho
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola dnes na skuske siat, takze dalsia povinnost za mnou :) a vsetci sa ma pytaju ci uz som nervozna a ja nic, len mi to pripada takze ze " uz o tyzden?"
Odpovedať
aj moja kolegyna ma 11.okt a vyzera celkom v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dojem, ze viac stresuju svokry ako my :-D
Odpovedať
tak moja je v pohode az na tri oblecka co si kupila, jeden na obrad, dalsi na tancovanie (to akoze sa bude prezliekat?) a treti na druhy den a ku vsetkemu samozrejme topanky new :-D skor bude v strese mama, lebo ona to mam pod palcom, svokrovci su 25Okm od konania zabavy, tak ani velmi nemaju dovod stresovat
Odpovedať
Profilova fotka
heh, my co sme boli pred tyzdnom na svadbe tak tiez sa svadobne mamy - obe prezliekli, kym nevesta este v svadobnych satach behala :) ja som sa pri poslednom telefonate s buducou svokrou dozvedela, ze uz ani tie svietniky co ako jedine mali byt podla nas, asi podla nas nebudu....tesim sa
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte tak vy mate este par dni cas pozabezpecovat. My uz len 4 dni a bude nas uzasny den. Dnes sme dohodli menu, vyzdobu, kedy mame doviest veci do saly, bola som na spoved, s panom fararom sme si presli sobasne sluby, stretli sme sa s kameramanom, no a teraz oddychujeme. V stredu ma caka skuska siat, kozmeticka a to je vsetko. Vo stvrtok vecer pre kolace urobit vysluzky, v piatok povozit vsetko do sally a vecer urobit salaty na sobotu a vecer oddych a relax. No a v sobotu rano o 6:00 vstavat a ide sa nato.
Odpovedať
zustka...juuuuuj, budem na teba silno mysliet x-)
Odpovedať
no teda baby, co to uz mate za par...teraz v sobotu, budem vam drzat palce, nech mate pekne pocasie a nech vam vsetko vyjde podla predstav, dokonca este lepsie ;-) A potom popiste dojmy a nejake rady pre nas, ktore to este caka....
Odpovedať
Ahoj zustka, my budeme mat svadbu v rovnakom kostole ;-) Chcem sa ta spytat, ako to tam je s vyzdobou? Urobia, alebo si musime zabezpecit sami? Dakujem.
Odpovedať
Ahojte kočky, ďakujem Vám, že budete na mňa myslieť. Dúfam, že všetko prebehne v najlepšom poriadku a nič nepredvídané sa nestane, ale ja som optimista a som už kľudnejšia, keď nám to zatiaľ všetko ladí. A počasie tiež vyzerá, že sa už začína ,,umúdrovať", takže snáď nebude pršať. :-) maco: aká nohodička. Napísala som ti do IP.
Odpovedať
macko inak mas krasne satocky aj topanky :-)
Odpovedať
zustka-ahoj aj teba už chytajú stresy ako mňa a všetci sa ťa stále vypytujú či si neni v strese?? lebo mňa hej a maximálne ma to vvytáča... ]-( :-D
Odpovedať
luckatonko-dakujeme pekne..jasné že popíšeme hneď ako sa dostaneme k PC... :-D :-D :-D
Odpovedať
niki: ja som teraz akosi v pohodičke ;-) , som kľudnejšia, bola som v strese minulý týždeň, ale teraz je to už v pohodičke. Všetko nám zatiaľ do seba zapadá, naväzuje, všetko zariadené, už len niektoré veci doklepnúť do konca a hotovo. Ale tiež sa má pýtajú, či som v strese a či všetko vybavené, zatiaľ mi to nevadí. ;-)
Odpovedať
Luko, dakujem ;-)
Odpovedať
niki..ze aj mna jajviac dojima to, ze ci uz mam stres a este viac, ked kolegyne povedia, ze vobec vam nezavidime (v oktobri sa vydavame dve)...to je fakt big podpora 8-(
Odpovedať
ja sa neviem rozhodnut medzi kytkami: 1. biele romanticne ruze (ja mam rada jednoduchost a ciste linie) 2. oranzovo-biela jesenna kyti 3. bielo - lososova z ruzi, ak by ovsem tie lososove mali
Odpovedať
luko: mne sa este viac paci ta reakcia ludi, ked ti velmi "prajucne" zacnu hovorit, ze "a vies ako dnes konci vacsina manzelstiev? Ved ty casom uvidis..A to preco sa beriete?" a podobne bla, bla bla.. :-D Ach jaj.. :-N Inak, z tych kytic mne sa najviac paci c.58:-) Tu by som si k tvojmu outfitu vedela predstavit.. ;-) :-)
Odpovedať
naozaj luko, ak budes mat este aj ten cerveny pricesok co si spominala, tak ta kytica 58 je idealna, lebo vynikne...tie ostatne tak splynu so satami. Ale je to vec nazoru, ak oblubujes ciste a jemne linie. Inak bona: aj ja som mala minule taku prednasku, ze ako dnes vacsina manzelstiev konci.....ale ja mam pocit, ze to pre mna vela znamena a ze ta svadba je nieco uuuuzasneeee ;-) :-D
Odpovedať
dakujem kocky, ste zlate ;-) dosli mi vlaskyyyyyyyyy..teda este len tej kocke, ale dnes mi ich posiela, ten pricesok, potom odfotim :-)
Odpovedať
mojika sa jeden jeho kamarát pýtal, že prečo sa berieme, či čakáme bábo....my zatiaľ nečakáme prírastok, no a to sa mu zdalo nejaké čudné, že tak prečo sa berieme. Takáto reakcia sa mi tiež zdala dosť divná. :-. No a celkovo v dnešnej dobe s manželstvami je to asi tak (môj pohľad na vec), že páry málo čo vydržia, keď príde nejaká prekážka, nejaký problém, tak nie aby si spolu v kľude sadli, predebatovali a spolu našli riešenie, veď v dobrom aj zlom, no ale riešia to radikálne a rozídu sa, veď to spravil aj ten a ten, tak čo je na tom. Teda samozrejme príprad od prípadu, ja nechcem teraz nejako škatuľkovať niekoho. Ale to je len môj názor. No a možno aj preto tie reakcie ľudí na manželstvo. luko: mne osobne sa páči č. 57 (je jemnejšia), ikeď sa prikláňam aj ku kočkám a teda č. 58, ale pre mňa osobne je veľmi veľa odtieňov oranžovej, ale zasa na druhej strane je veselšia a myslím, že sa k Tebe hodí a nebude splývať so šatami. ;-)
Odpovedať
ahojte! zustka: stotožňujem sa s Tvojim názorom na manželstvo... Tiež sa nás veľa ľudí pýtalo či sa "musíme" brať a bolo im dosť divné, keď sme povedali, že sa nemusíme ale chceme!!! To je proste myšlienka dnešnej doby! My sa chystáme na spoveď zajtra ráno, potom na skúšku šiat, účesu... Inak, ako máte zorganizovaný príchod do kostola?? Na náukach nám p.farár hovoril asi 3 možnosti - zvolili sme si klasiku - prvý ženích s mamou, potom nevesta s otcom a potom svadobčania...keď bude znieť svadobný pochod, tak nech pre nás oboch:). Zvažovali sme totiž, že ja ako nevesta by som išla posledná s otcom, no potom sme sa zhodli, že tak chodí už skoro každý a tak ostaneme verní klasickému sprievodu:))!
Odpovedať
piskottka ake ine moznosti vam dal farar este na vyber? my ideme v piatok na nacvik a tak som zvedava
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?