Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si bola v pondelok skusat saty a zabudla som si kupit nieco do vlasov, tak teraz riesim problem kde to rychlo kupit..
Odpovedať
ja rozmyslam, ci tiez nehodim do vlasov biele ruzicy zive tak dve do ucesu, ak nie, tak len zavoj
Odpovedať
Profilova fotka
budes mat kyticu z ruzi? lebo ja kaly a to asi do vlasov nepojde, keby bola z orchideii, tak by som si dala..
Odpovedať
ano, ruze chcem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja asi rychlo navstivim este nejaky svadobny salon, nech nemam len obycajne sponky a zavoj na hlave :))
Odpovedať
neboj, videla som velmi pekne v salonoch ;-)
Odpovedať
tak tato nema chybu: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... len sa bojim...ci by sa trafili u nas do farieb :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pekna kytica.
Odpovedať
tie farby sa mi hodia k vyzdobe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potom super, uz len nech maju take kvety ja som kyticu nechala na chlapa, tak som zvedava :) mne sa paci toto http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale neviem, ci moje vlasy budu dost dlhe na taky uces
Odpovedať
to je krasne, tiez ho mam v albume, preto som rozmylala, ze dozadu dam ruzicky...ja dufam, źe pricesok bude dobry a nieco mi stvori
Odpovedať
Profilova fotka
uz si ho bola skusat? ja idem na skusku az buduci stvrtok, cize 2 dni pred svadbou a to uz potom vela nekupim ani nic :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a aj toto sa mi lubi: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
nie nebola, pojdem bud tuto sobotu alebo az vo stvrtok pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
pekne, len vlasy velmi zozadu nevidno.....ale saty su velmi peknee
Odpovedať
v podstate su to podobne ucesy, co sa mi pacia, spredu nahladko a vzadu drdol....len ziadne kudrlinky
Odpovedať
Profilova fotka
jj, presne...a rozhodne zopnute
Odpovedať
ahojte, ste zlate, dakujeeeeeeme, ze na nas budete mysliet. Aj ja budem na vas mysliet potom. Budem prave po svadobnej ceste :-) x-) x-) , takze budem mat pohodicku ;-) a budem vam zelat, aby vam vsetko vyslo tak, ako si zelate. Ja dufam, ze nam stvorkam dopadne vsetko najlepsie ako moze a taktiez aj vam ostatnym. a dandulik: suhlasiiiiiiim, musime mat usmev na tvari cely den. :-D
Odpovedať
inak, my sme uz skoro na kompletku vybaveni, len mam nejake problemy so satami :-( , uvidim co este poriesim zajtra. No nerada by som menila rezervaciu, ale uvidime, co bude zajtra, zatial sa nestresujem. ;-)
Odpovedať
zustka a kde bude svadobka?
Odpovedať
Boze baby, akosi sa tu stale spominaju problemy so satami..dufam, ze mne tie moje sadnu aspon tak ako ked som si ich vyberala.. :-D
Odpovedať
no ved baby aj ja citam...ja idem v stredu pred svadbou a potom hned domov na oravu, takze to musi byt tiptop uz v ten den. Sice pani z nicol mi slubila ze noedidem, kym mi saty nesadnu ako moja druha koza ;-) , tak snad to bude platit. Inak luko tato jemnejsia kytica je velmi pekna. cicimon, kamaratka mala kaly vo vlasoch a vyzeralo to velmi pekne, tak jemne a decentne a mala k tomu prefektny uces, ale myslim ze ty chces drdol, tak to by asi museli byt tie mini kaly, a inak ja chcem orchidky do kytice a aj do vlasov, bez zavoja. Mam dlhe huste vlasy, tak si predstavujem bohaty nadherny uces, dufam ze nieco na skuske vymyslime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - a nemas nejake foto s kalami vo vlasoch? lebo orchideu si viem predstavit, ale kalu nie...a to asi fakt len tie malicke by museli byt
Odpovedať
cicimon, ta kamoska mi posielala fotky, ale neodoslalo mi ich tak nemam ziadne. Ona mala uces tak do boku, ale nie drdol, ale vedela by som si to uplne predstavit aj na tom drdole, skusim najst jeden obrazok, kde som to videla
Odpovedať
huraaaa, mam rozlucku so slobodou...kolegyne tajne zorganizovali, bude nas asi 20 zajtra v Harley pube :-D pre mna a dalsiu nevesticku kolegynu, vydava sa tyzden pred mnou, tesiiiiim x-)
Odpovedať
no to je super, luko.....ja som tiez chcela tento vikend, ale idem domov do soboty a potom mozno pojdem len tak na navstevu ku kamoske ;-) cicimon, nieco taketo by som si predstavila i ked s imi upravami: menshttp://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1724046&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D380
Odpovedať
to je zaujimavy uces x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekny uces, len neviem ci by stacil na moju dlzku vlasov...este dnes a v sobotu pojdem pozret nejaky salon na nejaku vlasovu ozdobu
Odpovedať
Profilova fotka
baby má niektorá z vás otázky, ktoré sa dávajú pri tej súťaži na svadbe, či sa mladomanželia zhodnú...ked sa dvíhajú tie topánky....poslali by ste mi ich na IP....dakujem
Odpovedať
dandulik, ja si nejake otazky vymyslim ;-) dosiel mi pricesok, je uzasnyyyyyy, husty, z prirodnych vlaskov a dlhy, moc tesim x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?