Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720
  • ahojte!
    zustka: stotožňujem sa s Tvojim názorom na manželstvo... Tiež sa nás veľa ľudí pýtalo či sa "musíme" brať a bolo im dosť divné, keď sme povedali, že sa nemusíme ale chceme!!! To je proste myšlienka dnešnej doby!
    My sa chystáme na spoveď zajtra ráno, potom na skúšku šiat, účesu...
    Inak, ako máte zorganizovaný príchod do kostola?? Na náukach nám p.farár hovoril asi 3 možnosti - zvolili sme si klasiku - prvý ženích s mamou, potom nevesta s otcom a potom svadobčania...keď bude znieť svadobný pochod, tak nech pre nás oboch🙂. Zvažovali sme totiž, že ja ako nevesta by som išla posledná s otcom, no potom sme sa zhodli, že tak chodí už skoro každý a tak ostaneme verní klasickému sprievodu🙂)!

• piskottka
    ake ine moznosti vam dal farar este na vyber? my ideme v piatok na nacvik a tak som zvedava

• magic08: no, vlastne tie zaužívané...buď prvý ženích s mamou, za ním nevesta s otcom a svadobčania, alebo najskôr ženích s mamou, svadobčania a poslledná nevesta s otcom, alebo všetci už čakajú v kostole a nevesta sama príde pred oltár... 😉

• Sponzor fóra
  • aha, diky.myslim ze uz somsi aj vybrala 🙂

• neni za čo 🙂 ! A ktorá z možností sa pozdáva najviac?

• piskottka: my ideme opacne..teda tak, ako kazdi.. 😃 Najprv sa usadia svadobni hostia, potom pride "druzina", potom moja maminka s buducim svokrom, potom Peto so svojou maminou, za nim svedkovia, male druzicky, Petov synovec s obruckami, no a na zaver ja s ocinom..🙂 A to vsetko sa udeje za hudby Kanon in D od Pachelbela.. 😵

• booze, aka hruubka 😬 kazdy 😴

• bona: super zorganizované!!! 🙂 My si to nechceme moc komplikovať, jednak je nás veľa a kým by sa všetci usadili, tak ja by som si vonku postála hodnú chvíĺu🙂. Takto si už budeme spolu s drahým vychutnávať tú slávnostnú chvíĺu pred oltárom a kým dospievajú moje kamarátky sa všetci hostia usadia! 😵

• náš príchod do kostola: mojik so svojou maminou, za nimi svedkovia, moja maminka s mojim budúcim svokrom, potom môj krstný otec s priateľkou mojikovho brata, krstní rodičia mojika, starí rodičia z obidvoch strán a potom ostatní hostia. Keď sa usadia, tak potom ja s mojim ocinom. Spievať my bude moja kamarátka, sa na to veľmi teším, lebo neviem, čo mi bude spievať, že sa mám nechať prekvapiť. 😵

• piskottka: no nas bude tiez celkom dost, a to neratam tych, co sa pridu len pozriet, ale ja si pockam..aspon si to este trosku predlzim..😉 😃

• kočky, či už sa pôjde do kostola tak či tak, tak hostia sa aj tak rovnako budú usádzať a bude určitý šum. A to bude rovnako aj keď ide nevesta posledná alebo prvá. Ja si myslím, nie preto, že to mi budeme mať tak, ale preto, že je lepšie počkať na koniec, kým sa všetci usadia, už nebude šum a bude to také ucelenejšie a plynulejšie, slávnostnejšie, si myslím. Potom už môže omša začať. Ale keď už nevesta so ženíchom čaká spolu v predu a čaká, kým sa všetci usadia, je to také, neviem, mňa by to asi znervozňovalo. Ikeď aj s názorom piskottky súhlasím, že je pekné ísť hore kostolom spoločne. 😉

• ja dufam, ze sa bude dat urade pustit piesen pri mojom prichode, bo toho stareho divneho uja, co tam hra by som teda nerada mala 😦

• ja si tiež ešte prejdem s kamarátkou, že kedy začne spievať, či až keď ja pôjdem alebo skôr. 😉

• ja by som chcela od Beatles All you need is love, aaale najskor musim zistit, ci je to voebc mozne inak tam doptrepem magic 😃 😃 😃 😃 😃

• táto moja kamáratka väčšinou spievava na úrade pri svadobných obradoch a fakt je super. Ona spieva aj na požiadanie snúbencov, donesú jej pesničku, ona si ju vypočuje a naučí sa ju spievať, super, že. Sa fakt teším, ako nám pekne zaspieva. 😵

• Sponzor fóra
  • tak ju posli 18.oktobra do Turzovky 😃 😃 😃

• veľa záleží na spevákovi, lebo pekný spev dotvorí celú atmosféru a je to oveľa krajšie.
    luko: držím prsty, aby ti to vyšlo

• Jeej luko, to budes mat ako v Laske nebeskej.. 😃

• tak obrad na urade, tam sa vela pokazit neda, ono sam o sebe velku atmosferu nema, dufam, ze zabava nam to vynahradi 😉

• luko: hm, len to asi nebude možné. 😉

• ja viem 😉

• bona: taky je plan...len u nas velmi ochotny na urade nie su, tak tam vlitnem preds vadbou urobit halo 😃

• Este mat takeho kreativneho najlepsieho kamaratka, co by vam to nachystal.. 😃

• luko: to máš asi aj pravdu, že tam nie je taká atmosféra, ale táto moja kamarátka práve hovorí opak, že je to oveľa krajšie, keď je aj pekná pieseň, spev a tak. Aspoň je to trošku veselšie a nie je to také fádne. 🙂

• bona: len v nasom malom urade by sa ti hudobnici nemali kam schovat 😃

• no vidim kocky, ze to uz ma naozaj svadobnu atmosferu 😉 😃
    Ja sa priklanam tiez k nazoru, resp. tiez by som chcela aby sa svadobcania usadili, potom zenich s maminou, potom moja mamina so svokrom a nakoniec s odstupom casu (aby ma uz drahy cakal pred oltarom) pojdem ja s ocinom.
    Inak ja teraz tiez rozmyslam ako to urobim so spovedou, mali ste aj nejaku specialnu (generalku, taku obsirnejiu)? 😉
    My mame nacvik obradu v sobotu 11.10., tak som zvedava ako to dopadne...tento vikend idem este doladit nejake veci, ako ubytko pre draheho rodinu....vyzdobu kostola, mozno kyticu zajednat a tak.
    No a hrat by nam mala jedna mlada kocka so zborom v kostole, tak dufam ze to bude pekne, lebo nas organista niektore pesnicky hulaka jak o zivot 😬

• ja sa tiež prikláňam k názoru zustke....nech sa pekne všetci usadia a ja s mojim ocinom pojdem ako poslednááá...nech sa všetci dívajúúú.-... 🙂

zustka.....pevné nervičky a hlavne v sobotu úsmev od ucha k uchu.... 😉 🙂 🙂

• aj magic a piškotka.....držííím palečky aby vám to všetko dobrééé vyšlo... 🙂

• Kocky stvorky-oktobrovky, budem na vas mysliet.. 😉 Ja budem mat mozno este jedno posedenie s kamoskami, ale budem drzat palce, nech vam vsetko vyjde podla predstav.. 🙂

• jeeeeeeeeeeej dakujeme pekne ste zlaté baby, že na nás budete mysliet.. aj my budeme potom na vás..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov