Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
kocky, de steeeee!!! :-D hlasim dnesne ulovky: ja - svadobne topanky zn. Witt (1700, ale som spokojna v blave ich mali za 2500 a viac) drahy - oblek -cierny s lesklymi pruzkami Otto Berg (po zlave 8tis.). povodne sme chceli lacnejsi z Modevu ale nie a nie dostat jeho velkost, tak sme skoncili opat v Ottovi :-S - cierne elegos topanky (2800,-...hroza s nim kupuje si drahsie topanky ako ja ]-( ) takze uz len moje popolnocne topanky a pre mileho koselu a francuzsku v estu s kravatou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes kupila samodrzky pod saty.....a este rozmyslam, ci mi treba nieco specialne na spanie ci nie :)) luko - u nas je to tiez tak, ze moj drahy ma cca o 2000sk drahsie topanky ako ja :)
Odpovedať
cici, ja na spanie nist, ved mi urcite najskor o stvtej piatej zalahneme, o nejakej sexi svadobnej noci ani reci :-D ale sexi pradielko si kupim, ale to si dam az po svadbe niekedy na vikend x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko - no asi tak aj u nas...co sme pred 2 tyzdnami boli na svadbe, tak tam koncili teda vratane upratovania az okolo 7.00 a to uz clovek vela nenaspi... ale aspon mat nieco do zalohy :)
Odpovedať
tie topanky su tu: svadobnetopanky zobrazia sa v tej malej prezentacii ako piate
Odpovedať
uz ich mam v albume ;-)
Odpovedať
caute baby! Luko: tvoj drahy ma taky isty oblek ako ten moj, len moj ho ma v cokoladovej farbe ;-) No a tym padom je este vacsi problem s topankami, kedze zhaname cokoladovo hnede. Tvoj drahy kde kupil topanky? Uz sme zajednali aj vestu s kravatou, len ideme poziciavat v monike v BA. Este snad aj ja nejake zozeniem.
Odpovedať
Ahojte kočky! Takže Štvrto - októbrovky - takto za týždeň už z nás budú pani!!! x-) Keď som dnes počula naše ohlášky v kostole, prešiel mi taký mráz po chrbte... :-D Už sa teším, tak si aj vy užite krásny týždeň - nech si tie posledné prípravy ešte poriadne vychutnáme!!!
Odpovedať
ahojte piskottka: veru, už budeme pani. Tiež sme dnes mali ohlášky v kostole. A ešte som si dnes rorábala veci na výzdobu, už mám všetko skompletizované, nachystané v jednej krabici. Zajtra ideme do sály dohodnúť menu a dohodnúť sa kedy všetko donesieme. Potom stretko s kameramanom, potom na spoveď a na akože posledné stretnutie s kňazom, čo a ako o obrade. V stredu skúška šiat, kozmetička, vo štvrtok pre koláče - urobiť výslužky, v piatok všetko rozviesť a kúpiť ovocie. A to je všetko. Ešte síce pár telefonátov a malo by byť úplne všetko. A potom už len čakať na ten náš krásny deň. A ja stále verím, že v našu sobotu bude pekné počasie, aspoň keby bolo tak ako tento víkend, to by bolo super. :-)
Odpovedať
zustka: no, aj ja dúfam, že bude pekne! Ale verím, že počasie nepokazí svadobnú náladu...nech už je akékoľvek!!! :) Tiež sa chystáme na spoveď, ale do inej farnosti, dúfam, že to nebude problém. Máte ešte stretko s kňazom? Tiež som myslela, že ešte zájdeme dohodnúť sa presne čo a ako...uvidíme! Máš aj výzdobu v kostole?
Odpovedať
piskottka: určite nám počasie nepokazí náladu. ;-) Myslím si, že to vôbec nie je problém, keď idete na spoveď do inej farnosti, je to v pohodičke. Veď nikde nie je napísané, že musíte ísť na spoveď vo Vašej farnosti. Ja som tiež myslela, že pôjdem na spoveď inam, ale nakoniec pôjdem u nás, z časových dôvodov, mám to bližšie u nás. Minulý týždeň som volala na faru, že by sme ešte radi prišlli sa porozprávať a prejsť si celý obrad, tak že môžme v pohodičke, takže super. A aj na poslednej náuke nám bolo povedané, že sa pred obradom ešte máme prísť dohodnúť, ktorý sľub chceme, takže tak. Práve dnes som bola za kostolníkom sa popýtať ako s výzdobou. Dal mi kontakt na aranžérku, ktorá robí výzdobu v kostole a som sa s ňou dohodla, že zistí či budú slnečnice a dá mi vedieť. Ak nebudú, budem si musieť zohnať sama. Výzdobu chcem len kvetinovú na oltár a pred oltár. Na lavice nechcem nič. Tak dúfam, že sa všetko podarí a bude tak, ako si to predstavujem. Uvidíme. A ty tiež máš výzdobu do kostola?
Odpovedať
zustka: no, ja mám výzdobu do kostola, len sú po nás ešte nejaké svadby, takže potom budem musieť niekoho poprosiť, aby tú výzdobu rýchlo stiahol...myslím tým návleky na stoličkách, a asi aj niečo jednoduché, čo bude na laviciach... Máme výhodu, že sme prvý, takže si tú výzdobu môžme spraviť...resp. urobia ju kamáratky! :-) Vy to máte ako? Kedy si pôjdeš robiť výzdobu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
piskottka: ja si výzdobu do kostola nerobím. Mne to spraví tá pani, čo robí výzdobu do kostola na každý týždeň. Ja som jej len dnes volala, že by som chcela slnečnice a ona má zistiť, či im dovezú do veľkoskladu a ak nie, tak si ja zoženiem v inom kvetinárstve. Bude to asi drahšie, ale to nevadí. U nás sú v sobotu až tri sobáše. Teda prvý o 15.00, my máme o 16:00 a potom ešte o 17:00. A vyzerá to tak, že ešte tú pani nikto nekontaktoval, keď povedala, že v pohodičke, ak budú slnečnice, tak spraví, nie je problém, tak sa teším. No a inú výzdobu neriešim, lebo by to bol zhon, a keď je pred nami svadba, tak by sa to nestihlo, takže ja to nejako moc nechcem komplikovať. Ale vy to máte fajn, že máte prvý, a vôbec sa nemusíš báť, v pohodičke to stihnú všetko stiahnuť, kým vídete z kostola, tak to už bude dole. No a výzdobu do sály som si chcela ísť spraviť v piatok, ale je tam stužková, takže sa nedá, takže musím to nechať na personál. Donesiem im všetko nakreslené, čo kde má byť, takže by to malo byť v pohodičke. Nechcem tam nikoho v sobotu posielať, aby sa nikto nestresoval a ja tak isto. ;-)
Odpovedať
ahojte :-) tak my sme vcera pozvali poslednu tetu...sedeli sme do nich do osmej :-D bolo prefektne, maju take male gazdovstvo pri Sintave a krasny domcek, s ujom sme dve flase vina stiahli :-D ale pomahala aj teta a ujcina, drahy samozrejme nepil. ono to osobne pozyvanie manieco do seba, na jednejs trane clovek sa stretne s ludmi, ktorych 2-3 roky nevidel a partner spozna rodinu, ktora bude na svadbe a potom aj ta zabava ja o inom. vcera sme sa fakt super bavili a este sme dostali aj 40 domacich vajec a vrece zemaaakov :-D nam vyzdobu uradu zabezpecuje firma (slavobrana, vyzdoba stoliciek a tak) a saly zas majitelka restiky, my len navleky dotrepeme a vazicky na stoly lucka: drahy ma cierny oblek s pruzkami, zohnali sme cierne mierne lakovane topanky v Poluse na poschodi, nazov neviem, ale nie je to Danea
Odpovedať
a tesim sa na svadbu velmi, bo po vcerajsku myslim s aobavy rozplynuli, vsetci sa tesia a iste sa dobre zabavime x-)
Odpovedať
ahojte, mne tiez vyzdobu kostola urobia tety co sa o to staraju, lebo by som to ja absolutne nestihala. V piatok idem so svokrovcami domov na oravu vybavovbat ubytovanie pre hosti. Aj ja sa velmi tesim na svadbu, chcem aby vsetci z nej mali dobry pocit, ale hlkavne tuzim aby sme si ju my dvaja uzili... Inak topanky sa nam este nepodarilo zohnat, lebo zhaname cokoladovo hnede a drahemu musia uplne sadnut. Takze nase hladanie pokracuje dalej, ale absolutne sa mi nechce. Este nejake vecicky na vyzdobu som poobjednavala, teraz maju dojst, tak snad to uz bude odbudat. A posledny tyzden budem venovat len svojej krase :-D
Odpovedať
mna to hladanie mojich topanok tiez prestalo bavit a tak som kupila vyslovene svadobne, povodne som chcela biele vynositelne ale vsade mali lakovane, co sa k svadobnym nehodi alebo take biele ktore posobili velmi lacno a to som tiez nechcela posledny tyzden: kozmeticka, kadernik (farbenie), nechty,s kuska ucesu :-D
Odpovedať
tak tak, posledny tyzden bude velmi podobny tomu tvojmu, luko ;-) a tie topanky, to iste ako ja...chcem na prezutie take na nizkom pohodlne, co by som aj vynosila, ale take hadam ani neexistuju. Pohravam sa s myslienkou, ze ked pojdem domov, ze by niekto so mnou v sobotu skocil do Polska. Lebo mi vrtaju este saty na prezlecenie, aj ked sa nechcem prezliekat, ale pre istotu chcem mat nejake v zalohe, ak by sa stala nejaka nehoda :-. Uvidime.
Odpovedať
ja uz ma cisto svdobne..vid album, uz som nemala chut hladat, snad ich rpedam, inak su krasne. Opaatok je vysoky,ale taky mi k satam r adili, tak uz doma v nich chodim,a by som to rozchodila. a drahy chce silou mocou nacvicit tancek na svadbu a la youtoube, len zohnat nejaky mix pesniciek :-.
Odpovedať
ahojte nevesticky, prosim vas viete mi poradit, kde mozem kupit organzu? zeby v kvetinarstve?
Odpovedať
Ahoj magic, aj tu na stranke v bazari, vo vyzdobe babenky co sa tomu venuju ponukaju a dokonca aj v dobrej cene...skus kuknut
Odpovedať
ahojte luko: ja mám podobné topánočky ako ty. Tiež som si chcela kúpiť iné, ale naozaj nie je z čoho vyberať. Chcela som s nižším podpatkom, ale nebol, tak sa musím na nich naučiť chodiť. :-D Sú síce o kúsoček tak cca 3 mm vyššie ako tie, ku ktorým som si skúšala šaty, tak by to malo byť v pohodičke, lebo šaty mi boli troška dlhšie, ale to uvidím v stredu, idem na poslednú skúšku. luckatonko: ja sa tiež nechcem prezliekať, ale tiež tak uvažujem ako ty, čo ak by náhodou niečo sa pritrafilo, tak si beriem so sebou na prezlečenie spoločenské šaty a hlavne tiež iné topánočky - pohodlnejšie. :-) No radšej by som sa neprezliekala. ;-)
Odpovedať
magic organza sa da kupit vo svadobnych salonoch
Odpovedať
luko, my sme tiez vcera "dorazili" pozyvanie hosti..konecne! :-D A uz ma tiez zacina chytat mierna svadobna euforia..:-) Inak, sranda, ked sme v piatok isli s mojimi babami z wellness-u, v radiu akurat hrali 22 dni od Zbirku..a sesternica sa pyta, ze ci to zrovna nie je do svadby 22 dni..tak sme to preratali a bolo:-) Tak sme sa dohodli, ze to je urcite nejake pozitivne znamenie.. ;-) Co sa tyka topanok, ja si uz tiez zvykam na svoje steklicky..nech to nie je pre mna sok.. :-D Ale zatial si v zalohe nechavam aj tie povodne, keby nahodou prsalo.. :-) V piatok sme "koordinatorovi" svadby odovzdali vazy a svietnicky a sviecky, ostatne zabezpecuju oni, v piatok ocino doviezol vsetok alkohol, v pivnici su teraz riadne zasoby:-) Stretla som sa so zastupcom cimbalovky, aby sme si upresnili casy a detaily..Dnes chcem ist potvrdit do kvetinarstva vsetky kvety, kyticu a pod., obvolat DJ-a, fotografa a kameramana, aby sme si tiez upresnili casy..juuuj, odsypa to..a kraati sa to..:-D Tento tyzden nas caka doma upratovanie..buduci tyzden v sobotu sa uz zacina piect..a potom je to uz tu! Ty kokso, zacina mi zvierat zaludok.. :-N :-D x-)
Odpovedať
bona mne este nezviera zatial :-D
Odpovedať
kocky super napad co desi precitala: dfohodnut sa s kameramanom aby sa pocas svadby popytal ludi na nejaku vtipnu historku s mladomanzelmi a to natocil:-D len potom dufam, ze to dobre vycenzuruje :-D :-D
Odpovedať
Tak mne to tak v urcitych intervaloch.. :-D Ale keby to bolo prilis, medovka to isti.. 8-)
Odpovedať
myslim, ze mne to dojde tyzden pred :-N
Odpovedať
No to je celkom mozne.. ;-) Ozaj luko a co vase obrucky? Uz ich mate?:-)
Odpovedať
noo tento tyzden by mali byt, tesiiiim, jaj som sa zasala nadchynala tymi tvojimi obruckami a topankami :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?