Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

4. okt 201018720
  • Caute baby.
    Tak luko, to je super s tou tvojou rozluckou...aj ja som nieco take chcela, ale moje kamaratky sa akosi na to uz necitia, ze radsej posedime doma 😞 😉 . A tie saty mas ten isty model, len inu farbu?
    Inak to pocasie...ja uz to tiez nechavam tak, ako ma byt, tak bude....ale verim ze bude pekne 😉
    A baby co to mate dnes, myslim ze to zacalo uprsane ale nakoniec sa z toho ukazal celkom pekny den, no naúpriek tomu mate urcite o to lepsiu zabavu a vyjde vam VAS DEN rozpravkovo 🙂
    Inak dnes sme boli skusat saty v europe v BB a celkom sa mi jedny pacili, ale boli straaaaaasne dllllhe a aj cena bola odpudiva 8000sk.

• inak dnes si mojko uspesne kupil topanky, tak som rada, lebo najst cokoladovo hnede boty bol dost problem, no nakoniec polus nesklamal, luko 😉 😃

• Sponzor fóra
  • nejako sa to troska posahalo 🙂 skopirujte si cely link po smilika 🙂

• lucka: satky zostavaju, len vyzodba bude smotanova, mala byt lososova 😉

• tinkka: mne sa to zobrazilo a s inym ako 😵 😵 😵 pocasim neratam 😃

• lucka: peknucke obrucky 🙂 nase este neboli...aaale kocky, mame doma dvere 😃 rok sme boli uplne bez dveri, bo sme vsetky od pikykupovali do bytu okrem podlah a kuchynskej linky...len vchodove sme mali 😃

• luko -aj ta predposledna kytica je velmi pekna 🙂

• asi si ju dam nakoniec spravit v ba a v piatok mi ju drahy donesie, jeden den musi holka vydrzat 😃

• pridala som dalsie obrazky...ja sa z tch kytic zblaznim..zaklad chcem smotanovy a do toho bud zelene alebo jesenne farby

• caute baby, pozerala som to pocasie, no nevyzera to az tak dobre, ale myslim ze na slniecko to vyzera, aj ked asi dost zima bude 😉
    My uz sme doma vybavili to ubytko, som rada, lebo uz len detaily treba doladit....takze to ubuda 🙂

• tinnjka...to počasie čo sa tam zobrazilo..to ma byť ako na Slovensku??? dosť pochybujem,,,ale bodaj by to tak bolo, ako píšeš.... 🙂

• no my uz mame vsetko vratane zasadacieho poriadku, len dnes ked som si obliekla popolnocne saty, tak si v nich pripadam ako vo vreci....

• ano ked si skopirujete cely ten link az po smilika (neviem preco sa to cele nezobrazilo ako kompeltny link) a ukaze pocasie na zilinu, mozem zatial olenpotvrdit, ze kamaratke to vyslo 100% 🙂 urcite by bolo fajn, keby sa aspon doobeda na fotenie ukazalo slniecko. Skusim este raz hodit link, mozno to bude ok 🙂

• Sponzor fóra
  • nie, zas to tam nehodilo cele, skoda, kocky jedine ho cely skopirovat 😠

• dandulik, nie to zobrazuje Australiu, tam hore to vypisuje.. 🙂 Treba si tam dat vyhladat Europu, Slovensko a co sa tyka regionov, su tam akurat 2 moznosti, bud Blava alebo Kosice..ale ako orientacny bod to hadam staci.. 🙂 Zatial je tam predpoved pre BA cca 19 stupnov, mostly sunny, teda zrejme viac slnecno ako zamracene 😃 , zapadny vietor s rychlostou 4km/hod..Uvidime, ako to vyjde.. 😎

• Ahojte kočky hlási sa čerstvá novomanželka... 😃 😃 😃 😃

• ake su pocity novomanzelky?

mne sa to stale nezda, ze o tyzden uz bude "po"

• ahoj nika..srdecne blahozelam 😵 napis zazitky..
    inac,budeme mat 30.10 stretko v ziline 😉 🙂

• hod fotoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo aspon jednoooooooooooooooooooooo 😃

• ešte nemám žiadne poriadne k dispozícií ale nebojte dočkáte sa...
    Lea- veľmi pekne dakujeme.... som najšťastnejšia na zemi...
    cici- veľmi úžasné a nedá sa opísať to množstvo šťastia a radosti , kt. v sebe mám... 😃 😃 😃

• inak kočky accuweather tak tam su aj mesta ja som tam vyhladala bez problemov aj PB 😉

• niki, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem, ako bolo?????? 🙂 🙂

• niki: tak to je supeer, velka gratulacia.. 🙂 🙂

jerryjanka: a kde si to tam, prosim ta, nasla..ja skusam, ale zatial som nenatrafila na nic ine, nez len BA alebo KE 😬

• Aha, takze ked kliknem na link, vyhodi to tam Australiu, tak potom nic.. 😃
    Ale aby som to zhrnula, teplota cca 15 stupnov, slnko, ale aj s oblakmi, no bez dazda..Uvidim, ako sa to bude zhodovat s predpovedou SHMU, ten uz tiez poctivo sledujem.. 😎

• bona: to by mi stacilo, len nech neprsi kym sa fotime 😬

• luko, snad nebude🙂 Ale u nas sa pre istotu velky dazdnik znaha..pre istotu.. 😎

• tak ja zatial nezhanam 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.