Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
Ahoojte kočky!!! Hlásim sa aj ja ako čerstvá novomanželka! Bol to náádherný deň, aj keď počasie nebolo zrovna ideálne, na nálade to vôbec neubralo... Ja som si ten deň neskutočne užívala, bolo to úžasné!!! x-)
Odpovedať
blahozelam x-) kocky ja este stale nemam zajednanu kyti, tak drzte palce, zajtra rozbieham akciu svadobna kyti :-D stvrtok kadernik pondelok kozmetika stvrtok (buduci) nechty, skuska make-up a uces tot moj harmonogram
Odpovedať
piskottka: tak supeeer.. x-) luko, nech sa zadari a dobre vyberies..;-) Ja este tento tyzden chodim na nejake kury do salonu, dnes som bola za fotografom, dohodli sme presne casy, este sme boli s maminou na nejake nakupy dekorativnej kozmetiky:-) Od soboty sa zacinaju piect kolace.. Inak uz je vlastne vsetko, v pondelok sa mam este stretnut s DJ-om, zrejme len ja sama, kedze moja polovicka mi dnes povedala, ze este od pondelka do stredy ho posielaju z prace do Viedne.. :-| No co uz.. V stredu pre saty, stvrtok este nejake kury, piatok mani a pedikura..a snad je to vsetko hotovo.. :-)
Odpovedať
tak to ja len v pondelok zbehnem na masaz tvare a dekoltu a vyzivne masky, tento tyzden mam nezes, takze sa mi aj zhrosila plet, este ze je svadba az buduci tyzden.uffff niki...mojko, co si mala za uces, ze ti ho robila 3 hodky? :-N ja mam vyclenenu len hodku a pol :-N musi stihat kocka bona: ja si chcem tiez kupit kvalitny make-up, ten co mam uz trocha vysusuje, puder. Z mary kay mam tiene a fixater na oci, chcem aby ma namalovali mojou kozmetikou
Odpovedať
luko, ja takisto chcem na licenie vlastnu kozmetiku, s maminou sme si vybrali tiene z Lancomu, akusi bazu pod make-up, spiralu - vodeodolnu;-) a este nejaky ze "ruzo-lesk"..tak uvidime, co sa z toho vykuzli..:-)
Odpovedať
ja som strasne spokojna s tymi z mary kay, namalovala ma nimi marrka+ ten fixater doobeda a este vecer som bola krasna :-D a bez zmolkov, tak tienikom verim :-) rozmyslam aky make-up, ja pouzivam la roche, je fajn na denne nosenie, ale potrebujem nieco dlhsie trvacne co sa spiraly tyka, maximalna moja investicia je 300sk :-D radsej sa zozsupnem na ten mak-up a puder. a na ustocka len nieco jemnunke asi tiez do ruzova, oci by som chcela vyrazne
Odpovedať
Profilova fotka
no ako pozeram, pocasie bude ok :) ak sa predpoved naplni ja som dnes v robote dostala aj darceky, co ma potesilo :) a sa pohravam s myslienkou pozret nove popolnocne saty a vo stvrtok kadernicka skuska, piatok kostol a v sobotu ideme na to :) len v praci sa so mnou lucili, akoby nastaval koniec sveta po sobote :))
Odpovedať
cici :-D mozno nastane :-D pocko by malo byt naozaj OK x-)
Odpovedať
caute, takze ja teraz cez vikend idem domov, este vybavit asi pre 10 ludi ubytko, zajednat kyticu, posledna nauka skusobna na obrad, skuska ucesu a make-upu. No a buduci tyzden v stredu po saty z BA, potom hned domov na Oravu, rozvazat kolace, doladit detaily a ide sa :) Inak na licenie budem mat aj svoju kozmetiku, ale snad kozmeticka este daco poradi na skuske....ja nemam citlivu plet, tak snad nebude problem. Aj ja by som chcela zvyraznit oci.
Odpovedať
vyrazne oci jemne usta, tak sa mi to paci x-) aj na fotkach to lepsie vynikne x-) my ubytko uz mame, lv penzione, len este musim dohodnut prichod, brat to tam bude musiet usmernit a nejake obcerstvenie ak pridu skor, aby to obradu nesedeli na izbe, alebo nepostavali pred bytovkou, v penzione je aj kaviaren, takze tam nakoniec nam to vychadza na 40 ludi po odhalseni asi 10tich
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.... ...niky a piškotka.....blahoželááám vám.....už to máte za sebou... .....s tým počasím na 18.10....to bohvieako dopadne....všeličo som sa podozvedála na ten stránke...tak teraz neviem čo si mám s toho vybrať... ;-) ....mňa tento týždeň ešte čaká...nákup 100litrov vína na svadbu..ostatné pitivo už máme....skompletizovať surovíny na zákusky, potom v sobotu to zaniesť ku cukrárke... ...včera som bola na skúške svadob.šiat....treba porobiť nejaké menšie úpravy, a buude to super....a teraz v rýchlosti ma ani nebapadá čo všetko ešte treba zariadiť....snáď to všetko postíhame..... :-)
Odpovedať
my mame kupit len slivovicu ostatne nam kupial majitelka restiky v Metre... ale samodrzky,topanky, makeup, spirala, to musim ist kupit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som si akurat kupila nove popolnocky :-D
Odpovedať
tak mas dvoje? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, len tie povodne asi nezoberiem, pripadam si v nich ako vo vreci a tie nove ovela lepsie sedia
Odpovedať
a popis tie nove..ja zvedava :-D
Odpovedať
kocky....co vsetky tak pilne planujete, ked nikde nikdo? :-D ja uz mam kyti zajednanu, povedala som, nech mi ju spravi do 2000-2500,- Vravela, ze nema problema, ona ratala do 1300,- tak sa troska rozsupne :-D smotanovy zaklad, ruze, mala kyticka a sup sem tam nejaka pekna farba Nieoc podobne ako som nechala par obrazkov kyticiek v albume kupila som telove pancusky a samodrzky a nausky k popolnockam dnes idem na farbenie vlaskov
Odpovedať
inak obrucky este nie su a to mali byt do 3.oktobra ]-( vraj az v piatok...tak by som mu radila, nech su nadherne, ked mu to tak dlho trva! :-D
Odpovedať
Ahojte..:-D no ja sa este stale bavkam s detailami, s Petom sme vytvarali napojove listky, karticky pre hosti so zasadacim poriadkom, aby vedeli, kde budu sediet, karticky na vysluzky a tak podobne..vcera som obvolavala niektorych hosti, ci potvrdzuju ucast, 2 odvolali kvoli zdravotnym tazkostiam, ale zasa ini 2 pribudli, takze stale sa to u nas pohybuje do tej stovky.. :-) Zajtra ideme s maminou este za kvetinarkou, doniest este dalsie vazy a uz sa na 100% dohodneme na kvetinovych dekoraciach na stoly.. Skraslovacie kury zatial tiez stiham..booze, mna normalne nespoznaju..:-D :-D No a popri tom, samozrejme, neustale monitorujem predpovede pocasia na nadchadzajucich 10 dni.. :-D luko: tak uz mas hadam vsetko.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nadejne nevesty tak v sobotu 18.10. ma byt 17 stupnov a svietit slniecko. 8-) Tak si drzme palce nech sa to splni :-) Prajem vsetkym pekny den. :-D
Odpovedať
bona...prosim ta, kedy to stihas :-D ja somr ada, zes tihnem cez vikend menovky a este dam vytlacit nejake svadobne citanie aj to v cestine a eto vsjo zasadi poriadok asi robit nebudem, vsak maju menovky a 4 hosti sa hadam nestrati...ale ak by bolo viac a mala som cas, tak by som ho asi tiez spravila
Odpovedať
ahojte babenky pekne si uzite pripravy a hlavne bez stresu lebo svadba ubehne ako voda ale vychutnate si ju dokonale ..aspon ja som si ju vychutnala a moj zlaty ked sa v nedelu rano zobudil prve co bolo sa pozeral na ruku ci to bola pravda .... :-)
Odpovedať
luko, no, kedze este zatial nepracujem, len rozposielavam ziadosti a zivotopisy (o absolventov sa zatial akosi netrhaju :-N ), tak stiham.. :-) fide: dakujeme, ja si to uzivam a som popravde aj rada, ze nam stale este par dni zostava.. :-)
Odpovedať
jej tak to ano, preto mys me aj mali prvy termin v auguste, ze viac postiham zez prazdniny ale kedze sa to posunulo,t ak som zez prazdniny vegetila :-D
Odpovedať
Ozaj luko a ako sa pacilo tvojej polovicke na Hawai-i? Chystate sa tam aj na svadobnu cestu? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som dnes bola na skuske ucesu, este stale mam plno laku na hlave :) a aj zasterku na redovy sa mi podarilo zohnat, teda bude od buducej svokry pozicana :) a snad aj foto dam do albumu
Odpovedať
cici, mi hovor o tom laku.. :-D Ja taketo pripravky vobec nepouzivam, nie som na to absolutne zvyknuta, tak som bola "mierne" zhrozena tym pouzitym mnozstvom pri skuske..:-D Aj na tvari som citila taky "povlak"..Ale vecer som to nastastie rozcesala.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, pesne...a ked mi kadernicka dala potom hreben, aby som si to rozcesala....bez sance, tak som si len dala vlasy do gumicky a az doma s poriadnym hrebenom :)
Odpovedať
Profilova fotka
celine77.....dúfam že to máš s tým počasím naozaj zistene...až mi srdiečko poskočilo od radosti...dúfam že to tak výjde..... ;-)
Odpovedať
bona: na Havaji sa mal asi tak ako clovek ktory cestuje na obrovskej vyletnej lodi po Havajskych ostrovcekoch :-D zatial neplanujeme, iba ak tak do Kalifornie za kamoskoua odtial je to lietadlom 3 hodky, to uz mam dfohodnute, ale svadobka asi este nie tam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?