Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
vcera som boal na farbeni, tak uz nei som rysava, ale mam cerveny odtien, podla pricesku, len mi odporucal to este 2-3 krat umyt, aby sa vymil ten najsilnejsi pigment a korenspondovalo to riadne s tym priceskom dnes idem na make-up nakup, topanky cierne a ak stiham podpresnku
Odpovedať
No babenky, ste sa rozsupli :) Ja teraz chodim kusok do solarka, aby som nesplyvala so satami :) Aj kyticu uz mam dojednanu, este pojdem v sobotu doladit nejake detaily s kyticou. A vlastne aj vsetko ostatne chcem postihat v sobotu, farbenie, uces, makeup.... Leti to neskutocnou rychlostou, ani to nestiham vnimat ;-) , ale snad ten den bude nezabudnutelny a vsetky tieto pripravy budu stat za to. Luko a mas niekder foto s cervenymi vlasmi?
Odpovedať
Kocky, teda to pocasie na 18.teho, to je kazdy den uplne inak..vcera este predpovedali relativne slnecno, bez dazda, 19 stupnov, dnes som pozerala a uz je tam velka oblacnost, 13 stupnov, obcasny dazd..Cert aby sa v tom vyznal.. 8-(
Odpovedať
bona, pokial obcasny, tak do rpezijem, len nech cez fotografovanie neprsi, bo neviem, kde sa pojdem fotit 8-( ni niki: krasni ste boli, sa mi pacilo aj popolnoci, akos te boli zladeni x-) foto hodim, ked sa odfotim, ja som biela, do solarka nechodim zo zasady, takze budem odvadzat pozornost cervenymi vlasmi :-D :-D :-D
Odpovedať
ja tiez nechodim do solarka, bola som prvy krat. Ja peferujem prirodne slniecko, ale toto leto som sa ani neslnila, tak nechcem na svadbe splyvat so satami , inak mam celkom hnedu pokozku, tak ma celkom rychlo chyta. niki: naozaj ste boli zlati, pekny vyber farebnej kombinacie po polnoci.
Odpovedať
lucka, tak to hej, ked maz hnedu raz za cas neuskodi, len ja by som bola asi skor cervena ako hned :-N musim sa zmierit s lookom som a lá Snehulienka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luko : ja mam podobny problem ze budem na svadbe za Snehulienku, keby som sla do solarka tak som ala ruzove prasiatko 8-) :-D
Odpovedať
tak to sme dve :-D moj dnesny nakup: make-up Estee Lauder podprsenka do korzetovych siat popolnoci 1200,- dvoje biele nohavicky: 700,- hlavne s podprsenkous om spokojna, bielu hladku some ste nemala a hlavne posobi velmi pevne, bo ja mam take divne tvary, ze obvod 75 a velkost D, niekedy C
Odpovedať
kocky mate super pocko....taks i dnesnu wedding party poriadne uzite :-D :-D :-D :-D nam sa stale meni zoznam hosti, tak dufam, ze pocet 42+my je uz konecny!!!! =-)
Odpovedať
kocky, mate nejake nove info ohladom pocka na sobotu? lebo ak bude prsat,ja neviem, kde sa pojdeme fotit :-o
Odpovedať
toto som nasla na piatok, no moc ma to nepotesilo :-S :-S : http://www.meteoinfo.sk/index.php?str... zima mi nevadi...len nech neprsiiiii
Odpovedať
nevadi...pisem si sama so sebou :-D : http://www.meteoinfo.sk/index.php?str... tak tento graf dava aspon nadej na den bez dazda
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj Luko....diky moc za grafy,...moc si mi pomohla, aj ja dúfam že nebude na západe pršať, lebo inak som zúfala, neviem kde by sme sa fotili...ale vyzerá to celkom fajn, trošku zima, sem-tam mráčik, ale dá sa to zvládnúť, aj keby padlo zopár kvapiek...beriem to humorne..., aspoň budeme mať veľaaaa peňazí....a bude nám padať šťastíčklo.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skúste kliknúť na túto stranku....hlásia len 20% pravdepodobnosť zrážok, takže to vyzera celkom slubne...len trošku zimka..... :-( ....http://www.travel.sk/pocasie/europa/slovensko/zilina.html
Odpovedať
Ahojtee..tak my mame za sebou prvy den pecenia, uff, bude to do stvrtku este zaujimave, tak sa mi vidi, ze v sobotu uz na tie kolace ani ja osobne nebudem mat velmi chut.. :-D Ale hadam tam bude dost ludi, ktori si domace kolace nenechaju ujst..Ale s maminou a sestrou sme sa zhodli, na Vianoce zrejme NEPECIEME :-D Maximalne vytiahneme z mrazaka tie, co teraz zostanu a hotovo :-D 8-) Co sa tyka pocasia, to uz radsej ani nepozeram, bude ako bude, fotograf nam povedal, ze nieco vymyslime, ze sa uvidi, co a ako, takze to uz beriem v klude..ak bude chladnejsie, v tom kostole to nejako vydrzim a na hostine mi uz zima nebude:-) Dnes sme mali uz aj ohlasky v kostole, normalne ma mensia neuroza pri tom chytila..pytam sa, co bude o necely tyzden?!? :-D Zajtra rano idem na skusku make-upu, potom zasa na pecenie, poobede stretnutie s "koordinatorom", DJ-om, v utorok podvecer pojdem s mojou svedkynou uz do Brna, aby som uz v stredu rano mohla byt nastupena v salone na skusku, stvrtok, piatok este salon krasy, potom v piatok vecer doma relaxacny kupel, "kyblik" medovky a o deviatej do postele! :-D Snad mi moj harmonogram vyjde.. :-N
Odpovedať
tak mam topanocky, popolnocne...obehla som tri Obchodne censta a nakoniec som tie prave nasla v Deichmane :-D za 599,-...ale nie su take pohodlne, ako svadobne, povedala by som ze rozdiel na cene je citit, na pohlad vyzeraju super, ale hlavne nikde inde som vhodnejsie dos umu 2tis. nenasla :-S
Odpovedať
luko, foto? :-D No, v najhorsom ich chvilu budes mat a potom vyzujes..podla DJ-a, co budeme mat, najlepsia svadba je vtedy, ked sa uz ludia zacinaju vyzuvat..takze ja by som sa toho nebala;-) :-D
Odpovedať
jasne, zoberiem aj svoje balerinky Vagabond...tie nosim cele leto a su ako papucky :-) no ale stali 4-krat viac ako tie v Deichmane :-D foto hodim, len teraz vecer uz by nebola kvalitna, tak zajtra ;-) mne zima az tak nevadi, pokial nebude 5stupnov, len nech neprsi kym pofotime
Odpovedať
tak uz mam predbezny scenar svadobneho dna....odobierkus om davala dokopy a svadobne hry, bude ich max.5, este to musim spisat heslovite, az mam prehlad, kedze nemame starejsieho
Odpovedať
Ozaj babky, mate pri odcepcovani aj tu zvyklost, ze ked sa vas druzba 3 krat opyta ci "vienok snat alebo hlavku stat?", 2 krat sa vravi, ze hlavu, na 3.krat uz ze vienok, ale za 3 podmienok, ktore sa zvacsa tykaju prveho druzbu a druzicky alebo aj ostatnych..napr. take "klasicke" byvaju, ze spoznat si partnera podla kolien, prevliect vajce cez nohavice a pod. U nas toto byva a ja by som chcela vymysliet nejake originalnejsie "podmienky", nieco vtipne, ale zas nie velmi strapnujuce.. :-N Akurat ze momentalne som bez inspiracie..Nemate nejaky tip, ak vobec o niecom takomto viete? :-)
Odpovedať
vidis, tak taketo nieco som nenasla....nasla som len ze sa pri tom spieva nejaka pesnicka (to uz mame zajednane) a ze krstna mama da veniec prvej druzicke a zenichovo pierko druzbovi. ale myslim, ze to su detaily, budeme improvizovat :-D podmienky...to ma byt nieco verbalne,a lebo ma splnit nejaku ulohu?
Odpovedať
No zvacsa to byva tak, ze maju nieco splnit..My ked sme boli s polovickou za prveho druzbu a druzicu :-D , tak sme napr. museli zatancovat v plutvach, druhu ulohu mal splnit druhy druzba a tretia podmienka bola opat na nas - moj Peto mal vybrat nevestin prsten z misky s mukou bez pouzitia ruk.. :-) Takze takto to nejako byva.. :-)
Odpovedať
tak tie svadobne hry planujeme, ale nie ako podmienky, ale ako normalnu hru pred polnocou, chceme len: mladomanzelsky kviz spoznavanie zenicha (nevesta ma zaviazane oci) spoznavanie nevesty sťahovanie povazku mozno balonikovy tanec metlovy tanec eta vsjo
Odpovedať
zacina ma chytat panika :-D
Odpovedať
Baby, ako máte tento týždeň rozplánované skrášľovacie kúry? Ja rozmýšľam koľko dní dovolenky pred svadbou budem budúci rok potrebovať a vy ste už skúsené harcovníčky, tak sa pýtam. Bona: u nás je taký zvyk, že na svadbe sa vyberú 3 páry, ktoré súťažia v rôznych disciplínach: napr. to vajce, stoličkový tanec atď a na záver nevesta so ženíchom vyberú víťazný pár. Odobierka je skôr v takom vážnejšom duchu, aspoň my to tak chceme, za zvuku hudby snímu venček a pierko a potom si pripije starejší s manželmi na ich zdravie, pripne im čepiec a fertuchu, zatancujú gazdovský tanec a idú sa prezliecť.
Odpovedať
ja myslim, ze si kazdy urobi po svojom, halvne si z toho netreba robit tazku hlavu ;-) hruby plan bude a potom sa bude improvizovat :-D
Odpovedať
tak odobierku napr. nam bude citat nas dobry kamarat, majster improvizacie...prave som mu to poslala a on, ze ci nas ma rozosmiat alebo rozplakat :-D :-D :-D
Odpovedať
Diky kocky, ja to skusim nejako pokombinovat, prestudujem este nejake materialy, popytam sa vydatych kamosiek, snad cosi vymyslim.. :-) Ale vravis luko, hlavne s kludom.. :-D andzi: no, ja som zacala uz nejako v septembri, chcela som, nech maju tie kury aj nejaky efekt..:-D Chodila som na lymfodrenaz a take zostihlujuco-spevnujuce zabaly a chemicky peeling. Ja mam teraz tu "vyhodu", ze este nepracujem, takze mam relativne dost casu, ale taketo procedury mozes kludne absolvovat aj po praci, ved podla toho, ako sa dohodnes s kozmetickou ;-) No, ale v tomto tyzdni, kedze sme uz zacali piect kolace, to uz musim trochu zredukovat,vlastne salon mam naplanovany uz len na stvrtok - chemicky peeling a potom v piatok - rano mani a pedikura, potom kadernicka - chcem si ist dat umyt vlasy, nech si nepokazim novo urobene nechty ;-) , no a potom este kozmetika - osetrenie dekoltu, masaz tvare, upravenie obocia..a snad vsetko.. :-D
Odpovedať
bona ten chemicky peeling je na co dobry??? pocula som uz, ale nejak do hlbky nie. ja uz len zajtr kozmeticka urobi masaz tvar a dekolt a masky da stvrtok nechy...gelove som antitalnet, polka do mesiaca odfaklena :-D takze bude len francuzska skuska uces a make.up a inak vsjo
Odpovedať
luko, u nas zasa odobierku bude viest moj krstny, ten ma tiez talent a jeho momentalny ciel je vsetkych pritomnych rozplakat :-D No a odcepcovat ma bude krstna s mojou sestrou, ako 1.druzicka, pytat sa ma na vienok alebo hlavu bude Petov brat a ten, ked sa trosku "posilni" byva celkom vtipny.. :-D Tak we´ll see.. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?