Svadba v októbri 2008. Nájde sa niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. nájde sa niekto aj na tento mesiac :-) ?
Odpovedať
http://pocasie.pozri.sk/
Odpovedať
a este zilina: http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc...
Odpovedať
Profilova fotka
To idu zubky v tom case asi vsetkym detom lebo aj mojej kamoske dcere a ze sa zdrzia len tak do osmej. Super ked vecera zacina o siestej to sa tak akurat stihnu najest a mozu ist. :-( Co sa este stane to ani srnka netusi. A poviem vam ze ked v sobotu zacne snezit tak ma to neprekvapi :-D :-p
Odpovedať
jasne...sa nas nas dohodli tie mrnata ]-( :-D
Odpovedať
celine...ked uz budem v sale..nech aj snezi..len odfotit by som sa rada v prirode :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Luko :-D :-D :-D jasne aj ja by som chcela nejaku tu fotecku. Nakolko fotografa uz mam tak snad budu aj fotecky :-D
Odpovedať
ahojte baby.Vydavala som sa 4.10. a strasne,ale fakt strasne nam prsalo.Mali sme sa fotit vonku,lebo ja som v ZIADNOM PRIPADE nechcela fotky z akehokolvek interieiru.Snivala som o fotkach z prirody cely rok pred svadbou a mali sme dost draheho fotografa.Nakoniec mam fotky z hotela ,kde sme mali hostinu a musim uznat ,ze su super.Fotky z vonku mam dve-jdenu pri aute pod daznikom a druhu ako utekam do kostola cez obrovske mlaky a zo suknou dvihnutou ku kolenam. :-D Ale......v ten den mi to bolo uplne jedno.Bolo som taka strasne stastna,ze aj keby traktory padali tak mi to jedno.V ten den som nevnimala vela veci.Videla som po boku len mojho draheho a to aky je stastny,ze sme uz jedno telo a jedna dusa.Bol to super zazitok a prajem Vam nech aj vy si ten den uzijete,co naj a nech ste stastne este aspon 100 rokov ;-)
Odpovedať
a ked sme volali nasim znamym,co nam boli svadbe do zahranicia a pytali sme sa ake maju pocasie,tak ich odpoved znela:" Prsi...asi tak ako na vasej svadbe!" :-D
Odpovedať
vdaka zmrzlinka za utechu :-D nie vazne, si zlata, ze si napisala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
taaakze: sobota rano vsetko v poho, az na to, ze bolo 12hodin a nevesta este nebola oblecena, kedze nedosla ziadna pomoc :) pred kostolom boli nekonecne gratulacie, az som mala krc na tvari :) pocasie tiez vyslo uplne super, takze sme sa mohli vonku pekne pofotit ludia chvalili aj hudbu aj jedlo a som velmi spokojna, ze sa bavili aj taki, co boli sami, bez partnerov - zaklad je dobry zasadaci poriadok. Niektori mladi sa pozoznamovali a vymenili telefonne cisla :-D po redovoch dost vela odislo, takze som nakoniec ani nestihla prezliect saty...zabava skoncila o 3.00 rano, boli sme uz znacne unaveni a nohy nas tiez poriadne boleli - kym sme upratali a pobalili, bolo 5 a do postele sme sli o 6tej.. a naj bol zaciatok - ked sme zistili, ze draheho brat ulozil menovky ich strany opacne....takze deti sedeli hned pri nas a babky na konci saly :)) ale inac pohodkaaaa
Odpovedať
cici hlavne ze bola zabava :-D tak to by som nebola ja aby neboli komplikacie: skusam vcera saty mali ich sice medzi sampan, ale boli z nich najsvetlejsie skoro biele na fotkach niele reku kupim biele topanky budu aj tak pod satami, sampan by uz boli tmave kazali co najvyssie opatky tak donesiem a biele spice trcia spod siat: http://www.nevesta-svatby.cz/userfile... asik tak a mne to nem paci tak dneska s cestovnou taskou sa bude "drbkat" po ziline a kukat smotanove topanky bez spice asik ]-( a zavoj asik tiez bude musiet byt novy pokial bude moc biely ten moj mam odlozeny v Nicole za 1800,. ma porazi ci co? ]-(
Odpovedať
alebo kaslat na to kocky? tato dievcina to mala asik podobne a nevyzera to zle: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
luko myslim že teraz už zaleži na inych veciach ako na špicoch topanok - už to nerieš a uživaj si posledne dni priprav ;-)
Odpovedať
mi sibe, co??? :-D ale vdaka janka, presne toto potrebujem, aby ma niekto trocha "usmernil" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mile diecata ja sa asi do soboty uz nedostanem na email tak vam chcem vsetkym zazelat aby nam ten nas velky den vysiel bez stresov. Zelam vsetkym nevestam pevne nervy, krasny usmev a hlavne vela vela stastia :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte luko, celine, zelam Vam aby vam v svadobny den svietilo slniecko a velmi ste nevymrzli...Ja mam svadbu hned tyzden po vas, tj 25.10. Predpovede som citala rozne. Predpovedaju len 9 stupnov, hm, tak snad nam aspon nebude prsat... Takze vela stastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko - mne mama napr hovorila, ze mam zle topanky, lebo maju hnedy opatok - a take dlhe som mala saty, ze ten opatok je vidno len na jednej fotke, kde ideme dole schodmi..
Odpovedať
no ja to asik kasle, sa budem stresoat koli topankam, na fotke to aj tak bude seco biele :-D celine,v daka, aj tebe prajem krasnu svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Matka, tak ako? uz si doma? :-) pomaly ale isto sa ti to blizi x-) pozerala som dnes pocasie, na sobotu hlasia sice chladno, ale ma byt aspon krasne slnecno ;-)
Odpovedať
neboj, jej bude také teplo ako nikdy.. aj mne bolo teplo a to sa všetci pýtali či mi nieje chladno... lebo aj bolo.. :-D :-D :-D
Odpovedať
sak to si srandu orbia 10stupnov,s ak to zmrznem dnes rano este ukazovali slnko a teraz uz aj mrak, ta nech idu do kelu!!! http://meteo.sk/predpovede/slovensko/... budem to musiet nejak zvnutra vyhriat...domaca marhulovica bude dobra..decentne :-D juj,a le dojdu ma tri spoluziacky z VS vecer kuknut tak sa tesiiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
Niki: vam sice pocko moc neprialo :-| , ale zato si bola krasna nevesta... teda aspon z tych par foto, co som videla v tvojom albume ;-) Luko: treba nejake bolerko alebo kozustek poziciat ;-)
Odpovedať
mam smotanovy kabat...ako len na presun,ziadne foto :-D lebo to nem svadobny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa budes musiet obetovat a zatat zuby :-D , neboj, v ten den budes v takej euforii, ze ti ta zima bude uplne na haku :-D
Odpovedať
s tym r atam ;-)
Odpovedať
ďakuje Zuzi, aj teraz som pár pridala hlavne tá dvojitá je super... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ta je inak slusna :-D pekne ste sa s Jankou zladili :-D
Odpovedať
že sranda.... :-D :-D :-D normálne sme vymýšlali ísť s manželmi niekde na ples, ale nevedeli sme do akých farieb by sme sa zladili... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj skvele, ze vytiahnete muzov na ples, ten moj veru nie je na taketo akcie :-(
Odpovedať
ani moj... huraaa, je futbal, brat ma pustil k PC :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?