Svadba v roku 2013. Plánuje tu niekto?

3. jan 2013678
  • @olliviaa  my mame tu smolu ze polku svadby si musime zaplatit samy a polku nam pomozu moji rodicia 😞 . Ale ked sme sa rozpravali tak by sme to mali zvladnut. Nasi nam povedali ze nam pomozu ako budu moct.

• baby vie vas nastavajuci ake saty by ste chceli? alebo rozpravate sa o tom ale ste toho nazoru ze vas uvidi az v ten den D. 🙂

• Ahojte baby, tak sa pripájam aj ja k Vám, dátum sme si vybrali 16.08.2013, je to síce v piatok, ale vtedy máme výročie 10 rokov 🙂

A čo si myslíte o svadbe v piatok, dúfam, že s tým nebude nejaký problém, hlavne v kostole, ale tak veľa svadieb je už v dnešnej dobe v piatok 🙂 zvlášť ak je to nejaký významný deň 🙂

Svadbu sme chceli už tento rok, no zatiaľ to akosi nevyšlo, okrem toho už máme tento rok v rodine 2 svadby, takže zábavy bude dosť. 🙂

• Sponzor fóra
  • @papalinka7  aj my sme chceli 1. júna, ale kedže je den detí, tak sme to odložili na 8.. čo nam tiež vyhovuje, lebo 8 sme spolu začali randiť 😎 aspon si zapamätáme 😃 Aj ja sa zase neviem dočkať, kedy to povieme.. som zvedavá na tie tváre, čo povedia 😃 ale vieme, že to už tušia a stále nas podozrievaju... hech ale povieme to, ked to budu najmenej čakať...ale určite budu aj slzičky 🙂 🙂 😵 a ako dlho ste spolu? a kolko ludi chcete mať? 🤔 🙂

• @nika126  v aprili to bude 7 rokov 😉 a co sa tyka ludi tak okolo 50 asi 😉 ja ked niekomu poviem ze 1.juna buduci rok,tak mi neveri,ze to je daleko a tak... Tak ja potichu planujem 😉

• @lucy1241  moj vie iba ze nic moc nariasene 😉 ale uvidi ma ax v den D 😉

• @papalinka7  dik za tvoj názor 🙂 ja mam ist v marci domov a ist si vyskusat saty ake mi vobec pristanu tak ci ho mam brat so sebou alebo ist len s mamkou a sestrou? 😐

• @lucy1241  ja by som ho nebrala 😉 chcem vidiet ako sa zatvari ked ma v nich zbada prvykrat uz pekne celu upravenu 😉 a tym ze by ma uz predtym videl to nebude ono 😉

• @papalinka7  to je tiez pravda 🙂

• - co vravite na tuto pesnicku pri vstupe do kostola?

• @lucy1241  tá pesnička je veľmi pekná, ale nechceš klasiku pri vstupe do kostola - svadobný pochod? ale rozmýšľam nad ňou, že v priebehu omše sa spievajú piesne, tak niekde na začiatku ju tam dať 🙂

• @lucy1241  velmi pekna pesnicka ale myslim ze svadobny pochod je svadobny pochod..ale kazdy ma svoju predstavu...u nas sa tato pesnicka vacsinou spieva ked sa mladomanzelia podpisuju alebo niekedy cez omsu

• Tak akú pesničku si dáte na príchod pred oltár? Klasický svadobný pochod alebo? Poznáte okrem starej dobrej klasiky aj iné pesničky?? Chcela by som mať niečo na vyber 🙂

• A uz ste rozmyslali akou pesnickou sa predstavite ako manzelia? 🙂

• @lucy1241  my sme sa dohodli (teda spravili kompromis), ze pri vstupe do kostola nam bude hrat perinbaba (polovicka je z tej pesnicky uplne hotovy 🙂 ) a mne sa aj tak nepaci svadobny pochod, ktory sa hra na zaciatku (neviem si spomenut kto ho zlozil) paci sa mi iba mendelsonov a ten nam bude hrat ked budeme vychadzat z kostola 🙂
    @renatuska  a my tiez budeme mat svadbu v piatok. 29.8. je volno, a na 30. si kazdy bude brat dovolenku, aby bol predlzeny vikend. takze sme si dali 30. a takto (kamarati) co pridu z ba budu moct si este v nedelu trochu oddychnut ak by naspat cestovali uz hned v sobotu 🙂

a co sa tyka datumu, tak my zatial sme povedali len ramcovy termin - august 2013

• Sponzor fóra
  • @guiseppinka  ja som vzdy snila o tom ze ked sa budem vydavat a budem vychadzat z kostola tak budu spievat Ave Mariu. nevie co vy na to?

• Ahojte, my budem mat svadbu v máji budúci rok a včera sme sa boli pýtať už ohľadom hostiny. Myslíte, že je to ešte moc skoro???

• @diduska88  ja mam rezervovane od minuleho leta 🙂

• @petra89  takto si to hovorila aj moja sestra, bud velka svadba alebo nic... nakoniec sa vydala o 2 svedkoch, lebo kym nasetrili na svadbu, tak ju ta euforia omrzela...

• @lucy1241  preco nie? aj to je pekna hudba... ked este budes mat aj dobreho spevaka, ktory ti to odspieva (ak teda chces mat spievane)... ja som bola na jednom pohrebe a zosnuly chcel, aby mu na pohrebe zahrali ave mariu. tak ju hrala kamoska na organe a kamarat na husliach - uzasne to vyznelo...

• @guiseppinka  mam taku malu vyhodu spoluziacka je operna spevacka a bratranko studie operny spev tak uvidime. A ty si ako na tom?

• @lucy1241  cez velku noc chceme ist kuknut salu a zabezpecit ju... inac zberam len napady 🙂 a ty? uz mate nieco zabezpecene?

• @guiseppinka  my uz skoro vsetko uz len kostol a vyzdobu a mame asi vsetko a to teraz v marci a hotovo a mozme sa sustredit na ine veci 🙂

• @lucy1241  no ja som prave zabestelovala kameramana, v aprili tu salu a neviem ci pojdeme uz teraz kostol vybavit alebo to bude mat cas... myslim, ze kostol by nemal byt problem, lebo sobasit nas bude moj kamarat

• @guiseppinka  ja musim teraz aby som nedopadla ako moja sestra tak musim teraz ked dojdeme domov 🙂

• Ja som si dnes objednala sálu na širave na Juliane na rok 2013.. Chcela som jun alebo jul a volne boli len 4 terminy. 1, 15, 29 jun a 20 jul... tak sme vzali 29.6.2013 .

• @lucy1241  a co sa stalo sestre?

• @januelaa  juliana je dost vychyteny penzion teda... a to som si naivne myslela, ze ked pojdem na zaciatku aprila obkukat nieco na sirave, tak ze to bude este volne 😃 ako pozeram, tak asi nie 😉

• zarezervovany kameraman aj fotograf... prva vec, ktora je ista 😃

• @guiseppinka  mala sobas v kostole 14:30 to je velmi skoro aspon co si myslim 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov